Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.04.2024 11:52

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 9 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Janrem auto (Eurotel Baltic OÜ)
PostitusPostitatud: 28.10.2012 22:13 

Liitunud: 16.04.2007 23:46
Postitusi: 163
Asukoht: Tallinn, Lasnamägi
1. Firma reaalne aadress - Vabaduse 15d, Kohila alev, Kohila vald 79806 Raplamaa. Janrem auto (Eurotel Baltic OÜ).
2. Tellitud tööd - BMW E28 528i automaatkäigukasti vahetus
3. Tööde/toote kvaliteet - töö jäeti tegemata ning lisaks tekitati autole lisavigastusi
4. Hinnatase - teoorias hea, kuid töö jäi teostamata.
5. Klienditeenindus - 1/10 (vähemasti telefonis lubati ilusaid asju kokku)
6. Üldhinne - 0/10

Lugu algas sellest, kui mu katkise automaatkastiga BMW E28 sattus olevat Kohilas ning mõistlik tundus seal lasta kast vahetada.

Juulikuus leidsin kohaliku töökoja JANREM Auto, kus lubati 100€ eest vana kast alt võtta ning uus alla sobitada (kuna uus kast oli M20 alt, oli tarvis M30 külge minekuks ära vahetada koda). Algselt lubati töö paari nädala pärast ette võtta, kuid juba üsna peagi sain kõne, et minu toodud uus kast ei sobi alla - põhjenduseks, et kasti tagaotsast väljaulatuv "metalljubin" (teisisõnu tsentreerimisvõll, mis flantsist paar sentimeetrit välja ulatus) ei sobi alloleva kardaaniga kokku. Suvi oli täies hoos, käisin kohapeal asja ka oma silmaga vaatamas ning kõige lihtsam lahendus tundus olevat viia neile "ilma metalljubinata" kast.

Möödus taaskord nädalaid ning kui asja uurima hakkasin, väideti, et uue kasti flants ei sobi kardaani külge. Sel korral tundus asi kahtlane - uurisin ning selgus, et flantsi vahetamiseks piisab tavalisest peene seinaga padrunvõtmest. 10. augusti hommikul rääkisin Janis Kaljas'ega ning sama päeva lõunal saatsin talle ka lingi E21 foorumi teemaga, kus kõik tarvilikud joonised ja juhendid mustvalgel välja toodud olid. Ta lubas asja vaadata ning auto paari nädala jooksul ette võtta.

Iga paari-kolme nädala tagant tuletasin enda punast autot meelde, kuid enamik kordi väideti mulle taas, et kardaan ja kast ei sobi kokku. Palusin neil minu saadetud maili vaadata ja lubasin omaltpoolt, et kui mingil arusaamatul põhjusel tõesti kardaan ei sobi (kuigi E28 kardaan on 4cm ulatuses reguleeritav), siis mõõtku see üle ja viin neile sobiva.

Tasapisi jõudis kätte oktoobri algus - ilmad muutusid jahedaks ning süda hakkas valutama bemmi talvekorterisse saamise pärast. Kuna Kohila "professionaalid" ei saanud 3 kuu jooksul auto kasti vahetatud, siis otsustasin ühel kenal reede õhtul auto Tallinnasse toimetada. Sõitsin Kohilasse, ajasin põllul vedeleva auto konna peale ning alustasin Tallinasse kulgemist. Mõnisada meetrit enne maanteed pidasin kinni, et treilerit kontrollida ning minu üllatuseks parkis koheselt peale peatumist minu ette punane Passat B5 ning taha mingisugune tumepunane pirukakäru. Passatist hüppasid välja Janis Kaljas ning keegi lühemat sorti kodanik, kes esimese paari sammu põhjal otsustades üritas mulle kallale tungida. Pirukakäru "turvajad" püsisid enda auto juures. Uurisin milles probleem - väidetavalt tahtvat mina neid üle lasta ja üleüldse peaksin ma kartma, et Kohilast ilma esihammasteta lahkun. Minu selgitustest, et suutmatus 3 kuu jooksul automaatkasti vahetada on pigem nende kui minu probleem. Niivõinaapidi ei viinud vaidlus üheski mõistlikus suunas ning "investeerisin" 50€ enda esihammastesse, peale mida kodanikud lahkusid.

