Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.04.2024 02:09

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 12 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Hiteh Autokeskus
PostitusPostitatud: 09.01.2011 23:30 

Liitunud: 17.04.2008 23:03
Postitusi: 1517
Asukoht: Tallinn
Tere.

http://www.hiteh.eu/index.php?id=10194
On kellegi kogemusi selle firma keretöödega? Neil 3 keskust Tallinnas, paluks siis mainida, millises tööd teostati.
Nende pakkumine hetkel parim neist vähestest, kes on suvatsenud mu kirjale vastata ja siiani ka ainus, mis Tallinnas asub.
Vaja Audil küljekarbid ära vahetada, esitiib, tagumised tiivaääred ja need ka ülevärvida.
Ootaks foorumi kasutajate kogemusi, kui on, sest keretööd on sellised asjad minu jaoks, mis vajavad eelnevalt firma taustauuringut.

_________________
Chuck Norris hommikul ärkab, ringutab, läheb kööki, teeb külmkapi ukse lahti, vaatab sisse ja ütleb: "Sült, ära värise, ma tulin ainult piima võtma".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hiteh Autokeskus
PostitusPostitatud: 09.01.2011 23:43 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.03.2009 20:22
Postitusi: 794
Asukoht: Virumaa
Harry_R kirjutas:
Tere.

http://www.hiteh.eu/index.php?id=10194
On kellegi kogemusi selle firma keretöödega? Neil 3 keskust Tallinnas, paluks siis mainida, millises tööd teostati.
Nende pakkumine hetkel parim neist vähestest, kes on suvatsenud mu kirjale vastata ja siiani ka ainus, mis Tallinnas asub.
Vaja Audil küljekarbid ära vahetada, esitiib, tagumised tiivaääred ja need ka ülevärvida.
Ootaks foorumi kasutajate kogemusi, kui on, sest keretööd on sellised asjad minu jaoks, mis vajavad eelnevalt firma taustauuringut.


Ei soovita.. kindlustus saatis "kannatanu*" auto peale avariid sinna ja mis seal tehti oli saast. Nüüd ka kohut põhimõtteliselt nende pärast jooksen, aga vb joppab sul...

_________________
AudioCity - Suurim audiotehnika valik


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hiteh Autokeskus
PostitusPostitatud: 10.01.2011 10:54 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
Tänast seisu ei oska kommenteerida, aga 2000 alguspooles käis seal sõbra auto tegemises.
See oli ikka elukino mis seal toimus (Kadaka tee omas).
1) Autol sai ka sild väikse kõksu, mis ka korda tehti. Mina käisin mingeid lisajuppe neile veel viimas ja siis kurdeti et läheb veel aega, et neil üks töötaja (äkki oli maaler) hakkas nüüd sildadega tegelema ja alles õpib veel. Paari päeva pärast läks sõber enda autot üle vaatama ja näidati, et näe sillamees pani näpud siia koopa vahele ja kõik on paigas (2 päeva tagasi oli alles "õpipoiss"). Ühesõnaga peale seda viis auto tuttava juurde, kus läks uuesti sillastendi ja sillad olid jumala paigast ära. Pärast Hiteh umbes väitis, et ei saagi paremaks. Igatahes teises kohas tehti üle ja sai hea.
2) Keretööde juurde - Miski jama oli seal ka, värvisid uuesti üle osa asju. Seespool uksepost oli vist mingit tolmu ja jama täis. Suured terad peal niiöelda kinni kuivanud. Asja avastas sõber autole järgi minnes. Algul umbes ei tahetud veel korda teha, aga kuna vastu ei võtnud, siis ei jäänud muud üle neil.

Mingeid jamasid oli seal veel, mäletan et teisel korral ei olnud ta ka nõus allkirja andma, et on vastu võtnud. Igatahes midagi nad jagelesid seal veel.

Kui kvaliteeti tahad, siis mina jäin väga rahule Peegelauto värvitöödega (Tabasalus). Samas keretööde poolt ei oska kommenteerida, mul oli läbi Kasko auto üleni värvimine. Mul samas seal tuttav maaler tööl ja tean et teeb väga head tööd.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hiteh Autokeskus
PostitusPostitatud: 10.01.2011 13:29 

Liitunud: 10.01.2011 13:17
Postitusi: 1
KristoM kirjutas:
Harry_R kirjutas:
Tere.


Ei soovita.. kindlustus saatis "kannatanu*" auto peale avariid sinna ja mis seal tehti oli saast. Nüüd ka kohut põhimõtteliselt nende pärast jooksen, aga vb joppab sul...


