Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.03.2024 21:50

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 7 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Audiofookus
PostitusPostitatud: 19.08.2010 20:56 

Liitunud: 24.07.2005 11:57
Postitusi: 65
1. Firma reaalne aadress. Vana-mustamäe 2, Tallinn
2. Tehtud/tellitud tööd/tooted.
3. Tööde/toote kvaliteet.
4. Hinnatase.
5. Klienditeenindus.
6. Üldhinne, 10 palli süsteemis.
7. Üldkommentaar

1. Tehtud/tellitud tööd/tooted. Subwoofer koos kastiga
2. Tööde/toote kvaliteet. ?
3. Hinnatase. 7/10
4. Klienditeenindus. 1/10
5. Üldhinne, 10 palli süsteemis. 1/10
6. Üldkommentaar:
Sõbral hetkel üsna negatiivne keiss käsil, tellis endale sealt (http://www.audiofookus.ee) subwoofri koos kastiga. Kogu raha maksis ette ja täna on juba 9 päeva möödas maksmisest. Kaupa aga pole kuskil. Ta on mitmel korral nende inimestega kontakteerunud, on mitu korda lubatud, et homme paneme smartposti, aga oma lubadusi täita ei suudeta. Loomulikult ei teatanud nad ise, et kaup hilineb. Inimene helistas ise, kui kaup 5 päevaga kohal ei olnud. Olen ise päris palju asju üle eesti saatnud ja smartpostiga on kulunud maksimaalselt 2 päeva.

Lisaks ei tohi tulenevalt võlaõigusseadusest kohustada tarbijat ettemaksuks enam kui 50 protsendi ulatuses ostuhinnast, nemad võtavad 100% ette.

Igal juhul soovitan ettevaatusega suhtuda. Ise olen päris palju tellinud noortehniku e poest ja sarnaseid jamasid pole kunagi olnud. Eks sellised juhtumid näitavad, kuidas oma klienti
suhtutakse.

EDIT: Sai lõpuks kätte. Üle 2 nädala läks kokku. Väidetavalt arusaamatus tarnijaga.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audiofookus
PostitusPostitatud: 05.11.2013 12:56 

Liitunud: 05.11.2013 12:43
Postitusi: 1
Kõlab justkui mustamis üritusena.

Sõbral on teema käsil ja selle põhjal hindad sina teenindust 1 punktiga ja kiidad noortehnikut? :D


Loomulikult võib juhtuda kõigil tarnijatega probleeme, see on kahjuks paratamatu. Kahjuks käivad kõik tellitud tooted läbi 5 erineva ettevõtte ja kui üks teeb väikse errori, kannatab viimane lüli selles. No Biggie - kaup kenasti käes ja vaevalt, et tal midagi tagantjärgi nuriseda oli :)

Samamoodi olen mina kuulnud korduvaid erroreid noortehniku ja a-soundi kohta ja olen ise kogenud üsna kummalisi ning ülbeid seikasid sealtpoolt .

Seevastu on aga enda korduv kogemus audiofookusega äärmiselt positiivne, poisid teevad hingega ja õiget asja ! võtavad pidevalt vahele kiireid asju, kui vähegi saab - kedagi ukse taha ei jäta. Iga kord olen saanud äärmiselt hea kogemuse ! Lisaks on paljud mu sõbrad/tuttavad audiofookuse kliendid ja soovitavad kõigile neid kenasti edasi. Minu ringkonnast on seal käinud ntks h2 tegemises, mis müüdi tänu tehtud muudatustele esimesel päeval auto24 vahendusel maha. Lisaks sellele on veel mitmeid positiivseid kogemusi !

Ja kui sa väidad, et audiofookust ei tasu usaldada ja kvaliteet kehva, siis näitab see vaid sinu primitiivsust ja tausta mitte tundmist. Kuna Audiofookuse omanikud on kõik endised a-soundi tegelased :)!

Peace out !

Soovitan: audiofookus oü ! http://www.audiofookus.ee/


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audiofookus
PostitusPostitatud: 07.11.2013 12:11 

Liitunud: 13.04.2013 23:20
Postitusi: 113
Asukoht: Päälinn
Ka mina soovitan neid. Olen ise nendega pidevalt suhelnud ning juba 2 projekti on peaaegu valmis. Minul pole nendega kunagi mingeid probleeme esinenud. Samuti ka maksmise või hindadega pole kunagi probleeme olnud. Poisid on minu meelest väga pädevad oma alal.

_________________
Ford Kuga 2.0 TDCi AWD
Audi V8Q 3.6l ATM 1989


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audiofookus
PostitusPostitatud: 07.11.2013 13:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
See 50% ettemaks on muidugi väga tore seadus, aga palju seda reaalselt täidab huvitav? Reaalsus on see, et seda teist poolt sa võidki ootama jääda. Mäletamist mööda oli samamoodi klausel, et kauba hind peab jääma samaks sõltumata sellest kuidas selle teise poole maksmine käib. Jah Eesti post pakub varianti kaup raha vastu, aga see on jällegi teenustasu eest ja kliendilt seda seega küsida ei tohi. Siis ongi kaks varianti, kas kirjutada see kõigi toodete hinnale kohe juurde või võtta 100% ettemaksu. Aus klient kindlasti eelistab 100% ja maksab pigem vähem. Samas tõesti kui kaupa reaalselt laos pole, siis võiks e-poes kirjas olla kui pikk tarneaeg on, mitte klient ei pea uurima hakkama kui kaupa ei tule. Minul on 99% asjadest laos olemas ja kui ongi just läbi müüdud, siis kohe ka e-mailiga teavitanud, et läheb nii või nii palju aega uue partii saabumiseni.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audiofookus
PostitusPostitatud: 15.03.2014 13:03 

Liitunud: 06.11.2010 11:28
Postitusi: 51
Asukoht: Tartu
Võlaõigusseadust muudeti 2011. aastal.

http://e24.postimees.ee/409878/seadusem ... -tarbijale


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audiofookus
PostitusPostitatud: 15.08.2014 13:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.01.2005 19:28
Postitusi: 129
Asukoht: Tallinn 55608931
Täielik laimamine, mehed teavad mis teevad ning teevad seda hingega ning hästi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audiofookus
PostitusPostitatud: 15.08.2014 15:10 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
Väga sisutihe postitus aasta aega hiljem. Ilmselt kõik teisitimõtlejad on nüüd uude usku pööratud ja kiidavad firmale takka.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 7 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7