Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 06.05.2024 20:19

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 10 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Soovitage siseantenni
PostitusPostitatud: 12.11.2013 16:03 

Liitunud: 05.03.2013 19:15
Postitusi: 4
Autoks 97a A4 ning praegune antenn ei kõlba enam kuskile. Kerge sahin isegi linnas, näiteks Pärnus Papiniidu silla peal kaovad kõik raadiod üldse ära :D . Aga küsimus ongi millist antenni ja kust otsida, audiofookuses oli minu mäletamist mööda valida ainult 1 siseantenn ning noortehnik ka pakub vaid üht siseantenni (mille laadne mul hetkel on) ? Makk on muidu Pioneer DEH-6300SD


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage siseantenni
PostitusPostitatud: 13.11.2013 10:45 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.04.2003 11:01
Postitusi: 592
Asukoht: Tallinn
Aga miks siseantenn? Pigem tee originaalantenn korda. Audidega suhtes pole 100% kindel, kuid näiteks "sama" kerega Passatil on see tüüpviga, et antenniga kokku ehitatud võimendi annab saba. Uus ei ole kallis. Teine asi, kui see asi on sul olnud alates maki vahetusest, siis äkki on asi hoopis selles, et sul ei saagi see originaalvõimendi voolu? Orig. makk seda teeba aga Pioneeri jaoks on sul vaja üks vahejulla osta näiteks Noorest Tehnikust, mis jällegi ei maksa palju.

_________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
'68 Ford Thunderbird 429cid BB


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage siseantenni
PostitusPostitatud: 13.11.2013 11:21 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.08.2009 12:01
Postitusi: 209
Asukoht: Võru
anryo kirjutas:
Aga miks siseantenn? Pigem tee originaalantenn korda. Audidega suhtes pole 100% kindel, kuid näiteks "sama" kerega Passatil on see tüüpviga, et antenniga kokku ehitatud võimendi annab saba. Uus ei ole kallis. Teine asi, kui see asi on sul olnud alates maki vahetusest, siis äkki on asi hoopis selles, et sul ei saagi see originaalvõimendi voolu? Orig. makk seda teeba aga Pioneeri jaoks on sul vaja üks vahejulla osta näiteks Noorest Tehnikust, mis jällegi ei maksa palju.


Vw puhul originaal antennikänd maksab u 75 euri (see on see samune pisike junn seal katuse otsas, kuhu antennipiits otsa keeratakse ja kus antennivõimendi sees).
Noortehnikus aftermarket makile see vahejulla, mis võtab voolu maki remotest ja paneb antennivõimendi käima, maksab ca 7 euri äkki..

Sai hiljaaegu enda vw-le ostetud need jubinad.

_________________
GTD- Gena Tegi Diisli


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage siseantenni
PostitusPostitatud: 13.11.2013 23:14 

Liitunud: 05.03.2013 19:15
Postitusi: 4
kas vähe täpsemalt saaks sellest "vahejullast" rääkida, misasi too on või leiab netist äkki mõne pildi?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage siseantenni
PostitusPostitatud: 13.11.2013 23:45 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.08.2009 12:01
Postitusi: 209
Asukoht: Võru
Tartsk5 kirjutas:
kas vähe täpsemalt saaks sellest "vahejullast" rääkida, misasi too on või leiab netist äkki mõne pildi?


http://www.oomipood.ee/product/zrs-s/go ... rator-audi

Pm kui sul on masinal antennivõimendiga antenn, siis originaalraadio saadab sellele antenni juhet mööda 12v peale. Kui vahetad maki välja aftermarket maki vastu, siis see makk ei oska seda 12v mööda antennikaablit antennivõimendile saata. Sellejaoks tuleb osta selline jubin, mis pistetakse maki ja antennikaabli vahele. Sellest tuleb välja ka üks juhe, kuhu peab 12v peale andma. Mina ühendasin selle maki remote juhtme külge, et see õigel hetkel antennivõimendile 12v peale annaks ja antennivõimendi tööle läheks.

_________________
GTD- Gena Tegi Diisli


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage siseantenni
PostitusPostitatud: 15.11.2013 11:28 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.04.2003 11:01
Postitusi: 592
Asukoht: Tallinn
Just täpselt nii.

_________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
'68 Ford Thunderbird 429cid BB


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage siseantenni
PostitusPostitatud: 18.11.2013 13:20 

Liitunud: 25.01.2010 01:12
Postitusi: 26
Äkki keegi oskab seda süsteemi mulle lähemalt seletada. Mul 02 a4 ning ka aftermarket makk, ostsin selle vahetüki omale aga mul on süsteem nii, et antennivõimendi jaoks on üks pisike juhe imeliku pistikuga, selle pistik ühtib oomipoest saadud vahetüki pistikuga, vahetükile panen remote alt voolu peale nii ja vahetüki antenni ots peaks siis minema maki külge?. Aga mul tuleb üks antenni juhe ju veel(hetkel ainult see antenni juhe maki külge ühendatud ja linnas midagi kehvasti mängib), et kas ma pean otsima omale sellise vahetüki mis teeb kaks antenni otsa üheks, sest makil on ju üks pesa ainult. Originaalmakil käib antenni juhe ja võimendi juhe eraldi kohtadesse külge.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage siseantenni
PostitusPostitatud: 04.12.2013 20:38 

Liitunud: 25.01.2010 01:12
Postitusi: 26
Keegi ei oska enam vastata?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage siseantenni
PostitusPostitatud: 04.12.2013 20:50 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.08.2009 12:01
Postitusi: 209
Asukoht: Võru
Seega sul originaalmakile läks antennijuhe ja antennivõimendi vool käis mingisugust pisikest juhet mööda, mis ei olnud antennijuhtmega ühes?

Kas sinna niisama maki remotest voolu ei või peale lasta? Et paned antennijuhtme otse makki ja remotest annad voolu peale. (pole kindel kas nii võib teha)

_________________
GTD- Gena Tegi Diisli


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage siseantenni
PostitusPostitatud: 05.12.2013 20:41 

Liitunud: 25.01.2010 01:12
Postitusi: 26
Selline süsteem jah, ei teagi kas tohib niisama voolu peale tekitada.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 10 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7