Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.03.2024 18:25

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 13 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Teenus: Parandan auto helisüsteemi võimendeid (Tartu)
PostitusPostitatud: 23.12.2008 21:28 

Liitunud: 03.12.2008 19:32
Postitusi: 21
Niih, teen siis uue foorumi siit otsast lahti ja viskan oma kuulutuse jälle üles. Parandan siis autovõime ja asun Tartus. Kogemused olemas ja siiani kõik rahul olnud tehtud töö ja hinnaga. Kontakt siis PS-i, sest päeval õpin ülikoolis ja seega pole võimalik kõigile kõnedele vastata, siit aga ikka hüppan läbi ja saame asjad aetud.

Kristjan
55683559


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Parandan auto helisüsteemi võimendeid
PostitusPostitatud: 28.12.2008 15:23 

Liitunud: 22.09.2008 17:28
Postitusi: 699
Asukoht: Oslo
Hei!

Mul on AudioControl 4xs sagedusfilter.

olen avastanud sellel kaks probleemi:

1) vasakusse kanalisse tuleb genekamüra sisse. olen omaarust muud variandid välistanud ja tundub et see asi juhtub just filtri sees.
2) ükskord juhtus selline lugu et hommikul käima pannes lasi kõrgettesse täisriba. keerasin natukeseks ajaks vaiksemaks et mitte tviitrit ära retsida. õnneks mingi 10 minuti pärast hakkas uuesti tööle...

Kas sooviksid seda asja lähemalt uurida?

Markko
56 646 643

_________________
peaasi, et ei süsti


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Parandan auto helisüsteemi võimendeid
PostitusPostitatud: 31.12.2008 16:37 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.06.2007 16:18
Postitusi: 5875
Asukoht: Ida-lääne-viru
Mul on ka vaja siis 1 v6im ära remontida...

Pmlslt v6imendi osa on korras , aga see pingemuunduri osa on läbi..

sinna oleks vaja siis 6 irfiz34g ja u16c20c ja v6ibolla veel midagi... Mis oleks sellise remondi hinnaks ja kas tasuks yldse teha...

V6ibolla pakub huvi varuosadeks... veel oleks varuosadeks pakkuda elta 200w+200w autov6im , millel on sama teema , mis eelmisel . Viimast sai mingiaeg toiteblokkidega kuulatud .

_________________
Kui minema hakkab, siis kaardilugeja külge ette ja "Las minna!!".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Parandan auto helisüsteemi võimendeid
PostitusPostitatud: 01.01.2009 21:53 

Liitunud: 09.12.2003 17:39
Postitusi: 418
Asukoht: Pärnumaa
kaua sul keskmiselt läheb aega vea diagnoosimiseks, paranduseks ja kontrolliks?

kuna ise kaugel tartust olekt tore teada et kas toon tartusse ise ära ja teen näiteks õhtaga ära või peaks gargoga saatma?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Parandan auto helisüsteemi võimendeid
PostitusPostitatud: 02.01.2009 15:45 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.06.2007 16:18
Postitusi: 5875
Asukoht: Ida-lääne-viru
Wearder kirjutas:
kaua sul keskmiselt läheb aega vea diagnoosimiseks, paranduseks ja kontrolliks?

kuna ise kaugel tartust olekt tore teada et kas toon tartusse ise ära ja teen näiteks õhtaga ära või peaks gargoga saatma?



ma usun , et läheb kauem , vaevalt tal k6ikki juppe kohe v6tta on;)

_________________
Kui minema hakkab, siis kaardilugeja külge ette ja "Las minna!!".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Parandan auto helisüsteemi võimendeid
PostitusPostitatud: 02.01.2009 16:46 

Liitunud: 03.12.2008 19:32
Postitusi: 21
Jah, ma juba vastasin talle eile PS-i teel. Katsume selle teema siin puhta hoida, konkreetne soov ikkagi siis PS-i teel saata ja siia siis teistele nägemiseks pigem kas kiita või laita, kes on oma võimud toonud ja tagasi saanud, et siis teema pisut adekvaatsem.

Hetkeseisuga siis (kolm kuud umbes teinud seda asja nüüd) läbi käinud 18 võimendit. Kõik on ravi saanud, hetkel kaks tegemisel.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Parandan auto helisüsteemi võimendeid
PostitusPostitatud: 31.01.2009 13:48 

Liitunud: 03.12.2008 19:32
Postitusi: 21
Mitte, et tööd vähe aga kindlasti on hädalisi ja selleks ka foorum, nii et upitan!

Igaksjuhuks mainin veel, et kui parandamisest elektroonika osas endal mingit aimugi pole, siis ärge proovige neid võimendeid "parandada", sest see teeb tihtipeale rohkem kahju kui kasu!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Parandan auto helisüsteemi võimendeid
PostitusPostitatud: 02.02.2009 15:47 

Liitunud: 12.02.2008 16:01
Postitusi: 131
Töö kiire ja korralik!!!! Postiivne!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Parandan auto helisüsteemi võimendeid
PostitusPostitatud: 03.02.2009 12:18 

Liitunud: 27.09.2004 21:36
Postitusi: 857
Minu võimendi sai ka seal ravi :). Põhimõtteliselt läks siis sisse uus trükiplaat koos kõigega, korpus jäi ainult vana.

Soovitan!
Töö on tõesti kiire ja korralik, hind ka soodne :)

_________________
Wanker (auto) - see on mehaaniline olend, mis koosneb kahest lahutamatust osast: masinast ja juhist. Mõlemal neist on iseloom, tahe ja nõrkused.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Parandan auto helisüsteemi võimendeid
PostitusPostitatud: 03.02.2009 12:31 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.06.2007 16:18
Postitusi: 5875
Asukoht: Ida-lääne-viru
minu käest kysis 8 sellise 8x20=160eek sissejootmise eest 1000 eeku ...

