Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.03.2024 18:30

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 28 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: avalik (vähem)pakkumine: MB sprinteri ülevärvimine
PostitusPostitatud: 11.03.2013 01:00 
Eliit

Liitunud: 05.04.2003 20:20
Postitusi: 5766
Ei, peaks olema ikka tavaline nö laeva värv. Hästi sinakas valge. Ja uskule - kui lased värvida, siis kindlasti pinnavärviga. Lakkida seda bussi pole mõtet.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: avalik (vähem)pakkumine: MB sprinteri ülevärvimine
PostitusPostitatud: 11.03.2013 11:02 

Liitunud: 07.12.2007 18:34
Postitusi: 123
Asukoht: Viljandi
Üldiselt on sprinteritega ja LT bussidega suht aamen. Et roostet pidama saada, tuleks originaalvärv maha koorida ja plekitöö uuesti teha :D
Kui kere liitekohad juba mädad, siis kes kurat selle sealt kätte saab topeltpleki vahelt? Ainus võimalus roostet pidama saada on see koht välja lõigata!
4aastat võib unistada, aga reaalsus on teine nende bussidega. Need roostetavad täiesti suvalistest kohtadest ja ka seestpoolt väljapoole. Ennustan, et ukseääred on varsti mädad isegi, kui sinna ulmeõli sisse lasta, selleks on lihtsalt liiga hilja juba. Aga edu sellele, kes selle ette võtab.

_________________
And when you turn the key, and pull out of the driveway in a car that you've fixed yourself... Nothing beats that first smile that appears when you realise that you did it yourself.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: avalik (vähem)pakkumine: MB sprinteri ülevärvimine
PostitusPostitatud: 11.03.2013 15:41 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.11.2007 15:40
Postitusi: 362
Asukoht: Tartu
Minu kommentaar on, et Iff seletas pm kõik lahti...

_________________
www.keremeister.eeSoomes-AM Automaalaamo Niittytie 27b Vantaahttp://www.facebook.com/amautomaalaamotel +358465524001


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: avalik (vähem)pakkumine: MB sprinteri ülevärvimine
PostitusPostitatud: 11.03.2013 20:24 

Liitunud: 10.09.2006 11:20
Postitusi: 588
Asukoht: Tartu/Saaremaa
Endal 2006a täispikktäiskõrge sprinter, sai toodud saksast 2007 lõpp, 2009 sai tehtud täis keretööd, rooste hakkas välja tulema juba järgmisel aastal ja ulme kohtadest, keset külge, kus pole ühtegi kriimu ega midagi, nüüdseks ei ole ukseservade olekust mõtet rääkidagi enam... tollal läks asi maksma kuskilt 30k eeki, värviti katuseservani lõpuks üle, sama valgega..

_________________
Rehvivahetus, Pukseerimishaagise e Konna rent Tartus.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: avalik (vähem)pakkumine: MB sprinteri ülevärvimine
PostitusPostitatud: 11.03.2013 22:10 
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.10.2003 12:45
Postitusi: 956
Asukoht: Haapsalu-Martna-Tallinn
Hmm imelik.Minu opel on paar aastat tagasi värvitud ja ptüi,ptüi ptüi(jah sülitasin 3 korda üle õla) siiani ei ole veel ussi näha.Tõsi küll talvel ei sõida aga opel on ka üldiselt väga maias roostetama.
Mersu kohta küll väga ei tea aga mind küll väga ei inspireeriks 3500 euri raiskama teades,et masin on aasta pärast samasugune

_________________
56211069
Soodsad uued ja kasutatud suverehvid


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: avalik (vähem)pakkumine: MB sprinteri ülevärvimine
PostitusPostitatud: 11.03.2013 22:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.08.2011 17:46
Postitusi: 127
Kuna ise ka värvitöödega kursis siis märgin teema ära. Kisub huvitavaks.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: avalik (vähem)pakkumine: MB sprinteri ülevärvimine
PostitusPostitatud: 14.03.2013 17:57 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
Võrdlus teede riigihankega on enamasti kohatu, sest riigihankel on 99% juhtudel ainus kriteerium hind. Kui mingigi subjektiivne asi sisse jääb, siis on kindel, et kaotaja(d) vaidlustavad. Seetõttu üritataksegi kõik võimalikult täpselt juba nõudmistesse panna. Kahjuks aga ei ole ka sellest alati kasu, tean näiteks ühte case kus oli väike kogus ja vastavalt sellele oli ka leppetrahv. Summa oli nii väike, et firma ütles otse välja, et meil on odavam teile trahvi maksta kui võetud tingimustel asi korda teha. Usku on siin oma nõudmised ilusti välja toonud, kui nüüd musta tsenaariumi järgi võtta, siis võiks ju värvi lihtsalt selga lasta ja kui usku umbes aasta pärast virisema tuleb siis uuesti ja uuesti (eelduselt et algul kohe suur summa sisse kasseerida).
Garantii andmine on loomulikult raske, märgin ka ise just seetõttu teema ära. Mul on ka üks hobiauto, mille värvimise peale olen mõelnud, aga samamoodi ei tahaks, et varsti jälle rooste välja lööb.
See on jah lahe vaade, kuidas kohe töötundide arutelu kohe päevadesse keerati. Selge see, et mõni aine tahab kuivada 24+h. Point oligi ju see, et üritati väita, et kogutunde ei saa seal nii palju olla.
Ühte head maalrit tean ise ka, aga tema minuteada eeltööd ise ei tee seal firmas. Võin küll sulle numbri anda, et äkki võtad sealt ka pakkumise. Mulle on ta niiöelda hobikorras paar üksikut detaili teinud ja need on küll väga head. Kord tahtis veel poleerida enne mulle üle andmist (õigemini kui külge panen), et pidi tolmuterasid sees olema. Minu silm neid küll ei näinud, võrreldes näiteks sellega mida ükskord teine maaler tegi ja mis minu arvates kuskilt otsast kriitikat ei kannatanud. Aga samas hind oli ka vastav ja sellel korral ei ajanud kvaliteeti väga taga ka, parem kui enne.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: avalik (vähem)pakkumine: MB sprinteri ülevärvimine
PostitusPostitatud: 15.03.2013 01:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.06.2011 17:38
Postitusi: 631
Asukoht: Tallinn Pääsküla Telefon: 58150468 enrico.tamm@gmail.com
Aga nüüd tulebki kellegil kiire äri teha. Osta riiuli firma (u. 300€) ja pakkuda kõigile soodsat ülevärvi 5a. garantiiga. Niivisi tuleb tööd teha kuni talveni ja siis firma pankrotti lasta :rokib
Rahad käes ja garantii probleem lahendatud...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: avalik (vähem)pakkumine: MB sprinteri ülevärvimine
PostitusPostitatud: 15.03.2013 01:46 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.04.2003 15:33
Postitusi: 1739
Asukoht: Viljandi
3500 on kindlasti üle makstud,rohkem ei viitsi kommenteerida.

