Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 06.05.2024 18:29

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: DLS A8 probleem
PostitusPostitatud: 30.03.2010 15:38 
Kasutaja avatar

Liitunud: 14.06.2005 18:24
Postitusi: 7
Asukoht: Tabasalu
Tere

Minu süsteemis on kaks võimendit DLS A2 ja A8, võimud asuvad pagasnikus ja eest aku pealt tuleb 35mm2 kaabel ja jaguneb kaheks 20mm2 kaabliks. Mass on võetud mõlemale samast punktist ühe klemmi alt võimude lähedalt. Olen kaua ehitanud ja mõtlesin prooviks ühendada võimud ära, seega võimude mass on ettevalmistamata - värvi peale on klemm poldiga kinni tõmmatud. Mure järgmine: A8 läheb kiiresti kuumaks, väga vaikselt tuleb heli läbi ja kui makist kõvemaks keerata siis hakkab vahele jätma ja lõpuks läheb protection peale. Bassi löökide ajal kukub pinge voldi võrra (14.3>13.3) ja kogu auto vilgub kaasa. A2-l seda probleemi ei ole, kõik toimib ilusasti. Kas probleem võib siiski olla massis? Või võib võimendiga midagi lahti olla. Võimendi töötas viimati korralikult, kuid kukkus hiljuti poole meetri pealt maha, väliseid vigastusi ei ole. Saatsin Salupale ka kirja, kuid mõtlesin, et uurin siit ka.

A8 juhib esikõlareid Alpine SPX-177R ja A2 juhib bassikat Focal 27v2. HU on Pioneer DEX-P99R

Süsteemi kohta lisainfo: a6.edicypages.com

Ette tänades,

Edvard
5164503


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: DLS A8 probleem
PostitusPostitatud: 31.03.2010 10:49 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
Mina saaks küsimusest või tegelikult teemast aru, kui hädaline on endast kõikvõimaliku andnud, et viga vältida ja/või selle ka kõrvaldanud.
Seda enam, et sellest massikaablist siin nii palju juttu on olnud ... :help

Kui ise tead selle tähtsusest ja mitte midagi selleks teinud ei ole (võtaks see ehk max 10min aega), siis niipalju aega ikka on et foorumis minu silmis täiesti mõttetu teema teha ? :D


Mul on autol esirehv nagu pooltühi ja "ujub" teepeal, mõtlesin siin küsida, et kas on ikka selle pärast või peaks rooliotsad üle vaatama ?

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: DLS A8 probleem
PostitusPostitatud: 31.03.2010 14:25 
Kasutaja avatar

Liitunud: 14.06.2005 18:24
Postitusi: 7
Asukoht: Tabasalu
Saan su frustratsioonist aru, kuid teine võim töötab perfektselt selle "pooliku" massiga ja mõlemad kaablid lähevad ühe joodetud klemmi alla. Tahtsingi üle küsida, et kas on võimalik et üks kaabel klemmis saab massi aga teine ei saa. Õige massi koha ettevalmistamiseks läheb mul vähemalt tund ja selleks mul õhtul kell 22 aega enam ei olnud. Oluliselt lihtsam oli küsida teadjamate käest.
Vabandust, kui ennast ebaselgelt väljendasin ja mõttetu teema tegin. Enamus teemad, mis ma leidsin oli lahenduseks massi parendamine. 90% usun, et minu puhul see teemaks ei ole, sellest ka teema püstitus.

Täna annan võimu Salupale üle vaatamiseks.

Edvard


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: DLS A8 probleem
PostitusPostitatud: 31.03.2010 14:40 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
Kummaline on sinu järgmine samm, enne eelnevalt endast oleneva andmise, aga vast saad oma murele lahenduse :)

Nüüd oled sa nõus veel oma pooltühja rehviga auto remonti viima ... :D

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: DLS A8 probleem
PostitusPostitatud: 29.07.2010 00:55 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.08.2008 10:40
Postitusi: 424
Asukoht: Tallinn, Muuga
Võimude masse oleks ju kergem olnud vahetada.

_________________
Opel Astma 20SEH; Audi A6 3.2Q


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7