Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.03.2024 20:14

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Kuidas seadistada õigesti võimu?
PostitusPostitatud: 17.07.2017 20:01 

Liitunud: 21.07.2016 17:59
Postitusi: 15
Võimendiks siis KICX QS1.1000 ja makk pioneer DEH-P6000UB. Kuidas käib õige võimendi seadistamine ja kas seda saab kuidagi kontrollida, et kui õigesti see seadistatud on? :D Oleks tänulik kui keegi selle mulle lahti seletaks. Tundub võibolla väga loll küsimus olema, aga kui ma siin ei küsi, siis jääb lihtsalt see loll küsimus õhku ja kõik :kill
Lahjema tehnika puhul pole siiani see oma mõistuse järgi võimendi seadistamine häirima jäänud, aga võimsama puhul hakkab juba häirima.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kuidas seadistada õigesti võimu?
PostitusPostitatud: 17.07.2017 23:00 

Liitunud: 05.02.2012 20:44
Postitusi: 444
Selleks seadmeid vaja eraldi mis tuvastavad ära mis punktist võim moonutama hakkab. Eks need kes veits rohkem kogenud on teevad kõrva/tunde järgi ära selle ka.
Aga kui tahad ise teha midagi siis, keerad makist niipalju peale et on kindel et makk ei moonuta, (mul 50 max ja olen hoidnud 45 peal), ja siis hakkad võimendist "gain"-i peale keerama seni kuni hääl moondub. Soovitan selleks mõne kindla sagedusega siinussignaali tõmmata. Sellise sagedusega kus sa tahad et võimendi mängima hakkab.
See minu teooria, aga youtube. "How to set amp gain" aitab kindlasti rohkem.

Üldiselt kui keegi pakub seda teenust siis mul vaja ka 5 kanaliga võim paika sättida, võib nii Tartus, kui Tallinnas olla.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7