Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 07.05.2024 02:58

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 19 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Võimendi klemmide kruvid
PostitusPostitatud: 19.02.2011 00:53 
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.11.2005 15:12
Postitusi: 1109
karlson kirjutas:
No inimesed ise küll neid võtma ei hakka! :D pigem ikka kaovad kui pole korralikult kinni keeratud.

Võtavad ja kohe kõik võtavad ära. :D Mulle on sattunud päris mitu võimu millel on kõik kruvid ära võetud. Ma tahaks näha seda autot milles 4-kanalilisel võimul kõik 11 kruvi korraga küljest loksuvad ja ära kaovad ja nii mitmel võimul korraga :D
Muidugi enasti on lihtsalt paar kruvi puudu ja just sellest tingituna, et pole korralikult kinni keeratud olnud nagu sa ütlesid aga leidub ka selliseid inimesi kes ära võtavad.

Ma tõesti ei tea miks nad need ära võtavad aga näed võtavad. Juu see kullatud kruvi näeb nii ahvatlev välja. :D

_________________
Street B 148.4dB......Street C 150,9dB......Extreme 162,5dB


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võimendi klemmide kruvid
PostitusPostitatud: 19.02.2011 10:08 

Liitunud: 15.04.2009 10:01
Postitusi: 851
Mmmmm... golden screws :D

Pilt

_________________
M:Antislip matte 2€ tk


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võimendi klemmide kruvid
PostitusPostitatud: 20.02.2011 00:41 
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.10.2009 23:44
Postitusi: 1187
vahest juhtub ka nii, et kiiruga kruvitakse otsad lahti ja antakse võim müügi põhjusel ära ja nii need kruvid juhtmete klemmide kylge jäävadki

_________________
4 2 0


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võimendi klemmide kruvid
PostitusPostitatud: 20.02.2011 01:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.06.2008 14:18
Postitusi: 230
Asukoht: Tartu-Elva.
jarxz kirjutas:
karlson kirjutas:
No inimesed ise küll neid võtma ei hakka! :D pigem ikka kaovad kui pole korralikult kinni keeratud.

Võtavad ja kohe kõik võtavad ära. :D Mulle on sattunud päris mitu võimu millel on kõik kruvid ära võetud. Ma tahaks näha seda autot milles 4-kanalilisel võimul kõik 11 kruvi korraga küljest loksuvad ja ära kaovad ja nii mitmel võimul korraga :D
Muidugi enasti on lihtsalt paar kruvi puudu ja just sellest tingituna, et pole korralikult kinni keeratud olnud nagu sa ütlesid aga leidub ka selliseid inimesi kes ära võtavad.

Ma tõesti ei tea miks nad need ära võtavad aga näed võtavad. Juu see kullatud kruvi näeb nii ahvatlev välja. :D

Jarkko,aga tee katse!Sõida autoga,milles on võim lahtiselt sees ja vaata mitu kruvi alles jääb peale teatud aega.Olen ka suht palju võime müünud aja jooksul,aga enamustel ikka olnud kruvid küljes.Pole veel trehvanud niisugust võimu millel ühtegi kruvi pole küljes.On olnud tavaliste kruvidega küll.

_________________
M:Maki pistikuid!Kui on kellelgil üle välismaiseid münte(ka INGLISMAA!),vanu puukastiga raadioid,audiokassette ,taksofonikaarte,vanu mänguasju(metallauto),Elvaga postkaarte,ka visiitkaarte,siis võib mulle teada anda!KA MAKILINTE!


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 19 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7