Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.04.2024 21:54

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 131 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: OÜ V.J.V ja kasutaja GTO
PostitusPostitatud: 16.12.2010 23:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.03.2005 14:35
Postitusi: 1774
Asukoht: imavere-tallinn
Enne pikka juttu siis kohustuslik osa teemas:

1. Firma reaalne aadress. - Silla küla Jõekalda tee 60 Paikuse vald http://motovanker.com/kontakt.htm
2. Tehtud/tellitud tööd/tooted. - Jeep Grand Cherokee(2000a, 3,1td) blokikaanetihendi vahetus - surve oli sees.
3. Tööde/toote kvaliteet. - alla arvestust
4. Hinnatase. - ei oska kohe midagi öelda, kui asi oleks tehtud siis enamvähem.
5. Klienditeenindus. - alla arvestust
6. Üldhinne, 10 palli süsteemis. - alla arvestust
7. Üldkommentaar - Klient petetud!

Nüüd kirjutaks siis täpsemalt. Vajas blokikaane tihendi vahetust siis jeep grand cherokee, millel oli surve sees jahutusvedelikus. Härra GTO ( siis foorumis kasutaja) ehk Richard ( vist on õige nimi) tahtis seda tööd ette võtta. Ennem just käis vahetuses tartus, kus see kiiruse peale ära vahetati aga ei käidud kaane kontrollis ja 500km pärast oli jälle surve sees. Siis saigi gto kätte toimetatud. Auto sai viidud remonditöökotta silla külasse. Mingid vanad laudad või sakaater on seal. Sinna jõudes oli tarkust rohkem kui oodata oskaks, aga kõike ainult sõnades. Samuti oli kõrval ka keegi lkühem kes seal seda asja kaes ja vaatas. Sai siis auto sinna jäetud lootuses et nädala pärast saab kätte. Lubas pildid ja värgid kõigest teha, kui lahti võtab jne.

Sai ettemaks 2000.- Materjali raha.

Kahjuks enam täpselt ei mäleta, võin päeva kahega eksida aga umbes reedel sai temaga suheldud ja ütles et saab kokku arvatavasti laupäevaks, et kaaned käisid kontrollis ja lihvimises, et mingi jama oli olnud. Olevat uued poldid ja kõik tellinud. Siis tuleb sõnum, et kui veab siis pühapäeva õhtuks on koos oopis. Nojah.. ei tulnud pühapäev ühtegi kõne ja ei võetud ka telefoni vastu. Sai siis mingi teisipäeval uuesti tülitatud teda ja öeldud et tuleme siis masinale järgi. Tema vastab et ohh jah.. et kõik on korras sõites, aga kui masin seisma jääb siis kaob ööga ca 2l tosooli. Mõtlesin küll et imelik aga nojah, vb tõesti. Isa oli juba siis soomes ja üritas ka temaga suhelda, et mis saab sellega. Aga kõnedele eriti ei vastanud. Lõpuks sain ta kätte ja lubas minna carstopi sõbra juurde, et panevad mingi värvaine sisse tosoolile ja siis näha, kust lekib. Ei tea sellest rohkem juttu ei olnud igatahes. Siis vahepeal tuli isal mote et müüme maha jeepi. Nojah sai ka talle seda mainitud ja paari päeva pärast tema kohe, et ohh käis amservis näitamas autot, et tehakse hinnapakkumine. Isa siis ka mainis et uueks tahaks fronterat. Tema seevastu, et jah laseb amservil teha hinnapakkumised vahetuse suhtes. Nojah ütlesime et sobib ikka. Pidi meile hinnapakkumise edasi saatma. Ei midagi, tülitasin mitu korda et kus see hinna pakkumine on siis.. ta et saatis aga pole netti sattunud ( foorumis käis). Ootasin nädal aega ei midagi. Siis muutus juba asi kahtlaseks. Kunagi tagasi ei helistanud kui lubas jne. Alati saatis sonumeid või tegi vastamata kõnesid. Sai siis kokkulepitud et tulen autot vaatama ( algul putkis vastu, et vaja seda ja seda teha). Siis sain pärnus temaga kokku ja vaatasin üle, et autoga laksu poleks pandud voi midagi. Kõik tundus ok, kokku saime kusagil korter majade ees mingi kell 10 ohtul. tuli ise jeepiga sinna soites. Nojah. siis isa arvas et proovime lekkepeatajat et ehk saab paremaks ja maha müüa. Pani siis lekkepeataja sisse ( väidetavalt). Ja ütles et asi läks paremaks kuid siiski tosooli kaob.

