Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 27.04.2024 23:20

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 20 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Abi võimuga.
PostitusPostitatud: 17.11.2010 12:55 

Liitunud: 03.11.2010 21:33
Postitusi: 42
Aga kas 2 kanalise võimu puhul võib panna ühte kasti kaks erinevat marki woofrit mis praktilielst sama W rms-iga või heli muutub ikka kohutavaks ?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Abi võimuga.
PostitusPostitatud: 17.11.2010 14:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 09:41
Postitusi: 2771
Asukoht: Tallinn
Ei soovita panna sama sagedusvahemikku mängima erinevaid elemente, isegi kui need nt W osas sarnased on, helikvaliteet kannatab.

Tõnu

_________________
Driven by goa ::: Caraudio.ee
Alla V8 mootoriga võite muru niita


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Abi võimuga.
PostitusPostitatud: 02.12.2010 01:47 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.11.2010 19:40
Postitusi: 314
Kui tegemist on monovõimuga millel on küljes kaks kanalit ehk no kaks pesa woofrite jaoks kas siis kui ma ühendan ühte kanalisse ühe woofri ja teisse teisse mis mõlemad on 4 oomised kas siis kokkuvõttes jäävad need kõlarid ikka 4oomiseks või muutub oomid? Sest kui monovõimu millel on üks kanal vaid ja kaks subwoofrit sinna kanalisse panna siis muutub küll oom teiseks.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Abi võimuga.
PostitusPostitatud: 02.12.2010 12:01 
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.03.2006 11:19
Postitusi: 1292
Asukoht: Harjumaa
SPL mies kirjutas:
Kui tegemist on monovõimuga millel on küljes kaks kanalit ehk no kaks pesa woofrite jaoks kas siis kui ma ühendan ühte kanalisse ühe woofri ja teisse teisse mis mõlemad on 4 oomised kas siis kokkuvõttes jäävad need kõlarid ikka 4oomiseks või muutub oomid? Sest kui monovõimu millel on üks kanal vaid ja kaks subwoofrit sinna kanalisse panna siis muutub küll oom teiseks.

Tõenäoliselt on võimus jah otsad koos, nii et pead vaatama kas see võim toetab ikka 2 oomi.

_________________
quote oopc /naljakas ka neid videoid näha kus mingi aeg tuntakse eest sõites end nagu mingis kosmose laevas kuid muis politsei auto kaamerast näeb välja nagu ajast räsitud silo käru kus lugematu hulk hingavaid organisme sees./


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Abi võimuga.
PostitusPostitatud: 18.12.2010 20:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.11.2010 19:40
Postitusi: 314
Seda minagi arvan hea, et kahte 2+2 oomist kõlli vahele ei ühendanud muidu oleks tulnud 0,5oomi ja oi võim oleks läbi läind, võim on 1ohm stable. Nüüd vist, et see süsteem töötaks pean ühendama mõlemad 4ohmi peale ja see teeb süsteemis kokku 2 ohmi siiski asi jääb minu võimu taga nõrgaks ja peaks vist otsima kohe sellised 2 subwooferit mis niisama on 1ohm ilma sillatamisteta jne. Oskab keegi soovitada midagi head firmat Alpine-t olen uurinud seal vist nii teha ei saa aga näiteks pioneer olen uurinud aga vähe juttu. Koguvõimsus siis 1ohm 1000w rms ja tahaks sinna 2 wooferit vahele. Või siis ühte 15'' kui sellist on mis on ühe oomi peal mängitav ja 1000w RMS. Kui ka võtta siis vist sobiks 4+4 lahendus ka kui neid kaks oleks? See teeks ka kokku 1ohm aga samas jällegi ei tea kas need woofrid suudavad 1ohmi peal mängida või kõllide puhul pole erilist vahet?


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 20 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7