Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 15.06.2024 23:43

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 581 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 39  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 28.01.2016 21:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.01.2007 13:08
Postitusi: 279
Asukoht: Rautalampi
varikasutaja kirjutas:
ma ei saa sellest maasturiheidist aru :D
sõidad oma vana opeli või uue mazdaga siis lööb närvi mustaks kui maastur mööda sõidab linnatänaval?

Sõidan vana Opeliga ja ütleks, et asi on just vastupidine. Millegipärast hakkavad just need maasturid hirmsasti nihelema kui neist mööda sõita.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 28.01.2016 22:02 

Liitunud: 23.10.2011 17:44
Postitusi: 159
Naljakas on üldse väga paljude inimeste suhtumine, eriti Tallinnas. Nissaniga sõites hoiavad kõik eemale ja lastakse vahele jne. Igapäevaselt Golf 4'ga sõites on selline tunne, et krt sa ronid sõitma, kui sul õiget autot ei ole. :D Eriti just teedel, kus mõlemas suunas 2 rida, Vabadse pst näiteks. Tore on näha kui kiirendama hakatakse, kui mööduda üritad. :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 28.01.2016 23:21 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.12.2007 16:43
Postitusi: 1680
tds on parim

_________________
Powered by V8


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 28.01.2016 23:30 

Liitunud: 20.10.2012 13:09
Postitusi: 1632
sõidan igapäevaselt tln vahel maasturiga, jõle mugav endal, ei hakka tõmblema kui vana opel ette reastub vms. seda muidugi sel juhul kui vana opel ei tee seda nii et endal tühi rida ja siis reastub minust 5m ettepoole no sellest ma tõesti ei saa aru. sellest ei saand ma ka siis aru kui sõidukaga sõitsin, see on lihtsalt näkku sittumine.
rahul maasturiga, pea 9 kuud juba, sõiduka peale tagasi minna ei kavatse, enda mugavus ja teadmine et sõida sinna kuhu tuju tuleb. keegi siin luges kütusekulu miinuseks, mina loeks maasturi ainsaks miinuseks selle et teda ei saa viisakalt risti tänavale parkida nagu smarti.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 29.01.2016 19:54 

Liitunud: 24.07.2005 20:38
Postitusi: 199
Sõidan isegi selle vihatud CRV'ga. Puht praktilised põhjused, pole lihtsalt vabanduseks välja otsitud. Kõrgem istumine, no ei viitsi maha istuda, noh tegelt maast tõusmine veel hullem. Last lihtsam tooli sättida, ei pea kükitama, lisaks käib tagumine uks pea 90 kraadi lahti. Või et kütust võtab rohkem, keskmine kulu ca 7,5 (diisel). Pagasnik on suur, eks universaalidel sama. Rehvid on tiba tummisemad alla pandud, kannatab ka metsaradasid sõita. Üks asi mida olen viimasel ajal märganud, need suured küljepeeglid on maru head. Hind hinnaks, hoiab või ei hoia. Ütleme nii, et mõni auto kaotab hinda kiiremini. Mõni aasta tagasi oleks vist sama aasta Q7 sama hinnaga saanud, kõige odavama küll aga hinnalangus ole ka sealt näha. Lagunemine, pole hullu, kolme aasta jooksul mingi xenoni andur ja kolme pihusti tagasivoolu remont. Läbisõit praegu umbes 170000, sildades peaksid olema veel tehase jupid. Kokku läinud remondi peale siis ca 300 euri.
Hooldust olen ka viimasel ajal ise teinud, suured hooled ikka esinduses.
Sellega olen nõus, lärmakas on küll ja liiparis on ka.
Paarutamiseks ja lõhkumiseks on Sierra.
Ja see liikluses tõmblemine, kõige suuremad närvitsejad on need kes räägivad, et teised seda teevad. Anna ainult võimalus.
Ja endale maainimesena meeldib Tallinna liiklus rohkem kui Tartu oma. Tallinnas see palju konkreetsem.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 29.01.2016 20:10 

Liitunud: 05.10.2015 14:01
Postitusi: 272
Kus ta siis vihatud on, poe parklast halla mass oma crv´d enne ei leiagi kui pole puldiga õiget välja raalinud :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 29.01.2016 20:13 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.01.2016 19:04
Postitusi: 98
Jubedad asjad liiparisse võetud ja siis kiidavad veel takka ka.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Saed
PostitusPostitatud: 29.01.2016 20:16 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
Ma sõidan igakell vähe kasutatud Hondaga kui kohe oma viimast hingetõmmet tegeva e39 vms peldikuga :D

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 29.01.2016 20:18 

Liitunud: 05.10.2015 14:01
Postitusi: 272
Meil see suhe umbes selline ongi :D pool parklat crv´d, siis tds´id teises otsas, vahepeal paar vana a6´te ka


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 29.01.2016 20:49 

Liitunud: 19.09.2014 19:55
Postitusi: 555
Asukoht: Keila/Tallinn
KopliKrahv kirjutas:
Nohh, nutikaga on see, et selle ost on juba suht vältimatu, kuna egas naljalt tavalist nuppudega telefoni, mis ei oleks maale vanaemale mõeldud, lettidel polegi.


Nali naljaks, aga nutitelefoni ka mul pole :D
Siinkohal küll kedagi kiruma ei hakka, igal ühel oma eluviis, kui palju telefoni seinas hoiab.
3tk mul on neid olnud, eriti ei meeldi. Esimene mingi vana wildfire, siis mingi LG(see oli isegi päris meeldiv) ja lõpuks iphone 6 mis käis 3 garantiis, sain uue telefoni ja selle viisin nädala pärast poodi raha tagasi nõudes.

