Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 07.05.2024 17:24

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 28 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Maki välja lülitamisel käib kumin/pauk woofrist läbi?
PostitusPostitatud: 10.04.2010 20:40 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.01.2007 19:13
Postitusi: 46
preda kirjutas:
Hommik....sai siin uus süsteem sisse pandud....aga jah algul paukus,kuid miski pärast proovisin igat pidi(ka uue rca-ga tulemus sama)aga jah kadus lambist ära,mystery miks :) jäid vanad rca-d....1kw rms/3kw max tegi vist oma töö :rokib ....ja kondekat pole vaja....lähtusin Victori ja teiste teatjate jutust...fan toy tegelikkuses....1 millisek jagub' ja üle jäänud võtab ikka akult...nii et kallid sõbrad,kes kasutavad kondet 300w taga...ütlen,et mõtetu...müüge maha,korralik aku ja juhtmestik on teil konde eest :rokib...räägiks veel sellel teemal,aga sellest juba liiga palju jahtutud.Kes tahab,see leiab oma vastused foorumist :)

Kes viitsib,võib häid bass BOOM lugusid siia panna....midagi erilist siis(Koit Toomet ja trummi @ bass ei sobi :) rap sobib,aga mitte lil joni,seda siin juba küllaga) ma tean Vic,et su süsteem vähe teine,et kõigil ei mängi nii madalale :kill


Aasta pärast vahetad akut, muud hullu polegi, mul kilo RMSi autos ja korralik kaabeldus, kuid iga aasta uus aku....nüüd katsetan kondeka ära.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Maki välja lülitamisel käib kumin/pauk woofrist läbi?
PostitusPostitatud: 10.04.2010 21:30 
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.11.2005 15:12
Postitusi: 1109
trbantiino kirjutas:
Aasta pärast vahetad akut, muud hullu polegi, mul kilo RMSi autos ja korralik kaabeldus, kuid iga aasta uus aku....nüüd katsetan kondeka ära.

Katseta äkki aku laadimine vahepeal ära :think Muidugi läheb aku peeti kui koguaeg täiesti tühjaks lased. Sõida vahel pikemaid otsi, pane vahepeal aku laadima ja ära kuula väga kaua seisva mootoriga ja kestab aku väga hästi.

_________________
Street B 148.4dB......Street C 150,9dB......Extreme 162,5dB


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Maki välja lülitamisel käib kumin/pauk woofrist läbi?
PostitusPostitatud: 10.04.2010 22:04 

Liitunud: 15.04.2009 10:01
Postitusi: 851
JUST...samad sõnad,kuigi jah elan linnas ja sõite vähe :rokib

_________________
M:Antislip matte 2€ tk


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Maki välja lülitamisel käib kumin/pauk woofrist läbi?
PostitusPostitatud: 14.07.2011 11:52 

Liitunud: 31.10.2009 19:45
Postitusi: 6
aga millest see paukumine siis tuleneda võiks? :D ei saanud ikka vastust. mul on üldse võimu signaal tagumistest kõllidest veetud läbi HI-Low converteri. äkki on võimu seadistused probleem? st. nende mõistatuslike nuppude keeramise viga.?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Maki välja lülitamisel käib kumin/pauk woofrist läbi?
PostitusPostitatud: 20.08.2011 17:26 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.02.2011 00:03
Postitusi: 118
Mul endal tavaliste arvuti kõlaritel käib ka pauk aga kui hääle ja bassi maha panen kaob pauk ära :neutral:


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Maki välja lülitamisel käib kumin/pauk woofrist läbi?
PostitusPostitatud: 09.09.2013 13:13 
Kasutaja avatar

Liitunud: 14.10.2009 20:12
Postitusi: 326
Endal oli täpselt sama teema, vahetasin juhtmeid ja asju, kuni avastasin et massi juhe oli mega ussitanud :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Maki välja lülitamisel käib kumin/pauk woofrist läbi?
PostitusPostitatud: 09.11.2013 15:37 

Liitunud: 07.05.2010 20:50
Postitusi: 110
Mul ka kilo rmsi, võimendi sisselülitamisel tahab supakas õhku lennata selline pauk ümin käib ja kui sõidan siis sõidukiiruse taktis kumin nagu käib nagu oleks sport sumpa all. Koha peal supakas hästi õrnalt ka nagu mingi pinin käib. Pioneer makk muidu, see algas mingiaeg alles lähiajal pihta ja bassi nagu üldse pole keerasin tagant seda võimu nuppu 18Db + 12 peale umbes siis ongi see paukumine ja level panin põhja. Rca otsad on nagu lahtikeeratavad vindiga sees oli korras kõik aga maki poolseid pole vaadanud aga ma arvan iseenesest ta lahti ei tule pigem tuleks tagant ennem.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Maki välja lülitamisel käib kumin/pauk woofrist läbi?
PostitusPostitatud: 09.11.2013 16:12 