Siis tuli hetk kus arvasime isaga et laseb uuesti tihendi vahetada, et kusagil peab ju probleem olema ja sedasi autot ei müü. Ta ütles et jah paneme papptihendi et paljud autot on sellega pidama jäänud. me ok, tööraha juurde ta ei soovinud, ainult materjali raha. Ütlesin et tavai sul nädal aega, et isa tuleb reedel soomest, ning hiljemalt reede ohtu tuleks järgi masinale. Helistab mulle esmasp et kas ma raha ei saaks juurde anda, et tal pole millegi eest materjale tellida fixusest. ÜTlesin et mul toesti pole voimalik, pole panga asju kaasas linnas ja isa veel soomes. Ütles et ok saab ka kuidagi niisama hakkama. Sai siis kolamp helistatud ja siis väidetavalt võttis autot lahti. Ja ütles et neljap on ok, siis tuli järgmine päev sõnum, et ei ikka reede saab. Kahjuks ma ise ei saanud reedel isaga kaasa minna ja käis ära vennaga. Ütles et ikka pidama ei jäänud, et tema pea enam peale ei hakka. Väidetavalt mõõtis koik silindri nurgad ja mida iganes üle ja koik ok. Olevat pannud ka koik tutikad poldid.

Kuna ta autot korda ei saaanud, küsis ainult mingi materjali raha juurde 500.-

Laupäeva päeval isa hakkab rääkima, et näe ikka surve sees ja mitu korda hullem. Vaatame... ohhooo... Esiteks tosooli paagi juurde tehtud kankust mingi räts, et survega ajab tosooli sinna.. pooled voolikud olid lahti ja sinna kalonnesse pandud. Vaatame, näe midagi on teinud isegi, mingi uue tosooli lodviku pannud, aga see oli ka otsas nagu 3aastase lapse pandud, isegi mu naine suudaks paremini panna, ime et üldse seal seisis ja midagi läbi lasi. Ja vaatame blokikaane tihendit ja igainimene kes natukenegi jagab midagi sellest näeb, et seda küll päev tagasi ei ole vahetud. Normaalne sopa ja õli kord oli peal. Väidetavalt vahetas ka koik poldid aga meil olid poldid ennem märgitud ning koik märgitud poldid olid alles ja sama kohapeal. Oli ka selline juhus, et kui teistkorda lahti vottis siis ütles et ohh siin yhe foorumlase sama mootor laiali remondis , et ta sealt saab kohe varuosasid votta kui vaja, et seal paljud asjad uued jne...