Loo lõpptulemus - toimetasin auto ja kastid kasutaja Toivoku juurde, kes uue kasti mõne tunniga alla ning toimima pani. Halva üllatusena selgus, et Janrem auto proffid olid täiesti põhjuseta lahti ühendanud mootori jahutuslõdvikud ning tekitanud vigastusi esimesele stabikavardale.

Kiire netiotsinguandmeil kuulub kaubamärk Janrem Auto Eurotel Baltic OÜ'le, mille juhatuse liikmed on Janis Kaljas (9.12.1981) ning Reilika Kaljas (7.02.1981). Janrem auto kodulehe (http://www.janremauto.ee/) andmeil seondub firmaga ka Remmi Uibubuu. Töökoda Janrem auto asub aadressil Vabaduse 15d, Kohila alev, Kohila vald 79806 Raplamaa.


Ardo

EDIT: Lisaks oli autol põhjuseta laiali lammutatud osa jahutussüsteemist.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Janrem auto (Eurotel Baltic OÜ)
PostitusPostitatud: 03.02.2013 19:23 

Liitunud: 02.02.2013 23:25
Postitusi: 2
Nonii, täiesti juhuslikult leidsin teema kus halvustatakse ettevõtet millega ma olen vägagi tihedalt seotud. Olen nimelt Janrem Auto üks omanik. Mõtlesin pikalt kas peaksin sellele postitusele reageerima ja oma aega ja energiat raiskama, aga kuna kasutaja ArdoH on oma postituses ilmselgelt jama ajanud siis pean vajalikuks siia postitada ka omapoolse versiooni
Algas siis lugu nii, et toodi meile remonti bmw millel omaniku (ArdoH) väitel olla kusagil mootorit remonditud ja sellega seoses ära lõhutud käigukast. Omanik soovis käigukasti vahetust, kasti toob ise ja sellel tuleb ära vahetada ainult koda, ülejäänud osa kastist pidi olema identne vanaga. Sai kokku lepitud et selline töö läheb maksma 100.- eur . Käed löödud lubasime kasti vahetada paari nädala jooksul. Võtsime vana kasti maha ja kaste võrreldes selgus et uus kast ei sobi. Kuna kast oli kliendi toodud ei saanud me riskida sellega et vahetades ja kompunnides kast sobivaks, hiljem kui kast ikkagi ei tööta süüdistab klient selles meid. Ühesõnaga võtku kastid kaasa, komplekteerigu ära ja me paigaldame komplektse käigukasti autole alla. Nii see aeg möödus.
Loo lõpp oli juba halenaljakas, klient tuli lõpuks kastidele järgi. Pidi kasti sisu laskma ümber lapata ja siis korras kasti tagasi tooma, enne ärasõitu küsis korraks näha oma auto võtit kuna oli teise võtme vist ära kaotanud. Andsime võtme talle kaasa, et tehku uus ja toogu võti koos terve kastiga tagasi. Nii asi jäi ja klient läks oma teed. Samal õhtul aga helistati meile ja öeldi et meie territooriumilt varastatakse ühte autot ,eelmainitud bmw-d( meil on mehitatud valve ja helistajaks oli valvur) .Loomulikult läksime varast püüdma, saime varga kätte enne kui ta oli jõudnud Kohilast lahkuda. Üllatus oli suur kui vargaks osutus auto enda omanik ArdoH. Eks nii mõnigi mees kees üle ja lubas omakohut rakendada, lõppude lõpuks olime vana käigukasti maha võtnud ning oma aega ja energiat raisanud. Küsisime ArdoH käest 50.- euri vana kasti mahavõtmise eest ja unustame varguse. ArdoH oli nõus,maksis 50 .-euri ja läks oma teed.
Lisan veel, et meie töökojas ei näppinud keegi jahutussüsteemi ning stabikavarras rippus juba siis kui auto meile toodi.
Ilmselt poleks ma ArdoH postitusele üldse reageerinud kuid leidsin siit foorumist teema kus ta kakleb juba järgmise autoremonditöökojaga (sama auto, sama käigukasti teemalhttp://www.streetrace.org/foorum/ ... 7&t=103827 ) siis mulle tundub, et tegemist on järjepideva probleemide tekitajaga kes otsib väikseid töökodasid keda ära kasutada ja keda üle lasta.
Minupoolne soovitus autoremondi ettevõtetele, mitte tegemist teha kasutajaga ArdoH (Ardo Holts), kuna temasugustest tagaselja jamajutu rääkijatest ei tule kunagi miskit head.

