Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 03.05.2024 11:03

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 26 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Alpine SWR-1222D kasti mõõdud?
PostitusPostitatud: 04.04.2013 23:14 

Liitunud: 25.11.2012 19:04
Postitusi: 29
Mina arvan, et wrcdiisli kastidele on kindlasti rohkem turgu, põhiliselt hinna pärast.Need, kes võistelda tahavad ja iga db taga ajavad arvatavasti ehitavad pigem kastid ise või kui lasevadki teha, siis vaevalt neid inimesi väga palju on...Selle raha eest, millega wrcdiisel kaste valmistab, tundub asja olema küllaga.
Aga see on ainult minu arvamus muidugi... :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Alpine SWR-1222D kasti mõõdud?
PostitusPostitatud: 05.04.2013 00:06 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.07.2003 12:04
Postitusi: 716
Asukoht: Pirita-Kose-Kloostrimetsa ringrada
Olen igati nõus, et hind ja kvaliteet on paigas ja klientuuri sellisele tööle, sellise hinna eest jagub.

See on nagu kuldse BMW bossi sõnad "Kui BMW on teile kallis, järelikult pole see auto mõeldud teile" ja need kliendid sõidavadki Fiatide, renoode ja muude viguritega. Sama on ka tümpsukastidega, et nii, kuidas maksad nii saad. Kallist osta ei raatsi/jaksa, siis peab odavamaga läbi ajama, mis ei pruugi päris nii tummine tükk olla, aga kuidagi ajab asja ära.... iseasi, kuidas? Kes maksab vähe, saabki vähe. Kui sellega rahul ollakse, siis pole ju kellegil mingit probleemi. Minul vähemalt mitte :)

Minu "200eur'iseid kaste" võib siis siit vaadata - www.bsm.ee ja http://www.facebook.com/BSMsound

Aga mis ka mina woofrikasti ehitusest tean... ma kõigest ca. 1200 woofrikasti ehitanud, projekteerinud ja disaininud...poisike alles :)

_________________
Team BSM & DD AUDIO tooteid saab minu käest & 160+dB Street Car
Friiza: "Mees kes hoolitseb selle eest, et teie kõrvakiled katki läheksid:P"


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Alpine SWR-1222D kasti mõõdud?
PostitusPostitatud: 05.04.2013 02:08 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.01.2013 23:11
Postitusi: 326
basssoundman kirjutas:
Aga mis ka mina woofrikasti ehitusest tean... ma kõigest ca. 1200 woofrikasti ehitanud, projekteerinud ja disaininud...poisike alles :)

Mis me nüüd sinust :D
Eluaeg oled ju rahamaias POISIKE olnud ....
Ka oma streetbasseriga tulid välja peale minu etteastet siin foorumis alles ...
Enne seda propageerisid ikka tuliselt auto enese resonantsi ja sellest johtuvalt bassi võimekust autos.

Aga samas saan aru, raha ei haise !

Sul puudub enesekriitika .... Tõnis IS the BASSMAN in Estonia :D

Vabandust veelkord, aga sa Tõnn oled lihtsalt nii hea bassimees, et minu kasti, oma algusaegadel projekteerisid sa mingi imelikke subbari süvistega , mis tekitasid kasti sisse augud ja samaga suutsid sa üllatada 2 a tagasi.
Ei ole sa ja su sponsor tiim millegi erilisega suutnud üllatada rahvast viimase 9 aasta jooksul, va see, et sa oskad oma rahanumrit kliendile ilusasse ümbrisese panna, ehk et siis yber summa eest projecti autosse installida ...

BBP ja soundi maailmast on sul ikka tõsine puudujääk, ehk et siis virtuaalses maailmas (kuidas kastid visuaalselt lõpptulemusena välja näevad) ma võtan mütsi maha su ees, aga reaalses maailmas oled sa veel tõesti Rookie !

55hz kaste rahvale maha parseldada, selleks peab ikka OSKUST olema, respect :D

_________________
Julge olla teistest erinev !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Alpine SWR-1222D kasti mõõdud?
PostitusPostitatud: 05.04.2013 17:29 

Liitunud: 24.12.2008 02:26
Postitusi: 1006
Asukoht: Eesti :)
mkb kirjutas:
Selline saagimine juba korra toimunud pole?
Vaata nagu A-rühma TV3-st 7ndat korda.....


Minule isiklikult meeldib Markoc tehtud töö väga :)

_________________
Digital Designs


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Alpine SWR-1222D kasti mõõdud?
PostitusPostitatud: 06.04.2013 11:28 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.11.2011 00:11
Postitusi: 80
Asukoht: Võrumaa
Ma olen küll oma 25mm A klassi mdf plaadist tehtud kastiga vägagi rahul. materjal tasuta käes ja kast vägagi tummine. postid port, pva ja kruvid hoiavad korralikult asja koos. ei näe küll kallil vineeril mingit mõtet. oleneb vast kasti suurusest kah.

http://fotoalbum.ee/photos/Priidikmolder/101446169/

_________________
Street B - 153,8 dB
Street Stock NL - 157 dB
--------------------------------------------------------
Lõikan CNC pingis woofrikaste.
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 359&type=3


