Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.03.2024 17:33

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 17 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Hiiu autoaed
PostitusPostitatud: 01.04.2014 14:26 

Liitunud: 09.08.2007 22:47
Postitusi: 370
Asukoht: Loksa-Kuusalu-Tallinn
1. Firma reaalne aadress. Pärnu mnt 388
2. Tehtud/tellitud tööd/tooted. Müügiteenus
3. Tööde/toote kvaliteet. 0
4. Hinnatase. 1
5. Klienditeenindus. 0
6. Üldhinne, 10 palli süsteemis. 0
7. Üldkommentaar Kuradi õudne urgas on , kus müüjal on täiesti ükskõik ,kas auto saab müüdud , või ei.

Mõtlesin pikalt , et kas kirjutan siia veel ühe teema , või mitte.Internetis liigub jutte Hiiu autoaia kohta lademetes ja ei ütleks , et tegu oleks kiidusõnadega.Pigem vastupidi.Käisin tänagi siis seal ja olin väga väga (loe:ostuhuviline) huvitatud platsil seisnud Jaguar XJR-ist.Kuna olen pikalt seda autot nillinud , siis otsustasin täna lähemat tutvust teha sõidukiga.Kiire telefonikõne milles müüja mitte midagi peale sõnade "ja" ja "Davai" ei kasutanud , ning autot vaatama.Kohale jõudes teadsin täpselt mida vaatama tulin ja seadsin sammud auto poole.Kuna elan lähedal , siis olen mitmeid kuid seda masinat juba vaadanud.Ja siis hakkas tripper peale(vabandan tulevaid ebatsensuurseid sõnu).
Ka teemasks oleva masina link.
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1601775
VIN koodiga on ka mingi jama:
SAJJPALF4BP756975

Round 1:Kas autosse sisse ka võib vaadata?
Läksin eemalseisva "kontorputka" juurde ja küsisin viisakalt , et kas Jaguari võib sisse ka piiluda.Vastuseks pohhuistlik "Uksed on lahti , vaata ise".Küsisin ka , et ka võib ka kapoti alla kiigata , millele järgnes vastus "Kui oskad lahti teha , siis vaata".Auto poole minnes karjus ennast müüjaks pidav jobi mulle veel järgi , et "autosse ei roni , selge!".No jah siis.Kuradi poolearuline homo on , aga elan vast üle , kui asi seda väärt on.
Round 2:Auto ise.
Auto ise on mingi hetk üle tuisatud.Ennemalt on masin olnud punast värvi.Kere värvi ja varustust näitavat kleebist on üritatud ära kakkuda aga siis on siiski alles jäetud.Kogu kere koorub ja värvitööd on äärmiselt sitasti tehtud.Kapoti alt on endiselt punane.Lisaks on küljed altpoolt vööliini uuesti üle värvitud.Ka seekord ei tulnud tulemus ilmselt parem , kui siis , kui seda oleks teinud treenitud ahvid.Lukus olnud pagasiluuki mulle ei avatudki ja ilmselt ei kavatsetudki seda teha."Shadowline" on samuti ise üle spreitatud ja koorub.Salong oli muidu on , juhiisteoli kulunud , aga samas , tegu pole uue autoga.Reklaamitud "HOOLDUSRAAMATUST" pole sitahaisu ka.Olid ainult manuaalid , kuidas miski töötab ja kuskohast saab kapoti avada-juhuks kui sa seda ei oska ja abivalmis müüjat läheduses pole.Rehvid siledad.Sõitma loomulikult masinat viia ei saa.Korra tuli ja pani käima ka ja demostreeris meile oi kui lahket , kuidas autol edaspidi ja tagurpidi käik sisse läheb.Braavo!Salongis on palju auke , ise paigaldatud handfreedest , topsihoidijatest ja jumal teab millest veel.Mootor töötas ka natuke ebaühtlaselt.Vb vana kütus , vb küünlad , vb jookseb kohe kokku.
Round 3:Ülbuse tipp.
Isegi pärast kõike seda jura polnud ma mõtet masinat osta päris maha matnud.Aga siis , kui küsisin reklaamitud hoolduraamatu kohta , tuli ülbelt vastus , et kõik mis paberid kaasa tulevad on autos.Ütlesin , et seal mapis hooldusraamatust küll haisugi pole.Vastu selle peale , et "ju siis pole!!"Okei.Järsku tõusis vend lihtsalt püsti , pani uksed ja kapoti kinni ja hakkas ära kõmpima.Küsisin veel , et kaua auto platsil seisnud on (kasvõi juba sellepärast , et teaksin kas pean pidurid üle vaatama vms.) mille peale see poolearuline väike suli ühmas üle õla "Kas on sel tähtsust vää?".Ilmselgelt , kui ma seda küsin , siis minu jaoks on sel tähtsust.Peale seda ütles ,e t "Ju siis mingi paar kuud on" , kuigi fakt on see , et too jaguar on seisnud vähemalt 4 kuud seal.
KOKKUVÕTTEKS:
Kogu autopark on rappeid täis.Proovisõidust võib ainult unistada.Hea kui käimagi pannakse.Suhtumine on selline poh yolo.Kui tahad , siis kõnni rahaga koge väravast sisse , viska papp letti ja siis näita ,mis autot tahad.Rohkem ära tüüta.Eriti haige on müüja suhtumine.Tekkis tunne , et tahaks tal selle kuudikese tükis mehe endaga põlema panna.Nii ülbet oelmist ei leia ilmselt vanglast ka.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hiiu autoaed
PostitusPostitatud: 01.04.2014 18:17 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
Minuarust on see koht omanud all igasugu arvestust klienti suhtumist juba ajast, kui enamus siinseid alles põhikoolis käis. Tore näha, et miskit muutunud pole :)

