Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.03.2024 02:06

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 9 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: K: RCA väljundid
PostitusPostitatud: 01.03.2009 19:23 

Liitunud: 28.12.2008 16:21
Postitusi: 8
Küsimus sihuke et mul võimul kokku 6 auku kuhu Rca juhe pista,minu andmete järgi peaks olema 2 out ja 4 in aga imelik on see et kui in väljunditesse panen rca juhtme siis ei tee võim piiksugi,panen aga out väljundisse hakkab töööle.Oskab keegi õelda milles asi või peabki nii olema ? :o Ja kui ei siis mida ma teha saan sellejaoks et seda parandada?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Rca kohta
PostitusPostitatud: 02.03.2009 00:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
Makist signaal väljub, ehk siis peadki kasutama OUT pesasi minu teada ...
Võimendile siseneb, sel juhul IN pesad :)

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Rca kohta
PostitusPostitatud: 02.03.2009 19:34 

Liitunud: 06.11.2007 22:09
Postitusi: 23
Asukoht: P-J
ViktorT kirjutas:
Makist signaal väljub, ehk siis peadki kasutama OUT pesasi minu teada ...
Võimendile siseneb, sel juhul IN pesad :)

Minu andmete järgi paneb dowline RCA-kaabli võimul väljundisse, out'i, mitte IN pesasse nagu peab, sest pannes RCA võimu sisendisse ei tööta midagi, aga pannes out'i hakkavad kaks kanalit tööle. Teises foorumis rääkis ta sellist juttu :D võibolla tegi siin väikse näpuka. :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Rca kohta
PostitusPostitatud: 02.03.2009 19:43 

Liitunud: 28.12.2008 16:21
Postitusi: 8
RK1.0 kirjutas:
ViktorT kirjutas:
Makist signaal väljub, ehk siis peadki kasutama OUT pesasi minu teada ...
Võimendile siseneb, sel juhul IN pesad :)

Minu andmete järgi paneb dowline RCA-kaabli võimul väljundisse, out'i, mitte IN pesasse nagu peab, sest pannes RCA võimu sisendisse ei tööta midagi, aga pannes out'i hakkavad kaks kanalit tööle. Teises foorumis rääkis ta sellist juttu :D võibolla tegi siin väikse näpuka. :)


Jah täpselt suuur tänu et parandasid mind Nii ta on jah et out'i läheb Rca kaabel kuigi peaks nagu ikka In'i minema ? Vägahuvitav ja vabandust et valesti väljendasin ennast endal kaa pea pulki täis kuna ei leia sobivat lahendust ja ei oskagi enam kuskilt ostida,ja kui aus olla siis minuarust ei mängi kaa need 2 kanalit niihästi nagu peaks :S


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Rca kohta
PostitusPostitatud: 02.03.2009 21:10 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
Ju siis on mingi odav hiina võim, millel pesade peal olevad kirjad "vahetusse" läinud :D

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Rca kohta
PostitusPostitatud: 02.03.2009 21:21 

Liitunud: 28.12.2008 16:21
Postitusi: 8
seda küll nüüd uskuda ei tahaks et odav hiina võim ? Võim JBL 520-Watt RMS 4-Channel amplifier
Sellekohapealt ma küll nüüd nõusolekut ei annaks :D oleks mingi vana hiina pask oleks ma juba ammu loobunud ja selle teisse ilma saatnud juu :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Rca kohta
PostitusPostitatud: 02.03.2009 21:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
Mu mõistus ei võta vastu sellist kombot:
Makist ühendatakse RCA OUTouti ja ka võimule OUTputi ja seejärel võim töötab nagu peaks ...

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Rca kohta
PostitusPostitatud: 02.03.2009 23:33 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.12.2008 02:57
Postitusi: 627
Asukoht: Tallinn
Ma ei taha küll katkise grammofonina kõlada, kuid võimendite remont on selline asi, kus interneti teel saab väga vähe ära teha.

Üks võimalus on selline, et sisendiklemmid võivad olla murdunud (JBL ja ka teiste firmade võimenditel on seda ennegi juhtunud) ning seepärast nad ei toimi. Lihtsama ehitusega võimenditel on sisendid-väljundid omavahel otseühenduses ja nii jõuabki väljundisse lastud signaal sisendisse. GTO75.4 võimendil ei ole väljund mitte "non fading", vaid "front" kanalitest võetud - see seletab ka asjaolu, miks ainult kaks kanalit mängivad. See on kõigest üks oletus, millele ilma asja katsumata ei saa kinnitust anda.

_________________
BMW 540 SUPERCHARGED! + Mazda 626 + Frontera TURBO


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Rca kohta
PostitusPostitatud: 03.03.2009 00:43 

Liitunud: 28.12.2008 16:21
Postitusi: 8
2 kanalit töötab praegu sellepärast et ainult 2 otsaline rca juhe kah hetkel,aga ma ei kujuta ette kui ma topelt rca juhtme veaks kas siis hakkaks tööle ülejäänud 2 kanalit.Kuna out väljundeid on juu ainult 2 ja mitte rohkem,seeda kui ma veaks topelt rca peaks in väljundid tööle hakkama,millepuhul ma väga kahtlen :s ühesõnaga oleks vaja võimendi remonti viia? oskab keegi õelda palju sihuke lõbu ka maksab ?


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 9 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7