Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.03.2024 02:44

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 41 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 09.01.2013 00:33 

Liitunud: 04.01.2013 21:41
Postitusi: 25
Kuna avalikud andmed, siis leidsin numbri ka: 58344541- Kuigi EBK foorumis ei käi tavaliselt. Ma usun, et kellegil teisel võib ka nendest abi olla.

Ütlen ära, et Toivokuga varasem kokkupuude puudub jne, kuid räägin enda kogemusest. Tegelikult on nii, et mida rohkem klientidele vastu tulla (ükskõik mis elualal), siis sobiva hinna/kvaliteedi puhul on soovijaid alati rohkem, kui suudaks ära "toita" ja sellepärast ongi tihti nii, et kõike tuleb kiiresti teha (sest kõigil on ju alati kiire ja kõige tähtsam probleem) ning seega igale pisiasjale ei pruugi alati tähelepanu jätkuda- sest mõtted juba teise probleemi juures jne. See on mu enda kogemus.

Loodetavasti leiab teemaalgataja samuti ühise keele, sest ilmselgelt ei ole mingi kelmiga tegemist. Ja summad ei ole ju meeletud.

Ja igale probleemile on olemas alati lahendus, kui seda otsida (mitte süüdlast taga ajada).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 13.01.2013 03:11 

Liitunud: 16.04.2007 23:46
Postitusi: 163
Asukoht: Tallinn, Lasnamägi
Fakt on see, et 2 kuud täitmata lubadusi hiljem pole ta autot endiselt garantiikorras ette võtnud. Alguses oli juttu ajast nüüd on juttu sellest, et kohta ei ole. Millal ja kus see koht tekkida võiks, seda vastust mina temalt saanud ei ole. :bs


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 17.01.2013 13:18 

Liitunud: 16.04.2007 23:46
Postitusi: 163
Asukoht: Tallinn, Lasnamägi
Kast oli proovitud ja toimiv. Huvitaval kombel tõdes ka Toivo seda, et pigem oli probleem tema paigalduses kui kastis.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 08.02.2013 14:37 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.07.2006 12:48
Postitusi: 432
Ise tulin just sealt, sain vägapalju abi ja lasen ka auto seal korda teha - kuna tööd ei ole väga keerulised ja rahasellest praktiliselt ei küsita, sõber ei ole - pigem lihtsalt võtan Toivot kui autohuvilist kes viitsib mu autokallal nokitseda.


Viimati muutis workitharder, 08.02.2013 14:46, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 08.02.2013 14:38 

Liitunud: 07.02.2007 22:27
Postitusi: 3096
Asukoht: Tartu
Ta vihjas algatajale. :D

_________________
"Pumba õigetesse juhtmetesse süüte andmisel tuleb õrnalt voolu, seda sai keelega proovitud aga ilmselt pole piisav..."


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 08.02.2013 14:46 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.07.2006 12:48
Postitusi: 432
Olen loll


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 12.02.2013 10:59 

Liitunud: 16.04.2007 23:46
Postitusi: 163
Asukoht: Tallinn, Lasnamägi
_siim_ kirjutas:
Keegi peaks selle venna enda kohta teema tegema kuhugi,et teised ka teaksid kellest eemale hoida,tundub ise suurematsorti huiar.


Väga intrigeeriv suhtumine? Oskad oma sõnasid miskiga ka põhjendada?

Heigo_K kirjutas:
Mulle naised saunas rääkisid, et sa oled autot 90-100km/h pukseerinud.
Siis pole ime ka miks kast ei toimeta :D


See oli eelmine kast, millega see auto Kohilasse läks.

EDIT: Kahjuks ei ole Härra Siim_ minu kirjale ca. 10 päeva jooksul vastanud ja seega jääb nii mul kui ka teistel teadmata, mis osas minu näol "suurematsorti huiariga" tegemist on.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 26.02.2013 15:57 

Liitunud: 30.10.2012 16:41
Postitusi: 1
mina siis eelmainitud passati uus omanik. paraku ei tea kui hästi keegi autosid remondib, kuid ise sain passati puhul mured lahendatud, alustuseks vahetasin küünlad, kuna ilmselgelt R4 mootor 3 küünlaga ei sõida. puhastasin suruõhuga veel mõned tähtsamad pistikud mis peaks sädemele mõjuma (nukaandur, süütepoolide pistikud, temp andrur jne). juhe järgi ja arvutist kõik veateated tuli ära kustutada, sai natuke aega käiatud ja auto hakkas juba vaikselt turtsuma, immo segas käivitust, sai süütelukku vähe soojendatud (äkki niiskus mängib rolli) ja uuesti proovitud ja immo tuluke põlema ei jäänd. Peale väikest käiamist ja turtsumist sain käima, kuid käis ülihalvasti ning ainult gaasiga ettevaatlikult mängides. kapoti alt kostus imelik vilin, sai siis pilt auto alla visatud ja cooleri toru peal olev teibituuning sai asendatud klambriga, ning autol kadusid kõik töötamise mured. käis kui unistus, edasi sealt ülevaatusele, gaasid korras, pidurid toimisid nii nagu pidid, esiukse klaasidelt pidin eemaldama toonkile ja liigub kenasti, nüüd veel nipet näpet vigu likvideerida ja valud leida ning suvele vastu.