Lisaks, kui kasutaja ArdoH on veel kedagi tagaselja alusetult mustanud, siis nad võiksid sellest siin teada anda, et lõppeks niisugune sitaloopimine teiste suunas ära.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Janrem auto (Eurotel Baltic OÜ)
PostitusPostitatud: 03.02.2013 19:26 

Liitunud: 02.02.2013 23:25
Postitusi: 2
viewtopic.php?f=17&t=103827


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Janrem auto (Eurotel Baltic OÜ)
PostitusPostitatud: 03.02.2013 19:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 03.04.2012 22:40
Postitusi: 161
Asukoht: kohila/Tallinn
Tahtsin just oma opeli sinna viia automaatkasti vahetuseks kuna endal pole lihtsalt aega aga nüüd mõtlesin ümber.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Janrem auto (Eurotel Baltic OÜ)
PostitusPostitatud: 04.02.2013 11:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.10.2003 19:18
Postitusi: 538
Asukoht: Pärnu
mulle tundub et probleem on kliendis, mitte asutuses. Pole kumbagi asjapoolt näinud ega kuulnud, aga lugedes teksti, siis usun pigem töökoda :)

_________________
Puksiiri ehk Konna rent Pärnus! 20.- 55 63 43 29
Veakoodide lugemine ja kustutamine arvutiga! :)
Hobiks E30 335T, ökoks A6 C7 ja E30 327


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Janrem auto (Eurotel Baltic OÜ)
PostitusPostitatud: 04.02.2013 12:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
See teema kisub juba põnevaks jah. Üks räägib, et läks oma autole järgi ja pärast tuleb välja, et varastas töökojast oma auto ära. Päris nii need asjad tõesti ei käi ja väidetavalt "esihammastesse" investeerimine oli siis tegelikult hoopis tööraha hüvitamine. Firma ju tööd on teinud ja mina jääks ka siinkohal pigem firmat kaitsvale seisukohale, kui ise kohale veetakse mingeid suvalisi kaste, kus vaja hakata üht või teist asja ringi mudima. Kas algse "kastivahetuse" ajal ka kõik see täpselt teada oli tegijatel, et on vaja flantse ja ma ei tea mida ka veel vahetada.
Teises teemas väidetakse sama kasti kohta, et kontrollitud ja toimiv? Kui sama, siis mis garantii, et see vahepealne ehitus seal üldse normaalselt tehtud ja praegu Toivoku selga seda jama ei taheta lükata lõpuks?
Üldiselt jah sellised probleemsed kliendid sa tunned juba kohapeal ära. Üks selline helistas mulle paari tunni jooksul, kui ma ei saanud koosoleku tõstu vastata ja siis tuli juba SMS stiilis, et ma leian su anyway üles. Selliseid kliente küll kuningana kohelda ei saa, kui ise täismats on. Kuigi kõik konkreetsed vead peitusid tema autos, siis arvas tema ikkagi, et mina pean oma kauba tagasi võtma ja 2x tööraha ka veel oma taskust maksma. Hiljem kui teise kohta läks öeldi talle enne auto sissevõtmist juba ära, et need on selle auto tüüpvead.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Janrem auto (Eurotel Baltic OÜ)
PostitusPostitatud: 04.02.2013 12:07 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.01.2011 18:09
Postitusi: 822
Asukoht: Tartu/Tallinn/Helsinki/Sweden
Väiksemaid garaaze on ikka hea ju sitaga loopida :D

_________________
Pottsepatööd- Ahjude, kaminate, pliitide ehitamine, remont, hooldus ja taastamine. http://pottsepad.wordpress.com


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Janrem auto (Eurotel Baltic OÜ)
PostitusPostitatud: 06.02.2013 08:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.05.2010 14:21
Postitusi: 2793
Asukoht: Tallinn
Tundub siiski ,et mingi osa süüd on ardol ka,aga koht kus öeldakse:paari nädala jooksul võetakse ette,siis ma pigem hoian sellistest eemale.On ju olemas meil kalender ja saab ilusti teha graafiku ja öelda,et SELLEL päeval võtame asja kätte ja teeme ära.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Janrem auto (Eurotel Baltic OÜ)
PostitusPostitatud: 12.02.2013 11:11 

Liitunud: 16.04.2007 23:46
Postitusi: 163
Asukoht: Tallinn, Lasnamägi
_siim_ kirjutas:
On sellel Ardol läbi aegade probleeme olnud,mazdaklubist leiab teemasi jne...


