Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.04.2024 17:44

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 45 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Atlant varuosad
PostitusPostitatud: 01.06.2012 21:58 

Liitunud: 06.02.2012 09:56
Postitusi: 10
mina oma lahenduse leidsin, täna sain oma lemförderi roolivardad, selles vähemalt ei pea pettuma...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Atlant varuosad
PostitusPostitatud: 09.06.2012 00:20 
Kasutaja avatar

Liitunud: 28.05.2010 09:16
Postitusi: 11
RakvereRuss kirjutas:
mina oma lahenduse leidsin, täna sain oma lemförderi roolivardad, selles vähemalt ei pea pettuma...


Ei tea kuidas sil oli ja mis lugu sul on praegu, minul ja mu tuttavatel see esisilla komplekt toimib ilusasti, mul juba seisab umbes 1.5aastat ja umbes 30000km soidetud sellega, voi I gale kes hakkab midagi vastu vaita naidata ylevaatuse paberit mis tehtud 2 korda, 2011 ja 2012 April, kus ei old yhtegi sona veerniku probleemidest, ah ja, kondid mul lemforderi omad, ja veljed 16tolli, ja amordid ja vedrud on suureparases seisus. Voin vaielda iga targa mehega sellers kysimuses. Parimat


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Atlant varuosad
PostitusPostitatud: 13.06.2012 11:45 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
Noh eks teisalt lisaks soodustab kestmist ka normaalselt sõitmine. Kui ikka igast august täiega läbi kütta, siis pole ka tulemust oodata. Mul endal kodu lähedal üks suhteliselt kuumaastik pind, mis eelmine suvi lihtsalt üle pinnati (linnas sees), aga nüüd on ta taas suht läbi. Ise tulen sealt kuskil 30ga aga tavaliselt pannakse täiega mööda seal, kuigi enne samad ralliässad tavaliselt kanalis küll sõidetud ei saa, kus tee korralik. Siis pole ime ka, sama teema näiteks tehnika ja muude kehvade tänavatega, ega nii ei saagi midagi kesta kui ise ei hoia.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Atlant varuosad
PostitusPostitatud: 18.06.2012 09:16 

Liitunud: 06.02.2012 09:56
Postitusi: 10
dellu kirjutas:
Noh eks teisalt lisaks soodustab kestmist ka normaalselt sõitmine. Kui ikka igast august täiega läbi kütta, siis pole ka tulemust oodata. Mul endal kodu lähedal üks suhteliselt kuumaastik pind, mis eelmine suvi lihtsalt üle pinnati (linnas sees), aga nüüd on ta taas suht läbi. Ise tulen sealt kuskil 30ga aga tavaliselt pannakse täiega mööda seal, kuigi enne samad ralliässad tavaliselt kanalis küll sõidetud ei saa, kus tee korralik. Siis pole ime ka, sama teema näiteks tehnika ja muude kehvade tänavatega, ega nii ei saagi midagi kesta kui ise ei hoia.


Õige, esimene talv kui auto sain läks asi veidi pahasti... siis olin puhtalt ise süüdi, et esisild ära lagunes... möödunud talvel hoidsin nii kuidas sain aga ka praeguseks on hakkanud lagunema... tuleb uus õõtshoova ring soetada....


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Atlant varuosad
PostitusPostitatud: 20.06.2012 16:42 
Kasutaja avatar

Liitunud: 03.04.2009 22:49
Postitusi: 763
Asukoht: Klaasipealinn
Firma müüb täielikku s*tta! Tellisin õhufiltri ja külje suunad(smoke). Õhu filter oli mõlemast küljest ca pool sentimeetrit suur, jõuga õnnestus see siiski oma kohale saada. Külje suundade asemel saabusid hoopis esimesed suunad, pakitud need ei olnud ja ühel on pirnipesa kinnitus kõrv ära murtud ja hoopis auk puuritud sinna. seega kasutatud, vist keeras oma autolt maha :?
Tellisin ka uued külje suunad samast, nüüd juba nädal möödas, aga täielik vaikus. Kui nüüd ka õiget kaupa ei saa, siis tarbija kaitsesse avaldus.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Atlant varuosad
PostitusPostitatud: 20.06.2012 18:33 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.06.2007 16:18
Postitusi: 5875
Asukoht: Ida-lääne-viru
Tanel kirjutas:
Suunatuledes võib olla süüdi keelebarjäär. Õhufiltriga on nii ja naa lood, kui VIN koodi alusel tellitud, ei tohiks valet asja saada küll. Odavad B osa firmad armastavad teinekord mõõtudes kaldudaga aga see on paratamatus, kallimatel seda üldiselt ei juhtu.

Sina kui konkurent peaks just meie, vihastega kaasa kaagutama. Teine hea uumor oli seal samas kõnniteele risti pargitud e34 , millel atlant kirjad peal.

