Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 30.04.2024 19:18

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 150 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Esiosa toon keelatud - lahendused?
PostitusPostitatud: 05.08.2011 09:43 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.03.2005 14:35
Postitusi: 1774
Asukoht: imavere-tallinn
Mis vahet mis sul seal ees on.. kui see on ees, siis peab läbi paistma 70% ja jutt lõppenud.

Igatahes küsisin spetsialistilt selle kohta. Kui jääd vahele siis trahvi võivad sulle teha, kuna rikkumine on korda pandud. Kui kohapeal vea eemaldad siis 99% juhtudest sind kordus ülevaatusele ei saadeta. Aga kui jääd sama veaga teistkorda vahele näiteks järgmine päev, siis sa viga ei eemaldanud ja voidakse saata kordusele.

Selle peale tõi mulle elulise näite: Mees lööb teisel mehel pea lõhki. Siis õmbleb ise kokku ja ei tohi enam karistust saada, kuna parandas ise asja ära?

_________________
Madis. Http://freelander.planet.ee audi a6 avant 3.0bitdi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Esiosa toon keelatud - lahendused?
PostitusPostitatud: 05.08.2011 10:37 

Liitunud: 25.03.2008 09:52
Postitusi: 268
Asukoht: Keila, Harjumaa
päikesevarjuga on keelatud sõita juhul kui see varjab vaatevälja. just nagu freelander ütles, pohui mis seal on, niikaua kuni koos klaasiga paistab ta läbi vähemalt 70prossa, ning esiklaasipoole vaadates paistab ta läbi 75%, isegi peegliküljes rippuva lõhnakuuse eest on teoorias võimalik trahvi saada.
ning tehnorikkega liiklemise kohta isegi mäletan, et on olemas mingi paragrahv, vähemalt vastuollu sattuvana muurikkumine kindlasti. on ju kirjas et enne liiklema asumist tuleb veenduda, et ala tuled töötavad ja muid rikkeid ei oleks. aga kas ka tehakse selle päevavarju eest trahvi maitea, oleneb olukorrast ja inimesest. ma jäin samadele mentidele 24h jooksul 3 korda vahele, viimanekord küll peatati, et veenduda kas ma ikka võtsin ära, pimedaajaks. Trahvi ei ole veel saanud, kuid usun et kui ikka vastikult päikseline ilm jne siis eks nad ka mõistavad.
muidu see kiletatud plastik veel ehk käib päevavarju alla, aga see viimane varjant on kuidagi liigapiiripealne, rohkem nagu klaasi korduvkasutatav toonkile. aga eks see vaieldav. omal suupeas siis üldjuhul kõik selgitatav, vabandatav.
ning mainin omaltpoolt ära, et plastik ja kilepeale on vägahea idee ja toimiv lahendus, kiire ja mugav, kuid hiinakilega pikkapidu pole, endaomad viskasin minema...
nimelt kriimud kiired sissetulema, ning klaasiäärest laseb kile lahti ruttu, õhutriibud ja mullid tõmbab ka ruttu sisse... ning tõstukikohad deformeerusid vastikult. hetkel lõikasin uued, ning hankisin inmarautost hiiuautobaasist korralikku kvaliteet kilet, kogunhoogu et kiletada ja uuesti kasutama hakata. kuigi see plast ka ise on juba hirmus kriimusõbralik.

Aga küsimus selline suurele ringile et kas on optiliselt vahet kumbapidi toonkile on... kvaliteetkilest siis jutt...

sadetakse erakorralisele,,, kuigi viga juba kohapeal eemaldatud, käid üv punktist läbi, leitakse et alusetult erakorraline määratud, tühistatakse erakorraline,, saad järgmine päev jälle uuesti samamoodi, üv leitakse et alusetult, kuna tühistamise hetkeks oli ju juba viga eemaldatud, ja rikketa autol eemaldati üv,,,, siis mingit ahistamis hagi vms ei saa nende konstaablite vastu esitada vms v :? :)

aga freeland, no kuule, üx asi on kriminaalne kehavigastuste tekitamine, teine on soov mitte silmi kahjustada, ning oma turvaliust tagada ereda päikese korral, lisaks hoida autot jahedamana palava ilmaga..
soovitan konsulteerida juristidega, mitte mentidega enditega,,, olen juba korra pidanud tagaistmel õpetama liikluseeskirju peast, nemad siis raamatut lapates ees otsinud ja noogutanud.. niiet pole menti mingi jumal...

