Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 27.04.2024 20:15

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 9 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: www.autoalarmid.ee jagage kogemusi
PostitusPostitatud: 20.01.2009 22:17 

Liitunud: 21.07.2008 23:15
Postitusi: 2
lasin autoalarmid.ee´s paigaldada immobilaiseri ja alarmi 2 kuud tagasi. Juba esimesel ööl hakkas alarm iseenesest undama. Viisin auto kontrolliks tagasi. Pärast kodus märkasin et autokapotti oli 0,5 cm allapoole lastud et avamisandur töötaks.(Peale selle sees oli laevalgusti lühisesse lastud, ukse polstrid kinnitamata ja auto salong mõnusalt porine) Täitsa lollid ju. Koju jõudes auto enam ei käivutunud. Arvatavasti immo jäi peale. Et seda maha saada pidin autoalarmid.ee´st TOOMA ISE tehniku enda poole, sest firmal polnud maksta tehnikule välakutse eest kütuseraha. Okei, kohapeal selgus et nende praak oli. Peale seda tehti immo korda aga signa läheb iga öösel lolliks. Sealse naisterahvaga rääkimine on täiesti võimati, täielik blondiin kes ei jaga autost mitte midagi. Nüüd jaanuaris leppisime telefonis kokku et võtavad seadmed maha ja maksavad raha tagasi. Viisin auto sinna ning õhtul helistades väideti mulle et ma blufin. Kõik töötab. Mis krdi tehniku seal on kui nad midagi teha ei oska. Meilidele seal firmas ei vastata ja üleüldse kogu suhtumine on NULL.
Ühesõnaga naerdi mulle näkku ja öeldi et auto on üle 10a vana mida veel tahta. Siit soovitus kõigile - ärge viige autosi koduhoovi kus tehakse selliseid töid.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: www.autoalarmid.ee jagage kogemusi
PostitusPostitatud: 21.01.2009 18:03 

Liitunud: 28.04.2008 14:10
Postitusi: 745
endal küll sealse töömehega head kogemused. Mingi vanem mees oli, pani signa mulle 20 mintiga peal ja kõik töötab siiamaani laitmatult.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: www.autoalarmid.ee jagage kogemusi
PostitusPostitatud: 21.01.2009 20:14 

Liitunud: 21.07.2008 23:15
Postitusi: 2
eks ole ka õnnestunud töid. Lihtsalt närvi ajab et miks võetakse ette autosi kui neil pole skeemegi mille järgi paigaldada. Hea nali oli siis ka kui külmad ilmad tulid et nemad ei saa signat kontrolli võtta kuna auto on 9m pikk ja ei mahu garaazi. Meestel on külm :D hämmingut tekitas ka kõne kus sekretär korrutas - teie auto on 10a vana, see on norm et tekivad häired..päris kärnas juttu aetakse seal ikka.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: www.autoalarmid.ee jagage kogemusi
PostitusPostitatud: 27.01.2009 12:01 

Liitunud: 17.04.2008 23:03
Postitusi: 1517
Asukoht: Tallinn
Minu kogemus vanas foorumis sellest kohast.


