Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.03.2024 08:01

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 26 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Hõbenool (Kõike Automaatkäigukastidest)
PostitusPostitatud: 04.09.2013 18:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.06.2011 15:46
Postitusi: 1645
1. Firma reaalne aadress: Kadrina vald, Kadapiku küla
2. Tehtud/tellitud tööd/tooted:A8 Automaatkäigukasti dünaamiline õlivahetus + diffrite hooldus
3. Tööde/toote kvaliteet: Väga hea
4. Hinnatase: Mõistlik
5. Klienditeenindus: Super
6. Üldhinne, 10 palli süsteemis: 9/10
7. Üldkommentaar:
Parima suhtumisega töökoda kus ma oma väikse elu jooksul käinud olen. Klientidele privaatne ooteruum Kohvi , tee , küpsiste ja hunnikute autoajakirjadega.
Meistrid kidakeelsed ei olnud, vastasid ja näitasid meeleldi kus kuidas ja mis toimub.
Töö oli professionaalne ja niisama ei istunud keegi.
Annan 100% oma soovituse ja külastan kindlasti seda kohta veel oma autodega.
9 punkti andsin asukoha pärast, kui korra oled ära käinud siis juba tead kus asub, aga esimest korda minnes läheb veidi rohkem aega leidmiseks.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hõbenool (Kõike Automaatkäigukastidest)
PostitusPostitatud: 22.09.2013 16:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.12.2004 00:08
Postitusi: 7
Asukoht: Tallinn City
+1

Jeep Compassil tehti mõistliku raha eest käimari läbipesu ja sinna juurde kuuluv. Kõigega jäin väga rahule ja soovitan soojalt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hõbenool (Kõike Automaatkäigukastidest)
PostitusPostitatud: 15.11.2013 22:57 

Liitunud: 13.04.2013 23:20
Postitusi: 113
Asukoht: Päälinn
Kuidas te ajaliselt ka rahule jäite? Tähendab kaua teil kulus aega?

_________________
Ford Kuga 2.0 TDCi AWD
Audi V8Q 3.6l ATM 1989


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hõbenool (Kõike Automaatkäigukastidest)
PostitusPostitatud: 16.11.2013 10:02 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.06.2011 15:46
Postitusi: 1645
Diffrite hooldusega + siis proovisõidud peale tarkvarauuendust ja õlivahetust, läks ~4hd


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hõbenool (Kõike Automaatkäigukastidest)
PostitusPostitatud: 25.11.2013 21:30 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.08.2009 12:58
Postitusi: 1066
Asukoht: Rakvere/Haljala
Märteni töökoda vist!
Temale ainult kiitus! Töö alati korralik.

_________________
Autoremont! (Hooldused,veermik,mootor ja esiklaasid) Rakveres/Haljalas Info @ PS!!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hõbenool (Kõike Automaatkäigukastidest)
PostitusPostitatud: 25.11.2013 23:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.06.2011 15:46
Postitusi: 1645
KristjanH kirjutas:
Märteni töökoda vist!
Temale ainult kiitus! Töö alati korralik.

Peaks olema vist 2 venna poolt tehtud firma.

Kui juba kirjutama hakkasin...
Vahepeal tekkisid antud asjaga väiksed probleemid, ehk siis peale käigukasti tarkvara uuendamist, läksid osad setingud nulli , ala kellade kodeering ja päevasõidutuled jms , ei pannud alguses isegi mitte tähele. Aku hakkas tühjaks jooksma , sai kulutatud päris suur hulk raha uuele akule , diagnostile etc...
Andsin ka tagasisidet meestele , kes olid rõõmsalt valmis mind kuskile vahele võtma ja asja üle vaatama uuesti. RESPEKT selleest. Kuna kirjutasin neile pea kuu hiljem kui seal käisin , siis oleksin oodanud tegelikult vastust , et ju siis midagi läks ajaga katki vms.
Probleem siis ilmneski selles , et käigukast ei läinud standby peale või ma ei teagi kuidas seda nimetada ja sellega siis ei läinud terve auto magama ja paari tunniga tõmbas aku tühjaks.
Mõned tuhanded on sõidetud , kast ei jõnksuta aga ropp uimane on ikka , kuigi lubati et ~1000km peaks asi jonksus olema, kes teab , ehk olen ise kasti uimaseks õpetanud , kuigi enne seda probleemi ei olnud , et kickdowniga sekund 2 mõtles.
Siiski olen ülimalt rahul meeste suhtumisega , soovitan soojalt!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hõbenool (Kõike Automaatkäigukastidest)
PostitusPostitatud: 01.12.2013 23:53 

Liitunud: 19.02.2006 21:27
Postitusi: 3581
Endalgi kogemus S60ga. Taastati 3 solenoidi + dünaamiline pesu ja õli. Peale remonti natukese aja pärast avastasin, et õli lekkis. Helistasin meestele ja kurtsin muret, kuid ma tahtsin ainult teada õli marki mida kasti osta(olin teise töökotta aja kirja juba pannud remondiks). Kuid soovitati nende endi juurest osta. Kohale minnes võeti mind kiirel ajal hoopis teiste tööde vahele ning vahetati üks rõngas ära + lisati vajaminev õli, täitsa tasuta. Väga meeldiv kogemus. Mehed sõbralikud ja jagavad infot kui soovid. Loodame, et nii ka jääb. :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hõbenool (Kõike Automaatkäigukastidest)
PostitusPostitatud: 07.01.2015 22:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.04.2010 18:25
Postitusi: 960
Aular kirjutas:
KristjanH kirjutas:
Märteni töökoda vist!
Temale ainult kiitus! Töö alati korralik.