(kunagi minu esimene kontakt mentidega oli kusjuures seoses toonkilega, öeldi mulle et siuke jutt, "põhiseadusest tulenevalt, peame andma teile võimaluse selle maha vötta, ehk tehnorike eemaldada, kui keeldute, siis on meil õigus teha trahv, ning suunata rikkeemalduse kontrollimiseks üv punkti"
hiljem kuulsin tuttava juristi tudengi käest et pollaril puudus tegelikult alus erakorralise määramiseks, kuna seaduses on kirjas tooni% jne,,, siis nad peavad mõõtma seda protsenti, samamoodi nagu ei saa kiiruseületamist fikseerida visuaalselt, ei saa ka tooni protsenti määrata.. saavad anda aga korralduse ilmuda üv punkti kus seade olemas(vist kirjalikult ainult, aga ikkagi), või saavad ka kohapeale orgunnida üsna ruttu seadme, kui isegi vabsie kaasas pole seadet..

_________________
"kui ma tahan et mul tagasild järgi lohiseks, rendin ma käru"@Lupo 3L
VAG, margipõhine diagnostika orig Ross-Tech seadmega, Lihtsam liigutus vabal ajal 5.-


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Esiosa toon keelatud - lahendused?
PostitusPostitatud: 05.08.2011 11:50 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.03.2005 14:35
Postitusi: 1774
Asukoht: imavere-tallinn
See kehavigastuste tekitamine oli lihtsalt näide elust. Et kui sa oled juba seadust rikkunud, siis on õigus sind selle eest karistada. Ei ole nii, et parandad vea ära ja siis kõik korras ja kõnnid minema nagu pai laps. Küsimus on siiski selles, kas neil on õigust teha trahvi. Jah, on küll õigust, kuna sina rikkusid seadust.
Tegelikult ütleme ausalt, see et ohh mul on endal parem jne on loll vabandus, seetoonklaasi asi on ikka rohkem eputamise ja välimuse värk.

Kui juba erakorralisele saadetakse, siis sul ei kontrollita ainult seda viga, mille pärast saadeti vaid kontrollitakse kõik üle, lihtsalt sellele pööratakse erilist tähelepanu, miks sind sinna saadeti. ( 2 korda samas seisus ise olnud ).
Nagu ma ütlesin, erakorralisele saatmine on mõttetu, kui viga kohapeal eemaldati. Mina ei tea, mis politseid seal tallinnas on ( väga leebed ) aga kui satud ikka tõsiste kukkede otsa, siis saad tagant nii või naa.

Mis kuradi ahistamist, sina ju rikud KORDUVALT TEADLIKULT seadust ja siis hakkad veel õigust otsima?

Enda autol samuti toon esiklaasidel ja siiani läinud hästi. Küll aga vanal autol pidin maha korra katkuma.
Enamus politsei autodel on klaasimõõtmis aparaat autos ( vähemalt siin kandis ).
Ja kui sina seadust rikkusid on neil oigus sind selle eest karistada, küll aga mitte saata krodusele, kui sa vea kohapeal eemaldasid.

Ühesõnaga, kui oled nii kõva mees, et julged rikkuda teadlikult, siis mida sa hakkad vabandusi otsima ja pugema. Vastuta oma tegude eest.

_________________
Madis. Http://freelander.planet.ee audi a6 avant 3.0bitdi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Esiosa toon keelatud - lahendused?
PostitusPostitatud: 05.08.2011 12:47 

Liitunud: 25.03.2008 09:52
Postitusi: 268
Asukoht: Keila, Harjumaa
ehk siis jõuame selleni et trahvi on võimalik saada, aga korduvale ei saadeta, juhul kui oled võimeline eemaldama rikke kohapeal, ning juhul kui saadetakse siis alusetult, kui rike on eemaldatud juba erakorralise määramise hetkeks... selliseljuhul annuleeritskse see üv punktis... küllaga kui on kile reaalselt klaasil ja eemaldada seda ei saa v oska siis on jamalugu, nimelt erakorralisel tehakse 2 ülevaatust, esimene on rikke põhjus ehk toonkile, ning siis alles päris üv. jama kuipalju, isegi läbielatud, küllaga kõrvaltvaatajana õnneks, tuttaval oli xenon, ning tuletaga tavapirnid karbis ootamas, tegi kiirelt korda, kuid led oli pargis ja tulel tähist polnud ja polnud ka tava pirni kaasas ning ära ta saigi, küllmitte trahvi vaid erakorralise, valgustusseadmete sätetest lugesime välja, et piisab ka kui on tule korpusel led tähis, mis ka oli olemas, kuid see ei kottinud üv tegelasi kuna klaasil seda polnud ja ei olnud väga tuju vaielda ka, niiet läbisime üv uuesti..
Seadusega on jah nii et selle mittetundmine ei vabasta selle täitmisest ja kohustustest. kui rikkunud oled, liigelnud tehnorikkega, milleleest saab nö muud rikkumised alusel trahvi,,, vanarahas oli minumälujärgi kuni 3000.- eek siis võid ka saada selle, kuid jah, fikseerima nad peavad selle korrektselt. heateada et neil nüüd kaasas ka need aparaadid üldjuhul, see tähendab seda et kui pailapsena maha ei kisu, vaid hakkad nõudma mõõtmist siis nad saavad ka mõõtetulemuse kirja, ning on alust trahvi teha ja erakorraline määrata, ehk ajud läbiseksida,,, mõõtmata aga ei saa ju fikseerida et oli tehnorike liiklemisel??
samas seega mul tekkis küsimus, kui ma saan tooni enne eemaldada, kui see fikseeritakse möötetulemusena(sest visuaalne vaatlus ei ole alus aktiks) siis tagantjärele ei saa ju trahvi koostada :?

