Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 23.05.2024 09:24

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 7 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: K: Kas oleks hea valik?
PostitusPostitatud: 04.09.2012 21:54 

Liitunud: 03.09.2012 16:07
Postitusi: 6
Tervist, eelmises teemas ei soovitatud seda FLI'd väga ning minu privaatsõnumite kausta tuli mitu erinevat pakkumist,
eriti huvitama hakkas selline: http://www.motorsavers.co.uk/index.php? ... uct_id=139
Tahtsin küsida kas see on ikka väärt woofer, kas kellegil on selline komplekt omas autos.
Mul autokereks on sedaan muidu ja tean, et istmed jäävad ette, aga kas see komplekt oleks okei?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Kas oleks hea valik?
PostitusPostitatud: 05.09.2012 09:48 

Liitunud: 15.04.2009 10:01
Postitusi: 851
Fli-st võid suure kaarega mööda minna ja usun,et see Edge on vähe parem,aga midagi erilist ei tasu sealt loota.Parem osta siit samast foorumist kasutatud eraldi woofer ja võim tuntumalt firmalt.Tulemus on kordades parem :)

_________________
M:Antislip matte 2€ tk


Viimati muutis preda, 05.09.2012 11:10, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Kas oleks hea valik?
PostitusPostitatud: 05.09.2012 10:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.05.2005 13:54
Postitusi: 2931
Asukoht: Tallinn
poole odavam tuleb osta eraldi woofer ja võimendi siitsamast foorumist. Lisaks saad ilmselt ka parema tulemuse.

_________________
Miata
LS400


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Kas oleks hea valik?
PostitusPostitatud: 05.09.2012 11:08 

Liitunud: 15.04.2009 10:01
Postitusi: 851
Kasutaja Jarx müüs vahepeal neid...võid ju küsida tema käest ;)

_________________
M:Antislip matte 2€ tk


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Kas oleks hea valik?
PostitusPostitatud: 05.09.2012 11:23 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.08.2010 08:49
Postitusi: 2272
Edge (passiiv)woofer andis oma orig kastis küll küllaltki kesise tulemuse. Häälestuselt on see orig kast selline, et ca 60+ hz hakkab alles mängima. Pigem tuhla foorumis ringi ja leia midagi meelepärast.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Kas oleks hea valik?
PostitusPostitatud: 05.09.2012 12:20 
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.11.2005 15:12
Postitusi: 1109
Mina olen neid müünud jah ikka päris mitmeid ja selle raha eest on seal komplekti küll ja rohkemgi. Selge on see, et küljepeegleid ta sul küljest ära ei värista ja juukseid ei lehvita aga ega selleks ta ei olegi mõeldud. Näiteks originaal süsteemide juurde lisades annab väga kenasti seda puuduolevat madalat otsa juurde ja keegi veel kurtnud ei ole. E39 bemar on kõige parem näide sellest, sest nende puhul isegi kõige kangema originaal süsteemi juures puudub igasugune madal ots aga kõrged on tava inimese jaoks piisavad, sellise bassikaga saab heli juba igapäeva kuulamise jaoks täiesti rahuldavaks.
Ei tule see eraldi asjade ostmine midagi soodsam. Mingi enam-vähem töötav juust võim on juba miski 50 eurot + jumal teab mis elu näinud woofer veel samapalju või rohkemgi + kaablid(rca, vool, kaitsmed, remote, klemmid, high level kaablid või converter) + veel on vaja ka kasti. Vaadates milliseid kaste inimesed omapeaga ehitavad siis tihtipeale ei kõlba need isegi lõkkesse põletamiseks ning need odavad ostetud kastid on samuti väga nirud.
Näiteks juba 10" selline EDGE aktiiv bassikas tegi üllatavalt head häält oma suuruse kohta. Üks mees kah kahtles, et tal oli ennem miski 1000W 12" bassikas ja mis iganes võim veel ning kartis, et jääb maru lahjaks aga tema oli küll väga positiivselt üllatunud kui sai talle autosse selline sisse visatud. Ega need kellegi lambi inimese poolt kapi ustest ise ehitatud kastid kah ei pruugi mitte kottigi mängida.

Seda komplekti on ka väga lihtne paigaldada, absoluutselt kõik on komplektis olemas mis vähegi vaja võib minna ning kõik on kompaktselt ühes koos. Ei võta palju ruumi ja väga lihtne on kogu kupatus autost välja võtta kui tekib vajadus midagi suuremat vedada.

Ei taha küll enda müüdavat asja nii avalikult kiita aga selle raha eest on komplekt täiesti asjalik. Kindlasti on võimalik õigeid teadmisi ja oskusi omades ja rohkem raha kulutades parem tulemus saada aga kui puuduvad igasugused teadmised auto audiost siis lõppeb see ise tegemine lõpuks ikka sellega, et foorumisse tehakse teema, et miks mul kõlar katki on?, miks võimendi ei tööta?, mis kasti mõõdud? jne jne. Ja küll siis kõlar kumiseb ja võimendi viliseb ja sada häda veel.

_________________
Street B 148.4dB......Street C 150,9dB......Extreme 162,5dB


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Kas oleks hea valik?
PostitusPostitatud: 15.09.2012 23:46 
Kasutaja avatar

Liitunud: 14.09.2005 23:35
Postitusi: 20
Asukoht: Tallinn
Kast koos 12'' Magnat elemendiga 59eurot
http://www.pood.audiofookus.ee/product.php?id_product=1608

Võimendi GTA 2 Special Edition , Blaupunkt 55eurot
http://audiocity.eu/index.php/auto-audio-ja-multimeedia/voimendid/1583-1201.html

Juhtmekomplekt 15eurot
http://audiocity.eu/index.php/auto-audio-ja-multimeedia/komplektid/lighting-audio-la10kit.html

Kokku 129eurot. Või siis osta valmis komplektina ühest kohast 132eurot
http://audiocity.eu/index.php/auto-audio-ja-multimeedia/komplektid/mega-bassikolari-komplekt.html

Peaks mürtsuma küll selle raha eest, kui uut garantiiga asja tahta - endal sarnane Magnati süsteem Bemmis juba aastaid ja minu jaoks on piisav.
Eks targemad oskavad paremini kommenteerida, mida mina ka tean. :)


Yolvo kirjutas:
Mul autokereks on sedaan muidu ja tean, et istmed jäävad ette, aga kas see komplekt oleks okei?
Istmed alla käivad või käetoe auk ikka on? Kui plekksein täitsa ees, siis suht nadi see bass. Siis võiksid enne ostu uurida, mida teha annaks igaks juhuks.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 7 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7