Peaks olema vist 2 venna poolt tehtud firma.

Kui juba kirjutama hakkasin...
Vahepeal tekkisid antud asjaga väiksed probleemid, ehk siis peale käigukasti tarkvara uuendamist, läksid osad setingud nulli , ala kellade kodeering ja päevasõidutuled jms , ei pannud alguses isegi mitte tähele. Aku hakkas tühjaks jooksma , sai kulutatud päris suur hulk raha uuele akule , diagnostile etc...
Andsin ka tagasisidet meestele , kes olid rõõmsalt valmis mind kuskile vahele võtma ja asja üle vaatama uuesti. RESPEKT selleest. Kuna kirjutasin neile pea kuu hiljem kui seal käisin , siis oleksin oodanud tegelikult vastust , et ju siis midagi läks ajaga katki vms.
Probleem siis ilmneski selles , et käigukast ei läinud standby peale või ma ei teagi kuidas seda nimetada ja sellega siis ei läinud terve auto magama ja paari tunniga tõmbas aku tühjaks.
Mõned tuhanded on sõidetud , kast ei jõnksuta aga ropp uimane on ikka , kuigi lubati et ~1000km peaks asi jonksus olema, kes teab , ehk olen ise kasti uimaseks õpetanud , kuigi enne seda probleemi ei olnud , et kickdowniga sekund 2 mõtles.
Siiski olen ülimalt rahul meeste suhtumisega , soovitan soojalt!

Kuidas lõpuks kast tööle hakkas?
Ülivõrdes päris ei räägiks sellest firmast aga normaalselt seletati asjad ära ja ühtegi ülearust liigutust ei tehtud töö käigus. Julgeks ka teistele soovitada.
Õhkvedrustusega autode omanikel soovitaks mainida, et enne auto tõstmist tuleb menüüst õige seade valida.

_________________
Kasutatud ja uued varuosad. Iseteenindus. Puksiiriteenus. Autoremont ja rehvitööd.
AUTODOONOR OÜ, Härgmäe 17,Tallinn Tel +3725290267 http://autodoonor.ee/


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hõbenool (Kõike Automaatkäigukastidest)
PostitusPostitatud: 08.01.2015 14:37 

Liitunud: 15.12.2004 17:12
Postitusi: 348
ändi kirjutas:
... ühtegi ülearust liigutust ei tehtud töö käigus. Julgeks ka teistele soovitada.
...


Proff kolleege hindamas?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hõbenool (Kõike Automaatkäigukastidest)
PostitusPostitatud: 17.03.2015 22:51 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 12:59
Postitusi: 1207
Asukoht: Tln
Endalgi plaanis sõiduk sinna viia dünaamilisse õlivahetusse. Meilitsi suheldes siiamaani positiivne mulje, kuid kõhklust toobki pigem sisse Aulari mainitud, et peale õlivahetust võib käigukast jamama hakata :D ei teagi kas tasub üldse vahetada seda õli.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hõbenool (Kõike Automaatkäigukastidest)
PostitusPostitatud: 17.03.2015 22:57 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.06.2011 15:46
Postitusi: 1645
Ei ei, mul tekkis see uimasus siiski tarkvara uuendusest. Kast pidi otsastlõpuni kõik uuesti õppima.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hõbenool (Kõike Automaatkäigukastidest)
PostitusPostitatud: 17.03.2015 23:05 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 12:59
Postitusi: 1207
Asukoht: Tln
Aular kirjutas:
Ei ei, mul tekkis see uimasus siiski tarkvara uuendusest. Kast pidi otsastlõpuni kõik uuesti õppima.


Nüüd korras? Või ikka uimerdab. Nad nullivad kõikides käigukastides tarkvara vististi ära peale õlivahetust.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hõbenool (Kõike Automaatkäigukastidest)
PostitusPostitatud: 18.03.2015 00:23 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.06.2011 15:46
Postitusi: 1645
VW kirjutas:
Aular kirjutas:
Ei ei, mul tekkis see uimasus siiski tarkvara uuendusest. Kast pidi otsastlõpuni kõik uuesti õppima.


Nüüd korras? Või ikka uimerdab. Nad nullivad kõikides käigukastides tarkvara vististi ära peale õlivahetust.

Mul võttis 3kd sõitu enne kui normaalseks sai.
Seda nullimist pead sealt küsima.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hõbenool (Kõike Automaatkäigukastidest)
PostitusPostitatud: 20.03.2015 21:04 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.04.2010 18:25
Postitusi: 960
Nad ei nulli ära, vaid lasevad uue softi peale, kui on olemas. Teist korda ma küll softi ei laseks vahetada, kuna mingit tuntavat parendust see ei toonud kasti töösse aga maksis 100e D3-l. Kui aga juba kast veiderdab või turbiin lainetab, siis tegelt oleks ikkagi targem ära remontida.

_________________
Kasutatud ja uued varuosad. Iseteenindus. Puksiiriteenus. Autoremont ja rehvitööd.
AUTODOONOR OÜ, Härgmäe 17,Tallinn Tel +3725290267 http://autodoonor.ee/


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hõbenool (Kõike Automaatkäigukastidest)
PostitusPostitatud: 20.03.2015 23:42 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.06.2011 15:46
Postitusi: 1645
Ei tea, mul oli softivahetus tasuta. Ju oskasin paremini küsida.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 26 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7