Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.04.2024 03:51

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 19 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Võimendi klemmide kruvid
PostitusPostitatud: 13.02.2011 17:04 

Liitunud: 20.10.2010 17:58
Postitusi: 113
Probleem selline, et minu kätte on sattunud mitu võimendit, millel mingil imelikul põhjusel ei ole kruvisid, millega juhtmed klemmide külge kinnitatakse.
Otsisin elfast, oomipoest ja noortehnikust minule ei jäänud silma, et kuskil neid pakutaks. Keegi oskab öelda, kust neid saada võiks?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võimendi klemmide kruvid
PostitusPostitatud: 13.02.2011 17:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.03.2005 14:35
Postitusi: 1774
Asukoht: imavere-tallinn
Kunagi jäi silma kusagil tööriista marketis voi mingis taolises kohas.

_________________
Madis. Http://freelander.planet.ee audi a6 avant 3.0bitdi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võimendi klemmide kruvid
PostitusPostitatud: 13.02.2011 22:10 
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.11.2005 15:12
Postitusi: 1109
Mingi imelik komme on jah kruvid ära võtta. Mul on kah päris mitmetel võimudel kruvid jalutama läinud kuhugi.
Ma otsisin päris pikalt võimule kruve. Eestist ei leidnud kuskilt. Inglismaa ebays müüs üks inimene aga ulme hinnaga(2tk äkki 5 naela vms) ja lõpuks leidsin Saksamaa ebayst parema hinnaga ja ostsin kõik kruvid ära mis neil müüa oli kuna neid on täiesti võimatu kuskilt leida. Käisin kah mööda ehituspoode ja audio poode aga mitte kuskil ei müüda. Ehituspoest sain küll väiksed kruvid aga kõige lühem variant nendest oli ikka natuke liiga pikk ja seda kandilist seibi ei suutnud kah kuskilt leida õiges mõõdus.
to freelander:
Tartu Tööriistamarketis igatahes ei olnud.

_________________
Street B 148.4dB......Street C 150,9dB......Extreme 162,5dB


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võimendi klemmide kruvid
PostitusPostitatud: 13.02.2011 22:15 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.03.2005 14:35
Postitusi: 1774
Asukoht: imavere-tallinn
Huvitav et ei olnud, tean et kusagil neid müüdi aga ..... pean selle üle vist mõtlema natuke.

_________________
Madis. Http://freelander.planet.ee audi a6 avant 3.0bitdi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võimendi klemmide kruvid
PostitusPostitatud: 13.02.2011 22:19 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 09:41
Postitusi: 2771
Asukoht: Tallinn
Pikad poldid saab ju suht lihtsalt lühemaks teha käia peal.
Siit ehk leiab midagi:
www.balticbolt.ee
Või siis mõne võimendiremontija käest.

Tõnu

_________________
Driven by goa ::: Caraudio.ee
Alla V8 mootoriga võite muru niita


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võimendi klemmide kruvid
PostitusPostitatud: 13.02.2011 22:27 
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.11.2005 15:12
Postitusi: 1109
MantaOwner kirjutas:
Pikad poldid saab ju suht lihtsalt lühemaks teha käia peal.

Tõnu

Nii saigi tehtud, et käiaga kiirelt natuke otsast maha aga päris õiged need poldid ikka ei olnud.

_________________
Street B 148.4dB......Street C 150,9dB......Extreme 162,5dB


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võimendi klemmide kruvid
PostitusPostitatud: 13.02.2011 23:31 
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.10.2009 23:44
Postitusi: 1187
yhel võimul mis mulle rändas olid ka kruvid vist jalutama läinud ja oli robustselt metalli-sööv kruvi sisse lastud. geeni-uss

_________________
4 2 0


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võimendi klemmide kruvid
PostitusPostitatud: 14.02.2011 02:28 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.06.2008 14:18
Postitusi: 230
Asukoht: Tartu-Elva.
Endal peaks ka kuskil neid kruve olema.Totaalselt katki läinud võimud said varuosadeks ja kruvid rändasid ilusasti karpi.Neid on ka erinevaid ja kuskilt osta polnud.Sai nii mõnigi kruvi hädalisele antud.Osadel inimestel oli komme hoida lihtsalt võime autos(katkisi nt.)Ja nii need kruvid sealt jalga lasidki kui tugevasti kinni ei keerata.

_________________
M:Maki pistikuid!Kui on kellelgil üle välismaiseid münte(ka INGLISMAA!),vanu puukastiga raadioid,audiokassette ,taksofonikaarte,vanu mänguasju(metallauto),Elvaga postkaarte,ka visiitkaarte,siis võib mulle teada anda!KA MAKILINTE!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võimendi klemmide kruvid
PostitusPostitatud: 16.02.2011 20:19 

Liitunud: 20.10.2010 17:58
Postitusi: 113
Tundub, et probleem ei ole siis ainult minul nende leidmisega, vaid tervel Euroopal :D Mõnele ettevõtlikumale äriidee siis siit.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võimendi klemmide kruvid
PostitusPostitatud: 16.02.2011 20:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.07.2010 10:24
Postitusi: 154
Jah, täpselt sama probleem minulgi, aga peale parandust leidis parandaja et paneb sinan ilusad roostes tavalised poldid. Aga need suured pead neil suht häirivad, soojemaks läheb sisi peaks need maha lõikama.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võimendi klemmide kruvid
PostitusPostitatud: 16.02.2011 21:45 
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.11.2005 15:12
Postitusi: 1109
Mul on igatahes umbes 50 tükki neid õigeid kullatud võimu kruve aga nendest ma loobuda ei kavatse, sest nägin kurja vaeva, et neid leida. :D Muidugi neid on päris palju erinevaid mõõte, mul on need kõige levinumad mis on enamasti just kõlariklemmidel, vooluklemmidel on enamasti natuke suuremad ja suurema kandilise seibiga.

