Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 12.05.2024 12:03

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Gas kõlari läbipõlemine
PostitusPostitatud: 10.05.2009 19:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.12.2008 19:29
Postitusi: 38
Asukoht: Võrumaa, Antsla vald, Antsla
Otsisin vastavaid teemas, aga ei leidnud ühtegi, mis oleks vastanud mu küsimustele täpsemalt!

Sai siis ostetud http://www.noortehnik.ee/index.php?id=2&id2=30&id3=229 selline kõlar. Kuna olin natuke loll ja sain asjadest valesti aru, siis suutsin sellele kõllile arvatavasti üleliigset võimsust anda ning üks kõlar hakkas jubedalt krabisema ja lõbuks oli tunda õrna kärsakat ning võim läks avariireziimi. Igatahes võim oli niipalju võimas et per kanal andis rohkem kui kõll soovis. Nüüd küsimus, et mis täpsemalt kõllil juhtus seal. Nagu ma aru olen saanud siis mähis on ära surnud vist. Igatahes kas seda supakat on võimalik veel korda teha ja kui on, kas kõlari omadused muutuvad ka? Kasutatud kõlari saad küll foorumist kätte umbes 500.- kui neid liigub suht vähe. Igatahes kellel on üle, võiksite pakkuda. JA kui keegi sümboolse hinnaga mähib kõlareid võiks kontakti võtta või soovitada kedagi.

Ette tänades!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Gas kõlaril läbipõlemine
PostitusPostitatud: 11.05.2009 23:15 

Liitunud: 21.04.2009 14:01
Postitusi: 4
vaata sellise teema alt nagu "parandan kõlareid" ise lasin ka sellel mehel teha ja olen asjaga väga rahul. 4ohmise mähise mähkimine maksis 300 eek'u


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Gas kõlaril läbipõlemine
PostitusPostitatud: 13.05.2009 10:14 

Liitunud: 29.09.2003 21:35
Postitusi: 77
Asukoht: Tallinn
KeveN kirjutas:
Otsisin vastavaid teemas, aga ei leidnud ühtegi, mis oleks vastanud mu küsimustele täpsemalt!

Sai siis ostetud http://www.noortehnik.ee/index.php?id=2&id2=30&id3=229 selline kõlar. Kuna olin natuke loll ja sain asjadest valesti aru, siis suutsin sellele kõllile arvatavasti üleliigset võimsust anda ning üks kõlar hakkas jubedalt krabisema ja lõbuks oli tunda õrna kärsakat ning võim läks avariireziimi. Igatahes võim oli niipalju võimas et per kanal andis rohkem kui kõll soovis. Nüüd küsimus, et mis täpsemalt kõllil juhtus seal. Nagu ma aru olen saanud siis mähis on ära surnud vist. Igatahes kas seda supakat on võimalik veel korda teha ja kui on, kas kõlari omadused muutuvad ka? Kasutatud kõlari saad küll foorumist kätte umbes 500.- kui neid liigub suht vähe. Igatahes kellel on üle, võiksite pakkuda. JA kui keegi sümboolse hinnaga mähib kõlareid võiks kontakti võtta või soovitada kedagi.

Ette tänades!


Enamasti pole läbikärssamise põhjuseks mitte see, et võim on liiga võimas, vaid vastupidi, võim just POLE piisavalt võimas(ja sealt üritatakse rohkem kätte saada kui võimul puhast RMS-is ülde ongi) ja kui gainid on valesti paika keeratud, siis võimendi läheb klippima ja kärsatab kõlari läbi(siit ka kärsahais)

PS! Kui võimendi on liiga võimas, siis lendaks koonus kõigepealt mehaaniliselt oma pilust välja ja esmalt toimuks mehhaaniline vigastus(koonuse käik ületaks X-maxi ning see oleks ka helis väga selgelt kuulda ja see erineb klippimisega kaasnavast vaiksest krabinast). Sellele võib (aga ei pruugi) järgneda kärsahais.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Gas kõlaril läbipõlemine
PostitusPostitatud: 22.05.2009 21:17 

Liitunud: 15.04.2009 10:01
Postitusi: 851
viewtopic.php?f=28&t=2715

_________________
M:Antislip matte 2€ tk


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7