Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 27.04.2024 18:11

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 15 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Metro Auto OÜ,Tammsaare tee 53
PostitusPostitatud: 15.12.2009 11:50 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.02.2005 23:56
Postitusi: 577
Tervist. Lugu algas siis nii, et tekkisid autole kindlad ostjad. Käisin ise tallinnas autot näitamas ja lasin proovida. Ostjad tahtsid nädal aega mõtlemis aega ja siis, et remondi firma üle kontrolliks auto. Niisiis kenasti nädal möödas, läksin jälle Tallinna ja siis mina ja auto ostja läksime Metro Autosse kus tehti ostueelne kontroll. Ise kaasa vaatama minna ei saanud. Ootasime pool tunnikest siis tehti teatavaks, et mu auto võib sõna otseses mõttes "ÕHKU LENNATA" kuna mul paigaldatud volvo generaator ( autoks on fiat ) Kuigi generaator korraikult ühendatud, korralikuld harjad ja üle kontrollitud genekas. Esiteks ei saa kunagi generaator õhku lennata. Siis leiti selliseid vigu ( enamus puksid läbi, kuigi tegelikult kõik korralik ja tihe välja arvatud taga õõtsa puks), õeldi ka, et kapoti all on porri tehtud ja juhtmeid läbi lõigatud, kuigi tegelikult on korralikult esituledele releed vahele ühendatud. Käigukasti otsa simmer pidi lekkima, kuigi kõik kuiv, seega pole ka mingit leket. Pidavat siis juhi ukse väike liist ( see mis parklates kaitseks on ) õeldi et see puudub, kuigik no krt küljes on.
Nende leitud vead nimekirjas siis:
Enamus puksid: Tegelikult taga õõtsa puks vaid.
Generaator võib " ÕHKU LENNATA" : Tegelikult laitmatult korras.
Juhtmed läbi lõigatud: Tegelikult tuledel releed vahel
Kkast lekib: Kas ma vaatan kinni silmi ja ma ei näe leket ? :S
Ukse liist puudub: Tegelikult olemas ja autol küljes ka.
Sumbutis on mõra või keskmine suurusega auk: Tegelikult sukavarda suurune auk
Ainuke õige viga pm mis nad leidsid oligi see, et juhi uks ei seisa lahti ( see mehanist mis lahti hoiab see katki ). Nimelt siis miks võetakse selliseid idioote sellisesse esindusse tööle ? Miks nad pasundavad, et neil spetsialiseerunud profid tööl kuigi nad ei tunne oma tööd. Kui puksis on mõra ei tähenda see seda, et see on läbi. Ei ole ka autoremont võõras ja tean ka suhteliselt kuidas esindustes asi käib. Kuid auto ostjad uskusid pimesi sealset klienditeenindajat ja seega jäi auto müümata.
Igal juhul EI SOOVITA KELLEGIL SINNA MINNA


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Metro Auto OÜ,Tammsaare tee 53
PostitusPostitatud: 15.12.2009 13:15 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
no esinduse eesmärk ongi hinnata ju niiöelda originaalseisukorrale vastavust. Ka teine genekas on ju sisuliselt keelatud ümberehitus. Sellised asjad oleksid võinud ostjale enne ära rääkida. Sama teema siis kaablite ringiehitamisega. Ideeliselt võib ju kõik ilusti tehtud olla, aga see ei ole 100% originaal ja peavad sellest informeerimist kohustuslikuks. Pärast nõuab ostja seletusi, et miks ma maksin kontrolli eest ja te ei leidnud.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Metro Auto OÜ,Tammsaare tee 53
PostitusPostitatud: 15.12.2009 13:46 