Helistasin GTO-le ja kone ta vastu ei votnud. Pikapeale sain kätte ja ütlesin et mis nalja teed minga voi? et sa ei ole seda tihendit vahetanud. Tema vastu et on küll. Et saadab mulle koik pildid ja tsekid ( mis muidugi minunid ei joudnud). Jäi meelde et ta tellis need koik asjad fixusest ja helistasin siis pärnu fixusesse ja uurisin. Sellise masina tihendit lähima kuujooksul sealt läbi ei olnud käinud.
Pika jebimise peale sain ta jälle kätte ja kysisin, et no kus pildid ja asjad. Tema vastu et pole arvutisse saanud. Ma kysisin et kust siis tellisid need tihendid ja kus käis lihvimises jne.. Tema et fixusest. Ma ütlesi net fixuses pole ühtegi sellist läbi käinud. Tema ütles et on siiski. Ma ütlesin et just helistasin ja lolli juttu ajad mulle. Ta vastu, et peab uurima seda asja et vb osteti mujalt. Küsisin et kus survestamises ja lihvimises kaan käis. Ta väitis et mingi sõbra juures. Aga kuna blokikaaned olid jumala mustad siis kindlasti need kusagil käinud ei ole. Sest esimese asjana puhastatakse ära kaaned. Ta ei osanud rohkem midagi öelda... Kaks päeva vaidlemist telefonis ja tüüp tunnistas üles, et ei vahetanud tihendit teist korda. Siiski väitis et korra on vahetanud. Et saadab pildid ja tsekid. Mis jälle loomulikult minuni ei joudnud. Mitu päeva proovisin helistada ja tyypi kätte ei saa. Vahepeal telefon hoivatud ( räägib kellelgagi) aga minu kone vastu ei vota. Lõpuks sain kusagilt kätte ja ytlesin, et sa pole neid vahetanud soovin kogu raha tagasi. Ehk siis 2500.- lubas homseks ülekande teha. siis juba lubas paari päeva pärst jne. Lõpuks võtsin kätte ja soitisn suvalisel ajal tema töökohta pärnus ehk siis sellesse V.J. V. remonti. ennem selgus veel selline läbi foorumi et tüüp sõitis pidevalt selle autoga ringi pärnus. Nojah siis sai isalt uuritud kas autol oli paak täis sinna viies, siis tuli endalgi meelde, et isa pärnus tankis ja ütles et läks sisse 70L kütet. Ehk siis paak oli täiesti täis ja järele minnes oli paak täielikult tühi ja tuli poles.

Sõitsin siis suvalisel päeval pärnu tema töökohta ja tüüpi seal ei olnud. Kohtusin seal koha rentnikuga, kes ütles et teda see ei puuduta aga ennemgi probleeme olnud GTO-ga. Kusagilt sai ta juba ka haisu ninna, et otsin teda. Helistasin talle ja ütlesi net kus oled, saame kokku. tema vastu et ei ei pole aega jne. Ma ütlesin kus raha on, et arvestasin koik kokku, sa volgned mulle koos küttega 4126.- , eriti vastu ka ei vaieldnud, et selle otsa soitis pärnu vahel. Et tema ainult tööle ja koju soitis autoga igapäev. Ehk siis ca 700km kokku. Sai vahepeal ka teise selle firma remondi mehega räägitud, see lühem kutt ( numbri sain selle käest kes rendib neile ruume). Tema ütles et tal pohhui, temal omad mured.

Lubas siis Gto kiirelt raha sebida ja mulle ära maksta, kui ma juba pärnus olen. 3 Tundi ootasin tema järgi ei midagi ja näeole ka ei andnud. Nüüd on selline hetk kus mu konedele ei vasta aja ajab kogu aeg mingit jama. Küll sõidab tema tallinna, et autot müüa ( 4 tundi väidetavalt soidab) aga pärast konele ei vasta.

Sellised huvitavad sonumid ka telefonis:
1)Mul ei ole hetkel nii raha tagsi maksa. Nädalalõpuks kannan üle.
2)no tere, olete raha kätte saanud
3)Täna saam summa kokku
4) hakkan tallinna sõitma, saan ühe autot müüdud ja siis on raha olemas ( 15,12 õhtul kell 21,03)
5)peale 5te saan auto müüdud ja siis see jama läbi (16,12 hommikul kell 11) ja peale seda ei ole kätte saaud isikut, vahepeal räägib teistega aga minu konele ei vasta.


