Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 08.05.2024 19:51

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 20 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Ühendamisel vajaks abi
PostitusPostitatud: 19.11.2010 18:42 

Liitunud: 15.03.2010 23:45
Postitusi: 52
Nii proovisin, et panin kõik nii naq ennem keegi mainis.
Kuid see Y asi jäi vähe segaseks. Ma panin RCA maki ülemistesse aukudesse ja võimendi ülemistesse aukudesse. Ning ülejäänud kõik nii nagu eelnevalt mainitud. Pean Y otsa 1 ostma ikkagi?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ühendamisel vajaks abi
PostitusPostitatud: 19.11.2010 19:12 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.06.2007 16:18
Postitusi: 5875
Asukoht: Ida-lääne-viru
JUSTer001 kirjutas:
Nii proovisin, et panin kõik nii naq ennem keegi mainis.
Kuid see Y asi jäi vähe segaseks. Ma panin RCA maki ülemistesse aukudesse ja võimendi ülemistesse aukudesse. Ning ülejäänud kõik nii nagu eelnevalt mainitud. Pean Y otsa 1 ostma ikkagi?

Ei , nii ilmselt panna ei tohi. Ilmselt sa on sul ikkagi erinevates väljundites ja kui sa makilt keerad balanssi esimese ja tagumise otsa vahel , siis see mõjub sellele wuufrile kah.
Mina kasutaks ühte y otsa ja selle paneks maki taha. kahene ots maki tagumise väljundi või woofri väljundi punasesse ja valgesse. Ühene ots rca kaablisse.
Teine y kaabel võimendile. Võimendil siis kahene ots m6lemasse valgesse ja ühene ots kaablisse.

Üks juhe rca kaablil jääb sul sellisel juhul üle , aga vähemalt on kindel , et mõlemad kanalid mängivad nüüd sama võimsusegha.

Samas kui kahte y otsa ei raatsi osta , siis piisab kui paned ainult võimendi poole ja maki taga kasutad ainult ühte auku .

_________________
Kui minema hakkab, siis kaardilugeja külge ette ja "Las minna!!".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ühendamisel vajaks abi
PostitusPostitatud: 20.11.2010 21:41 

Liitunud: 15.03.2010 23:45
Postitusi: 52
Nii :? Nagu ma aru saan siis makil on LINE OUT, üleval valged 2tk all punased 2tk
Võmul sama moodi. Mitu RCA'd peab olema? Mitu Y kaablit? Kõige parem oleks kui keegi oleks nii hea ja viitsiks joonise teha siis ma saaksin ehk aru. Kuna ma esimest korda võimuga tegelen siis ei ole see üldse nii lihtne kui tundus. Proovisin igatepidi aga woofrisse heli küll ei läinud :S


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ühendamisel vajaks abi
PostitusPostitatud: 23.11.2010 02:07 

Liitunud: 15.03.2010 23:45
Postitusi: 52
up :?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ühendamisel vajaks abi
PostitusPostitatud: 08.12.2010 00:40 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.12.2008 02:57
Postitusi: 627
Asukoht: Tallinn
Seda süsteemi pole mõtet Y-kaablitega keeruliseks ajada. Bassiosa on reeglina paremas ja vasakus kanalis nagunii identne ning kui neis peakski mingi erinevus olema, siis midagi katastroofilist ei juhtu.

Ühesõnaga võta 2-kanaline RCA kaabel, võimendi poolt ühenda need ülemistesse pesadesse ja maki poolt üks punasesse, teine valgesse (kuhu täpsemalt, ei oska öelda ega joonistada, kuna ei leidnud kuskilt, milline makk sul on).

_________________
BMW 540 SUPERCHARGED! + Mazda 626 + Frontera TURBO


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 20 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7