PS! eelmine omanik, sul on kindlustusega mingid võlad, et tänu sellele pidin ise ka mingi 30 euri maksma peale kindlustusele, aga selle elasin üle.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 03.05.2013 15:19 

Liitunud: 16.04.2007 23:46
Postitusi: 163
Asukoht: Tallinn, Lasnamägi
Peale kuuenda kuu möödumist võin rõõmuga tõdeda, et selle mehe sõna ei maksa endiselt midagi. Kahjuks on mul välismaal viibides teda raske taga ajada + härra on võtnud nõuks mind ignoreerida. Vahepalaks pakun teile väikese ampluaa Toivo Kuusmann'i katteta lubadustest:

Tsiteeri:
22 märts

KOht vaba, aga ise olen hetkel soomes eestisse esmasp tag asi ja teisipäev siis vaatame mis kastiga saab

18 märts

head uudist niipalju ,et kui homme treila vaba siis kere viiakse lõpuks minema

sisi ka homme õhtul lohistan pilli garaazxi

24 veebruar

treila on olemas ja töökorras järejrkordselt, ootab ainult millal saaks auto ära tuua, aga garaazis vedeleb miskine pill ees mis on juppideks, mul endal pole aega,et teda korralikult lammutada, aga mu paarimees kolib oma maja ümber ja pole aega tegeleda. Aga ise loodan nädalalõpus ta ikkagi ära tuua.

11 veebruar

Kolapäeval lähen treilaga järgi, ma ei viitsi praeguste ilmadega ala köie otsas jeblada, kas suutsid sinna miskise aku organiseerida?

10 jaanuar

NIi natukene uudist, täna sai põhimõtteliselt käed löödud ja 1 veebruarist oleme uues kohas sees ja siis saab ka su kasti murega tegeleda.

