Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 15.06.2024 22:50

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 581 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 39  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 30.01.2016 14:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2013 12:24
Postitusi: 460
acx kirjutas:
selles valges kärus tõmbaks teise või kolmanda kilomeetri peale endal ise kõri läbi.

Aga kaubikuga on hoopis teine fiiling. Ongi see erinevus, et sa ei kude seal roolis silmad vidukil, vaid kõik on vahetu. Jutt oli linnas sõitmisest kus igasugu püsikad ja asjad ei ole olulised.
Pluss naljahind nii autol endal kui juppidel. Nagu sa mainisidki, et kas elada selleks, et tööl käia või käia tööl selleks, et elada. Ma pakun, et mul Clioga tööl käimise kulud on aastas umbes samad mis sul 1-2s kuus Audi pidamisele kulub :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 30.01.2016 14:37 

Liitunud: 20.10.2012 13:09
Postitusi: 1632
Sõidad ju autoga mujal ka kui ainult töövahet? Sealt see normaalse auto ja seljakoti vahe tulebki. tööl võid ju bussiga või jalgrattaga ka käia kui rahast kahju on.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 30.01.2016 14:57 

Liitunud: 07.02.2007 22:27
Postitusi: 3096
Asukoht: Tartu
No teinekord on olemas ka teistsugused autod lisaks, millega peenestada või millesse siis vajadusel kuldne retriiver pagasnikusse toppida, lapsed turvatoolidesse mahutada ja naine kõrvale võtta. Kuidas kellelegi mugavam ja odavam on. Mõnes arenenud riigis, kus igal teisel inimesel pole vajadust autoga oma seisust tõestada (paremaks näidata), pole probleemi igapäevaseid sõite ja parkimisi teha väikeautoga ja nädalavahetusel näiteks luksusautoga sõitmist nautida.

_________________
"Pumba õigetesse juhtmetesse süüte andmisel tuleb õrnalt voolu, seda sai keelega proovitud aga ilmselt pole piisav..."


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 30.01.2016 15:05 

Liitunud: 20.10.2012 13:09
Postitusi: 1632
sellised maad mida sa silmas pead koosnevad pohhuistidest, oled sa vaadanud millised need autod välja näevad? tagurdad sisse kuskile, pohhui. keegi sõidab küljepealt sisse või poest tagasitulles autol peeglit pole? pohhui. sõidan ringi mingi mõttetu taburetiga? pohhui.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 30.01.2016 15:27 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2013 12:24
Postitusi: 460
No, aga kas sinu silmis on mingi 10a vanune lukspilli 10k euriga liisingusse võtmine mingi eluinvesteering või :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 30.01.2016 15:29 

Liitunud: 05.10.2015 14:01
Postitusi: 272
No aga peakski olema suht pohhui, ei osta ju uhket premiumit liiparisse, et seda nanovahatada ja poe parkla kõige kaugemas otsas parkida :), mitte, et ma ise käiks ja kraabiks, lõhuks teiste vara, teiste inimeste omandit ma siiski austan ja ka oma vana saani uksega ei tao uuema auto külge kadusest kortsu. Samas ei pea ma oma autole saadud täkke pärast nõustamisel käima ja rahusteid sööma. Praeguse mõttega on järgmine auto universaal mondeo, diisel ja täitsa pohhui on :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 30.01.2016 15:33 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2013 12:24
Postitusi: 460
Pean veel vajalikuks mainida, et kui ma selle pilli EE oksjonilt 600€ ostlesin ja kõikide kuludega 900 kokku lükkasin siis sõidan kuni kopa ette viskab ja eeldan topelt raha õhtu lõpetuseks veel tagasigi saada. :)
http://www.auto24.ee/kasutatud/nimekiri ... &otsi=otsi
Ehk kui uhke liisingu A5-mees on paari aastaga tööl käies roolis mingi 6-7k eur eest "mõnulenud" siis ma loodan selle ajaühiku peale minimaalselt nullis olla peale auto müüki või isegi väikeses plussis.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 30.01.2016 15:40 

