Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 04.05.2025 02:05

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 54 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Kumba ametit minna õppima ?
PostitusPostitatud: 02.05.2010 15:51 
Kasutaja avatar

Liitunud: 14.03.2004 21:04
Postitusi: 3142
Asukoht: Tartu
tomcraft kirjutas:
mida ma siis ütlesin? ja hall aeg=6-7 aastat tagasi :)

täpselt :) ega ma sinu pihta ei öelnutki midagi halvasti , vabandust kui valesti aru said :)

_________________
Audi C6 Quattro; Tighter than your girlfriend
Street.ee - Autoüritused


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kumba ametit minna õppima ?
PostitusPostitatud: 02.05.2010 17:55 

Liitunud: 22.09.2009 10:16
Postitusi: 90
Ise käin kh kutsekas ning tegin suht kindla valiku kutseka kasuks just selle pärast kuna pole 100% kindel mida peale kutsekat teen kas edasi kuhugi või töö ,kuid ma arvan ,et kui oleksin keskasse läinud ning selle isegi lõpetanud kuidagi siis pole mul üldiselt selle keskkooli haridusega ilma ülikoolita midagi peale hakata ,et ses suhtes inimene kes kindlalt teab ,et ta läheb ülikooli see mingugi parem keskkooli ja kes kahtleb võiks pigem kutsekasse minna kuna kutsekast saab kh ülikooli minna ning kui kutseka lõpetad siis vähemalt on mingi eriala mida valdad aga kui puhtalt keska tunnistusega oled siis vast peale müüa ameti midagi muud ei leia.
Ja mina arvan ,et olen oma valiku õigesti teinud kuna neid kutte kes kooli peal kuradima pikk habe ees ja +3 a must vanemad on küll ja veel ehk sellised kes käinud kuskil keskas kuidagi nibin nabin olnud hinnetega ja siis mingi 11 klassis välja arvatakse või ei saa hiljem eksamitega hakkama siis see minu arust kh mõtetu :S Mõtetu ju 2a kuskil tühja käia ja siis pärast veel 1a tööd otsida nign siis aru saada ,et oleks võinud parem kutsekasse minna,kuna paljud ju siuksed ,et nad teavad ,et sitad hinded ja ei viitsi õppida aga ikka ronivad keskasse.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kumba ametit minna õppima ?
PostitusPostitatud: 02.05.2010 17:59 

Liitunud: 22.09.2009 10:16
Postitusi: 90
hallscorpio kirjutas:
tomcraft kirjutas:
nii et ei ole midagi enam, et kutsekas käviad need kes mujale ei saand.... :D

Siuke asi oli võibolla hallil ajal. Nüüd asi teine, keskmist tahetakse , tehakse pingerida. Tartu kutsekas autotehnikuks tahtsid saada , siis pidi keskmine ikka 4 vähemalt olema. Siis oli kindel suht sisse saamine. Vestlus on ka, antakse asju kätte ja kui sa midagi ei tea siis suht hapu seis :), ei ole midagi nii lihtne.

Yep ennast paneb kh imestama ,et kust tulevad ,need jutud ,et kutsekas käivad umbes need viimased keda kuskile sisse ei võetud :) Siuke halb maine kuidagi külge jäänud kutsekatele tglt asi vist selles ,et need inimesed ei tea täpselt milles kutsekool seisneb ja arvavad ,et seal saab nii sama istudes paberi kätte.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kumba ametit minna õppima ?
PostitusPostitatud: 02.05.2010 19:27 
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.02.2004 11:58
Postitusi: 569
Ülikool õpetab mõtlema, kutsekas õpetab ameti.

_________________
3D projekteerimine. Joonised & lõikefailid.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kumba ametit minna õppima ?
PostitusPostitatud: 03.05.2010 00:41 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.04.2006 00:48
Postitusi: 911
põmst meie küllas kõige rikkamad poisid on soome ehitajad, siis ametikoolivennad ja siis ülikoolivennad :think


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kumba ametit minna õppima ?
PostitusPostitatud: 03.05.2010 01:02 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.06.2004 12:37
Postitusi: 2077
Asukoht: Tallinn, Tartu
Rikkad ülikoolivennad ei ela lihtsalt kuskil väikekülas :rokib


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kumba ametit minna õppima ?
PostitusPostitatud: 03.05.2010 02:02 

Liitunud: 29.11.2008 13:17
Postitusi: 50
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kas keegi õpib Tallina tehnika kõrgkoolis mehaanika teaduskonnas? Tahaks veits nõu küsida =)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kumba ametit minna õppima ?
PostitusPostitatud: 03.05.2010 11:15 

Liitunud: 07.01.2004 19:50
Postitusi: 2751
Asukoht: Tartu
kalle kirjutas:
põmst meie küllas kõige rikkamad poisid on soome ehitajad, siis ametikoolivennad ja siis ülikoolivennad :think



Ära unusta seda fakti ka, et kokkuvõtteid on mõistlik teha mingi aja möödudes. Nt. 10 aasta pärast, kui soome ehitajad on juba tellingult alla kukkund, või töötud, kutseka vennad on ikka sitases garaažis õlid, aga ülikoolis õppiv vend kes alustas kuskilt advokaadi sekretäri ametist(ja oli alguses küla suurim rott, sest õppis mitte ei teind juhutöid, et õhtul õlleraha oleks) on tõusnud nyyd juba tähtsaks ja tunnustatud advokaadiks, ja kolinud linna ära.

Aga loomulikult ei pruugi see nii olla, ja nagu igalt poolt mujalt, sirgub ka ülikoolist ludrisid, või siis tarku aga troppe kes ka seetõttu ei jõua väga kaugele. Kõigil haridusteedel on omad plussid ja miinused ning kui ISE OLED KÕVA MEES võid igasuguse haridustasemega mägesid liigutada. Vaata kasvõi praegu "Eesti eliiti". Seal on küll väga pädevaid vendi, aga need reeglina noored, vanad kalad on pm kik mingid agronoomid vms, aga kuna muud oskused on kõrgelt arenenud sis pole põhjust kurtmiseks ilmselt :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kumba ametit minna õppima ?
PostitusPostitatud: 03.05.2010 12:17 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2010 15:51
Postitusi: 859
muidugi elavad linnas... ja sydalinnas eriti... maksavad karjakesti seda roppu üüri ja kiruvad eesti majandust, ja ei saa aru kuidas tavainimene suudab 8 tundi tööl käia , ületundegi teha... alla keskmise palka saada, autot nuumata, välja teha, ja ots otsaga kokku tulla, kui mõnel ei ole rutsi kuu lõpus et isegi prismast m6ni soliidne pluus osta.

_________________
mitsubishi sigma 3.0 , 95, at .sneguurotska. http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?f=48&t=112374&p=1224466#p1224466


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 54 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7