Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 27.04.2024 10:09

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 7 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Sõnade defineerimine
PostitusPostitatud: 18.06.2009 19:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.04.2003 16:55
Postitusi: 10
Asukoht: Tondi Ärimaja
Foorumi reeglitest lähtuvalt on vähemalt minu arvates mõningad moded pisut liialt kangelt nendest kinni haaranud. Täpsemalt saate lugeda siit. Kui suudetakse võrrelda kartautot mudelautoga siis andke andeks midagi on kusagil mäda ja seda mitte kohe kindlasti minu peas. Kart ise, tema osad, mootor jm. on täiesti võrreldavad tavalise auto erinevate osadega, pm identsed kuid väikeste mööndustega. On erinevaid liike autosid ning kart on üks vähendatud koopia sellest. Ma ei saa aru kuidas niivõrd naiivselt võiks täiesti tavalist ostusoovi niivõrd kõvasti peedistada kui just siit foorumist olen ma ka varem karte otsinud.

Adminnidele teen ettepaneku arutada sõnade "kart" ning "kartauto" definitsioone ning lisada need "lubatud" O: M: V: kategooriatesse. Ega see kurat mingi lapsevanker ole mida ma osta tahan :)

_________________
Spordi- ja vabaajariided: http://www.monkey.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Sõnade defineerimine
PostitusPostitatud: 18.06.2009 19:32 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
Läks kohe nii hinge? Tuli sulle erinevalt eelnevast modest nii palju vastu, et jätsin teema alles ja ikka häda? Leian, et lõpuks annab sinu loogika järgi ka muruniiduki siia alla liigitada, kuna kasutavad ju prakt. sama mootorit. Defineerida võid lõputult ja eks see defineerimise oskus ole selle taga kinni, et palju sul kõrvade vahel on, mõne jaoks auto=BMW ja kõik. Mina võin rahuliku südamega öelda, et minu arust kartauto ei ole see autotüüp, millega siin võiks äritseda.
Aga kui lisada reeglitesse täiendus, et autode liik, mis müüa on lubatud, peab olema mingil ajahetkel olema/olnud registreeritud ning mingil ajahetkel ka vastama kõikidele tehnonõuetele, mis teda tänavale liiklema lubaks? Aga keegi ei hakka sellist täiendit panema, kuna oli siiani selge, mida auto all mõeldakse. Kuni tulid sina oma jonniga. Samas ei taheta lubada sellist mööndust, kuna siis hakkaksid halama rollerite-tsikklite müüjad siis jalgratta müüjad ja lõpuks ka need, kes oma telefoni vms müüa tahavad.

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Sõnade defineerimine
PostitusPostitatud: 18.06.2009 19:40 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.05.2003 11:48
Postitusi: 789
Asukoht: Espoo
mis autotüüpidega sa siis lubad üldse..

_________________
1x 1.6 16v


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Sõnade defineerimine
PostitusPostitatud: 18.06.2009 19:41 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
Kas ka sinul on raskusi arusaamisega, mida mõeldakse auto all? Paistab, et siin hakkavad ka sõna võtma see käputäis, kes kunagi millegagi rahul pole ja iga liigutuse vastu protestivad.
Mõneti saan Amority-st ja ta "murest" aru, kuid ehk suudab ka tema aru saada, mida ja miks mõeldi. Tegu pole ju siiski ühe inimese vastumeelsusega, ka see, et su eelmine teema kustutati, näitab, et minuga nõustujaid on rohkem.

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Sõnade defineerimine
PostitusPostitatud: 18.06.2009 19:46 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.05.2003 11:48
Postitusi: 789
Asukoht: Espoo
minu pärast paistku sulle või päike sinnasamusesse.. ma küsisin missuguseid autotüüpe lubatakse, nii info mõttes

_________________
1x 1.6 16v


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Sõnade defineerimine
PostitusPostitatud: 18.06.2009 21:02 
Moderator

Liitunud: 03.06.2005 21:50
Postitusi: 2116
Auto on vähemalt 4 rattaga mootorsõiduk, mille valmistajakiirus on suurem kui 45km/h.

_________________
SR.ORG @ FACEBOOK!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Sõnade defineerimine
PostitusPostitatud: 18.06.2009 23:10 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.04.2003 16:55
Postitusi: 10
Asukoht: Tondi Ärimaja
1) Kui hoolikalt nüüd uuesti kõik läbi lugeda, siis äritsemine väljendub definitsioonilt millegi müümist kasu saamise eesmärgil.
2) Ära otsi õigustust sealt kus seda lihtsalt ei ole -süviti uurimisel jooksevad sinu argumendid liiva.
3) Rollerid & tsiklid on hoopis midagi muud kui neljarattalised sissepõlemismootoriga isendid - täiesti labane võrdlus jällegi, et "asi areneb sinna ja sinna edasi.." Ja kui arenebki, siis see ongi ju ARENG?! Esialgu polnud siin foorumis üle 4 alafoorumi ollagi, isegi audio oli teises eš(š)elonis. Tänu Cracile sai see niivõrd highly respected as it is now n'd I like that.
4) Kart kuulub samuti sinna "Auto on vähemalt 4 rattaga mootorsõiduk, mille valmistajakiirus on suurem kui 45km/h." klassi.

Fakk, jonnist rääkides on asi kaugel. Eeldasin, et kustutati mõne rämeda eksimuse vastu kuid väljatoodud põhjus oli (vähemalt minu jaoks) niivõrd naeruväärselt labane, et ma ei suutnud kohe midagi muud teha kui asi veidi põhjalikumalt laiali laotada.

_________________
Spordi- ja vabaajariided: http://www.monkey.ee


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 7 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7