Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.04.2024 17:18

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 17 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Bmw E34 - Automaadselt reguleerivaid tulesid xenonide jaoks?
PostitusPostitatud: 04.03.2010 13:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 03.01.2010 19:46
Postitusi: 43
Asukoht: Jõgevamaa
Äkki keegi oskab ütelda, kas on võimalik e34-le paigaldada autmaatselt reguleerivaid tulesid xenonite jaoks, ja ilmselt pesurite paigaldamine pole probleem minujaoks, agajust regull ja kuskohast võiks neid saada? :D

_________________
Voyager


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: xenonid
PostitusPostitatud: 04.03.2010 14:53 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.11.2005 23:58
Postitusi: 835
Asukoht: Tallinn
Romulast kuskilt xenonitega E32 tuled sebida ja külge.
Kõrguseregulli pole sel juhul vist vaja...

_________________
http://siller.planet.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: xenonid
PostitusPostitatud: 04.03.2010 16:59 

Liitunud: 25.05.2006 11:02
Postitusi: 211
Asukoht: Tallinn
http://www.audiodesign.ee/et/Car/LISAD/ ... regulaator


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: xenonid
PostitusPostitatud: 04.03.2010 17:33 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.01.2005 17:10
Postitusi: 124
Asukoht: tallinn/pärnu
nerd311 kirjutas:
Äkki keegi oskab ütelda, kas on võimalik e34-le paigaldada autmaatselt reguleerivaid tulesid xenonite jaoks, ja ilmselt pesurite paigaldamine pole probleem minujaoks, agajust regull ja kuskohast võiks neid saada? :D

Reguleerimine ei ole probleemiks, pigem on sul klaasipeale õiget tähist vaja. See on esimene asi mida vaadatakse.

_________________
kodukas
Facebook


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: xenonid
PostitusPostitatud: 05.03.2010 14:23 
Kasutaja avatar

Liitunud: 03.01.2010 19:46
Postitusi: 43
Asukoht: Jõgevamaa
Siller kirjutas:
Romulast kuskilt xenonitega E32 tuled sebida ja külge.
Kõrguseregulli pole sel juhul vist vaja...

A vist oli jah, et e32 oli esimene xenonitega masin

_________________
Voyager


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: xenonid
PostitusPostitatud: 29.04.2010 12:43 

Liitunud: 25.03.2008 09:52
Postitusi: 268
Asukoht: Keila, Harjumaa
tegelikult köik ise tehtav samuti, aga küsimus selline et mul 93a scorpa, kui saaksin tehtud niipalju et projetor refletor ehitatud, automaat körgus regull, ning pesur peale, aga mida veel vaja et seaduslikuks saada, klaasi ju minuteada scorpale pole xenon tähisega...

_________________
"kui ma tahan et mul tagasild järgi lohiseks, rendin ma käru"@Lupo 3L
VAG, margipõhine diagnostika orig Ross-Tech seadmega, Lihtsam liigutus vabal ajal 5.-


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: xenonid
PostitusPostitatud: 30.04.2010 12:51 
Eliit

Liitunud: 05.04.2003 20:20
Postitusi: 5766
Ruc1990 kirjutas:
tegelikult köik ise tehtav samuti, aga küsimus selline et mul 93a scorpa, kui saaksin tehtud niipalju et projetor refletor ehitatud, automaat körgus regull, ning pesur peale, aga mida veel vaja et seaduslikuks saada, klaasi ju minuteada scorpale pole xenon tähisega...


Põhimõtteliselt ise vastasid oma küsimusele juba ära.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: xenonid
PostitusPostitatud: 30.04.2010 14:22 

Liitunud: 25.03.2008 09:52
Postitusi: 268
Asukoht: Keila, Harjumaa
Iff kirjutas:
Ruc1990 kirjutas:
tegelikult köik ise tehtav samuti, aga küsimus selline et mul 93a scorpa, kui saaksin tehtud niipalju et projetor refletor ehitatud, automaat körgus regull, ning pesur peale, aga mida veel vaja et seaduslikuks saada, klaasi ju minuteada scorpale pole xenon tähisega...


Põhimõtteliselt ise vastasid oma küsimusele juba ära.


peaaegult vastasin, sest ma pole kindel, ei taha kuidagi uskuda, et töesti pole kuidagi vöimalik saada legaalset xenoni, hetkel olen küll otsinud ja xenonitega tegelevate inimeste käest uurinud, aga keegi ei tea kust ja kuidas saada xenon tähisga tuleklaasi scorpiole, aastates 92-94 rääkimatta siis varasematele. Aga no kui bmw-l oli e32 xenon olemas, kas siis töesti keegi fordile isegi tuuningpaketis ei üritanudki teha, vähe usku, saaks ainult klaasi tähisega siis köik muu isetehtav, va luup, aga selle saab suvalisest teisest tulest vöi osta xenoni poistelt kohe projktor valmis kujul... aga kui oletada et saan klaasi, teen tule valmis, kaitsmed asjad vahel jne, kas saab arkis kinnituse ja asja legaalseks... vöi vanadele autodele head nähtavust meie riik ei soovi, et saaks nad köik unnikusse söidetud kehva nägemise töttu vähemalt, saab nii ju ka rahvaarvu vähendada :hail

vöi teine küsimus et kuhu organisatsiooni peab pöörduma euroopas et neilt saada täiesti uuele klaasile mis ise teha peale märge et vastab nöuetele, saab ka sedateed minna asjadega ehk...