----7. Üldkommentaar -
Ca. aasta tagasi sai selles firmas autole paigaldatud Pulsar Code immobilaiser.Selline immo sai pandud nende soovitusel,kuna on tabletiga ja seega mugavam kasutada.
Viisin auto sinna,ise läksin linna peale seniks jalutama.Autole järgi minnes oli kerge üllatus-kutt oli nosu täis tõmmanud (enne juba vaatasin,et kahtlaselt parmu välimusega,nägu ära joodud jne.).Ok,see-selleks.Demos mulle seda asja seal ja kõik oli justkui korras.Koju jõudes,ise testides,tee või tina,aga asi ei tööta enam Lisaks avastasin,et kaitsmekarbi kaan oli puruks kistud .Väike kõne neile ja kutsuti jägmine päev tagasi.Parm sebis seal midagi jälle selle tabletiga ja lõpuks sai immo tööle ilusti,kuni........
kuni nüüd,kui aasta hiljem,oli vaja mul auto parandamise tõttu akuklemmid maha võtta.Seisis auto suht pikalt niimoodi.Kui sai klemmid uuesti peale pandud,immo enam tabletile ei reageerinud.Kasutada sain immot ainult PIN-koodi võtmega kruttides.
Kõne jälle AT TOH'i.Sealt mingi naine pajatas,et kui akuklemmid maas käinud,siis vaja uuesti immo programmeerida.Kutsus jälle külla endale.Pidi olema ca. 1h töö.Mul lõi karbi lahti,et kas sellist nu**i hakkan nägema nüüd igakord,kui vaja autolt vool maha võtta
Läksin siis täna sinna.Enam parmu ei olnud,oli mingi teine jorss,aga noh,kokkuvõteks ikka,viska ühega teist.
Vana ei saanud sellest asjast vist mitte essugi aru,mõmises seal rooli all omaette,kui juhtus,et pea välja sealt pistis,siis küsis minu käest,et kuidas need tuled (diood) sul seal enne vilkusid.Sebis ja jebis seal,kuni auto mulle üle andis.
Koju jõudes oli taas dejavu-IMMO EI TÖÖTA! Vähe sellest siis,aga enam ei saa seda PIN-koodigagi peale.Lisaks avastasin,et ainuke terve tableti ümbris,mis mul sahtlis on kogu selle aja seisnud,ka see nüüd mõraga õnnistatud.Lootuses vahetada rahakoti vahel olev teine katkine ümbris,on nüüd kustutatud esialgu.Samuti leidsin ühe roolialuse katte kruvi põrandalt maast.
Homme lendan ette hoiatamata sinna ja palun neil esialgu demoda,kuidas see immo siis nüüd töötab.Teiseks,uut ümbrist oleks ühele tabletile vaja ja üks kruvi enda kohta panna.Ja kolmandaks,kui ikka tööle ei suuda seda asja panna,siis pangu midagi sellist külge,millest neil endal ka mõistus üle käib.Või neljandaks,võtku enda junn maha ja raha tagasi
Siiber ees juba nende vahet jooksmisest.----

_________________
Chuck Norris hommikul ärkab, ringutab, läheb kööki, teeb külmkapi ukse lahti, vaatab sisse ja ütleb: "Sült, ära värise, ma tulin ainult piima võtma".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: www.autoalarmid.ee jagage kogemusi
PostitusPostitatud: 28.01.2009 13:38 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 19:18
Postitusi: 731
Asukoht: Tallinn
20min alarmipaigaldus? :help Mis kvaliteeti te sellisest teenusest ootate??? :err

Olles ise mõned aastad alarmide paigaldusega tegelenud tean kaua korralik paigaldus aega võtab.
Isegi 4h ei jõua normaalset tööd teha uuema auto juures. Võib-olla jah kui hiljem asjad kokku tagasi "visata" siis jõuaks.
Normaalne paigaldusaeg on üks tööpäev kui tegeleda asjaga igapäevaselt, siis on aega asjad rahulikult lahti võtta ja kokku panna.
Aja peale tehes ainult "murtakse" teil polstrid maha ja "visatakse" kokku tagasi. Kahjuks jah kvaliteetne teenus ka maksab ja rohkem kui odav seade ise.
Mulle pole siiani veel ühtegi autot tagasi toodud minu poolse vea tõttu. Kogu aja jooksul ainult 1 auto tuli tagasi (SLK Cabrio Mersu), kuna auto omanikul ei olnud ilmselt kahe kõrva vahel kõik korras.
Nimelt oli ta puldi maha visanud, puldi patarei nihkus sees, pult ei töödanud enam, pult ei ole mõeldud loopimiseks. Kuigi antud pult hakkab peale uuesti koputamiset 99% juhtudest tööle.
Suurest vihast tõmbas inimene akupasunal, mille võti tal kaasas oli, juhtmed tagant ära. Muidugi pasun sellest vait ei jäänud :D

Paljud kohad ei ole kahjuks ka jootmisest, juhtmete õigesse pikkusesse lõikamisest ning originaaljuhtmestikuga sidumisest midagi kuulnud.
Tüüpiline on, et juhtmed on kokku keeratud, rulli keeratud ning ripuvad.

