Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 27.04.2024 21:04

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 27 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Transpordiarsti firma suhtumine klientidesse
PostitusPostitatud: 29.05.2012 20:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.03.2012 16:08
Postitusi: 13
Korraliku sillastendi saab muidu teha mustamäe lastehaigla ligidal, kus see 24h rehvivahetus on.
Maksab too 20.-


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Transpordiarsti firma suhtumine klientidesse
PostitusPostitatud: 29.05.2012 20:11 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.05.2010 14:21
Postitusi: 2793
Asukoht: Tallinn
võsaga on nii et kiui ise oled loll ja korralikut põhjendust või vastust ei leia siis saadgi mõnitada.
ennem tuleb teha võimalikult palju eeltööd ära.tee endale nimekiri,kahjud jne,palju maksma läks.

muidugi mõnesmõttes tegid lollisti et mazda abis hakkasite remontima,ma oleks teistmoodi talitlend,treilaga neile ukse taha ja tehku oma pask ise korda,sest nüüd on suht raske raha sisse nõuda.

mina raiuks ikka edasi,käi pinda neile,järjekindlus viib sihile.

ära lihtsalt alla anna,see on puha debiilsus,mine ütle et see on sitt keevitus,selle kohta saad/saavad igas normaalses töökojas kinnitust.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Transpordiarsti firma suhtumine klientidesse
PostitusPostitatud: 29.05.2012 21:24 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2008 02:46
Postitusi: 4718
Asukoht: Helsinki/Pärnu
"võsaga on nii et kiui ise oled loll ja korralikut põhjendust või vastust ei leia siis saadgi mõnitada.
ennem tuleb teha võimalikult palju eeltööd ära.tee endale nimekiri,kahjud jne,palju maksma läks."


+1

Pead enne kõik mõtteis läbi töötama ja suutma soravalt ära põhjendada, siis on võsast tolku küll. Eriti kui asi veel füüsiliseks kiskus.... 54541010

_________________
BMW E39 520iA FL 2,2 125kw.´03, Mazda 6 1,8 88kw. ´02, MB Vito 2,2CDI 75kw.´03


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Transpordiarsti firma suhtumine klientidesse
PostitusPostitatud: 29.05.2012 23:02 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
Selle füüsilise kohta avalduse tegemisega läheb suure tõenäosusega keeruliseks. Tal esiteks kindlasti rohkem kui üks tunnistaja ja teiseks kui sa oled eramaal ja sul palutakse lahkuda ja sa hakkad vastu (hoidsid jalga uksevahel või kuidagi nii sa ju seletasid), siis politsei võib seda a la firmaomaniku enesekaitsena ju ka käsitleda. Pärast saad ise mingi jama kaela.
Aga võsapets jah mõnitab autoomanike ka päris hästi, võimalik et ta väga ei jaga ka teemat. Vähemalt minuarust see Opelimees oma kokkujooksnud mootoriga ja eile olnud Peugeot said mõlemal juhid ka ikka natuke. Muidugi see Peugeoti teema oli üldse huvitav, et mismoodi sai roolivõimu rihma vahetusega mootor kokku joosta või on 206-l see tõesti mootoririhma alt? Tundus et remondimehel oli lihtsam see raha ära maksta auto eest. Pärast tuli veel muidugi välja, et auto Soome registris ja selle arvelevõtmine remonditöökojale veel eraldi lisakulutus.
Aga teemasse veel niipalju, et eks targem oleks ikkagi kohe sinna olnud tagasi minna. Iga firma siiski tahaks esmalt ise veenduda, mis või kus valesti. Mitte nii, et ma käisin nüüd seal ära ja makske mulle kinni kõik, et teil oli sitasti tehtud.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Transpordiarsti firma suhtumine klientidesse
PostitusPostitatud: 30.05.2012 01:21 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.05.2010 19:15
Postitusi: 951
Olgu, aga kui olekski toonud nüüd oletame Pärnust treilaga. Arvestades millised töötajad ja omanik ise on, siis mul pole mitte mingisugust kahtlust selle kohta, et nemad oleks niikuinii selle minu vastu pööranud. Arvestades seda, et viisin sinna õõtsa, siis nad kohe ütlesid, et korralik keevitus ja ise süüdi. Juhul kui ma oleks treilaga sisse sadanud oleks täpselt sama teema olnud, et minu süü ja nad midagi ei korva. Kui ta ütles juba, et uut sillastendi isegi ei saa mis oleks lihtsalt nende poolt 20 minuti töö ja nendel rahaliselt poleks mitte mingit moodi firmat kahjustanud, siis mida ma võin oodata treilaga auto toomisest sinna. Hiljem mul jamad kaelas, et treiler vaja maksta jne jne jne.

