Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 16.06.2024 06:01

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: 3Küsimust alpine subi kasti ehitamisel
PostitusPostitatud: 07.11.2012 20:59 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.06.2009 11:00
Postitusi: 45
Asukoht: Tartust 15km out
Nii lugesin siin teemasid kuidas arvutada jne ja netis sai proovitud kuid muffigi targemaks ei saanud, sai proovitud bassPro 6 ka aga see jäi minu jaoks liiga keeruliseks

Kuna hetkel tegelen subi ehitamisega siis sai endale ajutiselt tehtud 67L kast, kas seda mitte palju pole? 66mm inverteri avaga paremal üleval nurgas. Hetkel asi poolik aga otsustasin küsida enne kui seda edasi tegema hakkan, Mõõdud on 602x400x350mm tehtud 23mm MDF'ist

1. Sooviks teada kui suure kasti võiks teha ehk siis mitu L peaks kast umbes olema antud kõlari jaoks, midagi lugesin välja et 61L aga ei tea kas õige
2. Kas port kasti tehes peab vatiin ka sees olema või ei ole see vajalik?
3. Kas oleks mõistlik puurida auk ja panna invertori toru sisse või eest teha ava ja siis sisse sein panna ?

Kast hakkab mängima Vw passat 03 universaalis, suures nagu pole oluline, kuna olen tisler siis saan iga kell tööjuures uue teha.

Makk: Süsteemi juhib Alpine CDE-W233R pole olemas aga kui noortehinkus homme kohapeal olemas siis võtan ära kui just keegi midagi paremat ei soovita
Sub: Alpine SWS-1223D
Võim: rockford fosgate 501

Muusika stiil põhiliselt: Hardstyle

Ärge maha lööge lollide küsimuste pärast :uhoh

_________________
Ma ei saa bussiridadest aru. Miks peavad vaesed inimesed jõudma sihtpunkti kiiremini kui mina?
O: H3 pirne 2tk (valge)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 3Küsimust alpine subi kasti ehitamisel
PostitusPostitatud: 08.11.2012 02:10 

Liitunud: 22.09.2008 17:28
Postitusi: 699
Asukoht: Oslo
suurepärane, et sa saad iga kell uue teha! siis ongi sul ideaalne võimalus kõik variandid läbi proovida ja kuulata mis kõige rohkem meeldib. kasti suurust saad reguleerida nii, et teed suure kasti ja katsetamiseks saad kilekotikestega liiva sisse tõsta ruumala vähendamiseks.

katsu teha selline konstrui, millel saad toru pikkust muuta. ehk siis kui l-port, siis tee nii, et saad pordi suud mingi võru abil pikendada. kui kasutad solgitoru, siis on pikkust lihtsam reguleerida, mingi muhviga näiteks, või toru lihtsalt vahetades.

_________________
peaasi, et ei süsti


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 3Küsimust alpine subi kasti ehitamisel
PostitusPostitatud: 23.12.2012 20:07 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.03.2012 00:28
Postitusi: 169
kergem on teha 45hz kast peaks hardstyle jms teised muusikaliigid välja mängima otsi netist oma kõlarile sobiva kasti mõõtmed ja tee 45hz tuned port ja ongi olemas.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 3Küsimust alpine subi kasti ehitamisel
PostitusPostitatud: 23.12.2012 21:30 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.06.2009 11:00
Postitusi: 45
Asukoht: Tartust 15km out
Teema võib lukku panna
Sai seda BassBox Pro 6 kusagil 1nädal õpitud ja netis uuritud ning kinnine kast tehtud täpselt autosse.

_________________
Ma ei saa bussiridadest aru. Miks peavad vaesed inimesed jõudma sihtpunkti kiiremini kui mina?
O: H3 pirne 2tk (valge)


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7