Liitunud: 11.01.2006 01:39
Postitusi: 215
Asukoht: Tallinn
Ei tea jh. Olen seal käinud 3 korda ema peukariga, siiani aina positiivsemaks tulemused lähevad :)
Ei ole nad asjata midagi ära vahetanud ja on remontinud ainult seda mis vajab remonti. Taga on kolks sees, nad ütlseid lihstalt, et stabika kont koliseb. Küsisin siis naljaga, et ega sellepärast surma ju ei saa :P Naerdi ja öeldi, et ei saa, aga kui kolin hakkab närvidele käima siis läheks vahetama :D

Sain isegi kohvitassi nendelt kingiks :)

_________________
Mattias-R.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Metro Auto OÜ,Tammsaare tee 53
PostitusPostitatud: 15.12.2009 14:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.02.2005 23:56
Postitusi: 577
dellu kirjutas:
no esinduse eesmärk ongi hinnata ju niiöelda originaalseisukorrale vastavust. Ka teine genekas on ju sisuliselt keelatud ümberehitus. Sellised asjad oleksid võinud ostjale enne ära rääkida. Sama teema siis kaablite ringiehitamisega. Ideeliselt võib ju kõik ilusti tehtud olla, aga see ei ole 100% originaal ja peavad sellest informeerimist kohustuslikuks. Pärast nõuab ostja seletusi, et miks ma maksin kontrolli eest ja te ei leidnud.



Olgu, saan aru vb tõesti ka keelatud ümber ehitus. Kuid kas see teeb mu auto siis ohtlikuks ? Generaatoritel sisusliselt ei ole ju mingit vahet. Vahe on vaid võimsuses. Huvita oli ka see, et ei saaud aru et tegu ei ole originaaliga ( kinnitused jne kõik sobivad, originaal rihm samuti). Igal juhul minul halvad kogemused selle esindusega.
Tore, et keegigi on hea teeninduse saanud :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Metro Auto OÜ,Tammsaare tee 53
PostitusPostitatud: 15.12.2009 15:40 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
No halb kogemus selle tõttu, et ei saanud oma jama maha müüa ja normaalselt hinnati (ostja seisukohast)?
Ma arvasin ka, et mul ideaalses korras auto, mitte mingit kolinaraasu ka polnud. Audihooldus aga leidis, et enamus pukse on pragudega ja võiks hakata mõtlema vahetamisele + pidurikettad ja klotsid pole ka kõige uuemad. Hinnaklass nii 7000.-
Iga auto siiski kulub ja isegi kui sulle tundub kaugelt vaadates (või kuulates), et kolinaid pole, siis ikkagi ei pruugi need enam esimeses nooruses olla. Minul siiski auto müümata ei jäänud, kuigi väike hinnakorrektuur sai tehtud, muidugi mitte 7000 ulatuses.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Metro Auto OÜ,Tammsaare tee 53
PostitusPostitatud: 02.07.2011 17:04 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2011 21:51
Postitusi: 165
.


Viimati muutis HarryPokker, 20.08.2011 18:13, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Metro Auto OÜ,Tammsaare tee 53
PostitusPostitatud: 11.08.2011 13:55 
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.02.2005 19:33
Postitusi: 3
Asukoht: Tallinna pealinn Tähetorni
HarryPokker kirjutas:
Midagi pole teha, aga täna lõpuks mõistsin ma, et seal kohas EI OLE spetsialistid. Mõtlesin tükk aega, et roolilatist ei ole õli tilkunud läbi autol 4 aastat, ja siis taipasin ära, et vahetasin METRO autos ju parema sarniiri ära, ja palun väga: paremaltpoolt roolilatist tuleb õli nüüd läbi, ehk siis Spetsialistid oleksid võtnud roolilati niimoodi küljest ära, et meelitanud ja tasakesi võtnud, kuid seal tundub, et löödi jõuga lahti see ning selle tulemusel on ka nüüd leke roolilatis. Samamoodi ei suudetud korda teha kolisevad piduriklotsi, mis kettaga kaasa üritab liikuda. Jõgeval tehti CarStopis see korda ühe päevaga, esinduses seisis auto kuu aega ning kui kätte sain, siis ikka kolises. Ühesõnaga, kohas, kus töötund maksab 569 krooni, võiks asja ikka professionaalselt teha, mitte VANA AUTOT ÄRA LÕHKUDA! Sry, aga täielik pask. Üritan nüüd roolilati teise silvia pealt võtta, aga Metro auto teenuseid hakkan kasutama nii vähe kui võimalik. Kui te seda loete, kes seal remondivad autosid, siis tehke omad järeldused. Teenindus on tore, aga kvaliteet jätab VÄGA soovida, ja kuigi on kirjas, et remondi hulka kuulub ka autopesu, pole minu autot viimased 3 korda neljast pestud.