2 detsember

jou, ma täna just jõudsin soomest tagasi ja kütan autoni


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 03.05.2013 19:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.06.2008 23:48
Postitusi: 475
Ma ei saa aru mis kuradi garantiist sa siin räägid ? Kas toits on FIE või OÜ ? Garantiid annavad autoteenindused, kui sulle on garantii nii tähtis oleks sa viinud auto remonditöökotta mitte toitsi kätte. Praegusel hetkel ei ole Toivol mingit kohustust Su autot uuesti isegi mitte vaadata. Ilmselt ka sellepärast asi venib, kuna kevadisel ajal on tal tõenäolisel järjekorras tööd mis reaalselt raha sisse toovad ja sinu perses automaatkasti vaatab ta siis kui aega tekib. Uskumatu kui palju inimesed tahavad väikse raha eest saada.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 04.05.2013 10:30 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
No päris nii nüüd see ka ju olla ei saa, et kui pole firma või FIE, siis mingit garantiid ei anta. Iseasi on see, kui inimene selle tegevuse lõpetanud on vahepeal, siis on küll sisuliselt sama seis mis tegevuse lõpetanud firmagagi, kuskilt abi ei saa. Tundub kirju lugedes, et Toivo vist samuti väga enam ei tegele sellega, kui garaaz on kuid mingist sarast hõivatud.
Samas kogemustele põhinedes pole tihtipeale garantii nõudmisel siiski enamasti viga mitte töös või sinu tehnikas, vaid enamasti tekib probleem kuskil mujal auto süsteemides, aga enamasti ikka on kohe antud süsteemiga seotu tegija süüdi. Küll käinud tagasi isikuid, kellel a la lambihetkel hakkab signa lõugama. Veakood uste häire. Tegelikkus oli see, et auto keskluku ja mugavusmoodulite süsteem saadab lambihetkel signaali, nagu uks oleks lahti. VW uksemoodulid selles osas on suht tuntud, et seal mikrolülitid sees ja need kipuvad ajale jalgu jääma (eks 10+ aastat vanad ka). Sarnane teema on mitme autoga olnud, üks oli eriti kõva süüdistaja ja kui kohe telefonile ei saanud vastata (nõupidamisel), tuli SMS "ma leian su niikuinii üles". Lõpuks käis teise elektriku juures, kes ütles kohe, et need lukud on selle auto tüüpviga. Oleks siis mingi vabanduski tulnud või midagi. Mina kulutasin anyway selle auto peale 3x rohkem aega kui muidu läheks. Samas teine inimene midagi avastab, siis uurib jälle ise, et mis võiks viga olla ja üritab ise korda teha, kuigi korduvalt olen kutsunud tagasi. Õnneks on selliseid juhtumisi ikka protsendiliselt väga vähe olnud.
Siin aga on selles mõttes veel kehvem seis, et ühes kohas remonditi kasti ja teises pandi alla, see on suht kohe selline kindel palli veeretamise koht. Suuremate projektide korral, just seetõttu üritataksegi valida üks partner kõigeks, et ei hakkaks jama pihta. Ssuliselt pole ju mingit kindlat garantiid, et see kast ikkagi järgi ei andnud, algul ju liikus natuke. Mul on sarnane kogemus olemas kastiremondiga. Samuti üks isik tegi ja teine pani alla. Sain paar päeva sõita ja teine käik kadunud. Käisin paigaldaja jutul ka (Mazdaabi kosel) ja tuli sisuliselt pikema jututa, et teie kastiremontija on jama tootnud. Noh mis siis ikka, sai suht siiber sellest ja auto jäi nurka seisma. Talvel suure lumetormiga tegin väikse ringi, ikkagi 4vedu ju. Kevadel võtsin siis asja kätte ja mõtlesin et vaatan korra üle (mõned ringid olin vahepeal veel teinud ja siis polnud enam ei 4 ega tagurdust ka - kõik tahapoole käigud). NO ja mis ma näen, käigukastitross peaaegu ära murdunud, sooned enemuses puruks. Kuna endal oli doonor ka olemas, siis paar tundi hiljem oli sõitev auto olemas. Kahju oli kohe, sest oleks saanud terve talve 4wd nautida. Ei saa välistada, et sama Mazdaabi pani midagi seal kehvasti tagasi ja vigastas trossi. Enne ju kõik toimis, aga esimene asi oli jah kohe et meil pole siin midagi teha ja teine pool on süüdi. Kui Toivo kunagi asja ikkagi ette võtab ja välja tuleb, et kasti viga, siis saab asi lahe olema. Siis tuleb ikka suur avaliku vabanduse kampaania ka teha.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 04.05.2013 10:45 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.11.2011 13:58
Postitusi: 612
Asukoht: kohila/tallinn
see sinu businesia selle käru ümber on tõesti igat pidi värvikas nagu lenna kuurma , siit kirjadest võib järeldada et tal on palju targemat teha ja ta ei viitsigi sinu panni vaadata juba selle pärast et sa selline viriseja oled. iga normaalne inimene oleks juba ammu selle auto korda teinud kasvõi teises kohas aga sinul on vist see asi rohkem jonni ajamises. edu sulle edaspidi!

_________________
bmw325325 kirjutas:
Kui muun vb varst ei muugi.auto hea ja olen ise rahul taga amortid korda.ja soidan edasi ukonoomse pilliga.
Ja ostku muugi lepingu saab 6 kuu parast.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 08.11.2013 22:49 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.10.2003 12:38
Postitusi: 262
Asukoht: Tallinn
Hämmastavalt hea mäluga klient.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 27.11.2013 12:19 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.06.2011 14:59
Postitusi: 88
Kõrvaltvaadatuna on probleem nagu mõlemas,üks ei suuda töid teostada väidetavalt ja teine aga süüdistab takka ja paistab ,et ühtegi head varianti ei paista keegi pakkumast .Mine tassi oma auto mujale ja tehtud ,olgugi ,et tuleb lisakulutusi aga seistes ka auto korda ei saa . Muidugi nagu eelpoolgi mainitud pole Toivo ühtegi lauset siia teemasse kirjutanud,see tundub samuti imelikuna .

Tahtsin küsida spetsidelt ,et miks autot ei või pukseerida näiteks 100km/h vabakäiguga näiteks? Nii automaat kui manuaal kastiga?Ma olen seda teinud suht pidevalt ja pikki otsi veel ,pole midagi juhtunud seni :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 27.11.2013 14:41 
Kasutaja avatar

Liitunud: 03.04.2009 22:49
Postitusi: 763
Asukoht: Klaasipealinn
Mõnuaaliga ei juhtugi midagi. Tomatil ei toimi õlitus ja siis võibki lõppeda pilbastega....


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 41 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7