Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 01.05.2024 12:26

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 424 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Jauraks veel esitule pirnide teemal
PostitusPostitatud: 07.04.2009 21:49 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.05.2004 15:46
Postitusi: 338
Asukoht: tartumaa
arsi kirjutas:
Enne kui pirnidesse investeerima hakata tuleks üle vaadata tule klaasid ja reflektorid . Kui ikka vähegi pealehakkamist ja tahtmist on siis tuli lahti võtta , reflektor ja tuleklaas seespoolt puhtaks pesta . Ma luban , et peale seda protseduuri näitavad tuled 35% paremini .

Iff Palju philpisid ebays maksavad, hetkel 4400K IPF soolas, aga kui normaalse hinnaga philpsid saab ka ära ei ütleks.

_________________
SQ see pole ikka mingi õige tümpsu värk.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Jauraks veel esitule pirnide teemal
PostitusPostitatud: 07.04.2009 23:17 
Eliit

Liitunud: 05.04.2003 20:20
Postitusi: 5766
Ligikaudu 600eek 2tk.. Hea õnne korral sebiks muidugi 4300k HIDid sama rahaga :uhoh


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Jauraks veel esitule pirnide teemal
PostitusPostitatud: 08.04.2009 12:48 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.05.2004 15:46
Postitusi: 338
Asukoht: tartumaa
Iff kirjutas:
Ligikaudu 600eek 2tk.. Hea õnne korral sebiks muidugi 4300k HIDid sama rahaga :uhoh

bi-xenot sama raha eest ei saaks. ja siis poleks asjal pointi. need 600.- on mudugi selline hinna ka kust nad enamus hakkavad.
Proovin vast ennem IPF-id ära.

_________________
SQ see pole ikka mingi õige tümpsu värk.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Jauraks veel esitule pirnide teemal
PostitusPostitatud: 22.04.2009 17:32 

Liitunud: 18.12.2006 23:09
Postitusi: 409
MK kirjutas:
blue visioni kohta niipalju et see 3400K on üpris vähe, osrami cool blued on ka 4000K tiba parem valik minu arvates. nüüd vist uued 10% sinisemad ka kui ennem, nii et jah.
Veel selline teema et isegi see 4000K on suht selline kollane tegelt, võiks valgem olla.



626 96a mazda lähitudeldes säras blue vision ilusti ja lume peal näitas ikka kõvasti paremini, kui tavaline pirn. Aga, ntx tartust põlva sõita, HIRMUS. täiesti pimedus kõik( musta asfladi peal ei näita IMO mitte karvagi need). järgmine päev sai tagasi vahetatud.
98a vitos on ka mingi osrami cool blued vist ja näevad sellised täiesti valged välja, ja tee on ka valge.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Esitulede pirnid
PostitusPostitatud: 24.08.2009 23:13 

Liitunud: 06.07.2009 20:14
Postitusi: 6
Äratame teema üles, sest pimedad ajad tulekul. Kus müüakse Tartus Narva pirne? Kas Narva Range Power White'd on meil keelatud ja Range Power Blue'd legaalsed? Oskab keegi kommenteerida?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Esitulede pirnid
PostitusPostitatud: 31.08.2009 02:34 

Liitunud: 12.07.2006 19:00
Postitusi: 583
Kangur kirjutas:
Äratame teema üles, sest pimedad ajad tulekul. Kus müüakse Tartus Narva pirne? Kas Narva Range Power White'd on meil keelatud ja Range Power Blue'd legaalsed? Oskab keegi kommenteerida?


Endal olid blued, mis kindlalt legaalsed.Kas mitte ei peaks hoiatus peal olema kui EU-s kasutada ei tohi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Esitulede pirnid
PostitusPostitatud: 31.08.2009 08:59 
Kasutaja avatar

Liitunud: 28.02.2009 13:21
Postitusi: 294
Olen kindel, et sa saad poest, kus neid müüakse selle info kätte. Üldjuhul peaksid poesmüüdavad asjad olema lubatud kui ei ole vastavat eraldi kirja paki peal ( nagu ka eelnev postitaja kirjutas ). Endal kah bluevisionid - selline valgem värvus on neil küll ja sellega olen rahul, kuid vihmase ja hämara ilmaga jääb valgustamisest ikka natukene puudu. Millised nn" Xenon effectid" või siis lihtsalt valgemad pirnid võiksin väljavahetada nende vastu, et oleks siis tugevam valgusvihk?