ning muide mul oligi algul see toon endatervisenimel, nimelt sattus suureskoguses aluselist ainet silmadesse, olin isegi haiglas sellega jne... ning siiani ei saa päikseprillidetta väljas käiagi, algul ei saanud ka toas teisiti,,, ilma selle kileta oli võimatu sõita üle paariminuti, peavalud läxid väljakannatamatuks... kuigi tõesti esialgu sai välimust tõstva eesmärgiga need valmistatud, kuid osutusid suureks abiks... a ja palava ilmaga on ka suur vahe tuntav, kuna konti mul pole hetkel, lisaks siis mustal nahal suur vahe päikselise ilmaga parkimisel, lapsel parem kõrval istuda jne,, aga öösel pimedas on tõesti sitem liigelda, tagurdada ei näe jne niiet kiirelt eemaldatav varjant on päris ideaal asi...

_________________
"kui ma tahan et mul tagasild järgi lohiseks, rendin ma käru"@Lupo 3L
VAG, margipõhine diagnostika orig Ross-Tech seadmega, Lihtsam liigutus vabal ajal 5.-


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Esiosa toon keelatud - lahendused?
PostitusPostitatud: 10.08.2011 04:37 

Liitunud: 15.12.2009 19:57
Postitusi: 45
Kurat kui saaks kuskilt nende electrochromic aknakilede inffi. kust saab osta või materjale ja kuidas ehitada paigaldada.

_________________
98' Xsara VTS 2.0


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Esiosa toon keelatud - lahendused?
PostitusPostitatud: 10.08.2011 09:37 

Liitunud: 25.03.2008 09:52
Postitusi: 268
Asukoht: Keila, Harjumaa
Endiselt kripeldab paar küsimust,,, kindlat vastust pole ka juristilt saanud...
ehk keegi siin siis vähe kõrgemate teadmistega liiklusseaduste ja tehnnõuete jms alal?


Ruc kirjutas:
kui pailapsena maha ei kisu, vaid hakkad nõudma mõõtmist siis nad saavad ka mõõtetulemuse kirja, ning on alust trahvi teha ja erakorraline määrata, ehk ajud läbiseksida,,, mõõtmata aga ei saa ju fikseerida et oli tehnorike liiklemisel??
samas seega mul tekkis küsimus, kui ma saan tooni enne eemaldada, kui see fikseeritakse möötetulemusena(sest visuaalne vaatlus ei ole alus aktiks) siis tagantjärele ei saa ju trahvi koostada :?



Ruc kirjutas:

Aga küsimus selline suurele ringile et kas on optiliselt vahet kumbapidi toonkile on... kvaliteetkilest siis jutt... (ja ka hiinakatel)



ehitada ja paigaldada, selle mõtleks välja kui teaks, millest, kustkohast saab materjali..
tundub et see seal on keemikalisfüüsikalistelt omadusetelt midagi ala öheima kasvuhoonekilemoodi, mis tooteliinil juba pigmenteeritud, ning sulatusel lisatud ka metallset ainet et staatilist omandaks hästi... mõelge välja kust saab ja mis täpsemalt... teha on lihtne.. (a äkki on tavaline toonkile, millel protektor kile mahavõtmata lissalt :) )

_________________
"kui ma tahan et mul tagasild järgi lohiseks, rendin ma käru"@Lupo 3L
VAG, margipõhine diagnostika orig Ross-Tech seadmega, Lihtsam liigutus vabal ajal 5.-


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Esiosa toon keelatud - lahendused?
PostitusPostitatud: 01.09.2011 23:27 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.01.2005 04:12
Postitusi: 8
soome biltemas see korduvkasutusega kile olemas maksab 6,99


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Esiosa toon keelatud - lahendused?
PostitusPostitatud: 02.09.2011 09:48 
Site Admin
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.12.2008 01:12
Postitusi: 2818
Asukoht: Tln
626 kirjutas:
soome biltemas see korduvkasutusega kile olemas maksab 6,99

http://www.biltema.fi/osteri/osteri.cgi ... uote=39320

_________________
http://www.facebook.com/WaxGarage
http://www.whitewalls.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Esiosa toon keelatud - lahendused?
PostitusPostitatud: 02.09.2011 20:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.05.2003 18:58
Postitusi: 1050
Asukoht: Tallinn
Hmm, lasen proovipärast seda tuua. Eks vaatab kuidas kestab ja kuidas toimetab :)

