Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.03.2024 17:22

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 25 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Suur Hoiatus firmast RAL.ee
PostitusPostitatud: 18.03.2015 00:24 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 17:32
Postitusi: 3200
Asukoht: Laagri
ints88 kirjutas:
Peale sai mattlakk ja mulle lubati ,et nad teevad korda ja näha ei jää midagi kuid nüüd keevitus jäljed. Ok see pole väga hull asi kuna rehv tuleb peale.. Aga jah matt lakk ja laki all on liivaterasid päris palju. tundavalt

no seda keevitust ei ole mõistlik maha lihvida või treida, jääb tõenäoliselt nõrk koht veljel mida sa ka kindlasti ei soovi.
aga noh kui lakk matt ja mingi pask all ja hinda olid normaalselt küsitud mitte 100 eurot ring siis ,mõistan su muret.

_________________
Saksa autode remont,


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suur Hoiatus firmast RAL.ee
PostitusPostitatud: 18.03.2015 09:06 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 12:59
Postitusi: 1207
Asukoht: Tln
Toivoku kirjutas:
ints88 kirjutas:
Peale sai mattlakk ja mulle lubati ,et nad teevad korda ja näha ei jää midagi kuid nüüd keevitus jäljed. Ok see pole väga hull asi kuna rehv tuleb peale.. Aga jah matt lakk ja laki all on liivaterasid päris palju. tundavalt

no seda keevitust ei ole mõistlik maha lihvida või treida, jääb tõenäoliselt nõrk koht veljel mida sa ka kindlasti ei soovi.
aga noh kui lakk matt ja mingi pask all ja hinda olid normaalselt küsitud mitte 100 eurot ring siis ,mõistan su muret.


Värvimise eest ju ei võetud raha?
Oled juba reklaami küll siin teinud neile, mis lahendust sa enam tahad? Vii veljed teise kohta pritsi ja värvi uuesti ja elu läheb edasi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suur Hoiatus firmast RAL.ee
PostitusPostitatud: 18.03.2015 10:19 

Liitunud: 23.04.2013 10:07
Postitusi: 11
Viisin veljed värvimisse ,et enne suve saaks valmis. Seni olid all talverehvid teistel velgedel. Kogu see jama võttis neil aega 6 nädalat. Ootasin ja ootasin lõpuks hakkasin torkima ja sain alles siis teada et nad on suutnud 7 polti sisse pooleks keerata. Ootasin veel 2 nädalat kuniks sain vale lakiga ja taastatud veljed kus pole isegi asemele pandud originaal polte. Mu pahameel on põhjendatud ma leian. Vastuseks minupoolt esitatud küsimusele ,et mis juhtus siis kas laiskus või mida? Vastus ,et nendepoolne kogenematus lihtsalt. Kuhu ma neid enam viin panen masina pakkudele seisma järgmised 6 nädalat äkki?

Ja see ,et raha ei võetud on loogiline kuna pole ju veljed enam need mis enne ja soovitud tulemus puudub.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suur Hoiatus firmast RAL.ee
PostitusPostitatud: 18.03.2015 14:44 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.08.2005 16:20
Postitusi: 1256
Asukoht: Tallinn
Nende poltidega ongi selline lugu,et võib juhtuda selliseid asju.
Ei näe töömehel süüd kui ta just valele poole keerata ei proovinud või kinni vägistades ei lõhkunud.
Tavaliselt muidugi teavitatakse klienti kui midagi juhtub..
Värvimine seevastu ei ole kuigi vabandatav...Enne kui kätte annad võiks ju tulemuses kindel olla.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suur Hoiatus firmast RAL.ee
PostitusPostitatud: 18.03.2015 15:14 

Liitunud: 20.10.2012 13:09
Postitusi: 1632
keegi teemat ka loeb?

Tsiteeri:
igal veljel keerati vähemalt 3 polti sisse pooleks kuna kruntimise ajaks ei pandud aukudele troppe ette..