Tore on lugeda klientide tagasisidet, isegi negatiivset, kahju et ei ole julgust ja tahtmist tulla kohapeale ja seda ka asjaosalistega ehk siis Metro Autoga jagama.
Mis puudutab sinu silvia remonti siis:
1. Roolilati lekkimine ei saa olla kuidagi seotus šarniiri vahetusega, pigem on selles süüdi eestimaa "siledad" teed ja auto vanus.
2.Auto ei seisnud Metros kuu aega sellepärast et piduri klotsid kolisesid vaid selle pärast et meil ei olnud võimalik pakkuda pidurisuporti remont komplekti. Klotsi kolinat uurisime jooksvalt teiste tööde vahele ja järjekorra väliselt, oleks rohkem aega olnud oleks kindlasti ka mure lahendatud.
3.Mis puudutab tasuta pesu siis se kehtib kõigile korralises hoolduses olnud sõidukitele ja remontidele mis ületavad 300.-€ piiri. Vanematele autodele kehtib töö hinnast soodus 40%
4.Tunnistan et tõesti ei ole meil olnud kokkupuuteid Vanemate Nissanitega ja selletõttu võib ka töö venida ja tekkida probleeme, kuid siiani on inimesed suutnud oma mured isiklikult ära kurta ja on leitud ka lahendused ,ilma interneti avarustes teineteist mustamata.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Metro Auto OÜ,Tammsaare tee 53
PostitusPostitatud: 19.08.2011 06:26 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2011 21:51
Postitusi: 165
Ei musta kedagi, lihtsalt räägin kui "klient", sest esidus võiks olla ikka see koht, mis on esinduslik, eriti kui tunnitöö maksab 569 krooni. Saan ka sellest aru, et isegi kui esinduse remondimees oskaks autot korda teha, siis võibolla ei tohi ta kasutada ka kõiki võtteid, kuna on seatud mingit piirangud ning vastutuse võtmine. Miks ma üldse sellest rääkima hakkasin oli see, et kuna sellise auto parandamine on üsna kulukas lõbu ning esinduse töötund kõrgeim Eestis, siis eeldasid, et sellised vead saavad korda nagu näiteks piduri suppordi kolin. Probleemile on lahendus täitsa olemas ja üsna lihtnegi veel: tuleb lihtsalt piduri sadula see ots, mis kinnitub sinna pesasse kus ta koliseb tihendada, näiteks õhukese 0,3mm vasklehega, ning tagasi pesasse lükata ning kolin kaobki. Kui sellise auto omanik, saan ma teist aru, kuid kui klient, kes maksab 569 krooni tunni töö eest, ei jäänud ma siiski päris rahule. VÕibolla tõesti on süüdi sellest Eestimaa auklikud teed, kuid tean päris kindlasti, et metroautost sinna kuhu mina sõidan, ühtegi auku teepeal ei ole ning juba järgmine päev tilkus roolilatt läbi ja just sealtpoolt, kus sarniir vahetati, võibolla tõesti halb juhus. Ma ei musta, ma ei ole pahane ega vihane , vaid lihtsalt oleks oodanud Esinduselt kui selliselt natuke paremat sooritust. Teine asi on varuosade otsimise kohta. Kas esindus otsib ainult A varuosasid või talle on tähtis, et kliendi auto korda saaks? Toon näite piduri suppordi remondi komplekti kohta. Teie ei suutnud leida õiget, leidsite vale(Esinduslik?) ise küsisin täpselt sama komplekti Fakto autost ja oh imet, leiti 2 päevaga komplekt ning väga mõistliku hinnaga, ometi kasutate te samu allikaid (soome ja holland jne) kust juppe tellite. Oleks te suvaline garaaž töötunniga 200 krooni tund, siis ei saaks seda ette heita, aga et "esindus" just, siis see jätab natuke soovide. Asi ei ole isiklik, ärge seda arvake, teenindus on alati meeldiv olnud! Lihtsalt pisiasjad, mis natuke teadlikumat ning nõudlikumat klienti häirivad. Tasuta pesu kohta, niipalju, et võibolla hellitasite esimene kord ära, ja pesite puhtaks ning seinapeal on ka kiri "kõigile hooldusesse toodud autodele" mitte alates 300 euri jne.

