Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.04.2024 02:25

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Autoklaasi vahetus Sixklaasid OÜ-s
PostitusPostitatud: 03.10.2012 11:14 

Liitunud: 03.10.2012 10:53
Postitusi: 1
1. Tähe 127, Tartu SIXKLAASID OÜ, www.sixklaasid.ee
2. Helistasin neile ja panin aja esiklaasivahetuseks. Olin eelnevalt hindasid uurinud. Meilipäringule nad vastasid kiiremini kui teised firmad ning viisakalt vastati. Nende asjalikud küsimused klaasi kohta tekitasid positiivsust. Aja sain juba järgmiseks päevaks.
3. Öeldi, et aega läheb umbes 3 tundi, kuna liimitav klaas. Igaks juhuks muretsesin, et võin ka kauemaks jätta, sest kiiret pole. Peaasi, et korda saab, kuna klaasi tihti ju vahetada ei lase.
4. Hind oli väga OK. Alla 100 euro saada klaas koos vahetusega ei ole minu arust palju. Hoiatati ka, et võib kuluda uus klaasi liist, aga seda ei kulnudki.
5. Klienditeenindus oli väga meeldiv. Naisterahvas leti taga väga kena ja asjalik. Üllatav, et naised klaasidest ja autodest nii palju teavad. A no see ju tema töö ka :))
6. Üldhindeks panen kindlasti 10 punkti
7. Ütleme nii, et tavaliselt remondikohas käies on alati midagi autolt puudu. Mulle ei meeldi arvustada firmasid, ega kuhugi kirjutada. Aga sel korral lihtsalt jäi nii positiivne mulje, et mõtlesin seda teha. Tavaliselt on suur jutt selle üle, kui midagi halvasti on. Seetõttu tahaks Sixklaasid OÜ-d kohe kiita, sest üllataval kombel oli kõik väga hästi.
Auto oli ka seest puhtaks tehtud, niiet see oli hea üllatus. Samuti sain neilt kojamehed, mis pandi kohe ette.
Klaasile ja paigaldusele anti garantii ka. Autos rippus ilusti garantiitalong :)
Mis oli veel positiivne, et kõigepealt nad uurisid, kui katkine klaas on, sest seda saavat ka parandada. Täkke parandus oli neil garantiiga töö. Mõta peatamine mitte, aga seda nad teevad ka. Mul oli aga mõra päris üle klaasi ja suuri täkkeid ka mitu, niiet sel korral jäi see ära.
Seepärast soovitan teilegi seda firmat, et mitte närve süüa kuskil nurgatagustes garaazhides, mida võibolla paari kuu pärast enam polegi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autoklaasi vahetus Sixklaasid OÜ-s
PostitusPostitatud: 17.10.2012 10:14 
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.04.2010 14:16
Postitusi: 56
Asukoht: Tartu
Julgen samuti teenust soovitada, lasin seal Blazeri klaasi vahetada eelmisel aastal.

Esialgne hinnapakkumine koos töö ja liistuga tuli 168 eurot, autot kätte saades maksin vist 130 lõpuks, tuli välja, et klaas tuli kätte odavam ning liistu eest eraldi raha ei tahetudki.

Klaas oli ise mingi soome toodang, mitte Pilkington, mis tellitud sai, samas makstud raha eest ei saa väga ka nuriseda - VIN koodi auk on õiges kohas olemas, toonitud riba üleval ka, kui nuriseks, siis ainult kriimukindlus tundub olevat väiksem, kui tehase klaasil, aastake ees olnud klaas näeb juba üsna samamoodi välja nagu 20 aastat vana originaal enne vahetamist.

Ahjaa, töömehed olid miskipärast mu autoraadio Raadio 3 pealt ka Sky Plusi peale kruttinud, aga see selleks :)

Tädi leti taga oli asjalik ja väga viisakas, pakkus kohvi isegi ootamise ajal.

_________________
Ebaühtlane tühikäik pole tagajärg vaid hoopis eesmärk omaette!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autoklaasi vahetus Sixklaasid OÜ-s
PostitusPostitatud: 17.10.2012 10:33 

Liitunud: 24.07.2005 14:30
Postitusi: 348
Asukoht: kodu
ma olen jube pessimist alati selliste kiitvate tekstide suhtes.....esimest päeva kasutaja, esimene ja siiani ainuke postitus, ning kiidetakse mingit ettevõtet taevani :kill


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 20 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7