Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.03.2024 11:26

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 107 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: K:Esitulede toonimine
PostitusPostitatud: 17.01.2013 15:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.08.2006 23:08
Postitusi: 1862
Asukoht: Tallinn
Suvi/sügis 2012 sõitsin selliste kiledega - koguaeg park + udu ning ei tulnud mulle keegi midagi ütlema..
Alguses kartsin et politseionud hakkavad midagi ütlema kuid mind ei nokitud kordagi - isegi ka siis kui olin km raadiuses ainuke auto nö. liikluspatrullist mööda sõitja...

Pilt

Kuna nov lõpus sai ÜV läbi siis sai kiled maha tõmmatud. Kuumaõhupüstoliga võtsin kilesid maha umbes tunnike. Agak una nüüd kevad tulemas siis oleksin huvitatud uuesti dark black kiledest. Kui kellegil on pakkuda võtaksin ära.

Martin


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K:Esitulede toonimine
PostitusPostitatud: 17.01.2013 15:39 

Liitunud: 20.04.2008 16:12
Postitusi: 2223
Kui palju reaalselt nähtavus kehvemaks läks a'la pimedas lähi ja kaugtulgedega sõitmisel?

_________________
Kui mul und ei tule, siis loen lambaid ja nende postitusi..


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K:Esitulede toonimine
PostitusPostitatud: 17.01.2013 16:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.05.2005 13:54
Postitusi: 2931
Asukoht: Tallinn
Nii light-black kilega kui tumemustaga läheb nähtavus mingil määral halvemaks. ühega rohkem, teisega vähem.
Täpseid numbreid pole keegi kunagi mõõtnud ja seda saab igaüks oma auto peal ise hinnata.

_________________
Miata
LS400


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K:Esitulede toonimine
PostitusPostitatud: 17.01.2013 16:12 
Kasutaja avatar

Liitunud: 28.11.2012 15:43
Postitusi: 28
Asukoht: Tartu
preda kirjutas:
Sai ka nüüd eest lakk maha nühitud...ja light black-iga kiletatud.Kilega jääb ikka kordades viisakam :rokib

Seest värvides jääb veel viisakam. :)

_________________
Anonüümne allikas- "Miks ta sul nii madal on? Kas vedrud on ära vajunud? Need oleks võinud ka ära vahetada, kui ülevaataja näeb, et masin nii lääpas on ja vedrud juba ammu vahetamist vajavad, siis küll ülevaatuselt läbi ei lasta."


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K:Esitulede toonimine
PostitusPostitatud: 17.01.2013 17:03 
Site Admin
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.12.2008 01:12
Postitusi: 2818
Asukoht: Tln
charly kirjutas:
Nii light-black kilega kui tumemustaga läheb nähtavus mingil määral halvemaks. ühega rohkem, teisega vähem.
Täpseid numbreid pole keegi kunagi mõõtnud ja seda saab igaüks oma auto peal ise hinnata.


Eks ta oleneb tulest ja autost ka. Mu Civicul light-blackiga erinevust silmaga väga ei märka.

_________________
http://www.facebook.com/WaxGarage
http://www.whitewalls.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K:Esitulede toonimine
PostitusPostitatud: 17.01.2013 17:21 

Liitunud: 27.09.2007 13:48
Postitusi: 598
Asukoht: Tallinn
Aga kui halogeen pirn on laternas, kas siis see kile ära ei sula kui kohapeal tiksuda. Sõites pole vast hullu siis tuul jahutab.

_________________
Ole mõnus!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K:Esitulede toonimine
PostitusPostitatud: 17.01.2013 17:27 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.02.2007 00:46
Postitusi: 927
Asukoht: Narrogin Valley, WA
Emporio Silver kirjutas:
Aga kui halogeen pirn on laternas, kas siis see kile ära ei sula kui kohapeal tiksuda. Sõites pole vast hullu siis tuul jahutab.

kes siis lähitulega parklas hängib :ouh

aga siiani pile kellegil vast probleeme olnud. juu kestab. kui just 100w halogenid pole.

_________________
DC5-S & FN2


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K:Esitulede toonimine
PostitusPostitatud: 17.01.2013 20:59 
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.09.2009 01:40
Postitusi: 1460
Asukoht: elva
Emporio Silver kirjutas:
Aga kui halogeen pirn on laternas, kas siis see kile ära ei sula kui kohapeal tiksuda. Sõites pole vast hullu siis tuul jahutab.


