Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.04.2024 01:50

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Pioneer GM-X922 mõni küsimus..
PostitusPostitatud: 04.02.2012 16:22 

Liitunud: 25.03.2008 09:52
Postitusi: 268
Asukoht: Keila, Harjumaa
Tervist, ostin omale võimendi elemendile kfc-w1225db. Kuid tekkisid mõned küsimused vöimukohta.
Element siis 2x4ohm 300wrms. (10a laos seisnud, ehk tutikas vanakool). Võimendiks sai siis valitud pioneer gm-x922, kuna alati usa tehnika nagu rohkem istunud, ning töökindlust näidanud minujaoks. võimust niipalju siis googeldanud et usa siseturu varjant, ning mexicos on ta tehtud. Peal suuresuuga suured jõud lubatud, kuid reaalselt lootsin et ehk 60prossa on sellest mis lubatakse, et ehk,
ehk peaks piisama...
:uhoh
Võimendi on A-Klass, 2x30a kaitsmega, 2x ventikaga, 2x kanaliga.
Peal tal kirjad et
180w x2/4ohm
500w x1/4ohm
(din 45324. +B=14,4v)
2-8ohm
400mV- 6.5V

Aga asjajuurde siis

levinum on et on peal
2x150wrms ;1x420wrms Ning input on ka tavaliselt märgitud 400mV-2V ehk siis võin nagu high inputina kasutada rca minuomal???
Google pilti ka võimust... enda omast pole pilti anda hetkel,,
http://amp-performance.de/363-Pioneer-GM-X922.html


kuna võimul 2 ventikat sisse ehitatud, siis tahaks teada, et kas need aint iluasjad või peaksid nad ka kunagi tööle hakkama. Millal siis täpsemalt, siiani pole tööle saanud, kuigi võim läheb ikka mõnuga kuumaks kui kuulata...

Ning siis sooviks teada et mis pistik on kaitsmete kõrval üleval vasakus nurgas.. imepisike, ning ühtegi kirja pole ei emaplaadil ega korpusel., et ta midagi teeks pole nagu märganud...


Ärge päris virtuaalselt mollipange, kui lollid küsimused tunduvad...

_________________
"kui ma tahan et mul tagasild järgi lohiseks, rendin ma käru"@Lupo 3L
VAG, margipõhine diagnostika orig Ross-Tech seadmega, Lihtsam liigutus vabal ajal 5.-


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Pioneer GM-X922 mõni küsimus..
PostitusPostitatud: 06.02.2012 11:31 

Liitunud: 20.10.2010 17:58
Postitusi: 113
Ventilaatorid tõenäoliselt kontrollitud termotakisti või termotakistite poolt.
Mul ühel võimul oli vaja ka kindlalt selgeks teha, kas ventilaator töötab või mitte, võim läks küll üsna soojaks aga vent tööle ei hakanud. Jootekolviga termotakistit soojendades rakendus.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Pioneer GM-X922 mõni küsimus..
PostitusPostitatud: 07.02.2012 01:53 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.12.2008 02:57
Postitusi: 627
Asukoht: Tallinn
See võimendi annab reaalselt umbes 350W 4 oomi peal sillas.

Päris A-klass ta ei ole. Pioneer kirjutas seda lihtsalt teatud ajastul oma võimenditele peale.

High input kasutamise võimalus sõltub lisaks sisendi tundlikkusele ka sellest, et maki kõlarisignaali sisselaskmiseks peab võimendi sisendi miinus olema muust maandusest lahtisidestatud. Minu mäletamist mööda sellel võimendil nii ei ole. Seega kõlarisignaali otse RCA sisendisse lasta ei soovita.

Kaitsmete kõrval olev lüliti muudab toiteploki töösagedust veidi. Et kui võimendi segab mõnda AM jaama, siis lüliti teise asendisse lülitades peaks viga kaduma.

_________________
BMW 540 SUPERCHARGED! + Mazda 626 + Frontera TURBO


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Pioneer GM-X922 mõni küsimus..
PostitusPostitatud: 07.02.2012 13:15 

Liitunud: 25.03.2008 09:52
Postitusi: 268
Asukoht: Keila, Harjumaa
olgu, suured tänud vastuste eest, kahtlustasin isegi, et on termotakistiga vms lahendatud, kuid et see niihilja sekkub ei osand kahtlustada, eks ma siis ei julgend piisavalt kuumaks lasta, või ta ei läinud piisavalt kuumaks(näpuga transistorit ei kannatanud puutuda igatahes, ning korpus oli ka samuti päris kuum)...

Muidu high inputina kasutamine pold plaanis, lissalt ei saa aru et mismõttes 6,5V sisend?

Aga ehk keegi oskab pakkuda ka reaalselt 2ja8 ohm peal jõudu.. Ning palju peaks olema voolukaabli läbim, (voolu juhtme pikkuseks sain 3,5m akult, ning 0,25m keresse, ning 0,25 aku miinuse ja kerevahele,,, aga paks peaks juhe olema et vöimust 100% potensiaali välja imeda...

_________________
"kui ma tahan et mul tagasild järgi lohiseks, rendin ma käru"@Lupo 3L
VAG, margipõhine diagnostika orig Ross-Tech seadmega, Lihtsam liigutus vabal ajal 5.-


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Pioneer GM-X922 mõni küsimus..
PostitusPostitatud: 07.02.2012 13:35 
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.11.2005 15:12
Postitusi: 1109
Ruc kirjutas:
Aga ehk keegi oskab pakkuda ka reaalselt 2ja8 ohm peal jõudu.. Ning palju peaks olema voolukaabli läbim, (voolu juhtme pikkuseks sain 3,5m akult, ning 0,25m keresse, ning 0,25 aku miinuse ja kerevahele,,, aga paks peaks juhe olema et vöimust 100% potensiaali välja imeda...

2 oomi peale sillatult sa teda ühendada ei tohi ja 8 oomi pealt sillas tuleb vast umbkaudu 200W rms.
Muud reaalselt mõõdetud võimsused on sinu enda antud lingis kirjas.

Pane 20mm2 kaabel ja kärab küll, saaks ka peenemaga hakkama aga arvestades seda, et enamus poes müüdavaid kaableid on vasetatud alumiinium mitte vask siis väga peenikest kaablit pole mõtet vedada.

_________________
Street B 148.4dB......Street C 150,9dB......Extreme 162,5dB


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7