Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 27.04.2024 15:18

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 26 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Küsimus seoses BÄNNIMISEGA.
PostitusPostitatud: 18.01.2010 21:45 

Liitunud: 18.01.2010 21:35
Postitusi: 18
Tegin päeval teema ostuabisse "BMW X6 vs LC V8 - kumba soovitate".

Tulin mina õhtul koju ja vaatan - kasutajanimel on JÄÄDAV bann ning teema on kustutatud.

Kuna päeva jooksul midagi muud ma postitanud minu mäletamist mööda ei olnud, eeldan, et bann tuli seoses selle teemaga.

Kas keegi moderaator-administraator selgitaks, mis põhjusel sai kasutaja "AntiL" banni? Milliste reeglitega läks ta vastuollu, sest bannimisteates ei olnud põhjuste kohta mitte midagi selgitatud, samuti ei osanud ma ise mitte kuidagi kuskilt reeglitest leida, millega ma vastuollu läksin. Kedagi ei solvatud, kedagi ei mõnitatud, ei ropendatud, teema oli ka asjakohane ja tundisn asja vastu huvi. Mis siis juhtus?

Miks ma tegin teema? Sest ei oska otseselt ühegi administraatori poole pöörduda ning üldisele e-mailile, kuhu bannimisteade soovitab e-maili saata on surnud, nii vähemalt oli viimased kaks ja ka ainsat korda, kui sinna e-maili üritasin saata.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Küsimus seoses BÄNNIMISEGA.
PostitusPostitatud: 18.01.2010 21:48 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.02.2008 00:20
Postitusi: 6582
Asukoht: Tln
Ühel tegelasel on ju siin foorumis samalaadne teema mingi aasta aega juba (teate ju küll, ei hakka näpuga näitama) , miks tema kasutaja bänni pole saanud?

_________________
Ostan sõiduautosid, rehve , velgi jne jne... Tel 55522223


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Küsimus seoses BÄNNIMISEGA.
PostitusPostitatud: 18.01.2010 21:52 

Liitunud: 18.01.2010 21:35
Postitusi: 18
Ootasin teemas konstruktiivset arutelu nende kahe auto heade/halbade omadustega kohta, kuid võta näpust - sain hoopis banni ja teema ka veel takkaotsa kustutati ära.

Omaarust olen üritanud suurema osa postitusi foorumisse kirjutada ikka mingi sisuga, korrektse kirjapildiga, mitte ropendades ja kedagi sõimates ning nüüd selline kamm. :bs


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Küsimus seoses BÄNNIMISEGA.
PostitusPostitatud: 18.01.2010 21:57 

Liitunud: 06.01.2009 18:48
Postitusi: 1450
Asukoht: Saaremaa
läksid lihtsalt mõne rohelisega riidu? :)

_________________
http://www.remondiweb.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Küsimus seoses BÄNNIMISEGA.
PostitusPostitatud: 18.01.2010 21:59 
Site Admin
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.09.2007 21:10
Postitusi: 472
Idiooti mine mängi mujal, mitte siin.
Ma oleks sulle samamoodi bani ära pannud.
AntiL kirjutas:
Teema pealkiri: Bmw X6 vs LC V8

AntiL kirjutas:
Kumba soovitate? Endale meeldib rohkem bmw X6, sest sellel on gaaslahendusega esituled ja suurem ecraan keskel.

AntiL kirjutas:
Kas tal käetoe sees šampanjat on?

Tsiteeri:
AntiL kirjutas:
pakettaknad?

AntiL kirjutas:
karantiin ei võtnud jutule?

AntiL kirjutas:
mul tuttaval landcruiseris pritsis sõidu ajal liiva aknast sisse silma...ja nüüd on sitane x6 mees

Mind paneb imestama, et sind imestab, mille eest sa bani said :think


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Küsimus seoses BÄNNIMISEGA.
PostitusPostitatud: 18.01.2010 22:00 

Liitunud: 18.01.2010 21:35
Postitusi: 18
Pole ühegi moderaatori-administraatoriga mingit riidu olnud. Olen täitsa viks ja viisakas foorumikasutaja olnud.

Nii, ja milliste reeglitega on antud teema vastuolus? Ja kas selliste väikeste asjade eest antakse banne? Mõned mehed teevad kahe päeva jooksul 150 praktiliselt sisutühja postitust, sinna hulka veel mõned roppused väiksed solvangud teiste kasutajate suunas ja ei juhtu midagi, samas sellise asja pärast antakse bann?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Küsimus seoses BÄNNIMISEGA.
PostitusPostitatud: 18.01.2010 22:01 

Liitunud: 06.01.2009 18:48
Postitusi: 1450
Asukoht: Saaremaa
nüüd juba uus kasutaja ka läinud :) ?

