Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.03.2024 01:55

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 5201 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315 ... 347  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 08.05.2016 13:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: 03.04.2012 22:40
Postitusi: 161
Asukoht: kohila/Tallinn
Keegi samsung galaxy a3 2016 mudelit oskab kiita/laita?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 08.05.2016 16:15 

Liitunud: 08.04.2003 02:55
Postitusi: 1101
Vaatasin Klicki võrdlustabelist, et 700€ iPhone näitajad on samal tasemel 200-300€ androidiga. Kas iPhone vajabki vähem ressursse või maksab see õuna märk ülejäänud raha?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 08.05.2016 17:20 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
No Android ei jookse ju normaalselt ka 4x kõvemate näitajatega :kill Nii väga kui androidi fännid ei tahaks rõhutada, et bränd maksab, on tegu siiski ühe muretuima telefoniga. 6 on mul nüüdseks 1,5 aastat olnud ja enne seda oli 5 pea 2 aastat, kuni pesumasinas ära pesin. Kummagagi polnud mingeid probleeme ei kokku jooksmise ega mingi läägimisega. Ma tean, androidi vennad raiuvad ka, et neil ei läägi aga neil pole ilmselt võrdlusmomenti, et kui sujuvalt võivad asjad telefonis joosta.

Loodan, et kett sai suuremaks saagimiseks teritatud.

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 08.05.2016 18:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
iPhone-iga on lihtne. Seni kui Apple Store-ist tõmmatud asjad on heaks kiidetud on telefon kiire.
Android on selles osas ju võrreldav Windowsiga. Appid/programmid vabalt allalaetavad ja inimesed kes ei viitsi lugeda võivad oma arvuti lihtsate asjadega aeglaseks muuta. Näiteks igasugused "toolbar"-id mida lubatakse installida, harjumusest vajutada "yes"
Teisest küljest saab võrrelda foorumiga. Kui liiga palju kontrollimatut möla tekib, siis on ka olukord jama. Näiteks kasutaja Mees(miskit). Installi selline kasutja omale perekonda vabatahtlikult. Vaevalt igaüks seda sooviks.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 08.05.2016 18:15 
C4V6
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:40
Postitusi: 4195
Asukoht: Kalsarikännit
Kägu kirjutas:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alarmclock.xtreme
Seal see võimalus olemas.

Matemaatikaülesannetega äratust ei soovita, päris vihale ajab selline asi hommikul..



Ei ole seal seda :D Mulle tundub, et see ongi ainult samsungi enda teema

_________________
Jerry lee Lewis was the devil
www.HLautoosad.ee HL'i Facebooki leht tanel@Hlautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 08.05.2016 20:14 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
Tanel kirjutas:
Kägu kirjutas:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alarmclock.xtreme
Seal see võimalus olemas.

Matemaatikaülesannetega äratust ei soovita, päris vihale ajab selline asi hommikul..



Ei ole seal seda :D Mulle tundub, et see ongi ainult samsungi enda teema

Lihtne.
Ma ei tea kas Samsungil on midagi sarnast, kuigi viimase tootja telefon mul on.
Testisin, äratuseni ei viitsinud oodata, muusikat saad ise valida.
https://play.google.com/store/apps/deta ... alarmclock

Teine asi mis proovisin on see: https://play.google.com/store/apps/deta ... ntlewakeup
Rohkem valikuid mida saab sisse/välja lülitada aga kuidagi ebamugav tundub kasutamiseks, vähemalt esialgu.
Just avastasin, väga suur miinus on soov muuta automaatselt ekraani heledust. Lülitad või vaigistad alarmi aga ikka hoiab ekraani liialt pimedana.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 09.05.2016 10:56 

Liitunud: 30.10.2015 14:35
Postitusi: 73
Tanel kirjutas:
Kägu kirjutas:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alarmclock.xtreme
Seal see võimalus olemas.