Ehk siis lühidalt:
Auto oli remondis 4 nädalat
Autoga ei tehtud mitte midagi
Raha küsiti ja väideti et koik on tehtud nii nagu vaja aga ei saanud korda.
Valetamine päevast päeva ja mingi jama ajamine
Isikud on tunnistanud et anutud autoga soitis ta pärnu vahel ringi
Isikud on kes seal on tihti ütlesid, et nemad pole näinud et autol oleks kaan maas olnud ja seda on ka lopus GTO ise tunnistanud
Tema ja paari mehe suhtumine klienti alla arvestust.

Panen siis ka pildi, kus näha nö 12h tagasi vahetatud blokikaane tihend, mis soitnud 100km:
http://freelander.planet.ee/jeep%20remont/DSC00415.JPG



Mitte kunagi enam ei vii mina autot sinna ja selle isiku kätte. Pidigi olema paras huiar ja lubama-müüma teistele kuuluvaid asju. Kõik kellel kahtus et ta midagi ei ole teie autoga teinud, siis jah see on võimalik tema puhul.

Nüüd kutsun üles inimesi, kes vähegi teavad, kuidas ma Kasutaja GTO aka Richardi kätte saan(kus elab oleks väga hea). Nii või naa saan kuidagi. Kõik kes teavad antud autoga soitmisest ja muust taolisest midagi, siis PS on abiks. Infot olen siiani saanud päris palju aga koik tuleb abiks.

Minu konedele ta ei vasta, viimased 5 tundi yritanud ja ei midagi. Tel nr on tal :56394180 Teda iseloomustavad - vastamata kõned ja sms. JA väga hea valetaja.

Mõned huvitavad asjad leiab siit seoses selle isikuga:
http://www.google.ee/search?q=richard.v ... =firefox-a

Palju jäi kindlati rääkimatta aga ülevaate saab, mis firmaga ja isikuga tegu.

_________________
Madis. Http://freelander.planet.ee audi a6 avant 3.0bitdi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: OÜ V.J.V ja kasutaja GTO
PostitusPostitatud: 17.12.2010 00:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.03.2005 14:35
Postitusi: 1774
Asukoht: imavere-tallinn
http://www.rate.ee/show.php?id=16690399 ... 00#content siin on vist tema. Ainult tal pikemad juuksed nüüd :D

_________________
Madis. Http://freelander.planet.ee audi a6 avant 3.0bitdi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: OÜ V.J.V ja kasutaja GTO
PostitusPostitatud: 17.12.2010 00:30 

Liitunud: 03.03.2009 19:56
Postitusi: 238
Gto on see
Pilt


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: OÜ V.J.V ja kasutaja GTO
PostitusPostitatud: 17.12.2010 00:32 

Liitunud: 20.04.2008 16:12
Postitusi: 2223
Tsiteeri:
Magan ja loodan mitte ärgata :(

Tal miskid imelikud mõtted peas :uhoh

Tsiteeri:
Ma pole täna see, kes ma olin eile

:D

freelander, enivei said ikka KORRALIKU õppetunni.. ära usu igast paska, mis sulle näkku valetatakse..
Loodan, et saad oma asjad korda aetud ja rahad tagasi...

_________________
Kui mul und ei tule, siis loen lambaid ja nende postitusi..


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: OÜ V.J.V ja kasutaja GTO
PostitusPostitatud: 17.12.2010 01:02 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.12.2007 20:44
Postitusi: 103
Asukoht: Türi
Welcome to the club! :rokib

Kirjutasin oma seiklusest ka Peugeot teemas:
viewtopic.php?f=48&t=14759

Suure hurraaga, kui auto esimene kord seal käis, panin OÜ V.J.V (viewtopic.php?f=17&t=24714) teemasse positiivse kommentaari (tema palvel), kuid kui mul suuremad jamad temaga pihta hakkasid lasi ta teema sulgeda, väitega: Teema lukku. GTO ei jõua enam. :(


Viimati muutis renault18, 17.12.2010 01:35, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: OÜ V.J.V ja kasutaja GTO
PostitusPostitatud: 17.12.2010 01:10 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.03.2005 14:35
Postitusi: 1774
Asukoht: imavere-tallinn
Raha saan ma kätte nii või naa :D aga kui lopuks ta lihtsalt arvab et ei pea maksma mulle, siis isikud olid juba asjaga nous, kuid siis pean osa summasat loovutama ''teenuse'' tarbeks.