Rõhutan veelkord, et asi pole isiklik, lihtsalt sõna "esindus" peaks suutma pakkuda parimat ning parimaid võimalusi, kasvõi näpunäiteid kuidas ja mida teha, kui ise ei saa võtta vastutust.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Metro Auto OÜ,Tammsaare tee 53
PostitusPostitatud: 19.08.2011 16:11 
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.02.2005 19:33
Postitusi: 3
Asukoht: Tallinna pealinn Tähetorni
1.Ei oska ennustada kuskohast võtab Fakto Auto oma varuosad, meie pakkusime seda mis meil oli pakkuda.
2.Remont tööde hind 10a ja vanematele sõidukitele oli -40% ehk 341.- (see peaks kajastuma ka kõikide arvete peal)
3.
Tsiteeri:
Tasuta pesu kohta, niipalju, et võibolla hellitasite esimene kord ära, ja pesite puhtaks ning seinapeal on ka kiri "kõigile hooldusesse toodud autodele" mitte alates 300 euri jne.

Tasuta pesu Kõigile HOOLDUSESSE toodud sõidukitele.
Remont tööd ja hooldustööd ei ole 1 ja sama asi, iga pirni ja piduriklotsi vahetusega ei saa autopesu.
4.Mis puudutab taaskord kolisevat suportit, sii oleks võinud sinna kasvõi teipi vahele keerata ja oleks asi vaikne olnud, siiski kas esindusest tasub loota et luksepp topib pleki tükikesi ja muud kättesaadavat pidurite vahele ?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Metro Auto OÜ,Tammsaare tee 53
PostitusPostitatud: 20.08.2011 18:13 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2011 21:51
Postitusi: 165
ja sellest vastutusest ma rääkisingi, et inimesena ma saan aru, et te ei saa korda teha kõiki asju, nii et näiteks see kolisemine lõppeks, aga samas, kliendina ma rahul ei ole, kuna ikka koliseb. Igatahes on metroautole hinne 4 ja muud halba pole öelda, kui see mis öeldud. Rõhutan uuesti et Teenindus on super, võtke seda isiklikult, kord sai isegi küpsiseid :D Aga oleks võinud öelda tookord, et pange sinna teipi vahele siis ise, et meie ei saa seda vastutust võtta, mitte et ostke uus support. See oli asja mõte, aga see selleks. Igatahes on autole ostja tekkinud, kes tahab olla järgmine omanik nii, et see etapp saab nüüd läbi, küll jään ma aga kindlasti edaspidi tagaveoliste juurde.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Metro Auto OÜ,Tammsaare tee 53
PostitusPostitatud: 31.12.2011 12:09 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.08.2009 12:58
Postitusi: 1066
Asukoht: Rakvere/Haljala
Ka mina olen kuulnud vastuolulist juttu sellest kohast. Sõbral on Fiat Stilo Abarth, ostis selle tallinnast ja eelmine omanik olevat seal remontinud seda ja keerati selespeed kastis midagi peeti.

Muidu ei taha kellelegi midagi paha öelda, iga teenindus on oma nime väärt!