_________________
Street B 148.4dB......Street C 150,9dB......Extreme 162,5dB


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võimendi klemmide kruvid
PostitusPostitatud: 16.02.2011 21:51 
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.09.2009 01:40
Postitusi: 1460
Asukoht: elva
Need mutrid ja kruvid kaovad ära kui nad pole lõpuni kinni keeratud.
Kui sul nelja kanaliga võim näiteks, äärmised augud tavaliselt sildade all ja keskmised lihtsalt jalutavad värina peale minema.
Alati kinni keerata!

_________________
Lasen jalakäijad alati "üle"!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võimendi klemmide kruvid
PostitusPostitatud: 18.02.2011 03:48 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.12.2008 02:57
Postitusi: 627
Asukoht: Tallinn
Ma ei taha nõustuda, et tegu on mingi erilise tehvitsiidiga.

Noor Tehik müüb Caliberi ja mingi aeg olid Järve Noores tehnikus sellised täiesti olemas:
http://www.caliber.nl/index.php?cPath=50_145
Ehk saab tellimise peale praegugi?

Samuti leidub ka eBays:

http://shop.ebay.de/i.html?_nkw=Verst%C ... m270.l1313




jarxz kirjutas:
Mul on igatahes umbes 50 tükki neid õigeid kullatud võimu kruve aga nendest ma loobuda ei kavatse

Tekib küsimus, et kui sul neid nii palju on ja loobuda ei kavatse, siis mida sa teed nendega? Midagi analoogset mersupeeglite äriga, et tekitad nõudlust? :lol

_________________
BMW 540 SUPERCHARGED! + Mazda 626 + Frontera TURBO


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võimendi klemmide kruvid
PostitusPostitatud: 18.02.2011 09:18 
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.11.2005 15:12
Postitusi: 1109
Salupa kirjutas:
jarxz kirjutas:
Mul on igatahes umbes 50 tükki neid õigeid kullatud võimu kruve aga nendest ma loobuda ei kavatse

Tekib küsimus, et kui sul neid nii palju on ja loobuda ei kavatse, siis mida sa teed nendega? Midagi analoogset mersupeeglite äriga, et tekitad nõudlust? :lol

Ei tekita nõudlust :D ja mitte loobumise all mõtlesin seda, et neid ma eraldi müüma kellelegi ei hakka. :) Tegelt sai neid väga pikka aega otsitud ja kui leidsin siis sai kõik ära ostetud müüja käest mis tal oli, sest nii tuli soodsam ning tõesti ei viitsi iga kord uuesti otsima ja tellima hakkata kui vaja. Küll nad ajapikku ära kuluvad, sest päris tihti on sattunud minu kätte võime millelt on mõned kruvid kadunud või on kõik kruvid jalutama läinud.
Mõnel inimesel on mingi haige komme kruvid ära võtta, juu on nad igal pool tehvitsiitne kaup.

_________________
Street B 148.4dB......Street C 150,9dB......Extreme 162,5dB


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võimendi klemmide kruvid
PostitusPostitatud: 19.02.2011 00:27 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.06.2008 14:18
Postitusi: 230
Asukoht: Tartu-Elva.
jarxz kirjutas:
Salupa kirjutas:
jarxz kirjutas:
Mul on igatahes umbes 50 tükki neid õigeid kullatud võimu kruve aga nendest ma loobuda ei kavatse

Tekib küsimus, et kui sul neid nii palju on ja loobuda ei kavatse, siis mida sa teed nendega? Midagi analoogset mersupeeglite äriga, et tekitad nõudlust? :lol

Ei tekita nõudlust :D ja mitte loobumise all mõtlesin seda, et neid ma eraldi müüma kellelegi ei hakka. :) Tegelt sai neid väga pikka aega otsitud ja kui leidsin siis sai kõik ära ostetud müüja käest mis tal oli, sest nii tuli soodsam ning tõesti ei viitsi iga kord uuesti otsima ja tellima hakkata kui vaja. Küll nad ajapikku ära kuluvad, sest päris tihti on sattunud minu kätte võime millelt on mõned kruvid kadunud või on kõik kruvid jalutama läinud.
Mõnel inimesel on mingi haige komme kruvid ära võtta, juu on nad igal pool tehvitsiitne kaup.

No inimesed ise küll neid võtma ei hakka! :D pigem ikka kaovad kui pole korralikult kinni keeratud.

_________________
M:Maki pistikuid!Kui on kellelgil üle välismaiseid münte(ka INGLISMAA!),vanu puukastiga raadioid,audiokassette ,taksofonikaarte,vanu mänguasju(metallauto),Elvaga postkaarte,ka visiitkaarte,siis võib mulle teada anda!KA MAKILINTE!


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 19 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 20 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7