Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.04.2024 19:57

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Kus poleeritakse tuuleklaasi?
PostitusPostitatud: 20.05.2010 22:19 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 10:25
Postitusi: 1641
Asukoht: Maardu
otsin koha kus poleeritakse autoklaase. Täna ühed "takrurid" rikkusid minu jaguaril küljeklaasi, mul oleks tagavara klaas võtta (õnneks XJ jaguaritel aastast 1987 kuni 2002 üks ja sama klaas..

aga vahetada on selline nuss töö, et lihtsam oleks raha välja käia poleerimise eest (pluss pole fakt, et tagavara klaas sobib tooni poolt)

_________________
http://www.maarduauto.ee - sõidukite hooldus ja remont, värvimistööd, uute varuosade müük Maardus. Uued originaal varuosad aasia autodele.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus poleeritakse tuuleklaasi?
PostitusPostitatud: 07.12.2010 00:28 

Liitunud: 13.03.2005 22:45
Postitusi: 200
Ega see klaasi poleerimine eriti effektiivne ei ole. On küll olemas spetsiaalsed klaasipoleerimis pastad kuid hmm isegi ei tea kus ja kellel neid on. Ise poleerinud 3M poleerpastadega klaasi, kuid kahjuks peale süvapuhastuse seal muud ei juhtu:) ja kriimud ei kao kuhugi.
Kui ise ei taha klaasi vahetada siis tule Tallinn Nõmme (Pääsküla) Õitse 50 ja teen sul mõistliku hinna eest asja ära. Tel 58 184 322
Scorpio Ghia kirjutas:
otsin koha kus poleeritakse autoklaase. Täna ühed "takrurid" rikkusid minu jaguaril küljeklaasi, mul oleks tagavara klaas võtta (õnneks XJ jaguaritel aastast 1987 kuni 2002 üks ja sama klaas..

aga vahetada on selline nuss töö, et lihtsam oleks raha välja käia poleerimise eest (pluss pole fakt, et tagavara klaas sobib tooni poolt)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus poleeritakse tuuleklaasi?
PostitusPostitatud: 07.12.2010 01:10 

Liitunud: 13.04.2007 18:34
Postitusi: 1329
Asukoht: Harjumaa
sauel minu teada on ee cristal service vms ta oli, tema peaks sellist poleerimist pakkuma minu teada :P

_________________
Elu nagu lill ...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus poleeritakse tuuleklaasi?
PostitusPostitatud: 07.12.2010 21:09 

Liitunud: 17.04.2008 23:03
Postitusi: 1517
Asukoht: Tallinn
Mäealuse tänaval, kus on/oli CleanMaker pesula, on üks onkel kes klaase poleerib ja parandab. Kadaka tee poolt tulles oli vist üks teeots enne Top Partsi.

_________________
Chuck Norris hommikul ärkab, ringutab, läheb kööki, teeb külmkapi ukse lahti, vaatab sisse ja ütleb: "Sült, ära värise, ma tulin ainult piima võtma".


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 45 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7