_________________
Kui minema hakkab, siis kaardilugeja külge ette ja "Las minna!!".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Atlant varuosad
PostitusPostitatud: 20.06.2012 19:31 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.06.2007 16:18
Postitusi: 5875
Asukoht: Ida-lääne-viru
Tanel kirjutas:
Mina kui konkurent püüan olla võimalikult realistlik ja mitte olla kellegi poolt, vaid selgitada asjaolusid :) Kui oled näinud/kuulnud ainult ühte osapoolt, võivad asjad tunduda teisiti, hea näide on võsapets.

Aga sellegipoolest, minu kui konkurendi juurde te ei kipu ju tulema, kallis pidavat olema :)


Oleks sel teisel osapoolel midagi oma kaitseks öelda , siis ta teeks seda , aga ilmselt nad saavad ise ka aru , mis kraamiga nad seal hangeldavad ja parem ei vasta siia midagi lootuses , et see teema kuhugi tahapoole unustuse h6lma vajub.

_________________
Kui minema hakkab, siis kaardilugeja külge ette ja "Las minna!!".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Atlant varuosad
PostitusPostitatud: 20.06.2012 19:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.06.2008 23:48
Postitusi: 475
killer666 kirjutas:
Tanel kirjutas:
Mina kui konkurent püüan olla võimalikult realistlik ja mitte olla kellegi poolt, vaid selgitada asjaolusid :) Kui oled näinud/kuulnud ainult ühte osapoolt, võivad asjad tunduda teisiti, hea näide on võsapets.

Aga sellegipoolest, minu kui konkurendi juurde te ei kipu ju tulema, kallis pidavat olema :)


Oleks sel teisel osapoolel midagi oma kaitseks öelda , siis ta teeks seda , aga ilmselt nad saavad ise ka aru , mis kraamiga nad seal hangeldavad ja parem ei vasta siia midagi lootuses , et see teema kuhugi tahapoole unustuse h6lma vajub.



Ma olen enam kui kindel ,et sa pöördusid Atlant varuosadesse põhjusega ,et saaks varuosi soodsamalt. Ilmselt küsisid ka kõige soodsamat õhufiltrit ja selle sa ka said. Igasugused mõõduerinevused b-osa odavaotsa filtritel on täiesti tavaline nähtus. Sellega võiks inimene juba arvestada varuosa tellides. Kui sulle valmistab probleemi ,et õhufilter on liiga suur või liiga väike on sul alati võimalus külastada antud auto margiesindust ja võid kindel olla ,et saad sealt täpselt õiges mõõdus asja. Alati on võimalus ka b-osade müüjalt küsida kindla firma tooteid. Usun, et kui oleksid küsinud Frami filtrit oleksid ka selle saanud. Kui sa nüüd mõtled reaalselt siis müüja ei saa käia igat filtrit enne müüki vastava auto peal proovimas. Tasub olla konkreetne ja sa saad ka seda mida sa soovid. See suunatulede teema on lihtsalt üksteisest möödarääkimine. Ps, mul ei ole mitte mingisugust seost ei Atlantvaruosade ega muu ettevõttega kes tegeleks varuosade jaemüügiga. Olen küll korduvalt ostnud oma autole varuosi atlandist ja siiani rahule jäänud. Eksimusi tuleb igalpool ette ja see on loomulik.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Atlant varuosad
PostitusPostitatud: 20.06.2012 20:24 
Kasutaja avatar

Liitunud: 03.04.2009 22:49
Postitusi: 763
Asukoht: Klaasipealinn
Ega see filtri teema nii väga ei häirigi. savi see. aga suunakatega küll. Ma saan aru,et antud tegelane on vene rahvusest, aga kui kodulehel on kirjas küljesuunatuli ja pilt ka juures kenasti ja mul arvel on ka kirjas küljesuunatuli , siis tahaks saada ka ikka selle. Ja uus tuli vist ikkagi peaks pakendis olema...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Atlant varuosad
PostitusPostitatud: 20.06.2012 22:41 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.06.2008 23:48
Postitusi: 475
Ma olen enam kui kindel ,et su probleem lahendatakse. Eksitus on inimlik. Pakendiga on asi nii ilmselt ,et odavama otsa asjad tulevad koos teiste asjadega ühes suures karbis. Ilmselt originaalpakendit neil asjadel polnudki. Seegi ju maksab midagi..


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Atlant varuosad
PostitusPostitatud: 20.06.2012 22:47 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.06.2007 16:18
Postitusi: 5875
Asukoht: Ida-lääne-viru
mj6u kirjutas:
udujutt