Matemaatikaülesannetega äratust ei soovita, päris vihale ajab selline asi hommikul..



Ei ole seal seda :D Mulle tundub, et see ongi ainult samsungi enda teema



Imelik, kunagi nagu oli ja kirjelduses on ka kirjas see.

Aga kindlalt olen seda funktsiooni kasutanud sleep as android äpiga, tegemist on pigem unemonitoorimisäpiga kui äratusega aga saab ka äratajana kasutada.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 09.05.2016 13:35 

Liitunud: 12.07.2006 23:47
Postitusi: 3707
Tanel kirjutas:
Nii.
Tele 2'st ostetud Z5 (Jaanuaris vist oli). Sain siis nüüd eelmise nädalani kasutada kuni lasin vastu maad kogemata. Ekraanilt jooksis risti mõra üle. Puutetundlikus lännu.
Uue võtsin nüüd Klickist.

Klicki omal on rohkem mingit saasta peal (mingid imelikud äpid mida näinudki pole). Kujundus on veidi teistmoodi, mingi google kaust on ja mingeid pleikari asju on. Neid ei olnud tele kahest ostetud masinal kohe kindlasti. Installis nüüd mingi 4 uuendust peale ja nüüd on see android 6.0 vms. Kustutasin kogu pasa ära ja kujundasin ära nagu vanasti. Rohkem nagu mingeid vahesid pole näinud...aaa(wifi levi ikooni kõrval on mingi imelik ikoon mida pole varem näinud)
Nüüd lõpetuseks tuleb üks imelik asi mille põhjal te mind kindlasti hulluks peate. Kui ma koguaeg olen rääkinud, et selle Z5 ekraan on mingi imelik, et ei jäta üldse sõrmejälgi, siis selle uuega oli natukese ajaga ekraan üsna pasane juba. Ma ei oska midagi arvata sellest, ehk on mingi kokkusattumus aga ma panin kohe tähele seda

AGA. See samsa mida ma mõned päevad kasutada jõudsin. Kaks positiivset asja.
1. AKU. peale 48 tundi laadimast võtmist oli 22% akut järel. Ma rääkisin sellega omajagu ja käisin ikka netis ka ikka. Wifi, 4g, messenger jms. oli kõik sees. Ma arvan, et tagasihoidlikum kasutaja saab 3+ ööpäeva hakkama ja mingid ruutimis ässad võivad vast viiest rääkida. eks see sitt ekraan lihtsalt võtab nii palju vähem akut
2. Äratusel on mingi fuktsioon mis enne põhiäratust hakkab näiteks viis minutit varem häääästi vaikselt nivood tõstes mingit relax stiilis asja laskma.
Kas keegi teab mingit äppi mida ma tõmmata saaksin sonyle kus oleks ka selline võimalus ?
Alarm clock plusist ja alarm clock xtremest ei leidnud seda võimalust

Edit https://www.youtube.com/watch?v=AP87zAHM6hE Sellised asjad saab mängima panna enne kui päris asi lammutama hakkab

Klickist ostsid sa mitte Eesti turule mõeldud telefoni. Ilmselt kas poola või saksa kraam. Hakkad saama uuendusi teisel ajal kui Eesti omad. Teinekord ei tööta isegi * ja # numbrikoodid mis meil igasugu piletite tellimiseks (ei pruugi nii olla aga ajaloost teada juhtumeid). Nad ostavad igasugu hulgimüüjatelt kokku neid mitte otse tootjalt. Vahel on isegi nii et mõni 4g sagedus puudu (800mhz). Meediast läbi käinud onoffiga seoses.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 25.07.2016 02:03 

Liitunud: 27.12.2009 20:47
Postitusi: 2884
Asukoht: Põhja-Läti
Viisin oma sony z3c garantiide, mälukaart ei püsinud sees ja laadimise klapp ei püsinud kinni.
Ekrani peal jookseb üks väike mõra läbi pealmisel klaasil, kuidagi huvitavalt laadija otsas tekkis, kui läbi une kätte võtsin.