Võsa petsi kohta nii palju, et no ei poolda seda varianti, sest see saade on tehtud minu arust selleks, et teha inimesed lolliks ja nende üle naerda.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Transpordiarsti firma suhtumine klientidesse
PostitusPostitatud: 30.05.2012 01:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.06.2007 16:18
Postitusi: 5875
Asukoht: Ida-lääne-viru
Pets hakkaks rautselt irvitama , et autoPede jne.

_________________
Kui minema hakkab, siis kaardilugeja külge ette ja "Las minna!!".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Transpordiarsti firma suhtumine klientidesse
PostitusPostitatud: 30.05.2012 02:14 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.01.2009 16:55
Postitusi: 2200
Asukoht: Tartu
"minule helistas selle ilusa mazda omanik, ja mure oli väga lihtne, Transpordiarsti firma rikkus väidetavalt selle auto sõiduvõime ja keeldub oma viga tunnistamast"


"kas sa muidu oled pede? noh see autopede?"

_________________
oopc ütles:Streetracerile oleks load nagu kõrghariduspaber ehk.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Transpordiarsti firma suhtumine klientidesse
PostitusPostitatud: 30.05.2012 20:19 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.05.2010 14:21
Postitusi: 2793
Asukoht: Tallinn
täna sai suheldud edviniga telefonitsi ja nagu aru sain siis asi läheb tarbjakaitsesse.

õige tegu :rokib :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Transpordiarsti firma suhtumine klientidesse
PostitusPostitatud: 31.05.2012 15:27 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.09.2005 17:55
Postitusi: 919
Asukoht: Miami, FL
Petsile kaebamine on sama hea kui sa helistaksid emale ja nutaksid toru otsas.
Kõik teised saavad naerda, aga ise oled sama loll edasi.


Selle jaoks ju Tarbijakaitse reklaamibki end koguaeg. KUI on mure, siis nemad aitavad.
Las need penskarid kurdavad oma elu petsile.


Loodan, et saad asja korda. Lugedes seda teksti siis ajab närvi küll.
Edu

_________________
www.soolobuss.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Transpordiarsti firma suhtumine klientidesse
PostitusPostitatud: 31.05.2012 20:40 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.05.2010 19:15
Postitusi: 951
Loodan sama. Sai räägitud tarbijakaitse ametiga ja mees kellega rääkisin ütles telefonis, et ei tohi igale värdjale sarniiri lasta keevitada. Palus mul saata kirjaliku kirja talle oma pretensioonist ja oma poolse pakkumise lahendusele millele peab transpordiarsti omanik vastama 15 päeva jooksul. Juhul kui ta seda ei tee, siis kohe kiri tarbijakaiste ametisse kus mainin ära, et ei vastatud või nende poolt olev vastus mind ei rahulda. Vaatab mis saab, kiri omanikule saadetud koos ostutsekki koopiaga, aga tänase päeva jooksul ei vastanud veel.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Transpordiarsti firma suhtumine klientidesse
PostitusPostitatud: 17.06.2012 11:58 

Liitunud: 11.01.2011 17:20
Postitusi: 1267
mis asjast saanud on?

_________________
õllejoomine on tarkade meeste jook...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Transpordiarsti firma suhtumine klientidesse
PostitusPostitatud: 06.08.2012 22:09 

Liitunud: 11.01.2011 17:20
Postitusi: 1267
rohelinehiir kirjutas:
mis asjast saanud on?

:?

_________________
õllejoomine on tarkade meeste jook...


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 27 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7