Taaskord soovin teada, et mida täpselt silmas pead? Ei ole ma kedagi petnud, ei ole ma kedagi üle lasknud - ehk täpsustad? Või pead silmas neid madistamisi MazdaGTI nime alla peituva inimesega, kus oli tegemist kahe inimese erinevate maailmavaadete põrkumisega?

Mazdaklubi seltskonnaga suhtlen tänase päevani, miks ma alles nüüd ning sinult kuulen, et mul seal foorumis "probleeme" on?

FOX1000 kirjutas:
Tundub siiski ,et mingi osa süüd on ardol ka,aga koht kus öeldakse:paari nädala jooksul võetakse ette,siis ma pigem hoian sellistest eemale.On ju olemas meil kalender ja saab ilusti teha graafiku ja öelda,et SELLEL päeval võtame asja kätte ja teeme ära.


Millest kogu probleem arenes oligi asjaolu, et anti täiesti katteta kuupäevi, millest kinni ei peetud või siis vastati umbkaudselt, et küll kunagi teeme. Ei kohapeal käimine ega telefonitsi enese meeldetuletamine abiks ei olnud.

dellu kirjutas:
See teema kisub juba põnevaks jah. Üks räägib, et läks oma autole järgi ja pärast tuleb välja, et varastas töökojast oma auto ära. Päris nii need asjad tõesti ei käi ja väidetavalt "esihammastesse" investeerimine oli siis tegelikult hoopis tööraha hüvitamine. Firma ju tööd on teinud ja mina jääks ka siinkohal pigem firmat kaitsvale seisukohale, kui ise kohale veetakse mingeid suvalisi kaste, kus vaja hakata üht või teist asja ringi mudima. Kas algse "kastivahetuse" ajal ka kõik see täpselt teada oli tegijatel, et on vaja flantse ja ma ei tea mida ka veel vahetada.
Teises teemas väidetakse sama kasti kohta, et kontrollitud ja toimiv? Kui sama, siis mis garantii, et see vahepealne ehitus seal üldse normaalselt tehtud ja praegu Toivoku selga seda jama ei taheta lükata lõpuks?
Üldiselt jah sellised probleemsed kliendid sa tunned juba kohapeal ära. Üks selline helistas mulle paari tunni jooksul, kui ma ei saanud koosoleku tõstu vastata ja siis tuli juba SMS stiilis, et ma leian su anyway üles. Selliseid kliente küll kuningana kohelda ei saa, kui ise täismats on. Kuigi kõik konkreetsed vead peitusid tema autos, siis arvas tema ikkagi, et mina pean oma kauba tagasi võtma ja 2x tööraha ka veel oma taskust maksma. Hiljem kui teise kohta läks öeldi talle enne auto sissevõtmist juba ära, et need on selle auto tüüpvead.


Minu jaoks ei tulnud lahendit nii ega naapidi - ühelt poolt lubati "kunagi" kastivahetus lõpuni viia ning konkreetselt antud daatumitest ei peetud kinni. Teisalt oldi nõus lisaliigutusega flantsivahetuse osas, kuid reaalselt tegudeni ei jõutud. Kui auto kõikide nende lubaduste andmise ajal endiselt töökoja taga põllupeal vedeles, siis ka see vihjas, et inimesed ei suuda sõnadest kinni pidada.

Miks väidan, et kast on toimiv? Seetõttu, et veidi enne minu kätte jõudmist toimetas kast elutervelt teise E28 all ning müüjaks olnud foorumikasutaja kaubas ei ole olnud ei minul ega teistel tutvusringkonna haininade omanikel olnud eales pretensioone.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 9 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7