Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 19.04.2024 21:35

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 

Kas oled mõtete poolt või vastu?
Jah, mõlema poolt 49%  49%  [ 36 ]
Ei kummagi poolt 14%  14%  [ 10 ]
Talvevideote/piltide poolt 30%  30%  [ 22 ]
Talveliikurite poolt 7%  7%  [ 5 ]
Hääli kokku : 73
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Talve, küljetamise jms teema+ talveliikurid eraldi ??
PostitusPostitatud: 21.11.2010 21:46 

Liitunud: 01.07.2007 16:28
Postitusi: 732
Nii, tekkis minul mõte, et võiks teha sellise teema, kuhu kasutajad saaksid üles riputada pilte, videosid enda talvelõbudest (loe: talveretsimine :D ). Point võiks olla siis selles, et uus oleks jälle uus teema siin juures, mida oleks tõesti huvitav lugeda/vaadata, kuna sellist teemat mina siit ei leidnud. On olemas see teine talveteema "kuidas autosid lõhutakse" vms, kuid sellist eraldi teemat ainult talvelõbude kohta koos videote ja piltidega ma ei leidnud. Võimalik, et kuskil flashi all on selline teema olemas. Mina igatahes ei leidnud. Videod ja pildid, mis siia laadida, peaksid olema kõik ise tehtud, äärmisel juhul sõbra tehtud, enda masinast jne. Ühesõnaga nii, et kuskilt suvalisest kohast neid videosid keegi ei võtaks. Oleks lihtsalt vaheldust ja saaks vaadata mõnda mõnusat külgees sõitu või muud talvega kaasnevat.

Teine mõte oli mul veel see kas võiks teha eraldi rubriigi nn "talvemasinate" kohta, mis oleksid siis need kuni 5k maksvad asjad või lihtsalt talvesuunitlusega. Päris paljud siin selliseid masinaid kindlasti omavad või ostavad (s.h ka mina) ja kuna lugejate autode all on pigem korralikud masinad ja autod, mille üle peetakse remondipäevikuid, siis sellised roimad sinna vist oodatud ei ole.... Selle mõte olekski see, et saab rahus enda roima üles panna ja tutvustada teistele jne. Sinna saaks lihtsalt lisada enda saani pilte ja muud juttu kirjutada. Minumeelest oleks päris huvitav.

Panen üles ka hääletuse ja ootan siis siia tagasisidet, kas selline asi võiks toimuda. :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Talve, küljetamise jms teema+ talveliikurid eraldi ??
PostitusPostitatud: 21.11.2010 21:53 

Liitunud: 20.02.2006 00:02
Postitusi: 739
Asukoht: Tallinn, Laagri
Esimene mõte on täitsa hea.

Aga lisa alafoorumit veavalt tegema hakatakse. Niigi kaks pimpimis alafoorumit on juba.
Samas kui see tehtaks siis oleks üks mära sinna lisada küll mis talve pärast ostetud sai.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Talve, küljetamise jms teema+ talveliikurid eraldi ??
PostitusPostitatud: 21.11.2010 22:00 

Liitunud: 01.07.2007 16:28
Postitusi: 732
Iseenesest kui eraldi alafoorumit ei viitsiks keegi teha, siis saaks ju lugejate autode alla ka teha teema, kuid iga sellise roima juurde paneks jutumärkidesse "talvesuunitlus" vms. Ühelt poolt läheks see vähekene segaseks, kuna ma usun, et neid roimi ikka tekiks päris korralikult :D ja korralikke masinaid otsida oleks tüütum. Selles suhtes oleks väga hea eraldi alafoorum, aga lihtsalt, kui ei viitsi keegi teha, siis saaks niimoodi ka hakkama. Minumeelest... :rokib


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Talve, küljetamise jms teema+ talveliikurid eraldi ??
PostitusPostitatud: 21.11.2010 22:55 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.11.2010 19:40
Postitusi: 314
Millise sõiduautoga kõige funnim on kas nelikveolise või tagaveolisega. esivedu vist ei saa funn olla nii kui taga või nelivedu? :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Talve, küljetamise jms teema+ talveliikurid eraldi ??
PostitusPostitatud: 21.11.2010 23:08 

Liitunud: 07.02.2007 22:27
Postitusi: 3096
Asukoht: Tartu
Tere tauntz!

_________________
"Pumba õigetesse juhtmetesse süüte andmisel tuleb õrnalt voolu, seda sai keelega proovitud aga ilmselt pole piisav..."


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Talve, küljetamise jms teema+ talveliikurid eraldi ??
PostitusPostitatud: 21.11.2010 23:10 

Liitunud: 26.06.2004 22:12
Postitusi: 932
Asukoht: Tallinn
01tuner kirjutas:
Nii, tekkis minul mõte, et võiks teha sellise teema,



Mul tekkis selline mõte, et oleksid võinud teha teema kus uurid kas teha teema kus uurida kas teha teema talve piltidest.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7