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suur Hoiatus firmast RAL.ee
PostitusPostitatud: 18.03.2015 15:40 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.08.2005 16:20
Postitusi: 1256
Asukoht: Tallinn
Ups....Eile lugesin,täna vastasin....
Siis võib selle osa kus ma töömehe süüd ei näe ära unustada.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suur Hoiatus firmast RAL.ee
PostitusPostitatud: 19.03.2015 09:21 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.02.2008 19:22
Postitusi: 550
Asukoht: Tallinn/Viljandi
varikasutaja kirjutas:
keegi teemat ka loeb?

Tsiteeri:
igal veljel keerati vähemalt 3 polti sisse pooleks kuna kruntimise ajaks ei pandud aukudele troppe ette..


Pilte ka vaatad?

Kusotsast on veljed krunditud/värvitud? Polt ometigi katki...justkui lahti keeramisel.
http://www.upload.ee/image/4578835/20150220_155505.jpg

Ja ausaltöeldes ei saa mina aru milles probleem on...rehvid peale ja pole mitte midagi näha ju.

Nojah, värv...ja siis erinevad poldid vms.. ilmselt sellessuhtes peaks töö teostaja jah kliendiga läbi rääkima.

_________________
, golf mk2 16v GTI, VAZ 2106, , e46- 330d, e36-318i


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suur Hoiatus firmast RAL.ee
PostitusPostitatud: 19.03.2015 10:17 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
Ma pakuks ka, et pigem need poldid ikka lahtikeeramisel otsad andsid, ilmselt pooled ei julgeks neid näppidagi.
Laki osa ei oska kommenteerida, ilmselt peaks seda mõni maaler kommenteerima. Äkki velgede jaoks mingi tugevam lakk, mis tavaliselt matt olema kipub jne.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suur Hoiatus firmast RAL.ee
PostitusPostitatud: 19.03.2015 20:30 

Liitunud: 23.04.2013 10:07
Postitusi: 11
Selgitan siis poltide asju täpsemalt.

Veljed olid juba värvitud ja keerati kokku kui siis isik kellega ma kontoris eelnevalt olin rääkinud läks alla töökotta velgi kontrollima ja vaatama. Töökojas olid "spetsialistid" Juba veljed kokku keeranud ja kurtsid ,et poldid lähevad jube raskelt sisse (välja tulid esimene väike nõks võtmega ja ülejäänu näppudega) juba esimesest keermest jube raske.. Siis see kontori inimene vaatas neid velgi ja otsustas ikka ,et pole nii hea kvaliteet kui ootas ja lasi neil uuesti teha mis tähendas ka poltide lahti keeramist.. Aga mis raskelt sisse see ei soovi enam väga välja tulla ja seega keerati 7 polti tuimalt pooleks. Siis mulle teatati kui ise torkima hakkasin ,et mis toimub ootan juba üle 3 nädala. Öeldi ,et ühel veljel murdus 3 polti ära ja otsivad lahendust. Seega läksin ise kohale ja veeldusin et murtud on kõikidel velgedel mõned poldid. Pildid tegin ise. Veljed on pildil uuesti lihvitud. Esialgselt öeldi ,et kruntimise ajaks ei pandud auke kinni pärast nädalat jutt muutus..

Mul lihtsalt siin hoiatamaks teisi kellel plaan oleks olnud viia vähe kallimad veljed või ükskõik mida sinna. Juhtus ehk ainult minuga aga seegi algus.. Ei süüdista otseselt kedagi aga oleks soovinud paremat suhtumist kui see ,et võta veljed ja meie mehed on nendest tüdinenud.. Korras jutt..


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suur Hoiatus firmast RAL.ee
PostitusPostitatud: 20.03.2015 02:51 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 17:32
Postitusi: 3200
Asukoht: Laagri
Anna andeks,et kahtlesin, lihtsalt esialgu lugedes teksti tundus veits ulme,et keegi karjub katki läinud poltide pärast mis olid üle krunditud. Ofkoors nende pask.
https://www.facebook.com/video.php?v=867393813303948

_________________
Saksa autode remont,


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 25 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7