_________________
Korteriühistute haldus (ka ühistu loomine), heakorrateenus, muru niitmine, lumetõrje. Lõuna-Eestis. Kokkuleppel ka mujal. http://www.kinnistuhaldus.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Esitulede pirnid
PostitusPostitatud: 31.08.2009 09:09 

Liitunud: 05.02.2008 20:30
Postitusi: 112
Kangur kirjutas:
Äratame teema üles, sest pimedad ajad tulekul. Kus müüakse Tartus Narva pirne? Kas Narva Range Power White'd on meil keelatud ja Range Power Blue'd legaalsed? Oskab keegi kommenteerida?
www.falleroon.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Esitulede pirnid
PostitusPostitatud: 31.08.2009 13:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
Sai enda bussile ette keeratud Philipsi XtremePowerid, kuid peab mainima, et mina ei suuda enne ees olnud suht värskete "tanklaosramitega" vahet nähe, kui siis vähe laiem valgusvihk.

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Esitulede pirnid
PostitusPostitatud: 31.08.2009 14:44 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.07.2006 23:32
Postitusi: 1289
Asukoht: Roolis
keegi pole veel juttu teinud 35.- maksvatest AllRide sinistest pirnidest. :D

Et siis, eelmisel aastal, kui üks pirn läbi põles, mõtlesin, et noh, mis seal ikka, prooviks ära. :)
Võtsin siis tuled eest, viskasin 250 kraadi juures paariks minutiks ahju.. Seejärel võtsin tuled välja,sain klaasid ilusti eest, puhastasin klaasid ja reflektorid samuti ning kokku tagasi. Seejärel panin siis need AllRide'd sisse.. Ütleme nii, et terve aasta pidasid vastu, kuni üks läbi põles, ning valget valgust annab teine pirn siiamaani. :)
Sõber on läbi pidanud Osrameid, Philipseid..Teab mida veel, kuniks pakkusin talle ka neid, ütleb, et seasilm Chrysler näitab isegi normaalselt nendega (stratusel teadagi, kehvad tuled).. Et ühesõnaga, raha mahaviskamine minu jaoks. Kahjuks ei leia aga enam ma ühestki automaailmast H4 sinist pirni. :D

Et kes tahavad natuke paremaks saada, sis võtke tuli ka lahti ja peske puhtaks. Kui reflektorid näppida ei julge, siis klaasi võiks ikka pesta. Reflektori puhul kasutasin ma suruõhku ja väga pehmet kunstniku pintslit.
:)

_________________
I'm here mostly for the chicks!!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Esitulede pirnid
PostitusPostitatud: 31.08.2009 18:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.12.2005 02:07
Postitusi: 6898
Asukoht: Jüri
Huvipärast sai kunagi ostetud ka mingid H4 pirnid kuskilt Prismast, 80 jaaku maksid...valgus oli ilus, aga kaugtuli oli täielik pask, samahea peaaegu kui lähituli..
Ja asi polnud minu tuledes
Mõtlen ise ka nüüd, mida proovida...millel oleks kaugtuli just korralik, ja valgus ilus valge, mitte sinine


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Esitulede pirnid
PostitusPostitatud: 31.08.2009 19:13 

Liitunud: 12.07.2006 19:00
Postitusi: 583
mario. kirjutas:
keegi pole veel juttu teinud 35.- maksvatest AllRide sinistest pirnidest. :D