Äkki kommenteerid. Minu teada pole meil praegu ühtegi sellist klienti, kes kere- värvitöödega rahul poleks. Seda enam, et asi peaaegu kohtus . . . Äkki jätsid midagi mainimata? Või paned lihtsalt huupi?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hiteh Autokeskus
PostitusPostitatud: 10.01.2011 15:21 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.12.2009 14:20
Postitusi: 576
Asukoht: Virus hängimas...
Mina soovitan küsida pakkumist Heimarusest. Poisid just avasid Tlnas uue töökoja ja kvaliteet on väga hea.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hiteh Autokeskus
PostitusPostitatud: 12.01.2011 22:28 

Liitunud: 17.04.2008 23:03
Postitusi: 1517
Asukoht: Tallinn
HITEH kirjutas:
KristoM kirjutas:
Harry_R kirjutas:
Tere.


Ei soovita.. kindlustus saatis "kannatanu*" auto peale avariid sinna ja mis seal tehti oli saast. Nüüd ka kohut põhimõtteliselt nende pärast jooksen, aga vb joppab sul...


Äkki kommenteerid. Minu teada pole meil praegu ühtegi sellist klienti, kes kere- värvitöödega rahul poleks. Seda enam, et asi peaaegu kohtus . . . Äkki jätsid midagi mainimata? Või paned lihtsalt huupi?


Kas te inboxi tulevaid kirju loete ikka või? Kui loete, siis ehk vastate ka. Krt keretööde firmadel on vist hiilgeaeg, sest 12 kohast, kuhu ma kirjad saatsin, vastused on tulnud vaid neljalt.

_________________
Chuck Norris hommikul ärkab, ringutab, läheb kööki, teeb külmkapi ukse lahti, vaatab sisse ja ütleb: "Sült, ära värise, ma tulin ainult piima võtma".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hiteh Autokeskus
PostitusPostitatud: 12.01.2011 22:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.12.2009 14:20
Postitusi: 576
Asukoht: Virus hängimas...
Heal tegijal praegu tuba ja õue tööd täis, masu olevat läbisaanud.
Edit:
Harry, ole hea ja räägi, mis hinnaga kui palju saada tahad.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hiteh Autokeskus
PostitusPostitatud: 12.01.2011 22:46 

Liitunud: 17.04.2008 23:03
Postitusi: 1517
Asukoht: Tallinn
siimk kirjutas:
Heal tegijal praegu tuba ja õue tööd täis, masu olevat läbisaanud.
Edit:
Harry, ole hea ja räägi, mis hinnaga kui palju saada tahad.


Siis võiks olla niipaljugi viisakust, et vastata - ei tee, pole aega või mis iganes.
Vaja on vahetada ja värvida mõlemad küljekarbid, tagumised tiivakaared ja esitiib b2 kerega 85 aasta Audi 90'l. Hinna määravad ikka tegijad, kelle seast mina enda jaoks sobiva välja valin, miks ma muidu neid maile laiali saadan. Kindlasti peab olema garantii tehtud töödele.

_________________
Chuck Norris hommikul ärkab, ringutab, läheb kööki, teeb külmkapi ukse lahti, vaatab sisse ja ütleb: "Sült, ära värise, ma tulin ainult piima võtma".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hiteh Autokeskus
PostitusPostitatud: 13.01.2011 13:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.12.2009 14:20
Postitusi: 576
Asukoht: Virus hängimas...
Mingi klassi võiks ikka panna, kasvõi PS-i, ma saaksin mõne tegijaga sel teemal kontakteeruda.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hiteh Autokeskus
PostitusPostitatud: 21.01.2011 17:51 

Liitunud: 23.09.2005 00:36
Postitusi: 109
Asukoht: Tallinn,Vääna-jõesuu
Endal käis auto seal kasko pärast. Vahetati ja värviti esistange ning lisati uus udutuli. Minuarust oli tehtud töö korralikult ja mina olen rahul. Plussiks oli veel see, et sain asendusauto renoo megane autom kastiga mis otsustas viimasel päeval hakata jamama. Igaljuhul tulevikus kaskoga pöördun ka sinna kindlasti.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hiteh Autokeskus
PostitusPostitatud: 23.01.2011 13:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.02.2009 23:24
Postitusi: 521
Asukoht: Tallinn
:) Harry kui üldse viia auto kuskile siis just sinna..


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hiteh Autokeskus
PostitusPostitatud: 01.02.2011 10:32 
Moderator

Liitunud: 03.06.2005 21:50
Postitusi: 2116
viewtopic.php?f=17&t=16

_________________
SR.ORG @ FACEBOOK!


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 12 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7