Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 06.05.2025 14:37

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 1 postitus ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Civic 93a, 1.6 92kw ei käivitu- kütus õhufiltris
PostitusPostitatud: 10.01.2012 23:47 

Liitunud: 10.09.2007 18:58
Postitusi: 87
Asukoht: Tallinn
Autoks siis Civic 1.6 92kw, 1993a,manuaal

Ühel hommikul sai auto tööle pandud.. vaevalt minuti käis korralikult ja suri lihtsalt lambist välja ja enam käima ei läinud. Kuna aku ka natukene väsinud ja palju ei kannatanud kedrata, siis sai proovitud ka tõmmates .. läks jälle pooleks minutiks ja vsjo. Peale seda enam tõmmates ka käima ei läinud.
Bensuhais üleval- küünlad märjad ja mis kõige huvitavam.. Sisselaskes (kus õhk tuleb) siis enne gaasiklappi on pisike auk.. starterit andes lihtsalt viskab sealt ikka päris julmalt kütust välja. Suur õhutoru ja filter olid ka kõik bena täis. Absoluutselt mingit plahvatust silindrites ei toimu.

Sai nii igaksjuhuks hammasrihma kate maha võetud (kuigi peaks klapid nii või naa pähe jooksma kui rihm läheks) jarihm okei, samas nukkivõlli rihmaratta polt oli lahti..liikus vabalt näpuga. Sai korralikult kinni keeratud ja ka märke kontrollitud ja selgus:

Kui nukaratta pealt märk paikapanna, siis väntvõlli otsas oleva rihmaseibi märgid ei lähe kohe kuidagi paika. Enamvähem pool ringi on paigast ära ja ka esimese silndri kolb on ASS-is (kuigi peaks vist olema ÜSS-is? Kui alt märk paikapanna, siis on kolb ÜSS-is, aga ülemine märk on kõvasti paigast ära.

Kas tõesti võis olla, et tõmbas tervelt pool väntvõlli ringi rihma paigast ära? Samas kuidas ta ikkagi vahepeal siis tõmmates käima läks ja tühikäigul töötas normaalselt. Märkide järgi peaks ikka mingi 5-6hammast möödas olema. Rihm ise kenasti pingul.

Endal mõistus otsas.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 1 postitus ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7