Tava telefonist piisab minule täiesti. Telefon on helistamiseks ja aku ei saa kunagi ootamatult tühjaks. Kuskil vaja positsioneerida, siis saan alati kõne tõmmata, kuid üldjuhul on kohad eelnevalt kaardi pealt valmis vaadatud ning endise taksojuhi vaist viib ilusti kohale. Seda vajaliku positsioneerimist ei juhtu kah eriti tihti.
Mõni väga harv juhus on, kus tahaks midagi nutikaga teha, mida tava telefoniga ei saa, aga suht elan üle. Selleks üheks korraks laenan vennalt või kelleltki(autoga seotud äppid jne.)

Olen ise tähele pannud ja ka nii mõnigi sõber on seda väitnud, et nutitelefon teeb kuidagi...lolliks. Igal vabal hetkel naelutad ennast telefoni taha uudiseid, fb vms. lugema ja sealt tuleb suhtkoht ainult negatiivset. Tööjuurers lõunal on seda hästi näha, teistel telefon koguaeg nina ees. Mina samal ajal mõtlen igast muudest asjades- õhtu plaanidest, või seda kuidas kodus ikka kõige optimaalsemalt veetorude trasse tõmmata mööda seina jms. ühesõnaga jääb rohkem aega ise enda mõtete mõtlemiseks ja tegevuse planeerimiseks.
e-maile pole mul vaja iga 5 minuti tagant lugeda. Õhtul jõuan koju ja loen tulnud teated üle. Pidev piiksumine ja vibramine hakkab suht häirima. Fb- imestan et see mul üldse veel alles on.

Kaamera on ainult nutikatel üli hea vanade lutsude kõrval ja on minu silmis nutikate kõige parem omadus. Kõige kehvem pole aga mitte kehva aku kestvus(minul kestaksid nad nkn mingi 2-3 päeva kuna netti jms. sees pidevalt ei hoiaks). Vaid ekraani purunemisvõime. Mõnel kelle telefon tervet elu asendab(ma ei räägi datast), sellel võib ekraani purunemisega kogu elu peeti minna- helistada ei saa, fotosid teha ei saa, netti ei saa.

Aga muidu nutikaid ma ei heidi, tööjuureski oleks tegelikult vaja, aga nimme ei osta. Tööandja ostku ise mulle nutikas, kui tahab.

Linnamaaturi teema lõpetaksin endapoolt viisakalt ära :)

_________________
Ükski auto pole omanikust parem.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 29.01.2016 21:28 

Liitunud: 24.07.2005 20:38
Postitusi: 199
KopliKrahv kirjutas:
Kus ta siis vihatud on, poe parklast halla mass oma crv´d enne ei leiagi kui pole puldiga õiget välja raalinud :D


Muideks Palamuse laadal jäin peaaegu jänni, kaugelt vaatan, et oh auto paistab, kiire sammuga ligi ja... raisk vale auto. Pealegi sattusin valesse parklasse ka.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 30.01.2016 11:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2013 12:24
Postitusi: 460
Linnas on selline 2-kohaline kõige mõistlikum. 40l solki paaki ja saab natsa peale 600 versta kärutada.
Pilt


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 30.01.2016 12:15 
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.05.2013 13:05
Postitusi: 301
Asukoht: Tallinn
kelu kirjutas:
Linnas on selline 2-kohaline kõige mõistlikum. 40l solki paaki ja saab natsa peale 600 versta kärutada.
Pilt


nja aga ma sõidaks ennem trolliga kui selles sitanikerdises

miks mul lagunev a5 liiparis on, ongi selleks et mingigi feeling oleks tööle kulgedes (käin 33 kiltsa iga hommik kohila lähistel tööl [66 edasi-tagasi]) ...nagu ühes westernis öeldi: "elada et käia tööl või töötada, et elada?" ... mul on rahhi et teda normaalselt üleval pidada ja tänu A5'ele on inimese tunne tööle kulgedes, hea mugav, vaikne, võimas ... hea audio .. lähen täitsa oma mulli ära ja ei ole stressis enne tööle jõudmist.

selles valges kärus tõmbaks teise või kolmanda kilomeetri peale endal ise kõri läbi.

_________________
kioskis ei käi ja salaviina ei joo.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 30.01.2016 12:18 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.05.2013 20:56
Postitusi: 739
ma vahepeal oleksin peaaegu ühe 2-istmese corsa ära ostnud. Pirukana registris, olematu läbisõiduga, too hetk vist miski 6-7 aastat vana ja 2500 euri. Mida ma nende tagaistmetega ikka peale hakkaks. Olekski rohkem ruumi kola vedamiseks. Müra summutuseks veidi pigimatti ja oleks minu jaoks piisavalt hea olnud. Aga polnud too hetk rahhi.

Pilt

_________________
Pakun foorumlastele kvaliteetset puukütet. Saag on olemas ja võin kõigile ning kõigele puid alla panna.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 30.01.2016 13:15 

Liitunud: 05.10.2015 14:01
Postitusi: 272
Igas asendis laseks enne selle väikese valge punniga ringi, kui miskise sxtase trolliga ja trollipeatuses nina luristaks. Ma küll sellest stressi ei lähe, et auto miski vana ja väeti on, asjad vastavalt vajadusele, naine ka siin kohati ajab peale, et uuemat autot vaja, aga ise sõidab tööle 10km ja teist sama palju tagasi, mõttetult kirves km hind tuleb uue ja korraliku liisimisel ja kuni 10 tuhhisel sahal ei näe ka nagu pointi, lasen veel oma vana ja maksuvaba toledoga seniks kuni pakilisemad asjad kaelast ära saab ja siis juba miskit värskemat.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 581 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 39  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7