Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.04.2024 11:38

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 51 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Kommentaarid BassFace toodete kohta
PostitusPostitatud: 29.01.2014 22:41 

Liitunud: 22.09.2013 14:22
Postitusi: 78
Kas keegi on kasutanud/omanud/kuulnud bassface-ist midagi, tundmatu nimi kuid tunduvad samas paljuluba oma hinnaklassi juures, nimelt huvitab just SQ pool nendelt. Ise olen väga nõudlik heli suhtes kuid samas rahakott üle ei pritsi väga, seega tahaks võimalikult odavalt võimalikult head komplekti saada.
Tänaseks olen välja vaatanud enda 100% originaalis liikuvat, hüdraulika amodtidega ja kahte omaniku omanud heleda sisuga kollasesse diisel w124 universaal MB'sse ette armatuuri SELLISED ja taha SELLISED, aga tagumiste kõlaritega on jama, sest taha ma ei tahaks väga auku lõigata ning isegi kui on vajadus seda teha tuleb teha see nii, et oleks maksimaalselt esindusliku välimusega :!: :(.
Kõlarid ühendaksin SELLE võimendi järgi ning bassi hakkaks tooma ilmselt esialgu Rockfordi võimendi ja subwoofer.

_________________
Jeppp.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kommentaarid BassFace toodete kohta
PostitusPostitatud: 30.01.2014 00:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.06.2011 13:48
Postitusi: 240
Asukoht: Tallinn/Tõrva
Siin foorumis on juttu tulnud selle firma toodete kohta. Otsi.
Lisaks võib öelda, et võimsus numbritega on kõvasti üle pingutatud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kommentaarid BassFace toodete kohta
PostitusPostitatud: 30.01.2014 01:02 

Liitunud: 22.09.2013 14:22
Postitusi: 78
kaltsyum kirjutas:
Siin foorumis on juttu tulnud selle firma toodete kohta. Otsi.
Lisaks võib öelda, et võimsus numbritega on kõvasti üle pingutatud.


Pole ju väga midagi kirjas selle võimu kohta siin foorumis ja seda ma tean, et on kõvasti üle pingutatud.

_________________
Jeppp.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kommentaarid BassFace toodete kohta
PostitusPostitatud: 30.01.2014 10:04 

Liitunud: 15.04.2009 10:01
Postitusi: 851
Vastupidavus pole ka kiita ;) Siin veits juttu viewtopic.php?f=29&t=119249

_________________
M:Antislip matte 2€ tk


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kommentaarid BassFace toodete kohta
PostitusPostitatud: 30.01.2014 10:22 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.01.2013 14:26
Postitusi: 297
Asukoht: Lasna/Saue
Minul mängib üks bassface-i woofer pagassis. Siiani toimib kõik korralikult. Hind ja kvaliteet on minu meelest paigas. Woofer 1300W, olen kindel, et nii palju see välja ei anna. Samas G3 3-ukseline, et sinna polegi mingit ulmet vaja. Komplekt oli 145€ kui õigesti mäletan ja andis veel garantii ka.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kommentaarid BassFace toodete kohta
PostitusPostitatud: 30.01.2014 13:32 

Liitunud: 15.04.2009 10:01
Postitusi: 851
Üldiselt...nii palju kui välja käid,nii palju ka saad.Pärast pole mõtet halada,et näe ei toimi,põles läbi,jne... ;)

_________________
M:Antislip matte 2€ tk


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kommentaarid BassFace toodete kohta
PostitusPostitatud: 14.02.2014 16:16 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.02.2010 13:56
Postitusi: 1281
Asukoht: Pärnu
Mul bassface momovõim. Andmed andmeteks, Kannatab asi küll. Lihtsalt lasin sissemängida asja korralikult. Ei kurda :DJa pole siiani veel miskit juhtunud(ptüi ptüi ptüi)

_________________
ÖKOPILV
https://www.youtube.com/watch?v=5qoILiDCI_E


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kommentaarid BassFace toodete kohta
PostitusPostitatud: 02.03.2014 00:02 

Liitunud: 22.09.2013 14:22
Postitusi: 78
Nii, sai soetatud endale SPL5C.2 komponendid, SPLT.1 twiitrid ning kaks SPL8.1 8" supparit, hetkel on järel ainult komponendid ning ma olen väga üllatunud kui puhast ja selget heli nad mängivad!!! Makiks on mul vanakooli kvaliteetse heliga Alpine CDE9812. Lähipäevil panen ka teised kõlarid järele, hoian teid kursis.

_________________
Jeppp.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kommentaarid BassFace toodete kohta
PostitusPostitatud: 13.03.2014 13:04 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 09:41
Postitusi: 2771
Asukoht: Tallinn
Tauri32 kirjutas:
Nii, sai soetatud endale SPL5C.2 komponendid, SPLT.1 twiitrid .. Lähipäevil panen ka teised kõlarid järele, hoian teid kursis.

Milleks need eraldi tweetrid on? Huvi pärast - palju need kõlarid kõik maksid?
Seda on vähe raske uskuda, et oled väga nõudlik heli suhtes ja samas noname firma kõlarid teevad kohe väga head häält.
Midbasside paigaldusest pilti ka on?
Kui Tallinnas oled, siis puht huvi pärast võiks lausa kuulata võrdluseks autosid, mul sama Mersu sedaankerega.