Mingi 1500 peaks piisav olema ju.

Selle aja peale peaks mõni asjalik pakkumine juba laekunud ka olema ?

_________________
Chevrolet Camaro SS 2011 6,2l MT 318kw, Volvo XC90


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: avalik (vähem)pakkumine: MB sprinteri ülevärvimine
PostitusPostitatud: 15.03.2013 21:40 
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.10.2003 12:45
Postitusi: 956
Asukoht: Haapsalu-Martna-Tallinn
Veel :D

_________________
56211069
Soodsad uued ja kasutatud suverehvid


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: avalik (vähem)pakkumine: MB sprinteri ülevärvimine
PostitusPostitatud: 16.03.2013 00:19 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.05.2009 19:09
Postitusi: 429
Asukoht: Sindi
Pean mainima et pritsiga võiks "taktikalised" kohad ka puhtaks lasta, sest endal nurklihvijasse usku pole enne kui tükke välja ei lõigu.

(Vb olen rumal, kuid liiv teeb minumeelest parema töö kui mistahes ketas)

Ja Pärnumaal selline ettevõtte olemas mis pritsib ja värvib..


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: avalik (vähem)pakkumine: MB sprinteri ülevärvimine
PostitusPostitatud: 15.04.2013 20:56 

Liitunud: 16.05.2004 21:31
Postitusi: 4
Asukoht: Tartu
Mis teemast saanud on?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: avalik (vähem)pakkumine: MB sprinteri ülevärvimine
PostitusPostitatud: 30.04.2013 16:33 

Liitunud: 04.10.2004 00:35
Postitusi: 30
Asukoht: harjuma
Olles seda tööd 15 aastat teinud, võin öelda, et Sinu nõutud tingimustel seda tööd mitte keegi tegema ei hakka.Seda ei ole lihtsalt võimalik tagada, et 4 aastat ei tule kusagilt rooste välja.Kel on vähegi mõistust, ei hakka neid nõudmisi paberil fikseerima, kuna see asi lõpeb kohtukeissiga.

Õigemini on vaid teoreetiliselt võimalik seda tagada et ei roosteta, kui kogu metall paljaks saada ja õigete vahenditega nullist uut katmist alustada.Mis tähendab ka kereplekkide ühenduskohtadest lahtivõtmist.See töö maksab sama palju, kui uus auto.Ka sel juhul ei ole võimalik tagada, et roostetama ei hakka, kuna roostetamine tekib põhjusel, et vesi pääseb koos endas sisalduva hapnikuga metallini ja tekib osküdeerumine.Kuidas see toimub?Auto osaleb liikluses.Lendavad kivikesed võivad tabada igat kohta.Värv ei ole piisavalt elastne ja sinna tekib täke, kust jõuabki vesi plekini.Teine koht on see, kus kaks kereplekki omavahel liites kokku saavad.Kogu auto kere sisuliselt väriseb sõites pidevalt ja plekkide vahel toimub hõõrdumine ja seega värvi kahjustamine, mis tekitab tee jällegi veele.

Ma olen teinud seda sama roostetapmist ja ülevärvimist palju kordi, aga mitte mingit kindlust tuleviku osas seal ei ole.Üht autot oled Sa isegi näinud, kui Sinu juures käisin.Vahetasin enda autol rooste pärast 3 ust ära.Eelnevalt töötlesin kõikidele nõuetele vastavalt uued uksed ära, aga ikkagi jäi märkamata üks koht, kus oli varasem vigastus ja pruun täpp ilmus paari kuu pärast valgele autole..On olnud autosid, mis ei näita roostet 8 aastat ja on autosid, mis on paari kuu pärast kusagilt roostes, kuna ma saa käia tervet autot luubiga üle, et leida varasemaid vigastusi, mis ei ole veel end näidanud, aga on juba olemas.Need potensiaalsed ohukohad on risk, mida ei ole võimalik muud moodi välistada, kui et terve auto tuleb metallini paljaks saada.


Seda tööd ei ole ka võimalik nii kiiresti teha, kui Sa väidad, kua iga etapi jaoks on vaja aega.Kes selle töö ära teeb nii lühikese ajaga, tegi paska.




Hetkel on mul pooleli üks sama töö, kus terve auto on igast võimalikust kohast metallini puhastatud ja õigete vahendite ja töövõtetega kaetud.Ja ikkagi ei julge ma anda mingit ulmelist garantiid.Ma tean, mida ma teen ja tean, kuidas saada parim tulemus, aga ikkagi ei saa mul mingit kindlust olla.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 28 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7