_________________
Autoremont! (Hooldused,veermik,mootor ja esiklaasid) Rakveres/Haljalas Info @ PS!!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Metro Auto OÜ,Tammsaare tee 53
PostitusPostitatud: 18.01.2012 16:47 
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.02.2005 19:33
Postitusi: 3
Asukoht: Tallinna pealinn Tähetorni
KristjanH kirjutas:
Ka mina olen kuulnud vastuolulist juttu sellest kohast. Sõbral on Fiat Stilo Abarth, ostis selle tallinnast ja eelmine omanik olevat seal remontinud seda ja keerati selespeed kastis midagi peeti.

Muidu ei taha kellelegi midagi paha öelda, iga teenindus on oma nime väärt!

Aga mul 1 sõber ostis ka kunagi auto mis oli kunagi kuskil remonditud ja nüüd läks jälle katki kujutad ette :?
Kui su sõbral on mingeid küsimusi või kaebuseid siis Metro Auto kontaktid on saadaval üle terve interneti ja ka kõigis teadaolevatest infoteenustes. :bs
Enne kui kedagi süüdistama kukud uuri asja tausta.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Metro Auto OÜ,Tammsaare tee 53
PostitusPostitatud: 18.01.2012 22:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.08.2009 12:58
Postitusi: 1066
Asukoht: Rakvere/Haljala
..::Lemz::.. kirjutas:
KristjanH kirjutas:
Ka mina olen kuulnud vastuolulist juttu sellest kohast. Sõbral on Fiat Stilo Abarth, ostis selle tallinnast ja eelmine omanik olevat seal remontinud seda ja keerati selespeed kastis midagi peeti.

Muidu ei taha kellelegi midagi paha öelda, iga teenindus on oma nime väärt!

Aga mul 1 sõber ostis ka kunagi auto mis oli kunagi kuskil remonditud ja nüüd läks jälle katki kujutad ette :?
Kui su sõbral on mingeid küsimusi või kaebuseid siis Metro Auto kontaktid on saadaval üle terve interneti ja ka kõigis teadaolevatest infoteenustes. :bs
Enne kui kedagi süüdistama kukud uuri asja tausta.

Anna andeks, kui tundeid riivasin, aga arvetel on asi kajastatud. Eelmine omanik tegi seal remonti, mitte tema.
Enne kui tuled ennustama, küsi kenasti. :think

_________________
Autoremont! (Hooldused,veermik,mootor ja esiklaasid) Rakveres/Haljalas Info @ PS!!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Metro Auto OÜ,Tammsaare tee 53
PostitusPostitatud: 25.01.2012 15:55 

Liitunud: 08.04.2003 21:43
Postitusi: 2117
..::Lemz::.. kirjutas:
Aga mul 1 sõber ostis ka kunagi auto mis oli kunagi kuskil remonditud ja nüüd läks jälle katki kujutad ette :?
Kui su sõbral on mingeid küsimusi või kaebuseid siis Metro Auto kontaktid on saadaval üle terve interneti ja ka kõigis teadaolevatest infoteenustes. :bs
Enne kui kedagi süüdistama kukud uuri asja tausta.


Mingi praktikal olev tiinekas oled?

_________________
http://www.k1.ee/


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Metro Auto OÜ,Tammsaare tee 53
PostitusPostitatud: 25.01.2012 16:06 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.11.2008 23:28
Postitusi: 948
Asukoht: Tartu city
Kõige parem ikka kui endal suur garaaz ja saad kõik ise oma asjad teha olen tartus ka kuulnud osades remondi kohtades asjad lahti jäänud :D. Pole ime vms ,et midagi hullemini perse läheb.

_________________
Tuuliku Car Service Oü. Keretööd ja värvimine ! https://www.facebook.com/T.Car.Service
Rehvi vahetus 25€ jooks Nr 56866452 ! http://www.tuuliku-car-service.eu


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 15 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7