Tõnu

_________________
Driven by goa ::: Caraudio.ee
Alla V8 mootoriga võite muru niita


Viimati muutis MantaOwner, 13.03.2014 13:06, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kommentaarid BassFace toodete kohta
PostitusPostitatud: 13.03.2014 13:06 
C4V6
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:40
Postitusi: 4195
Asukoht: Kalsarikännit
Ah eks kõik oleneb. Ma olen korra elus väga hea installiga GASi 2 ribalisi kuulanud ja selle raha eest paremat ei oskakski tahta. Samas bassinägu tundub küll kahtlane teema. Oleks huvitatud neid kellegi autos kuulama

_________________
Jerry lee Lewis was the devil
www.HLautoosad.ee HL'i Facebooki leht tanel@Hlautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kommentaarid BassFace toodete kohta
PostitusPostitatud: 13.03.2014 23:41 

Liitunud: 22.09.2013 14:22
Postitusi: 78
Midbassid on originaal aukudes ees armatuuril ning tweetrid(väiksed) on esiustes linkidest eespool. ühel tuttaval on clarioni ja teisel pioneeri kompod ning no ei tule nii selget heli neil välja ning bassi nad ka ei tee eriti(vbla asi ka makis neil kuna mul alpine 9812). Ma tegin originaal aukudele väiksed kastid alla klaasriidest mis kindlasti parandas helipilti. Kui saaremaale satute siis võin väga vabalt teha demo, aga Tallinna ma naljalt ei satu paraku :(. 8" mid bassid tulevad taha pagassi nagu sellel pildil näha-
Pilt ja suured tweetrid lähevad pagassi luugi külge, lisaks panen külge 120a geneka mis hakkab toitma kahte 100a. deep cycling akut, et saaks sõpradega rannas ööläbi muusikat kuulata.

_________________
Jeppp.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kommentaarid BassFace toodete kohta
PostitusPostitatud: 14.03.2014 10:12 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 09:41
Postitusi: 2771
Asukoht: Tallinn
Tauri32 kirjutas:
Midbassid on originaal aukudes ees armatuuril .. Ma tegin originaal aukudele väiksed kastid alla klaasriidest mis kindlasti parandas helipilti.

Tee mõni pilt midbassi paigaldusest armatuurlaual, huvitav on näha lõpptulemust. Originaalis on seal ebaharilikku mõõtu ehk 4,5" koaksiaal. Endal õnnestus peale parajat pusimist originaalkõlarikatte alla paigaldada 50mm midrange element:

Pilt

Pilt


Tõnu

_________________
Driven by goa ::: Caraudio.ee
Alla V8 mootoriga võite muru niita


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kommentaarid BassFace toodete kohta
PostitusPostitatud: 14.03.2014 12:09 
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.11.2005 15:12
Postitusi: 1109
Bassface brand on Thompsons LTD netipoe niiöelda oma toode ehk siis nemad ise on selle kuskilt Hiinast tellinud. Sellest tulenevalt ka odav hind.

Bassface teemal sai mingi aeg ühe UK kõige suurema audiotootjaga vesteldud kelle tooteid Thompsons LTD samuti müüb ja neil ei olnud Thompsonsi kohta ühtegi head sõna öelda. Nende täpsed sõnad olid "They know very little about car audio! ha ha!"
Ehk siis kui firma kes seda kraami tellib, laseb endale toota ja müüb, ei tea auto audiost tuhkagi, siis ei maksa väga midagi head ka sellest kraamist loota. Toodetakse üli odavalt mingi kräpp kokku ja siis müüakse üli suurte numbrite ja vinge reklaamiga ullikestele maha.

Ta võib oma hinna eest toimida ja algajale olla hea valik aga kohe kindlasti on neil hinna/kvaliteedi suhe paigas. Mitte keegi ei müü pool muidu head ja kvaliteetset asja. Thompsons LTD on puhtalt kasumi peal väljas, nad ei tee seda heast südamest. Audiost nad ei tea midagi ja ei peagi teadma. Nemad lihtsalt müüvad ja täidavad kellegi taskuid. Toodetele on pandud peale ulme numbrid, välimus tehtud võimalikult seksikas, hind odav ja kaup müüb. Reaalsuses ainuke asi mis neid huvitab on kasum ja sina saad ikka selle mille eest maksad.

_________________
Street B 148.4dB......Street C 150,9dB......Extreme 162,5dB


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kommentaarid BassFace toodete kohta
PostitusPostitatud: 16.03.2014 00:44 

Liitunud: 22.09.2013 14:22
Postitusi: 78
MantaOwner kirjutas:
Tauri32 kirjutas:
Midbassid on originaal aukudes ees armatuuril .. Ma tegin originaal aukudele väiksed kastid alla klaasriidest mis kindlasti parandas helipilti.

Tee mõni pilt midbassi paigaldusest armatuurlaual, huvitav on näha lõpptulemust. Originaalis on seal ebaharilikku mõõtu ehk 4,5" koaksiaal. Endal õnnestus peale parajat pusimist originaalkõlarikatte alla paigaldada 50mm midrange element:

Pilt

Pilt


Tõnu


Mul istus 5.25" hopstik sisse ilma et oleks pidanud midagi lõikama ja puurima... Kutsikasse(w201 190e) mahtus mul küll jah ette 4"
üritan homme pildid ära teha

Kiire küsimus ka, et kas midbassid peaksid olema lahtises kastis või kinnises? Kast on umbes 30L-40L ja kasti läheb 2x 8" midi. ning kast on valmistatud tugevast ja jäigast 1800sest klaasriidest

_________________
Jeppp.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kommentaarid BassFace toodete kohta
PostitusPostitatud: 16.03.2014 12:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.10.2003 12:45
Postitusi: 956
Asukoht: Haapsalu-Martna-Tallinn
30-40l vähe suur ei ole?

_________________
56211069
Soodsad uued ja kasutatud suverehvid


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 51 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7