Teema aga tahab puhas hoida , et mitte arutleda , kuidas on..

_________________
Kui minema hakkab, siis kaardilugeja külge ette ja "Las minna!!".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Parandan auto helisüsteemi võimendeid
PostitusPostitatud: 03.02.2009 12:40 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.12.2008 02:57
Postitusi: 627
Asukoht: Tallinn
trykmann kirjutas:
Minu võimendi sai ka seal ravi :). Põhimõtteliselt läks siis sisse uus trükiplaat koos kõigega, korpus jäi ainult vana.

See tekitab paar küsimust, mida ei saa kohe küsimata jätta. Esiteks, mis sai selle võimendiga juhtuda, et terve trükkplaat vajas vahetamist? Teieks, kas tõesti tasus kõiki neid osi vahetama hakata?

_________________
BMW 540 SUPERCHARGED! + Mazda 626 + Frontera TURBO


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Parandan auto helisüsteemi võimendeid
PostitusPostitatud: 03.02.2009 15:13 

Liitunud: 03.12.2008 19:32
Postitusi: 21
Jumal teab, mis sellega juhtuda võis aga enamus radu olid kõlbmatud. Võite küsida, palju ma selle eest raha küsisin ja teiseks, ma pole ühegi killeriga omaarust mingit äri teinud(ainulot jututasandil küsiti palju maksab see ja see ja kui inimene on ise nii osav, et teab täpselt, mis rikkis, siis ei tohiks ka ju raske olla neid välja joota ja uusi sisse. Seetõttu kahtlustasin et võib veel palju muud häda olla. On kogemusi, et lihtsam on öelda suurem summa ja hiljem küsida palju läks kui et ennustada et ehk saab 200-ga ja siis kui on midagi muud viga lisaks, siis ei tee enam kuidagi kliendile selgeks, kuidas enne sai 200 olla), veelvähem ma ei mäleta et ma oleks KUNAGI KUNAGI KUNAGI võtnud oma töö eest rohkem kui 600. Teema puhtana hoidmise kohapealt tuleks kah uuesti lugeda. Puhas ma tahan et ta oleks selliseslt lollist ilast, a la , ta parandas mul kah 1000 krooni eest. Ja küsimused lihtsalt PS, kuna siis pole teistel vaja siin läbus tuhnida, kellel abi vaja. Igasugune kriitika ja ka positiivsed kommentaarid olid ju lubatud. Nii et PALUN adminitelt või modedelt niisamaplõksujate ila ära kustutada.

Kristjan


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Parandan auto helisüsteemi võimendeid
PostitusPostitatud: 08.02.2009 14:09 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.07.2003 12:04
Postitusi: 716
Asukoht: Pirita-Kose-Kloostrimetsa ringrada
avfix kirjutas:
Jumal teab, mis sellega juhtuda võis aga enamus radu olid kõlbmatud. Võite küsida, palju ma selle eest raha küsisin ja teiseks, ma pole ühegi killeriga omaarust mingit äri teinud(ainulot jututasandil küsiti palju maksab see ja see ja kui inimene on ise nii osav, et teab täpselt, mis rikkis, siis ei tohiks ka ju raske olla neid välja joota ja uusi sisse. Seetõttu kahtlustasin et võib veel palju muud häda olla. On kogemusi, et lihtsam on öelda suurem summa ja hiljem küsida palju läks kui et ennustada et ehk saab 200-ga ja siis kui on midagi muud viga lisaks, siis ei tee enam kuidagi kliendile selgeks, kuidas enne sai 200 olla), veelvähem ma ei mäleta et ma oleks KUNAGI KUNAGI KUNAGI võtnud oma töö eest rohkem kui 600. Teema puhtana hoidmise kohapealt tuleks kah uuesti lugeda. Puhas ma tahan et ta oleks selliseslt lollist ilast, a la , ta parandas mul kah 1000 krooni eest. Ja küsimused lihtsalt PS, kuna siis pole teistel vaja siin läbus tuhnida, kellel abi vaja. Igasugune kriitika ja ka positiivsed kommentaarid olid ju lubatud. Nii et PALUN adminitelt või modedelt niisamaplõksujate ila ära kustutada.

Kristjan



Ma pole mingi spets võimendi parandaja, aga minu silmealt läbikäinud, läbikärsanud võimendeid on ca. 100+ ja ei ole olnud veel ühtegi, kus oleks tulnud trükkplaati vahetada! Teiseks trükkplaati vahetada ei ole reeglina võimalik - sest seda pole saadagi, kui just ise teha, aga see on ka sisuliselt võimatu, sest trükkplaadi skeemi saada pole ja ise seda joonestada on suht mõtetu, kui mitte võimatu.
Teiseks ei saa kunagi võimendite remondi hinda luua hinnakirja alusel, sest osade odavamate võimendite viga piirdub mõne mahapõlenud transiga - ala. 27.- tk ja pool tundi tööd. On ka võimendeid, kus ainuüksi juppide hind ületab 1600.- (soovikorral võin tuua terve hunniku näiteid). Ja see, kui võimendi parandaja ei suuda viga leida ja vahetab kindluse mõttes kõik jupid välja, on juba esimene vihje ebaprofessionaalsuse poole.

_________________
Team BSM & DD AUDIO tooteid saab minu käest & 160+dB Street Car
Friiza: "Mees kes hoolitseb selle eest, et teie kõrvakiled katki läheksid:P"


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 13 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7