Aga kui lihtsalt läheb et need kaks viga tehakse garantii korras, või hakkavad suruma et klaas katki ja nagunii kukkunud.

Ekraan savi, ei viitsinud enam paberi juppi mälukaarti juures hoida.

Kunagi oli mingi teema ka siin selle kohta, et korda ikka teevad kui mingi ekraan asjad katki öö d.

_________________
BMW


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 25.07.2016 02:26 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.05.2015 16:06
Postitusi: 210
nrgchris kirjutas:
Viisin oma sony z3c garantiide, mälukaart ei püsinud sees ja laadimise klapp ei püsinud kinni.
Ekrani peal jookseb üks väike mõra läbi pealmisel klaasil, kuidagi huvitavalt laadija otsas tekkis, kui läbi une kätte võtsin.


Aga kui lihtsalt läheb et need kaks viga tehakse garantii korras, või hakkavad suruma et klaas katki ja nagunii kukkunud.

Ekraan savi, ei viitsinud enam paberi juppi mälukaarti juures hoida.

Kunagi oli mingi teema ka siin selle kohta, et korda ikka teevad kui mingi ekraan asjad katki öö d.

Ma viisin Z2 garantiisse, sest kaamera ei töötanud. Tehti korda olenemata sellest, et kaamera juures tagaklaasil jooksis mõra. Pandi uus tagaklaas ka ja sai väga hea asi :rokib

_________________
Totaalne randmetöö


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 25.07.2016 19:44 

Liitunud: 28.04.2009 18:43
Postitusi: 259
Asukoht: Tln
nrgchris kirjutas:
Viisin oma sony z3c garantiide, mälukaart ei püsinud sees ja laadimise klapp ei püsinud kinni.
Ekrani peal jookseb üks väike mõra läbi pealmisel klaasil, kuidagi huvitavalt laadija otsas tekkis, kui läbi une kätte võtsin.


Aga kui lihtsalt läheb et need kaks viga tehakse garantii korras, või hakkavad suruma et klaas katki ja nagunii kukkunud.

Ekraan savi, ei viitsinud enam paberi juppi mälukaarti juures hoida.

Kunagi oli mingi teema ka siin selle kohta, et korda ikka teevad kui mingi ekraan asjad katki öö d.



Võivad jorisema hakata küll. Mul hakkasid. Samamoodi oli kriim laadija otsaga. MTTC aga ajas, et neil savi, füüsiline vigastus ja garantii ei kehti. Mingil põhjusel saatsid nad mulle sony garantiitingimused ka, millest selgus hoopis see, et füüsilise vigastusega osale garantii ei kehti. Nii et ekraani osas saada nad sooja kohta, kui vahetust ei soovi, kõik muu peab garantii alla minema.

Hinnavaatluse foorumis on sellest veel pikem teema.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 31.07.2016 03:21 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.12.2015 16:26
Postitusi: 27
HTC 10 on hea asi?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 31.07.2016 17:40 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2011 18:35
Postitusi: 2044
Asukoht: Middle-East
Pakun et sama hea kui iga teine kärakas, aga kõva promokampaani tõttu mõttetult kallis.

_________________
..ja punaste supportitega Cayenne´i ..


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 19.08.2016 16:05 

Liitunud: 24.06.2007 13:05
Postitusi: 164
Soovitage telefoni ~300€ eest. Peab olema korralik kaamera ja 5"+ ekraan. Kestma peaks üle aasta kindlasti.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 19.08.2016 16:19 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.04.2003 21:57
Postitusi: 2079
Asukoht: Tallinn
Rauno. kirjutas:
Soovitage telefoni ~300€ eest. Peab olema korralik kaamera ja 5"+ ekraan. Kestma peaks üle aasta kindlasti.
Samsung S5


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 5201 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315 ... 347  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 26 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7