Inimesed vaadake ikka kus te enda autodele turvaseadmeid paigaldada lasete!
99.99999999% on rikke põhjus paigaldajas mitte seadmes endas. Seda siis vähegi kvaliteetsema seadme puhul.

_________________
Subaru Impreza GT MY99, VW Passat 6.0 W12 '01, Opel Corsa 2.0 16V Turbo '96
JõuJaam - http://www.joujaam.ee | M-Tuning - http://www.m-tuning.ee Tavahooldus, Performance & Tuning - Kadaka tee 185, Tallinn


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: www.autoalarmid.ee jagage kogemusi
PostitusPostitatud: 28.01.2009 16:17 

Liitunud: 17.04.2008 23:03
Postitusi: 1517
Asukoht: Tallinn
Põhjus,millepärast ma auto sinna töösse viisin,oli see,et firma on minuteada juba pikka aega turvaseadmeid autodesse paigaldanud.Tavaliselt pika ajaga tulevad ka kogemused,millega paraneb töökvaliteet,samuti töökiirus,eeldusel,et sellist autot (Audi A4) juba tehtud jne. Kurb tõsiasi on aga see,et antud firma puhul aeg ei anna mingeid lisakogemusi.

_________________
Chuck Norris hommikul ärkab, ringutab, läheb kööki, teeb külmkapi ukse lahti, vaatab sisse ja ütleb: "Sült, ära värise, ma tulin ainult piima võtma".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: www.autoalarmid.ee jagage kogemusi
PostitusPostitatud: 21.04.2009 09:36 

Liitunud: 08.04.2003 21:43
Postitusi: 2117
Ma mõtlesin tükk aega ja usun, et selle 20min all mõeldi bloki vahetust. Rohkem selle ajaga küll teha ei jõua.

_________________
http://www.k1.ee/


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: www.autoalarmid.ee jagage kogemusi
PostitusPostitatud: 21.04.2009 13:02 

Liitunud: 28.04.2008 14:10
Postitusi: 745
mul polnud autol alarmi peal, aint kesklukk. Sõbra vanast autost lõikasin alarmi karbi, mahuanduri ja pasuna välja nii pikkade juhtmetega kui võimalik. üks päev varem viisin mandi tema kätte, et ta saaks juhtmed õigesse pikkusesse teha ja järgmine päev ta mul seda paigaldas. Ise seisin kõrval: rooli alt üks tükike ära ja piilari kate minema. Rohkem ta mul ei lammutanud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: www.autoalarmid.ee jagage kogemusi
PostitusPostitatud: 22.04.2009 13:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
biggo kirjutas:
mul polnud autol alarmi peal, aint kesklukk. Sõbra vanast autost lõikasin alarmi karbi, mahuanduri ja pasuna välja nii pikkade juhtmetega kui võimalik. üks päev varem viisin mandi tema kätte, et ta saaks juhtmed õigesse pikkusesse teha ja järgmine päev ta mul seda paigaldas. Ise seisin kõrval: rooli alt üks tükike ära ja piilari kate minema. Rohkem ta mul ei lammutanud.

No pasuna vedamine kapoti alla peaks ju juba selle 20 minutit täis andma, kui just tõesti "auk tulemüüris" väga lihtsalt ligipääsetavas kohas pole. Tavaliselt on siiski kuskil kõrgemal.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 9 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7