Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 16.06.2024 08:16

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 8 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: K: Piduri vooliku vahetus
PostitusPostitatud: 16.03.2009 09:33 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.12.2008 18:34
Postitusi: 521
Asukoht: kergelt švipsis
Eile läks ilmselt piduri voolik katki ja oleks vaja korda saada, otsingi inimest, kes selle lähi ajal ette tahaks võtta.
Autoks on Mazda 626 90´ ja seisab sikupilli prisma läheduses, pean oma sõnad tagasi võtma, et piduritega ei jõua kuhugi, kuna hetkel olukord täpselt vastupidi ja inimene kes seda tegema oleks nõus võiks asuda kusagil sikupilli läheduses või siis võiks omada mingit geniaalset ideed kuidas autot transportida kohta kus seda ehitada.
ootan kindlat hinnapakkumist(eeldades ainult piduri vooliku vahetus + töö raha ja uus piduri õli)
kui keegi soovib aidata siis saada mulle ps või helista 56285463
Asjaga üsna kiire, kuna autot eluks hädasti vaja, samas kui keegi on huvitatud mulle mingisuguse auto rendiks mõneks ajaks andma siis see oleks ka ülimalt teretulnud.

mainin ka selle ära, et esmasp - neljap olen kella 5ni tööl ja liikuda sellel ajal ei saa

_________________
rebel


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Piduri vooliku vahetus
PostitusPostitatud: 17.03.2009 12:41 
Moderator

Liitunud: 03.06.2005 21:50
Postitusi: 2116
Milline piduri voolik katki läks? Kas ratta juurest või vasktoru?

_________________
SR.ORG @ FACEBOOK!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Piduri vooliku vahetus
PostitusPostitatud: 17.03.2009 13:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.12.2008 18:34
Postitusi: 521
Asukoht: kergelt švipsis
ei oska öelda, ei ole isegi kindel et voolik aga kuna alguses sain umbes pool tundi sõita ja pedaal lihtsalt vajus aga auto pidurdas ja alles lõpus kadusid pidurid ära siis esimene mõte oli et voolik.

_________________
rebel


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Piduri vooliku vahetus
PostitusPostitatud: 17.03.2009 13:54 
Moderator

Liitunud: 03.06.2005 21:50
Postitusi: 2116
Sellisel juhul peaks auto alla ronima ja kindlaks tegema lekke asukoha, ega muudmoodi ei saa ka keegi Sind aidata, kui täpselt ei tea mis viga võiks olla.

_________________
SR.ORG @ FACEBOOK!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Piduri vooliku vahetus
PostitusPostitatud: 17.03.2009 14:06 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.12.2008 18:34
Postitusi: 521
Asukoht: kergelt švipsis
jamh, ise mõtlen ka et peaks, ise midagi parandada ei oska aga kui miskit katki siis sellest saan vist visuaalselt ikka aru (muidugi kui on midagi seal visualiseerida) aga sellel hetkel ei mõelnud millegile muule kui aint kust lähima õlle saab :) ja nüüd olen omadega teist pidi hädas, elan nõmmel, töötan laagris ja auto on sikupillis, kohe kuidagi ei kutsu bussi peale linna sõitma, et puhaste riietega avalikus parklas auto alla roomata, et sealt midagi suures lootuses katkist leida ja siis rõõmsalt bussi peale tagasi, täna ju ilm ka selline, et ei tahaks õue suitsulegi minna.
aga eks need ole rohkem mu enda probleemid, kui kõik hästi läheb siis ehk on auto täna õhtul juba remondis.

_________________
rebel


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Piduri vooliku vahetus
PostitusPostitatud: 17.03.2009 14:07 
Moderator

Liitunud: 03.06.2005 21:50
Postitusi: 2116
Kui täitsa aus olla, siis oleks vaid raha ning probleemid laheneksid iseenesest ju. Tellid aga puksiiri järgi ja mõne tunni pärast saad terve masina kätte margiesindusest. Kui seda raha ei ole, siis tuleb auto all roomata ja õlilekkeid otsida ja vajadusel ka kohapealsete vahenditega esmane remont teostada :D

_________________
SR.ORG @ FACEBOOK!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Piduri vooliku vahetus
PostitusPostitatud: 17.03.2009 14:31 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.12.2008 18:34
Postitusi: 521
Asukoht: kergelt švipsis
antsa911 kirjutas:
Tellid aga puksiiri järgi ja mõne tunni pärast saad terve masina kätte margiesindusest.

:lol see oli mul kohe teine mõte peale seda kust õlle saaks, sain õlle kätte, sõber tuli järgi ja siis oli juba teine mure, kust järgmised õlled saab ja nii ta mul siis läkski, peale õllesid tulin 2 päeva hiljem tööle ja tegin siia teema, sellega mu aktiivsus piirdus, samas see auto oli ostetud plaaniga, et kui katki läheb siis viskan ära ja ostan uue aga kuna eelmine omanik 3,5 kuud tagasi seda autot müües ütles et ilmselt nädal saab sõita siis peab remontima midagi siis on see auto lihtsalt liiga väärtuslikuks saanud et nüüd nii väikse murega ära visata.
liiga pikk jutt tuli, juhe koos, side lõpp korraks.

_________________
rebel


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Piduri vooliku vahetus
PostitusPostitatud: 18.03.2009 11:18 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.12.2008 18:34
Postitusi: 521
Asukoht: kergelt švipsis
kaabakaz kirjutas:
Pakun auto eest 1000.- ja viin ise minema

paku 3 ja lase käia

_________________
rebel


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 8 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7