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Alpine SWR-1222D kasti mõõdud?
PostitusPostitatud: 15.04.2013 14:28 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.03.2012 00:28
Postitusi: 169
25mm mdf plaadist annab teha pea iga suurusega kasti. lihtsalt olenevalt elemendi raskusest siis kas 1või2 kordne esipaneel kastile.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Alpine SWR-1222D kasti mõõdud?
PostitusPostitatud: 18.04.2013 11:42 

Liitunud: 25.01.2010 01:12
Postitusi: 26
Minul isiklikult läks wrcdiisli kast ka kahjuks minema viskamisele, peale natukest aega mängimist lõi pordi lahti. Panin siis lisa kruvisid hoolega ja natuke aega kestis jälle. Natukese aja möödudes lõi siiski lõpuks välimise külje tükkideks. Kast ise tegi head häält ja hind oli normaalne aga saepuru plaat ikkagi ei sobi kõlari kastiks eriti.
Tõnise kaitseks võib öelda, et eks igaüks küsib oma töö eest vastavat hinda. Kui hind ei sobi, siis ei pea ju tellima. Keegi ei kohusta ja no keegi pole ka sündinud spetsialistiks. Areng on edu võti.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Alpine SWR-1222D kasti mõõdud?
PostitusPostitatud: 18.04.2013 19:14 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.01.2013 23:11
Postitusi: 326
RookieMekanic kirjutas:
@ wrcdiisel
Saepuruplaat ei ole tõesti kõige õigem valik, kruvid ja vibratsioon, 1000w rmsi väristaks ja logistaks sellise kasti kindlasti "lõdvaks" ja logisevaks mõne aja möödudes, kui seda 1kw ka sihtotstarbeliselt kasutada :D

sass098 kirjutas:
Minul isiklikult läks wrcdiisli kast ka kahjuks minema viskamisele, peale natukest aega mängimist lõi pordi lahti. Panin siis lisa kruvisid hoolega ja natuke aega kestis jälle. Natukese aja möödudes lõi siiski lõpuks välimise külje tükkideks. Kast ise tegi head häält ja hind oli normaalne aga saepuru plaat ikkagi ei sobi kõlari kastiks eriti.

Andestust, aga see lõik ... :uhoh
Et saepuru kaste 1tk per kuu on normaalne hinna ja kvaliteedi suhe ? :kill
Kokkuvõttes, kui ei kuulata lihtsaid soovitusi, tuleb lõpptulemus tänu iseteadlikele erroritele kallim.

_________________
Julge olla teistest erinev !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Alpine SWR-1222D kasti mõõdud?
PostitusPostitatud: 18.04.2013 23:57 

Liitunud: 25.01.2010 01:12
Postitusi: 26
Eino jah, olen ka hullemini kõlavaid kaste kuulnud ning lõpuks sai ise tehtud kast mis mängib oluliselt paremini. Kuid eks ta rohkem on suunatud sellistele kes tahavad lihtsalt natuke bassi juurde ja ei hooli väga ülimast helikvaliteedist või db-st. Mitme otsaga asi, ei tee siin wrcdiislit maha aga ei ülista ka.
To RookieMekanic: See kast pidas vastu rohkem kui kuu(ok porti pidi õige ruttu rohkem kinnitama aga tükkideks lõi ta alles hiljem) ja alati on lihtsa soovitusi kuulata kuid ega üldiselt enne ei õpita kui midagi valesti tehakse või peesse keeratakse. Vigadest õpitakse ja järgmine kord ollakse targem ja küsitakse juba tugevamat kasti vms. :rokib


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Alpine SWR-1222D kasti mõõdud?
PostitusPostitatud: 19.04.2013 00:14 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.01.2013 23:11
Postitusi: 326
sass098 kirjutas:
Vigadest õpitakse ja järgmine kord ollakse targem ja küsitakse juba tugevamat kasti vms. :rokib

Asi polegi niivõrd tugevamas kastis, kui õiges materjalis.
Teine fenomen, mis eestis peetakse puhtaks kullaks, on materjali paksus.
Kuni 1kw rms-i puhul ei ole kindlasti vaja kasti ehitada paksemast MDF-st või vineerist kui 18mm.
Maailma vennikesed on selle ära tõestanud, et db vahe ei tule poolt detsibelligi, paljudel juhtudel sedagi mitte, juhul kui kõik mõõdud ja ehituskvaliteet jäävad samaks.
Küll aga on suur vahe, kas su autos elutseb 10kg või 20 kg kast ... Mis mõttega nagu ...

Aga selles osas olen ma sinuga päri, Tõnis on kallis vennike ja Marko ajab jama suust, kokkuvõttes tehakse mingi käkk kokku ja siis, kas minnakse Tõnise juurde ja ollakse rahul (nüüd kindlasti, kuna info on ka lõpuks temani jõudnud, kuidas bassikaste teha), või tehakse ise ja järgitakse minu targutusi ja ollakse ikkagi rahul ...
Kindlasti on ka mitmed muud vennad, kes teevad bassikaste eestis, aga ei räägi avalikult neiist teemadest, kuna hoitakse "ärisaladust" jne

_________________
Julge olla teistest erinev !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Alpine SWR-1222D kasti mõõdud?
PostitusPostitatud: 04.08.2013 16:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.02.2009 19:44
Postitusi: 181
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Basssoundman ;D http://www.youtube.com/watch?v=IsK0in9x ... re=related

ei tubli tubli, varsti oleks sinupoolt 15 tollisele type r-ile korralikku kasti vaja .


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 26 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7