_________________
http://www.remondiweb.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Küsimus seoses BÄNNIMISEGA.
PostitusPostitatud: 18.01.2010 22:02 

Liitunud: 18.01.2010 21:35
Postitusi: 18
Ja küsiks veel üle, kust ma leian puust ja punaselt foorumi reeglid, mille vastu ma eksisin? Kust ma üldse leian foorumi reeglid, mida võib ja mida ei tohi postitada?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Küsimus seoses BÄNNIMISEGA.
PostitusPostitatud: 18.01.2010 22:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
Pole küll minu asi teise mode tööd arvustada, kuid bännimis materjali oleks ka mujalt leidnud. Anti, sa oleks pidanud huumori alla teema tegema sest tolle teema näol oli tegu OT-ga ja Ot tekkimisele õhutamisega.

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Küsimus seoses BÄNNIMISEGA.
PostitusPostitatud: 18.01.2010 22:07 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.02.2008 15:24
Postitusi: 491
No kui siin bemmi mõnitad, siis võtab paljudel munade alt higiseks kohe!

_________________
kiletatud aken ja subvuffer on põhiline asi!
Tõelised profid räägivad rallifoorumis!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Küsimus seoses BÄNNIMISEGA.
PostitusPostitatud: 18.01.2010 22:07 

Liitunud: 18.01.2010 21:35
Postitusi: 18
Krt, lööge või maha, aga kust ma leian foorumi reeglid, et mida võib postitada, kuhu võib ja mida EI VÕI postitada? Oleks võinud siis teema liigitada uumori alla, kui see nalja pakkus, mitte kasutajat bannida ja idioodiks sõimata.

Siin on minuarust tehtud kordades hullemaid teemasid. Kellegil on vist isiklik vimm minu vastu :bs


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Küsimus seoses BÄNNIMISEGA.
PostitusPostitatud: 18.01.2010 22:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.12.2009 14:18
Postitusi: 291
Asukoht: Järvamaa,Türi vald,Kabala/Pärnu
Nagu mina aru saan,siis ei tohi siin foorumis mõnitada kahte automarki:tjuunitud belarus(BMW) ja AUDI.Neid mõnitades võib juba ühe lausega bänni saada.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Küsimus seoses BÄNNIMISEGA.
PostitusPostitatud: 18.01.2010 23:43 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.05.2004 19:21
Postitusi: 1838
Asukoht: Tallinn/Harku vald
AntiL, mis sa nüüd loodad saavutada?
Võta omale advokaat ja kaeba kohtusse SR.org, kuna sind banniti.

Lähenen juhtumile täiesti negatiivselt, jäi ka silm sinu püstitatud teemale ning ahastus oli suur...mängisid üle.






Lohutuseks mainin ära juhtumi, kus püstitasin teema: "Mis siis täna juhtus? Elame ennast välja." ja ähvardati samuti bänniga...seega sinu tehtud topic oli täiesti out. :)

Samas oleks võinud samuti eelnevalt hoiatada, mitte kohe bänne jagama. Siin foorumis leidub palju paremaid kandidaate bännimiseks, aga tundub, et nad mingid puutumatud saatkonna tegelased.

_________________
Tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb tulumaksu tagastus.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Küsimus seoses BÄNNIMISEGA.
PostitusPostitatud: 18.01.2010 23:58 

Liitunud: 18.01.2010 21:35
Postitusi: 18
Sai vist tõesti natuke üle mängitud, aga kas tõesti oli praegusel juhul tegu kõige äärmuslikuma juhtumiga, mis eeldas otsekohest banni? On siin palju hullemaid üksteise sõimamisi ja muud läbu olnud, rääkimata meestest, kelle nimed käivad ilmselgete liikluseeskirjade rikkumiste, lolluste ja muude huligaansuste teemadest läbi? Või kehtib reegel antud juhul reegel, et kui muidu käitud korralikult ja normaalselt, ning ühe vea teed, saad foorumist banni ning kui pidev läbustaja ja pasatekitaja oled, siis võid rahulikult edasi seffata?

Ootaks ka sellel bannipanijalt selgitusi ja vihjeid, miks minu teema/postitused erilised olid, et pidi nii karmid sanktsioonid kasutusele võtma?

Kui ma saan rahuldava vastuse ja selgituse, miks just MINU TEEMA oli nii eriline, siis jätan asja sinnapaika ja olen oma banniga rahul :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Küsimus seoses BÄNNIMISEGA.
PostitusPostitatud: 19.01.2010 01:09 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 14.03.2008 19:23
Postitusi: 3190
Asukoht: Kuressaare
Sa oled viimasel ajal üha rohkem mötetuid postitusi teinud ja see teema oli viimane piisk noh. Millest raske aru saada on? Lihtsalt eelnevad sinu mötetud postitused on ära kustutatud vöi alla neelatud lihtsalt.

_________________
Ostan 1. gen Civicu vöi varuosi. BMW E21 varuosi. Vjatka varuosi.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 26 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7