Üks foorumi kasutaja ka juba väitis, et temale pidi Gto auto müüma aga siiani pole seda juhtunud.

_________________
Madis. Http://freelander.planet.ee audi a6 avant 3.0bitdi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: OÜ V.J.V ja kasutaja GTO
PostitusPostitatud: 17.12.2010 02:05 
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.04.2005 18:02
Postitusi: 429
Asukoht: far away
V.J.V l pole mingit seost minuga, peale selle et mina rendin firmalt ruume. esimene kord kui kaanetihendit sellel jeebil vahetasin siis töötas väganormaalselt ei olnud survet sees ega mingit jama teistkorda ma seda materjali raha ja aja puudumise pärast teha ei saanud.

Kui rahaseis paraneb siis saad ka oma raha....

_________________
56394180 www.motovanker.com


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: OÜ V.J.V ja kasutaja GTO
PostitusPostitatud: 17.12.2010 03:17 

Liitunud: 10.11.2009 23:19
Postitusi: 259
GTO kirjutas:
V.J.V l pole mingit seost minuga, peale selle et mina rendin firmalt ruume. esimene kord kui kaanetihendit sellel jeebil vahetasin siis töötas väganormaalselt ei olnud survet sees ega mingit jama teistkorda ma seda materjali raha ja aja puudumise pärast teha ei saanud.

Kui rahaseis paraneb siis saad ka oma raha....


Pole seost aga ometigi on signatuuris selle firma nimeline reklaam. :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: OÜ V.J.V ja kasutaja GTO
PostitusPostitatud: 17.12.2010 03:33 
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.10.2009 23:44
Postitusi: 1187
see võib olla ju lihtsalt reklaamina seal signatuurina

_________________
4 2 0


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: OÜ V.J.V ja kasutaja GTO
PostitusPostitatud: 17.12.2010 05:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.03.2005 14:35
Postitusi: 1774
Asukoht: imavere-tallinn
ruukki kirjutas:
see võib olla ju lihtsalt reklaamina seal signatuurina


ja tema number seal. Ja kodulehel.



Mina esimest kaanetihendi vahetus ei usu, kuna kogu aeg oli juttu sellest, et survet pole ega midagi ja järgi minnes 3x hullem surve sees.

Ja teadmiseks auto võeti lahti uuesti ja vahel sama firma tihend, mis tartus osta sai. Ehk siis see kahandab veelgi tõenäosust, et tihend vahetati. Ning kui väita et käis kaane kontrollis, siis ma ei usu, kuna tuli välja et üks kaan vigane. Seega ei usu mina üldse seda juttu ja ei usu ka remondimees, kes hetkel seda autot teeb.


Seega härrra GTO sa võid oma kaitseks vabalt siia ka pildid lisada mis sa tegid vahetusel + kaane tihendi firma ja tseki. Ning koha kus käis kaanekontrollis, sest üks kaan siiski oli vigane.

_________________
Madis. Http://freelander.planet.ee audi a6 avant 3.0bitdi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: OÜ V.J.V ja kasutaja GTO
PostitusPostitatud: 17.12.2010 05:52 

Liitunud: 14.02.2006 18:36
Postitusi: 344
Asukoht: tln
"2,9 V6 igapäeva liikuriks ja kaks Cosworthi. "

Võla peaksid enda suurepärase müügioskusega suutma kahandada väga kiirelt...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: OÜ V.J.V ja kasutaja GTO
PostitusPostitatud: 17.12.2010 06:57 