Sulab küll.
Minul sulas värdjaks ära kui lähedalt vaadata

_________________
Lasen jalakäijad alati "üle"!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K:Esitulede toonimine
PostitusPostitatud: 19.01.2013 22:05 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.08.2006 23:08
Postitusi: 1862
Asukoht: Tallinn
Täna sõitsin siis mööda tallinn - tartu - võru - luhamaa teed pidi udutuli + park (tuledelt on küll tume kile maas kuid parktuled ja udukad on kollased) ning peale jüri enda tavalises kohas olid politsei onud kiirust mõõtmas ( täheldasin seda ka enne tallinnas et kolmes kohas jäid silma just liiklust passides )
Kaugelt märkasin juba et nad seal teeääres on, sõitsin siis edasi kuniks nendeni jõudsin nägin, et panid auto tööle ja jäin peeglisse vaatama et millal nad siis mulle värvilisi märgutulesid näitavad... ja olin juba valmis kõige hullemaks - korduv üv aga ju neil hakkas külm sest maha nad mind ikkagi ei võtnud

See seaduselõik et tuled võivad kollased olla olen alati võtnud kaheldavalt kuna kile pole ikkagi kollane tuleklaas...

Martin


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K:Esitulede toonimine
PostitusPostitatud: 03.03.2013 12:49 

Liitunud: 15.04.2009 10:01
Postitusi: 851
Mul see kuu ülevaatusele minek...ei tea,kas lastakse läbi?
On kellegil kogemusi light-blackiga,või peab kindlalt maha võtma?

_________________
M:Antislip matte 2€ tk


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K:Esitulede toonimine
PostitusPostitatud: 03.03.2013 18:23 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.12.2005 19:55
Postitusi: 5322
Asukoht: Rae
preda kirjutas:
Mul see kuu ülevaatusele minek...ei tea,kas lastakse läbi?
On kellegil kogemusi light-blackiga,või peab kindlalt maha võtma?


Mul kunagi lasti rahulikult ÜVlt läbi kui light black kiled esituledel olid aga võibolla oli neil liiga palju tegemist esimeste akende toonidega see hetk :D Mine proovi korra ja kui ei lasta siis kisu maha


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K:Esitulede toonimine
PostitusPostitatud: 03.03.2013 19:59 
Eliit

Liitunud: 05.04.2003 20:20
Postitusi: 5766
Mul mingi odavam kollane kile kõikidel esituledel ja udukad mis põlevad teinekord ka seistes on pruuniks tõmbunud. Udukad 70w ka muidugi, 50w vast pole nii hull. Iga paari kuu tagant vahetan udukatel kilesi seetöttu. Mul muidugi tööauto tuled põlevad ka umbes 10-12 tundi ööpäevas.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K:Esitulede toonimine
PostitusPostitatud: 06.03.2013 13:52 
Site Admin
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.12.2008 01:12
Postitusi: 2818
Asukoht: Tln
OliverV kirjutas:
Emporio Silver kirjutas:
Aga kui halogeen pirn on laternas, kas siis see kile ära ei sula kui kohapeal tiksuda. Sõites pole vast hullu siis tuul jahutab.

kes siis lähitulega parklas hängib :ouh

aga siiani pile kellegil vast probleeme olnud. juu kestab. kui just 100w halogenid pole.


Minul ei kesta. Suvel kiletatud, ja praeguseks on kile sisse muster tekkinud. Teen millalgi pilti kui meeles.

_________________
http://www.facebook.com/WaxGarage
http://www.whitewalls.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K:Esitulede toonimine
PostitusPostitatud: 06.03.2013 19:08 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.06.2009 11:00
Postitusi: 45
Asukoht: Tartust 15km out
mmclubCCE kirjutas:
See seaduselõik et tuled võivad kollased olla olen alati võtnud kaheldavalt kuna kile pole ikkagi kollane tuleklaas...

Martin


Ma tean, et all kollased udutuled võivad olla vanadel autodel, üks ment oli mulle seletand kunagi ammu kui sõbra e39 sõitsin ja tal ka kena kollased udukad põlesid :) ja täis jaburus on minu jaoks küljeklaaside toonimine, kui toonklaas leevendab päikest siis ma näen tast kasulikkust mitte, seda et ment ei näe kes siis rooli taga on :rokib

_________________
Ma ei saa bussiridadest aru. Miks peavad vaesed inimesed jõudma sihtpunkti kiiremini kui mina?
O: H3 pirne 2tk (valge)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K:Esitulede toonimine
PostitusPostitatud: 06.03.2013 22:45 
Site Admin
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.12.2008 01:12
Postitusi: 2818
Asukoht: Tln
wax kirjutas:
OliverV kirjutas:
Emporio Silver kirjutas:
Aga kui halogeen pirn on laternas, kas siis see kile ära ei sula kui kohapeal tiksuda. Sõites pole vast hullu siis tuul jahutab.

kes siis lähitulega parklas hängib :ouh

aga siiani pile kellegil vast probleeme olnud. juu kestab. kui just 100w halogenid pole.


Minul ei kesta. Suvel kiletatud, ja praeguseks on kile sisse muster tekkinud. Teen millalgi pilti kui meeles.


Suvel kleebitud paks tulekile on praeguseks selline. Mõlemal pool. Pirnideks Osrami Nightbreaker Plus. https://www.dropbox.com/s/a2zazmrbnfnt9 ... .46.59.JPG
Jaheda Xenoniga on kindlasti probleemivaba.

_________________
http://www.facebook.com/WaxGarage
http://www.whitewalls.ee


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 107 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7