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hiiu autoaed
PostitusPostitatud: 01.04.2014 21:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.01.2008 21:29
Postitusi: 663
Asukoht: NA RAJONE!
Kummaline kogemus selle putkaga. Sõber käis seal tumedat pemmi vaatamas, olin kaasas autoostu mitte puudutaval põhjusel. Küsimuse peale, kas autoga proovisõidu saaks teha öeldi, et osta ja sõida jobu(nii ütlesgi).Noh sisuliselt sama teema mida kirjeldati. Ühesõnaga samamoodi uksed lahti ja kinni ja kõndis minema ülbelt mölisedes oma putkasse. Sõber siis kõndis järgi, avas ukse, ütles et minge oma autodega seavi..u ja lõi jalaga ukse ees oleva silmini rämpsu täis prügikasti mööda õuet laiali, mille tuul edukalt laiali vedas.Uks pauguga kinni ja autosse. Homo(värvikalt eespool kirjeldatud tegelene) lendas välja, kui juba autos olime ja ära sõitsime värava tagant. Sõber hüüdis aknast, et korja jobu. Sellepeale lubas ära tappa. Siiani mõtlen, kuidas sellised vennad raha saavad teenida autode pealt....


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hiiu autoaed
PostitusPostitatud: 02.04.2014 09:57 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
Paar aastat tagasi oli mul kadaka autoturu platsidega (Mäealuse ristist üle tee) selline huvitav kogemus, et proovisõidu sai teha platsi venne kõrval. Ise rooli ei lastud, sõideti korra mäealusel väike tõrts ja tuldi kohe tagasi. Ja üldse pidi autol palju huvilisi olema ja kui meeldi nii siis head teed.

Aga jah ulme tõesti, kui selline käitumine. Samas jah eks muidugi mõni huviline võibki tükk aega jaurata ja mitte midagi otsustada suuta (ei käi küll teemaalgataja kohta), lihtsalt müügimees juba suudab eristada või siis ei viitsigi jaurata kui paari minutiga ära ei otsusta. Kui ikka hind hea ja tahad, küll siis tema tingimustel ka ära ostad ja tal savi.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hiiu autoaed
PostitusPostitatud: 17.04.2014 12:08 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.07.2004 11:11
Postitusi: 162
Asukoht: Tallinn
Ise käisin seal uurimas kunagi müügis olnud 740 E38-t. Pärast pikka tagaajamist saime müügimehe masina juurde koos auto võtmega. Ka siis pikalt jauras ennem, kui käima masina pani. Ideaalses korras mootor osutus saalekolinaga saastaks :) . Kuna hind oli üle keskmise kallis tol hetkel ja eeldasin, et suurema summa eest saab korras masina, siis hinda ei olnud nad absoluutselt nõus kõigutama (oli tuttaval pakkuda sama mootor hea hinnaga). Tegin minekut ja enam sinna tagasi ka ei lähe. See vaid üks seikadest mis seal juhtunud. Hoidke eemale sellest kohast.

Kaspar


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hiiu autoaed
PostitusPostitatud: 18.04.2014 02:33 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.06.2011 17:38
Postitusi: 631
Asukoht: Tallinn Pääsküla Telefon: 58150468 enrico.tamm@gmail.com
Olen isegi seal platsipeal käinud autosi vaatamas (mitmel korral ka ostusooviga), kuid antud autoaia suhtumine klienti on mul ostutuhina alati minema peletanud.