Liitunud: 24.07.2005 20:38
Postitusi: 199
ma olen siin juba ammu aru saanud, et see vend mõistab ainult suurt mulli suust välja ajada (sellest aru saamiseks piisab ka foorumist). selliseid laut-töökodasid terve Eesti täis, ja tase neil paljudel ikka sama, sitt. heal juhul võid lasta seal sumpat keevitada või mõne sarniiri vahetada, enamaks sellised kohad võimelised pole.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: OÜ V.J.V ja kasutaja GTO
PostitusPostitatud: 17.12.2010 09:35 

Liitunud: 20.04.2008 16:12
Postitusi: 2223
Tsiteeri:
Meie firmal on pikaajaline kogemus keevitustöödel, keretöödel ja hoolduses. Pole asja, millega me poleks hakkama saanud.

:D :rokib

_________________
Kui mul und ei tule, siis loen lambaid ja nende postitusi..


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: OÜ V.J.V ja kasutaja GTO
PostitusPostitatud: 17.12.2010 13:48 

Liitunud: 12.02.2008 00:20
Postitusi: 1119
Asukoht: Pärnu
woozh kirjutas:
Tsiteeri:
Meie firmal on pikaajaline kogemus keevitustöödel, keretöödel ja hoolduses. Pole asja, millega me poleks hakkama saanud. Sierrade ja sigullide remondil poolpimedatele pensionäriprouadele

:D :rokib


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: OÜ V.J.V ja kasutaja GTO
PostitusPostitatud: 17.12.2010 23:11 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.03.2009 20:22
Postitusi: 794
Asukoht: Virumaa
Sattusin juhuslikult ühte teemat lugema ja GTO-ga seal ka jama olnud.
http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?f=48&t=14759

renault18 kirjutas:
Järgmisel päeval sai helistatud foorumikasutajale GTO ja kokkulepitud, et tuleb vaatama, ehk suudab vea kohapeal tuvastada. Tuli kohale, proovisime. Auto läks isegi käima, kuid töötas väga imelikult ja sai otsustatud, et viib auto tema töökotta ära. Peksid mul katalüsaatori seest tühjaks, kuna arvasid umbes olevat. Kasu sellest pold. Hakkasid siis edasi uurima ning küünaldel sädet uurides selgus, et kahel küünlal puudub säde täielikult! :bs Lõpuks siis sai vahetatud kommutaator ja ka süütepool(vist). Kuid remondis oldud aeg oli pikk, pidevalt sai helistatud, kuid kuidas kunagi suvatses telefoni vastu võtta. Kuid lõpuks sain ikka sõitva masina kätte.
Peale seda remondis käiku sai veel kasutaja GTO'ga räägitud, et Keevitab mul sumbuti tihedaks, teeb kässari korda ja aitab ÜV ära teha. Kuskil 8 jaanuaril saigi auto sinna viidud ja jäin ootele, millal auto valmis saab. Aga ohjah...nüüd hakkas seiklus pihta. Helistades talle kinnitas ta mulle, et jah, kässar on juba korras ja sumpa keevitatud!(Materjalide raha küsis ette). Sama väitis ka streetrace kirjades, kuid kohale minnes pold autoga absoluutselt midagi tehtud. Nojah, arvasin tõesti, et siis ei jõudnud vms. Sai auto ikka sinna jäetud, kuid edaspidigi ei old arengut üldse. Ei vastand ta mu kirjadel, ega ei võtt telefoni vastu ja kui võttiski, siis igast vabandused: haiglas, selg haige, metallitükk silmas jne. jne. Auto oli mul ikka üpriski kaua seal, ja ma tahtsin seda lihtsalt kätte saada ja kõik. Kuna ma ise Türil siis vahemaa tõttu ei saand eriti asja ajada, ning seda tegi mu vend. Lõpuks siiski sain auto kätte ja midagi oli ikka autoga tehtud, mingi teise masina starter peale aretatud :D Hetkel vend jageleb temaga edasi, kuna paar asja tema käes
.

_________________
AudioCity - Suurim audiotehnika valik


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 131 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7