Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.04.2024 11:15

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Ammeco Auto Oü
PostitusPostitatud: 06.07.2010 10:26 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
Sarnane teema sama kohaga, kuigi minu miinus läheb just värvali kapsaaeda - nimelt kraabii mu 2004a Hyundai H-1 tagastange kaasliikleja süül ära. IF suunas Ammecosse, kuna mul autot igapäevaselt tööasjus vaja siis sai kokkulepitud, et võtavad stange maha ning helistavad, kui valmis.
Kaua ei läinudki, kui öeldi, et tule, paneme külge. Enne kui auto kätte sain, tuli meister vms peadvangutades, et natuke nihu läks - stange karjuvalt teist tooni. Egas midagi, võeti maha ja uuesti paari päeva pärast tagasi, jälle sama jama, nüüd õnnestus ka ise pealt näha, kuidas võõba mööda päid ja jalgu sai, lõpuks aeti auto sisse ja hakati värvikaartide alusel värvi määrama, õiget nad ei leidnudki, kuna mul aega polnud siis sai kokkulepitud, et jätan järgmiseks päevaks auto sinna.
Lõpuks sai siis kõik enamvähem ühtevärvi ja seda siis kolmandal korral. Naljatlemisi olen öelnud, et mitte stange ei värvitud auto värvi vaid auto stange värvi.
Ajakulu ja jooksmist rohkem, kui asi väärt.

Üldhinne 2/5

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ammeco Auto Oü
PostitusPostitatud: 06.07.2010 10:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
Sama teema oli tuttaval. Kui autole järgi läks oli stange ja auto täiesti eri tooni. Tegid samuti vähemalt korra ümber. Hiljuti saadeti üks tuttav ka sinna, ütlesin ka talle, et ta saab sealt teist värvi auto tagasi. Õnneks/kahjuks tahtis kindlustus aga auto maha kanda, õigemini maksis enamus nn väärtusest kinni omanikule ja nüüd teeb tal tuttav maaler detaili kaupa ära. Esiuks oli vaja ära vahetada, muud detailid olid ainult natuke muljuda saanud.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ammeco Auto Oü
PostitusPostitatud: 29.07.2010 20:13 
Eliit

Liitunud: 04.07.2003 11:21
Postitusi: 1328
Asukoht: Tln
Ju Alari autol hajutati lihtsalt tiivad kaasa,kui muidu stange tooni ei saanud õigeks.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ammeco Auto Oü
PostitusPostitatud: 30.07.2010 11:43 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
Viimasel ajal olen palju auto all roomanud ja muuseas jäi silma, et mu tagastange on alumistest kinnitustest täitsa lahti, st kruve ega miskit tagasi pandud pole. Kuna see eriti tunda kuidagi ei anna siis on kama, kuid ühtteist firma suhtumise kohta näitab küll.

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ammeco Auto Oü
PostitusPostitatud: 24.08.2012 20:10 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.01.2006 19:25
Postitusi: 273
Asukoht: Tallinn
minulgi sarnane kogemus selle kohaga. Juhipoolne tagauks siis sõideti sisse, viisin sinna, pakkumisse pandi:
kasutatud uks lammarist
värvitööd
ukse vahetus

Niisiis sain auto kätte pimedas vaatasin kuskil lambi all üle ja tundus ok. Küsisin et kuidas nii kähku tehtud sai, et kas siis pandi teine uks, kuna pahtlist ma ei tahtnud midagi kuulda. Meister siis hakkas vabandama et jah ei vahetanudki ust, olevat olnud nii väike mõlk ja et pahtlit polnud vajagi. ütlesin, et ok mul kiire ka tööle tagasi ja hakkasin ära tulema kui avastasin et airbag tuli põleb....enne ei põlenud igatahes. Hüppasin korra sisse tagasi öeldi, et panevad arvuti järgi, aga kuna mul oli nii kiire siis lubasin seda ise teha enda seadmetega. Hakkasin siis sõitma kui avastasin et turvavöö ei tule enam peale ja kui peale tuli ei läinud tagasi enam...ok pettumus missugune...panin raadio käima, tundus kuidagi imelik...remonditud ukse kõlar ei töötanud...tuju veelgi hullem. Lisaks oli meister veel kiitnud enne ära tulemist et ukse sisu sai parem kui tehasest ja lastud üle kõiksugu vahadega. Jõudsin tööle ja ajasin auto sisse valgesse, hakkasin uurima mis ja kus: esiteks oli piilar ripakil ja sellepärast ei tulnud turvavöö peale, OK panin ise külge. Teiseks kiskusin maha uksepolstri kust avastasin rippuvad kõlari juhtmed ja peksmisjäljed ukse seest...mingist vahast ega roostetõrjest polnud juttugi...tegin selle ka korda ja lasin ise möginaga üle. Kolmandaks panin järgi testeri ja avastasin turvavöö ahela vea...ei kujuta ette kuidas nad selle tekitada suutsid kuna selleks vaja juhtmed lahti jätta ja süüdet keerata....kustutasin vea ära ja Õnneks kadus ka see viga. Neljandaks avastasin et Laki hajutamiskohad olid poleerimatta ehk udused 15cm triibud olid hajutuskohtades, ka need sain ise ära poleeritud. Muidugi oleks saanud need vead ka seal teisel korral ehk kõrvaldatud, kuid oma aeg ka maksab ja ei tahagi sinna enam minna.
Kõige parem oli see kui IF kindlustus küsis minult tehtud töö kohta ning kirjutasin neile sama jutu mis siiagi ja lisasin enda koostatud remondikalkulatsiooni mis tuli poole väiksem firma pakutud summast.
Järgmine päev helistati mulle Ammeco autost ja oioi mis hala :kill saatsin viisakalt puu taha :)

_________________
Remont, diagnostika, lisavarustus http://www.autodiag.ee


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7