Mina sain hoopis muu asjaga tynga

_________________
Kui minema hakkab, siis kaardilugeja külge ette ja "Las minna!!".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Atlant varuosad
PostitusPostitatud: 20.06.2012 23:05 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.06.2008 23:48
Postitusi: 475
Ma täpselt ei saa aru milles sinu probleem seisneb, kas selles ,et internetis näitas ,et varuosa on olemas ja sa läksid kohale ja polnud ? Ette helistasid , et tuled järgi ? Puutun sellise probleemiga pea igapäevaselt kokku ja sellega tuleb arvestada, et need online kataloogid on siiski vaid informatiivsed. Reaalset laoseisu tuleb siiski kontrollida kohapeal või telefonitsi. Aga minupoolt teema lõppenud, ei viitsi vaielda siin. Varuosapoode on Tallinnas väga palju ,aga Teie valisite siiski Atlandi...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Atlant varuosad
PostitusPostitatud: 21.06.2012 01:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.06.2011 17:38
Postitusi: 631
Asukoht: Tallinn Pääsküla Telefon: 58150468 enrico.tamm@gmail.com
Minu lemmik varuosa pood on Atlant :D Kuna ma 1-e autot üle poole aasta omada ei viitsi, siis on hea kui saab kolisevaid detaile ka soodsa summa eest vahetada. Iga kord kui varuosa Atlandist ostan, siis kirjeldan Edsonile kui kaua ma soovin, et see detail kestaks ja selle järgi saan ka tootja ning hinna. Oma pere autodele valin ikka varuosad mis kestavad ning hinnad on alati soodsamad kui mujal. Muidugi mõnikord peab mitu korda kirjutama ning vahest ka lõpuks helistama, et teada saada, kas minu soovitud varuosa on olemas/tulekul ja mis on hinnaks, kuid minu meelest igati arusaadav (Peale omaniku on seal poes veel vaid 1 töötaja - See ongi põhjus, miks on võimalik pakkuda kaupa soodsamalt!)

Kõige tavalisem põhjus miks müügimees ärritub on see, et lennatakse uksest sisse ja öeldakse koheselt, et vaatasin teil karteri tihend kohapeal olemas ja tahaks osta.
Selle peale küsib müüja, et mis auto teil on.
Vastate: bemm
Müüja küsib mis bmw.
Ütled kolmene
Selle peale juba müüja üsna vihaselt, et mis mootoriga? jne jne...


Enamus kindlasti nii ei tee, kuid ise tegelen ka varuosadega (kasutatud) ning iga teine telefonikõne on midagi sarnast ning kui sul parajasti kiire on, siis ajab ikka räigelt kettasse :uhoh


Seega väike soovitus:

*Kui saadate varuosa poodi kirja, siis oleks hea lisada tootest pilt või tootekood ning kindlasti ka vajalikud auto andmed ning küsida üle ka laoseis isegi kui näitab et on kohapeal olemas!
*Kui lähete kohapeale või helistate, siis alustage juttu u. nii: Tere! Oleks vaja BMW 530d karteri tihendit. 2000a. 135kw...
*Juhul kui soovite autoga pikemat aega sõita, siis lisage ka juurde, et vajate vastupidavat ja kvaliteetset varuosa!

Nii jäävad ära tüütud küsimused ja ka müügimees suhtub teisse viisakalt...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Atlant varuosad
PostitusPostitatud: 21.06.2012 02:09 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.06.2007 16:18
Postitusi: 5875
Asukoht: Ida-lääne-viru
Saatsin tuttava,kribasin info paberile. Lubati kolmapäevaks tellida. Läksin esmaspäeval kysisin ühe lause , mille pealöe tuli vastu lause "ei ole". Vend lebotab seal jalad laua peal.

_________________
Kui minema hakkab, siis kaardilugeja külge ette ja "Las minna!!".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Atlant varuosad
PostitusPostitatud: 21.06.2012 02:32 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.06.2011 17:38
Postitusi: 631
Asukoht: Tallinn Pääsküla Telefon: 58150468 enrico.tamm@gmail.com
Ma olen seda poodi 2 aastat külastanud ning kedagi niisama lebotamas pole küll näinud... Samas ega mis ta peaks ütlema sulle, kui kaupa ei ole :D
Tal juba nägu teada ja ei viitsi su 3€ jublaka pärast enam kulmugi liigutada...
Kui soovid, et kaup mida soetada soovid ka neil riiulil püsiks, siis mine kohale, maksa ära ja saad arve lehe, mille alusel saad kokku lepitud päeval oma kauba kätte sealt samast poest!
kui ta kõik klientide poolt uuritava kauba kohapeale telliks, siis 70% huvilistest jätaks kindlasti kohale ilmumata ja enamus ka kõnedele enam ei vastaks...
Mina kui püsikunde pean ainult meili saatma, et telli mulle need jubinad ja mis päev järgi tulen, ning kaubad alati jõuavad, kuid see on juba 2-e osapoole vaheline usaldus!

Ka minu kliendid uurivad tihtipele jube pikalt mingi varuosa kohta, käivad isegi vb vaatamas ja siis lõpuks soovivad saada postiga, küsivad pangakonto numbri ning enam ei näe ega kuule ma neist kunagi. Põhjus lihtne: Viimsel hetkel leidsid parema pakkumise; Said rahad otsa; Kadus isu antud toote vastu jne...
Kusjuures paaril korral olen ma juba kaubaveo kokku leppinud või mõne detaili tellimuse sisse andnud mida läbi minu saada tahetakse ning seejärel pean hakkama helistama ja tühistama ning vabandama mingi si*apea pärast...

Suur kauplus võib endale lubada seisvat kaupa, sest Kapitali ning ruumi tagavarad on tagatud, kuid väike ettevõtjale on see suureks koormaks!


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 45 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 20 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7