Viimati kui käisin, siis vaatasin end huvitavat autot väljast terve ringi ära, ning kuna uksed olid lukust lahti, siis avasin ukse, et ka sisse piiluda. Selle peale kargas putkast välja too sama Marko, kes hakkas karjuma, et ei ava uksi ilma luba küsimata. Selle peale ütlesin, et sooviks seda autot ligemalt vaadata. Küsis selle peale, et kas sa tahad vaadata või osta. Ma vastasin, et ega ma enne ei osta, kui auto on üle vaadatud.
Tuli siis auto juurde, ning vaatasin seest ka üle, ning küsisin võtmeid - tema vastas, et sul raha ikka on? Ütlesin, et on ikka.
Tõi siis võtmed mulle. Proovisin käivitada, aku kottis. Ajas siis mingi teise pilli sinna ette, et anname täkku. Mina siis proovisin käivitada, ning tema hoidis pöördeid - tööle ei läinud. Hakkas siis sõimama, et kao eest, sa ei oska käivitada. Vahetasime kohad - mina hoidsin pööret, ning tema proovis käivitada, ei läinud tööle. Siis tõi mingi suure aku koos järgmiste krokodillidega ka lisaks ja saime tööle.
Siis proovisin istmeid, aknaid jms. Tema mölises kõrval, kui kinni kiilunud akna nuppu mitu korda vajutasin, et kas oled pime, näed ju, et on kinni kiilunud seismisega jne.
Siis küsisin, et kas see auto ka sõidab, et kas saab proovida. Ta ütles, et näed ju et käib, kas ostad ära. Ma ütlesin, et enne kindlasti ei osta, kui olen näinud, et sõidab. Ta ajas siis auto platsilt välja ja tegi müügiplatsi ees auringe, tuli autost välja ja ütles, et näed sõidab.
Ma ütlesin, et soovin ise ka proovida. Ta ikka, et mida sa proovid, ja et auto on niigi soodne jne.
Tegin ka samasuguse auringi seal parkimisplatsil (tänavale ei lubatud, sest auto pole arvel). Automaatkast vahetas naljakalt. Tulin autost välja ja ütlesin, et siin on mitmeid vigu, mis ma tahaks enne üle vaadata kui ostma hakkan. Pakkusin välja, et vaatame siin kõrval asuvas töökojas üle siis, et kui midagi muud hullu välja ei tule, siis võtan ära.
Ta ütles, et pill niigi odav ja ma olen niipalju ta aega raisanud, et kas võtan või mitte. Ütlesin, et las ma mõtlen paar minutit, et aja hoovi tagasi siis.
Ajas pilli hoovi, läksin tema juurde, ning ütlesin, et kuna see auto nii kaua seisnud on, siis pakun 200€ väiksema summa. Ta sai päris pahaseks, ütles, et nad just langetasid selle auto hinda, ning et enam odavamat ta ära ei anna, ning et see auto on niigi kahjum neile. Ma vastasin, et annad 200€ alla, siis ma viin selle kasvõi täna ära, kui sa ära ei anna, siis vb vedeleb siin platsil veel paar aastat.
Siis muutus järsku rahulikuks, tulid vist eurod silme ette. Igatahes nõustus mu summaga.
Ütlesin, et käin siis kodust läbi ja toon raha. Siis küsis, et kas täna tahad osta. Vastasin ja.
Siis ütles, et neil arvelevõtu akt aegunud, ning et sellel autol tuleb suunad ümber teha, või et uurib, kas äkki saab vana akti pikendada. Ütles, et helista homme.
Helistasin järgmine päev, et kuidas siis on, kas saab diili ära teha, siis pakkus ta mulle välja, et kas ootan 2 nädalat, kuni nende tuttav ARK-i töötaja puhkuselt tagasi jõuab ja akti uuendab, või pean laskma litsenseeritud kohas Oranzid suunad taha teha, siis mõtlesin, et välimus võiks ikka originaaliks jääda ja, et ootame siis.

Paar päeva hiljem mõtlesin, et miks ma üldse selle auto nimel vaevlen ja ostsin hoopis teise auto...

Sai pikk jutt, kuid annab kindlasti suurepärase ülevaate seal töötavast inimesest.
Kunagi oli seal ka üks tore vanamees, kuid nüüd vist ainult Marko üksi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hiiu autoaed
PostitusPostitatud: 18.04.2014 06:50 

Liitunud: 10.01.2009 20:39
Postitusi: 2333
Ilmselgelt tuleb avada automüügiplats. Mitte ükski teine ettevõte ei saa endale lubada isegi kümnendikku sellisest suhtumisest, aga näed, automüügiplatsi puhul võid klienti sõimata iga päev ja ikka kasumit tuleb.

