Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 01.05.2024 05:04

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 69 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Võimendi protectionis, kui kõlarid ühendamata
PostitusPostitatud: 17.06.2009 16:48 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
basssoundman kirjutas:
Ma ikkagi ootaks peale teooria ka praktikat sinupoolt :smokin


Sa tead millisest teemast minu praktikat leida :beer

50hz kast tuli su enda suust, bmw 5 seeria kasti näol ... ehk siis teooria hoopis ?

Sinu illustreerivad pildid on tõesed, kuna 6 a tagasi olin ma juba huviline ! Aga enam siin foorumis selliseidf postitusei ei leia kahjuks ? ST et mitte huvilistele võib siis häma ajada ?

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võimendi protectionis, kui kõlarid ühendamata
PostitusPostitatud: 17.06.2009 17:30 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.07.2003 12:04
Postitusi: 716
Asukoht: Pirita-Kose-Kloostrimetsa ringrada
ViktorT kirjutas:
basssoundman kirjutas:
Ma ikkagi ootaks peale teooria ka praktikat sinupoolt :smokin


Sa tead millisest teemast minu praktikat leida :beer

50hz kast tuli su enda suust, bmw 5 seeria kasti näol ... ehk siis teooria hoopis ?

Sinu illustreerivad pildid on tõesed, kuna 6 a tagasi olin ma juba huviline ! Aga enam siin foorumis selliseidf postitusei ei leia kahjuks ? ST et mitte huvilistele võib siis häma ajada ?




Võibolla sa ajad midagi segamini kere resonantsagedusega, mis paljudel sedaankerega autodel (BMW) jääb sinna 50Hz'i kanti. (mäletan, et sa seda nagu oleks küsinud mu käest)
Samahästi võin ma väita, et sa oled poolele eestile võlgu, et eestist jalga lasid, kui jalgealune tuliseks läks - maksa oma võlad ära, siis tule edasi ilkuma. :lol

ps. mis postitustest sa jahud?
ps.2 hämamise maailmameister räägib ikka enda eest, kallis Viktor :D

_________________
Team BSM & DD AUDIO tooteid saab minu käest & 160+dB Street Car
Friiza: "Mees kes hoolitseb selle eest, et teie kõrvakiled katki läheksid:P"


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võimendi protectionis, kui kõlarid ühendamata
PostitusPostitatud: 17.06.2009 17:40 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
basssoundman kirjutas:
Võibolla sa ajad midagi segamini kere resonantsagedusega, mis paljudel sedaankerega autodel (BMW) jääb sinna 50Hz'i kanti. (mäletan, et sa seda nagu oleks küsinud mu käest)
Samahästi võin ma väita, et sa oled poolele eestile võlgu, et eestist jalga lasid, kui jalgealune tuliseks läks - maksa oma võlad ära, siis tule edasi ilkuma. :lol

ps. mis postitustest sa jahud?
ps.2 hämamise maailmameister räägib ikka enda eest, kallis Viktor :D

Ilkus nälgas peni, aga karavan läks edasi, laulame koos:

http://www.youtube.com/watch?v=M11_cFdwkR4

:lol :lol :lol

Palju ma sulle võlgu olen, et su pepu nii pappi igatseb siin teemas ?

Väiksed kutsad ikka teevad auh auh auh ja sinu postitused ei haaku juba viimased paar kuud ühtegi teemasse, tea kas MASU või mis krdi nälg sul seal peal :)

BTW ei suutnud sa mulle võimu protect teemas vastata, ei suuda sa mulle teooria vs praktika teemas vastata, aga friiza moodi ulguma oled sa meister ja Atsi selja taha pugema :lol
Tee 1 korralik tulemus SPLis enne kui sa muga mugisema veel kord tuled :lol

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võimendi protectionis, kui kõlarid ühendamata
PostitusPostitatud: 17.06.2009 20:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.01.2007 21:31
Postitusi: 205
Asukoht: Hiiumaa
ViktorT kirjutas:
Tee 1 korralik tulemus SPLis enne kui sa muga mugisema veel kord tuled :lol

Ütlen kohe ette ära, et ei väida kellegi paremust ega kellegi vähemparemust. Seega ei tahaks kellegi solvumist ega pahameelt siin lugeda.
Teemasse. Olen kindel, kohe väga kindel, et sellise tehnika kooslusega, mis sul Viktor teeks Tõnis vägasuuri numbreid. Ja se number, mis sul Viktor lastud, ei ole kohe kindlasti korralik tulemus, arvestades tehnikat ws panda. Näite toon võrdluseks enda tehnika ja auto kõrvale. Kui sa hakkad selle kooslusega 160db plus laskma võid väita korralikust tulemusest.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võimendi protectionis, kui kõlarid ühendamata
PostitusPostitatud: 17.06.2009 20:59 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
carmo.v kirjutas:
]
Teemasse. Olen kindel, kohe väga kindel, et sellise tehnika kooslusega, mis sul Viktor teeks Tõnis vägasuuri numbreid. Ja se number, mis sul Viktor lastud, ei ole kohe kindlasti korralik tulemus, arvestades tehnikat ws panda. Näite toon võrdluseks enda tehnika ja auto kõrvale. Kui sa hakkad selle kooslusega 160db plus laskma võid väita korralikust tulemusest.