_________________
Kullerveod,jaheveod,kaubaveod... info@cargobuild.ee http://www.CargoBuild.ee +372 58 98 98 98
Nüüd ka Facebookis <-- vajuta "like" ;).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Esiosa toon keelatud - lahendused?
PostitusPostitatud: 02.09.2011 21:18 
Eliit

Liitunud: 05.04.2003 20:20
Postitusi: 5766
Sobrasin miskit riigiteatajas üksõhtu ja suutsin samuti tuvastada selle mis eelmisel lehel kirjas, et kui viga on võimalik kohapeal parandada siis erakorralist ei tohiks saada. Toonklaas kuulub väheohtlike vigade hulka nagu ka mittepõlev juhipoolne lähilatern millega ei tohi seaduse järgi samuti liigelda (kui vastupidi, et kundapoolne ei põle, siis tohib sõita ala remonditöökotta vms). Pmst kui kile maha tõmmata ei tohiks värvilised kaksikud midagi teha.

Leidsin garaashist ühe rulli turukile, superdarkblack.. i'm going black 8)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Esiosa toon keelatud - lahendused?
PostitusPostitatud: 04.10.2011 21:41 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.05.2003 18:58
Postitusi: 1050
Asukoht: Tallinn
Sqad kirjutas:
Hmm, lasen proovipärast seda tuua. Eks vaatab kuidas kestab ja kuidas toimetab :)

Kile kohal,vedeleb bussis...aega saan ,viskan peale. Tavalisest kilest on see kuidagi paksem ja kummisem...

_________________
Kullerveod,jaheveod,kaubaveod... info@cargobuild.ee http://www.CargoBuild.ee +372 58 98 98 98
Nüüd ka Facebookis <-- vajuta "like" ;).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Esiosa toon keelatud - lahendused?
PostitusPostitatud: 10.10.2011 14:00 

Liitunud: 20.03.2009 13:55
Postitusi: 7
On pakkuda http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... TfJVJplV90 samal põhimõttel toimivat esiosa tooni.
Hetkel valmis BMW 5.seeria e39 klaasid ja Citroen C4 kupee omad.
Vajadusel võimalik ka teha teiste autode jaoks, kellel huvi see andku märku.
Hinnad vastavalt akna suurusele ja toonkilele. Ligikaudselt 2 esimest küljeakent umbes 40-70 Euri komplekt, vastavalt siis toonkile valikule ja akna suurusele.

Märkuseks siis, et aknad on korduv kasutatavad, ehk siis võimalik ära võtta umbes 5 sekundiga ning tagasipanekuks läheb maksimaalselt 2-5 minutit. Ja pealegi mundrimehed ei saa trahvi teha, kuna võimalik viga kohapeal likvideerida.

Huvi korral: rizard8@hotmail.com või siis ps.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Esiosa toon keelatud - lahendused?
PostitusPostitatud: 10.10.2011 14:32 

Liitunud: 20.04.2008 16:12
Postitusi: 2223
Kuidas vastupidavusega on lood? Aknaid ülesse ja allapoole lasta saab üsna vähe siis jah!? Muidu tuleb igast kriipsud, kraapsud, jooned jms peale, mis hakkavad raudselt ennast segama, kui ka välja näha veel hullem.. :uhoh

_________________
Kui mul und ei tule, siis loen lambaid ja nende postitusi..


Viimati muutis woozh, 10.10.2011 14:37, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Esiosa toon keelatud - lahendused?
PostitusPostitatud: 10.10.2011 14:37 
Site Admin
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.12.2008 01:12
Postitusi: 2818
Asukoht: Tln
woozh kirjutas:
Kuidas vastupidavusega on lood? Aknaid ülesse ja allapoole lasta saab üsna vähe siis jah!? Muidu tuleb igast kriipsud, kraapsud, jooned jms peale, mis hakkavad raudselt ennast segama kui ka välja näha veel hullem.. :uhoh


Mis kriipsud ja kraapsud? Toonkile ju sama, mida ka tagaklaasidel kasutatakse. Pole küll tähele pannud et tagauste klaasid rohkem kriibitud oleks kui tagaklaas :)

_________________
http://www.facebook.com/WaxGarage
http://www.whitewalls.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Esiosa toon keelatud - lahendused?
PostitusPostitatud: 10.10.2011 14:39 

Liitunud: 20.04.2008 16:12
Postitusi: 2223
Mul igatahes on küll tulnud ajapikku :err

_________________
Kui mul und ei tule, siis loen lambaid ja nende postitusi..


Viimati muutis woozh, 10.10.2011 14:47, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 150 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 29 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7