_________________
BMW diagnostika 10€ (Ka E34/E32/E36), võimalus kohale tulla kokkuleppel. Seadmeks esinduse GT1.
Laua/Sülearvutite remont ja hooldus. GPS/Navi kaardi ning softi uuendused soodsalt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hiiu autoaed
PostitusPostitatud: 18.04.2014 10:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.03.2009 16:13
Postitusi: 2651
Asukoht: WA
Mõtlesin isegi sama.
Enda loogika järgi võtaks nii, et kui mul on müüa mingi raibe 95a. 4.0 Supercharged jaguar ja keegi selle vastu huvi ilmutab ja lubab isegi vaatama tulla, siis pressiks ülikonna ära ja paneks kohvi ning küpsised hakkama.

_________________
Eestlane, on alati usaldanud kivi, põllult võetud ja koju toodud on see kindlalt meid teeninud, isalt pojale läbi tule ja vee.
O:Samsung X820


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hiiu autoaed
PostitusPostitatud: 18.04.2014 10:55 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 17:32
Postitusi: 3200
Asukoht: Laagri
123 kirjutas:
Mõtlesin isegi sama.
Enda loogika järgi võtaks nii, et kui mul on müüa mingi raibe 95a. 4.0 Supercharged jaguar ja keegi selle vastu huvi ilmutab ja lubab isegi vaatama tulla, siis pressiks ülikonna ära ja paneks kohvi ning küpsised hakkama.


Kindel? EKs jah suhtumine on neil nõme, isegi 2 auto ostuga seotud olnud mis on sealt ostetud, suhtumine oli nii nagu siin kirjeldati aga siiski saime pilli kätte.
Kuid kui sul tervepeäv läbi käviad tilganäppijad ja lasevad seda 4,0 ülelaetud jaguari seal piirajasse ja väidavad,et kohvi on ja halb ja paha ja anna 6k maksvast autost 3 alla siis ostame ära siis ajaks ennastki närvi :S .

_________________
Saksa autode remont,


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hiiu autoaed
PostitusPostitatud: 18.04.2014 11:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.12.2005 02:07
Postitusi: 6898
Asukoht: Jüri
Päris pull plats üldse, naljakad autod on seal, ei saa nende ärist üldse aru.
Aga kui sellised müügimehed, siis peaks millalgi minema ka tilgutama sinna :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hiiu autoaed
PostitusPostitatud: 19.04.2014 00:37 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 17:32
Postitusi: 3200
Asukoht: Laagri
kj kirjutas:
Päris pull plats üldse, naljakad autod on seal, ei saa nende ärist üldse aru.
Aga kui sellised müügimehed, siis peaks millalgi minema ka tilgutama sinna :D


Ma eitea kas naljakad aga vähemalt huvitavamad autod kui enamus teistel autoplatsidel.

_________________
Saksa autode remont,


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hiiu autoaed
PostitusPostitatud: 19.04.2014 00:38 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.01.2008 21:29
Postitusi: 663
Asukoht: NA RAJONE!
kj kirjutas:
Päris pull plats üldse, naljakad autod on seal, ei saa nende ärist üldse aru.
Aga kui sellised müügimehed, siis peaks millalgi minema ka tilgutama sinna :D


Võta Offline kaasa. Hakkab seal ebareaalselt alla tingima, Marko pahandab ja saate mõlemad lõuga :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hiiu autoaed
PostitusPostitatud: 21.04.2014 23:18 
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.02.2004 11:58
Postitusi: 569
Mind hämmastab kuidas see koht tegutseb veel. Autosid toovad ka kuskilt Šveitsi romulast terve rekkatäie korraga?

_________________
3D projekteerimine. Joonised & lõikefailid.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hiiu autoaed
PostitusPostitatud: 21.04.2014 23:33 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2010 15:51
Postitusi: 859
dafukk sveits...tsukk nooruse jalajälje klepsuga sts vedeles samuti seal. enne mida yks siinnne kasutaja ka omas lyhikest aega.

_________________
mitsubishi sigma 3.0 , 95, at .sneguurotska. http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?f=48&t=112374&p=1224466#p1224466


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hiiu autoaed
PostitusPostitatud: 22.04.2014 08:07 
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.08.2013 11:43
Postitusi: 596
Asukoht: Tartu/Tallinn/Fin
yellowboost kirjutas:
Mind hämmastab kuidas see koht tegutseb veel. Autosid toovad ka kuskilt Šveitsi romulast terve rekkatäie korraga?


Need vennad šveitsist küll ei too :D Sealsete "romulate" tase on umbes nagu siin Eestis, esinduse kasutatud autode puhul.
+toll muidugi.

_________________
Pottsepatööd - Ahjude, kaminate, pliitide ja soojamüüride ehitamine, remont ja hooldus. Vanade küttekollete lammutamine. Transpordivõimalus. http://pottseppmeister.wordpress.com


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 17 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7