Well, more to come !
Samas ei maksa unustada palju powerit on ja palju ka reaalselt, kui see kooslus ühendatud on ! Ei ole 8kw vaid ca 6kw mis on selgelt vähe nende subbarite liigutamiseks !
Just pandas ja anagloosete käkkide võimenditega on põristatud 160.xxdb, seega ei ole mul palju puudu sellest, kuna on tegemata asju veel kasti ja salongiga ! 3 nädalat järgmise võistluseni, ehk väike parandus :)

Võime analoogi tuua Lada näol, kus oli võimu kui palju ja mis see tulemus lõpuks oli, mis tõnni sugusele on nagu kökimöki ? :lol
Ei maksa ka unustada mitu aastat lada kallal tööd tehti ! Oh Aga tõnnil oleks see nädalaga valmis ja 165db hoopis team Ghosti asemel, sellist jama üritad ajada ?

Ei maksa niisama sõnu pilduda, tõnnil on need võimalused ammu olemasolnud, aga 145db street A klassis pole maailmas isegi esimesse 200sse kuuluv tulemus eelmise aasta põhjal ! ja need esimesed 200 pole pandad !


Suur suu ja kohalikel võistlustel stabiilne tulemus ei tähenda progressi ja mingeid erilisi teadmisi !

Kui tahad tõesti arutada sel teemal, siis PS(usun et saan sind rohkem aidata tulemuse saavutamisel kui tõnn oma streetA praktika põhjal), leian et siin pole palju inimesi kes sel teemal huvituvad, pigem respekitakse tõnni teooria tunde enam, kui suvaka praktikat.
PS, mu Panda läbis omal ratastel 700 km läinud nädalavahetusel ;) Tee järgi, minu teada Lada ei olnud sellisteks trippideks võimeline ... ja reeglina 160+ db autod ka ei liiigu omal jalal võistlustele, aga minu oma liigub !

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võimendi protectionis, kui kõlarid ühendamata
PostitusPostitatud: 18.06.2009 01:39 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.12.2008 02:57
Postitusi: 627
Asukoht: Tallinn
ViktorT kirjutas:
Ka mina sain nii aru, aga Ats ja Tõnn nokkimise eesmärgil ei tahagi aru saada.
Rahvast teadmatuses hoides, kuidas oma võime säästa, on nende leib paraku ...

Sinu mõtlemisvõime sellisele vandenõuteooriale tulla on lausa imestamapanev. Samuti ma tunnen end meelitatuna sinu arvamusest minu autoriteedi kohta, nagu mul oleks võim hoida rahvast teadmatuses (hetkeks tunnen end nagu Savisaar või Stalin juba). Ainuke jama on selles, et su teoorial on üks loogikaviga sees - akusid, generaatoreid, juhtmeid ja nende paigaldust müües teeniks ju rohkem, kui mõne võimendi remondiga?

_________________
BMW 540 SUPERCHARGED! + Mazda 626 + Frontera TURBO


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võimendi protectionis, kui kõlarid ühendamata
PostitusPostitatud: 21.06.2009 01:01 

Liitunud: 28.07.2008 20:39
Postitusi: 22
Asukoht: Pärnu/ Tartu
:D :D :D Andke andeks, aga see siin on hullem kui delfi, tõsimeeli! Speechless :P


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võimendi protectionis, kui kõlarid ühendamata
PostitusPostitatud: 21.06.2009 01:05 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
Daleps kirjutas:
:D :D :D Andke andeks, aga see siin on hullem kui delfi, tõsimeeli! Speechless :P

Delfi on väikese ajumahuga inimeste pärusmaa, suured võimud ei kuulu ka just siia foorumisse, simple :beer
Sinu jaoks oleks juba 150 db saavutamine ulme, seega ei oska su muhelust isegi kommenteerida mitte :D

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võimendi protectionis, kui kõlarid ühendamata
PostitusPostitatud: 21.06.2009 13:39 

Liitunud: 28.07.2008 20:39
Postitusi: 22
Asukoht: Pärnu/ Tartu
:D Minu jaoks on ulme see, kuidas Sina, Viktor T mind üldse tunned. Kindel, et sa ei taha osaleda mõnes selgeltnägijate saates vms. :D Igatahes ma ei hakkagi vaidlema Viktor T, et sa oled osavaim , usun, Ei tean, et oled parim, vähemalt parim siin foorumis. :D :D Kui sa nüüd midagi muud ajama ei hakka, kas sa võtad sõna ka kuskil välismaafoorumites, sooviksin kunagi ehk seda ULMET 150db saavutadagi, siis oleks sinu ekspertiisi ja teooriat lugeda. Naljakas

Aitäh!

(Ärge näkku lööge) :)


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 69 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7