_________________
"kui ma tahan et mul tagasild järgi lohiseks, rendin ma käru"@Lupo 3L
VAG, margipõhine diagnostika orig Ross-Tech seadmega, Lihtsam liigutus vabal ajal 5.-


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: xenonid
PostitusPostitatud: 01.05.2010 21:15 

Liitunud: 17.04.2008 23:03
Postitusi: 1517
Asukoht: Tallinn
6. detsembril 2007. a. jõustus muudatus Mootorsõiduki ja selle haagise tehnoseisundile ja varustusele esitatavate nõuete seadusele. Selles muudatuses räägitakse „lähi- ja kaugtuledest, mille valgusvool ületab 2000 lumenit ".
Nõuded sellisele optikale on alljärgmised:
1. Pirne, mille valgusvool ei ületa 2000 lumenit, on lubatud kasutada tuledes asümmeetrilise valgusvoolu jaotusega;

2. Mootorsõidukile, mille esmaregistreering jääb peale 2000. a. 1. oktoobrit, peavad ksenoontuled olema varustatud automaatse kõrgusekorrektoriga ning tulepesuritega (automaatseks korrektoriks ei loeta salongis asuvat regulaatorit);

3. Gaaslahendusega laternatel peab lähitulest kaugtule peale ümberlülitamise seade rikke korral lülitama automaatselt sisse lähituled.

Lisaudutuledel peab samuti olema E-markeering ning need peavad vastama nõuetele, mis on toodud Euroopa sertifikaadis number 19 või direktiivis 76/762/EMÜ. Ksenooni saab neisse paigutada üksnes tootjatehas ise.


Vaevalt, et sul 2000 aasta lõpu E34 on. Sa pead otsima ainult ksenoon tähisega tuleklaasid.

_________________
Chuck Norris hommikul ärkab, ringutab, läheb kööki, teeb külmkapi ukse lahti, vaatab sisse ja ütleb: "Sült, ära värise, ma tulin ainult piima võtma".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: xenonid
PostitusPostitatud: 02.05.2010 18:01 

Liitunud: 17.10.2009 23:02
Postitusi: 613
Mis tähist tuleklaasilt täpsemalt otsima peaks?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: xenonid
PostitusPostitatud: 02.05.2010 18:47 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.12.2009 14:20
Postitusi: 576
Asukoht: Virus hängimas...
DC vist oli.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Bmw E34 - Automaadselt reguleerivaid tulesid xenonide jaoks?
PostitusPostitatud: 07.05.2010 23:44 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.05.2004 15:46
Postitusi: 338
Asukoht: tartumaa
mis vahe selle tähisega klaasil siis on. Eriti kui on veel uuemad masinad ja klaas on nagunii selge mitte ei hajuta valgust.
Hetkel muidugi ei suuda ka harry postist seda välja lugeda et miks see märgis peab olema ja et peab olema. Mainitakse küll kõrguse regulaaorit ja tulepesurit aga jah.

_________________
SQ see pole ikka mingi õige tümpsu värk.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Bmw E34 - Automaadselt reguleerivaid tulesid xenonide jaoks?
PostitusPostitatud: 08.05.2010 16:18 

Liitunud: 23.12.2008 14:59
Postitusi: 1075
Asukoht: Tartu
Tähisega klaasist ei piisa, xenoni luup lõikab valguse ülevalt ära mitte nagu tavalisel halogeenil

Pilt

Üleval on xenon tavalises halogeenile mõeldud luubis ning all on xenon vastavas luubis.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Bmw E34 - Automaadselt reguleerivaid tulesid xenonide jaoks?
PostitusPostitatud: 08.05.2010 16:24 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.02.2008 15:24
Postitusi: 491
ärge toppige igasse ronti neid zenon gaasilampe, täiega rõvedad näevad välja ju kui ei ole korralik suunatud valgusvihk vaid pool tänavat on sinu lekkivat esituld täis...nagu mardo focus oli vanasti, kaugelt juba kumas kui lähemale tuli staabi välisööklasse

_________________
kiletatud aken ja subvuffer on põhiline asi!
Tõelised profid räägivad rallifoorumis!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Bmw E34 - Automaadselt reguleerivaid tulesid xenonide jaoks?
PostitusPostitatud: 09.05.2010 19:07 
Eliit

Liitunud: 04.07.2003 11:21
Postitusi: 1328
Asukoht: Tln
4wd kirjutas:
Tähisega klaasist ei piisa, xenoni luup lõikab valguse ülevalt ära mitte nagu tavalisel halogeenil
Üleval on xenon tavalises halogeenile mõeldud luubis ning all on xenon vastavas luubis.


Kas üleval on ikka luup just kindlalt?




Tavaline halogeen luup lõikab samamoodi ülevalt ära valgusvihu. Sai proovitud ja näpitud mingi aeg nii halogeeni luupi,kui xenoni oma. Valgusvihu lõikamise teema sama.

edit:
Pilt

Peaks siis olema 2003+ neoni esituli.


Luubis xenonit kasutades ja korralikult paika krutituna,siis kõige hullem pimestaja polegi. Tavalises tules xenon,siis kohutav mis valguslärakas.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 17 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 46 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7