Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 16.06.2024 06:30

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 7 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Vaja nõu garantii asjus.
PostitusPostitatud: 18.06.2009 15:41 

Liitunud: 29.08.2004 01:40
Postitusi: 11
Asukoht: Tallinnas vahel
Tere, ostsin umbes kuu tagasi klapivedru kokkusurumis riistapuu (edaspidi riist :D ) tööriistamarketist, umbes 300 eeku maksis- kõige odavam oli vist. Niih kasutamisel läks riist kohe kõveraks :lol ühtegi vedru ei saand kokku suruda. Vedru tööd tegi sõber hiljem tööjuures ära.
Täna läksin huvi pärast tööriistamarketisse garantii osakonda selle kõvera riistaga, kus mind pmts kohe irvitades 8) pikalt saadeti, minu jaoks selline suhtumine naljakas küll polnud, ja prooviti selgeks teha - raijumise teel - et mul peab endal midagi kõrvade vahel olema, kuna ma riista persse keerasin. Ma tegin garantii vennale selgeks et kui ta maksab mulle 3 sotti peo peale, siis võib ta edasi naerda, ja siis vend pakkus välja et saadavad minu kõvera riista ekspertiisi :? Ma ei saand küll aru mille jaoks; ja ekspertiisil on 2 võimalikku lahendust:

1) positiivse vastuse korral saan uue sirge riista ilma rahata :beer
2) negatiivse vastuse korral uut riista ei saa aga saan ekspertiisi arve, mis tuleb x suurusjärgus ja mille ma pean kinni maksma :kill

Kuna see viimane huvitav pole, siis keeldusin ekspertiisist, võtsin oma kõvera riista pihku ja tulin tulema. Ei hakka ma selle 3 soti pärast jamama.

Mind huvitab ikkagi kas mul oleks õigust olnud saada uus riist?
Kuidas oleks old minupoolt õige käituda? Paneks info kõrva taha, ja kui hiljem mingi kallima riistaga selline jama tuleb siis tean mida teha juba.
Praeguse seisuga on see teine kord juba kus minu garantii nõuet ei rahuldatud. Esimene kord tehti seda vähemalt viisakalt, oli ka teine asi hoopis.

_________________
Running on sbf v8 5,8L väike aga visa...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vaja nõu garantii asjus.
PostitusPostitatud: 18.06.2009 16:17 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
Kui mõistus otsas siis lase tarbijakaitsel enda eest mõelda.

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vaja nõu garantii asjus.
PostitusPostitatud: 18.06.2009 21:59 

Liitunud: 29.08.2004 01:40
Postitusi: 11
Asukoht: Tallinnas vahel
Ahah, kohe tarbijakaitsesse :? a kas muud moodi siis asju ei saagi enam ajada?
Ma olen tööriistamarketist umbes 10000 eegu eest erinevaid tööriistu ostnud, ja nii ei ole ka huvitav kui ma pean iga probleemiga hakkama tarbijakaitsesse pöörduma :(

_________________
Running on sbf v8 5,8L väike aga visa...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vaja nõu garantii asjus.
PostitusPostitatud: 18.06.2009 22:07 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.02.2005 12:47
Postitusi: 3594
Asukoht: Tartu
Sander kirjutas:
Ahah, kohe tarbijakaitsesse :? a kas muud moodi siis asju ei saagi enam ajada?
Ma olen tööriistamarketist umbes 10000 eegu eest erinevaid tööriistu ostnud, ja nii ei ole ka huvitav kui ma pean iga probleemiga hakkama tarbijakaitsesse pöörduma :(


Defineeri siis, mis on Sinu jaoks huvitav.

Tarbijakaitse ongi mõeldud nendele tarbijatele, kes tunnevad, et vajavad kaitset. Muidugi võid ju mõne vandeadvokaadi jutule minna oma murega.

_________________
2018.Datsun masuudipress CVT. 1988.Turist, manuaal. 3 punnvõrri.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vaja nõu garantii asjus.
PostitusPostitatud: 19.06.2009 22:46 
Moderator

Liitunud: 03.06.2005 21:50
Postitusi: 2116
Mul on selline huvitav hobi, mille nimi on Võlaõiguse analüüsimine. Kui soovid, siis võin Sulle seletada, kuidas oma asjad poes korda saada, nii et keegi näkku ei irvitaks. Seletada võin PS, MSN või telefoni (kõik andmed on siit leitavad) kaudu. Avalikult teemat arutada ei soovi.

_________________
SR.ORG @ FACEBOOK!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vaja nõu garantii asjus.
PostitusPostitatud: 20.06.2009 10:51 

Liitunud: 06.05.2003 16:24
Postitusi: 28
pm kirjutad avalduse, millele tööriista market on kohustatud 15päeva jooksul sulle vastama. kui esitad - võta endale koopia kuhu lase esitamise kuupäev kirjutada. kui ei reageeri, siis jah tarbijakaitse.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vaja nõu garantii asjus.
PostitusPostitatud: 20.06.2009 17:18 

Liitunud: 29.08.2004 01:40
Postitusi: 11
Asukoht: Tallinnas vahel
Selge, tänud vastuste eest, et siis ikka peab jõumeetodil asju ajama.
Teema võib sulgeda\kustuda...

_________________
Running on sbf v8 5,8L väike aga visa...


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 7 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7