Et siis, eelmisel aastal, kui üks pirn läbi põles, mõtlesin, et noh, mis seal ikka, prooviks ära. :)
Võtsin siis tuled eest, viskasin 250 kraadi juures paariks minutiks ahju.. Seejärel võtsin tuled välja,sain klaasid ilusti eest, puhastasin klaasid ja reflektorid samuti ning kokku tagasi. Seejärel panin siis need AllRide'd sisse.. Ütleme nii, et terve aasta pidasid vastu, kuni üks läbi põles, ning valget valgust annab teine pirn siiamaani. :)
Sõber on läbi pidanud Osrameid, Philipseid..Teab mida veel, kuniks pakkusin talle ka neid, ütleb, et seasilm Chrysler näitab isegi normaalselt nendega (stratusel teadagi, kehvad tuled).. Et ühesõnaga, raha mahaviskamine minu jaoks. Kahjuks ei leia aga enam ma ühestki automaailmast H4 sinist pirni. :D

Et kes tahavad natuke paremaks saada, sis võtke tuli ka lahti ja peske puhtaks. Kui reflektorid näppida ei julge, siis klaasi võiks ikka pesta. Reflektori puhul kasutasin ma suruõhku ja väga pehmet kunstniku pintslit.
:)


Eelmisel lehel just kirjutasin nendest :D
Mina olen nedega samuti rahul, ise maksin 27 eeki nede eest.
2x27 eegi eest "xenon look" saada on äss diil :) .


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Esitulede pirnid
PostitusPostitatud: 31.08.2009 20:14 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.07.2006 23:32
Postitusi: 1289
Asukoht: Roolis
pagan, kuidas mul sinu post silme vahele jäi.. :P
ei jah, selle raha eest käivad küll. Ladale tahan ka nüüd, aga nät, ei ole kuskil.. H1, H3, H7 võta palju tahad, aga H4 ei kusagil. :(

Täna just paar tundi tagasi sõbraga vaidlesime sel teemal, et tema raiub, et ei, et ikka Philips Cool Blue on ikka äss diil.. Küsisin, et kaua nad sul vastu peavad.. Vastuseks sain 3 kuud. :D Ma ütlesin, et novot,3 kuud ja maksad 397 eeki. :D
Ühte asja olen veel nendel kallitel täheldanud - esimesed kaks kuud on kindlasti valge valgus ja siis hakkab asi kollasemaks minema. Eriti hea näide on parktuledega võrdlus.
Ok, pilt on küll sita kvaliteediga, kuid ütlen julgelt, et tavaline lähituli oli sama kollane nagu parktuli paistab.
Siin siis August 2008 kui pirnid said ostetud:
Pilt

selle aasta jaanuaris olid endiselt valged:
Pilt

juuni 2009
Pirnid on ENDISELT valge valgusega:
Pilt

alles nüüd augusti alguses põles 1 läbi ja asendasin mingi Vene priniga, mis poest saada oli.. vot siis tuuningut, kes ei usu, siis tulge vaadake, mul EI OLE 4200k xenonid.
:beer

_________________
I'm here mostly for the chicks!!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Esitulede pirnid
PostitusPostitatud: 02.09.2009 11:18 
Kasutaja avatar

Liitunud: 28.02.2009 13:21
Postitusi: 294
Kus neid AllRide Blue pirne osta saaks? Prooviks kah vb ära. Kas sama seeria asju pakutakse ka park tulepirnidena?

_________________
Korteriühistute haldus (ka ühistu loomine), heakorrateenus, muru niitmine, lumetõrje. Lõuna-Eestis. Kokkuleppel ka mujal. http://www.kinnistuhaldus.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Esitulede pirnid
PostitusPostitatud: 02.09.2009 11:21 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.07.2006 23:32
Postitusi: 1289
Asukoht: Roolis
parktule pirnid on ka olemas sinised. Ma ei mäleta hinda enam.. vist oli 17.- või olid odavamad isegi..

Neid AllRide müüvad enamus kohti - Automaailmast käin mina nillimas, Fixus kindlasti, Tanklates olen näinud, nurgatagused autotarbed.. :)

_________________
I'm here mostly for the chicks!!


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 424 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 31 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7