Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 30.04.2024 08:33

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Ford Scorpio laadimis probleem.
PostitusPostitatud: 19.02.2016 17:01 
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.03.2015 17:34
Postitusi: 5
Tervist. Autoks on Ford Scorpio aastast 1992. Mureks selline asi, et generaator ei lae. Enne minu kätte tulemist oli autole paigaldatud massi lüliti(ei tea miks). Paar päeva tagasi sai vahetatud genekas ära koos pingeregulaatoriga ja ka uus aku. Genekas on kasutatud ning pingeregulaator tutikas. Kaks päeva sain sõita peale vahetust ja uuesti ei lae. Nimelt kui see kaks päeva sõita sain siis hoitsin massi lülitit sees ning iga hommik käivitus ilusti. Peale seda kui laadimis probleem tuli võtsin massi lüliti välja ja umbes 2h ja aku tühi. Milles võib probleem olla?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ford Scorpio laadimis probleem.
PostitusPostitatud: 20.02.2016 12:36 

Liitunud: 25.03.2008 09:52
Postitusi: 268
Asukoht: Keila, Harjumaa
tyypiline scorpa haigus... kaitsmekarbid.. Korralikku eestist otsida polnud juba 5aastat tagasi mötet otsida.
Körvalistujapoolse saad kapotialt kätte. juhipoolne on "scorpa eksam" pedaalide juurest käsi üles ja neli mutikat megapika tikuotsas. siis saad kapotialt kätte :D
Kui karbid käes.. tee lahti ja köik plaadid 1 haaval laiali.. puhasta ja pane kokku tagasi.. vöimalikult veethülgavalt.. pane külge tagasi ja vooluanaomaaliaid on poolevähem alles. töenäoliselt mingi asi jäi endiselt voolu imema, kuid nüüd 2 päeva asemel 2 nädalaga aku tühi..

_________________
"kui ma tahan et mul tagasild järgi lohiseks, rendin ma käru"@Lupo 3L
VAG, margipõhine diagnostika orig Ross-Tech seadmega, Lihtsam liigutus vabal ajal 5.-


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ford Scorpio laadimis probleem.
PostitusPostitatud: 20.02.2016 12:40 

Liitunud: 25.03.2008 09:52
Postitusi: 268
Asukoht: Keila, Harjumaa
lihtsam juhipoolset kättesaada kui lähed juhiistmele tagurpidi, peaees pedaalidejuurde...

_________________
"kui ma tahan et mul tagasild järgi lohiseks, rendin ma käru"@Lupo 3L
VAG, margipõhine diagnostika orig Ross-Tech seadmega, Lihtsam liigutus vabal ajal 5.-


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7