Liitunud: 30.03.2008 17:02
Postitusi: 303
Asukoht: Tallinn
ardo188 kirjutas:
Mul ka kilo rmsi, võimendi sisselülitamisel tahab supakas õhku lennata selline pauk ümin käib ja kui sõidan siis sõidukiiruse taktis kumin nagu käib nagu oleks sport sumpa all. Koha peal supakas hästi õrnalt ka nagu mingi pinin käib. Pioneer makk muidu, see algas mingiaeg alles lähiajal pihta ja bassi nagu üldse pole keerasin tagant seda võimu nuppu 18Db + 12 peale umbes siis ongi see paukumine ja level panin põhja. Rca otsad on nagu lahtikeeratavad vindiga sees oli korras kõik aga maki poolseid pole vaadanud aga ma arvan iseenesest ta lahti ei tule pigem tuleks tagant ennem.

Ma ei tea kas mul on pohmakast tingitud see, aga ma ei saanud mitte midagi aru. :D
Esimene lause juba ütleb, et sul on midagi mäda ja nii ei tohiks kohe kindlasti olla, vaata juhtmed uuesti üle koos massi kinnitusega.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Maki välja lülitamisel käib kumin/pauk woofrist läbi?
PostitusPostitatud: 09.11.2013 16:37 

Liitunud: 07.05.2010 20:50
Postitusi: 110
no ma võtan juba peale aga juhtmed on mul väga korralikud võimu kakkusin lahti kõike tehtud aga asi selles kui võtsin tagant võimul 2 rca juhet küljest siis panin maki käima no lülitist mul kõik süsteem ja siis pauku ei käonuk.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Maki välja lülitamisel käib kumin/pauk woofrist läbi?
PostitusPostitatud: 10.11.2013 02:13 

Liitunud: 17.06.2013 00:33
Postitusi: 39
Asukoht: Mustvee
Arvutikõlaritel on trahvo vahel, see mõjutab seda paukumist. Autos ei tea.. Endal polnud kh varem sellist probleemi,kuni panin mingi hiina maki vahele ( SD ja USB kaardilugejaga ja FM). Vana makiga polnud probleemi paukumisega,hiinakaga jälle on. vb on osadel see, et kui lülitad maki sisse,siis läheb paar millisekundit mööda ja siis lülitab alles võim sisse ja seda pauku ei tule, osadel vb et kui maki lülitad sisse,lülitub ka võim kohe sisse.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Maki välja lülitamisel käib kumin/pauk woofrist läbi?
PostitusPostitatud: 10.11.2013 02:53 

Liitunud: 30.07.2012 11:09
Postitusi: 205
ardo188 kirjutas:
Mul ka kilo rmsi, võimendi sisselülitamisel tahab supakas õhku lennata selline pauk ümin käib ja kui sõidan siis sõidukiiruse taktis kumin nagu käib nagu oleks sport sumpa all. Koha peal supakas hästi õrnalt ka nagu mingi pinin käib. Pioneer makk muidu, see algas mingiaeg alles lähiajal pihta ja bassi nagu üldse pole keerasin tagant seda võimu nuppu 18Db + 12 peale umbes siis ongi see paukumine ja level panin põhja. Rca otsad on nagu lahtikeeratavad vindiga sees oli korras kõik aga maki poolseid pole vaadanud aga ma arvan iseenesest ta lahti ei tule pigem tuleks tagant ennem.


Mul ka Pioneeri makk ja eelmises autos samamoodi pauk ja kumin. Tõenäoliselt on läbi läinud Pioneerile omane “pico fuse”. Proovi getostiilis RCA väljundid vastu maki korpust maandada
( http://www.diymobileaudio.com/forum/gen ... stion.html )

Nii palju olen uurides teada saanud, et Pioneeridel ei tasu RCAdega mässata kui makil vool taga, sel moel küpseb üsna kindlalt kõnealune kaitse läbi. Aitab see getoremont või uue kaitsme jootmine trükkplaadile.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Maki välja lülitamisel käib kumin/pauk woofrist läbi?
PostitusPostitatud: 11.11.2013 01:53 

Liitunud: 07.05.2010 20:50
Postitusi: 110
tr. maksa maki eest 80 euri ja üle t.a on ikka elu siin maakeral. ok proovin traatidega mässata siis ümber rca pistikute ja annan teada kas aitas see. :hail


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Maki välja lülitamisel käib kumin/pauk woofrist läbi?
PostitusPostitatud: 18.11.2013 01:59 

Liitunud: 07.05.2010 20:50
Postitusi: 110
nii asi lahenes sellega et tõmbasin juhtmega ringid ümbe rca pistikute nagu kirjas ja ka võimul sama moodi , mõtlen ikka pistikutel ja asi lahenes, ajee soovitan ! nüüd keerasin kõik põhja ja enam pole sport sumpat all . :kill


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 28 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7