Liitunud: 04.04.2015 09:51
Postitusi: 92
acx kirjutas:

nja aga ma sõidaks ennem trolliga kui selles sitanikerdises

miks mul lagunev a5 liiparis on, ongi selleks et mingigi feeling oleks tööle kulgedes (käin 33 kiltsa iga hommik kohila lähistel tööl [66 edasi-tagasi]) ...nagu ühes westernis öeldi: "elada et käia tööl või töötada, et elada?" ... mul on rahhi et teda normaalselt üleval pidada ja tänu A5'ele on inimese tunne tööle kulgedes, hea mugav, vaikne, võimas ... hea audio .. lähen täitsa oma mulli ära ja ei ole stressis enne tööle jõudmist.

selles valges kärus tõmbaks teise või kolmanda kilomeetri peale endal ise kõri läbi.


Nu ega kõik pole vapsee nii maahviamehed kah, et rahhi on sitaauguni jne. Mõni on näiteks selline loll, et sõidabki oma 500 jewrose autoga igapäevasõite ja ei liisi midagi, kuigi võimekus ulataks kuhutahes. Ja hobikatena on ka mõned sellised asjad, mis söövad neid liisitud aaviitesid hommikueineks.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 30.01.2016 15:43 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.06.2008 23:48
Postitusi: 475
e60forever kirjutas:
acx kirjutas:

nja aga ma sõidaks ennem trolliga kui selles sitanikerdises

miks mul lagunev a5 liiparis on, ongi selleks et mingigi feeling oleks tööle kulgedes (käin 33 kiltsa iga hommik kohila lähistel tööl [66 edasi-tagasi]) ...nagu ühes westernis öeldi: "elada et käia tööl või töötada, et elada?" ... mul on rahhi et teda normaalselt üleval pidada ja tänu A5'ele on inimese tunne tööle kulgedes, hea mugav, vaikne, võimas ... hea audio .. lähen täitsa oma mulli ära ja ei ole stressis enne tööle jõudmist.

selles valges kärus tõmbaks teise või kolmanda kilomeetri peale endal ise kõri läbi.


Nu ega kõik pole vapsee nii maahviamehed kah, et rahhi on sitaauguni jne. Mõni on näiteks selline loll, et sõidabki oma 500 jewrose autoga igapäevasõite ja ei liisi midagi, kuigi võimekus ulataks kuhutahes. Ja hobikatena on ka mõned sellised asjad, mis söövad neid liisitud aaviitesid hommikueineks.


#e60forvever


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 30.01.2016 15:51 

Liitunud: 12.02.2008 00:20
Postitusi: 1119
Asukoht: Pärnu
e60forever kirjutas:
acx kirjutas:

nja aga ma sõidaks ennem trolliga kui selles sitanikerdises

miks mul lagunev a5 liiparis on, ongi selleks et mingigi feeling oleks tööle kulgedes (käin 33 kiltsa iga hommik kohila lähistel tööl [66 edasi-tagasi]) ...nagu ühes westernis öeldi: "elada et käia tööl või töötada, et elada?" ... mul on rahhi et teda normaalselt üleval pidada ja tänu A5'ele on inimese tunne tööle kulgedes, hea mugav, vaikne, võimas ... hea audio .. lähen täitsa oma mulli ära ja ei ole stressis enne tööle jõudmist.

selles valges kärus tõmbaks teise või kolmanda kilomeetri peale endal ise kõri läbi.


Nu ega kõik pole vapsee nii maahviamehed kah, et rahhi on sitaauguni jne. Mõni on näiteks selline loll, et sõidabki oma 500 jewrose autoga igapäevasõite ja ei liisi midagi, kuigi võimekus ulataks kuhutahes. Ja hobikatena on ka mõned sellised asjad, mis söövad neid liisitud aaviitesid hommikueineks.

a5 on juba nii odav auto, et need vanemad pole enam kellelgi liisingus


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 30.01.2016 16:02 

Liitunud: 04.04.2015 09:51
Postitusi: 92
moribundity kirjutas:
e60forever kirjutas:
acx kirjutas:

nja aga ma sõidaks ennem trolliga kui selles sitanikerdises

miks mul lagunev a5 liiparis on, ongi selleks et mingigi feeling oleks tööle kulgedes (käin 33 kiltsa iga hommik kohila lähistel tööl [66 edasi-tagasi]) ...nagu ühes westernis öeldi: "elada et käia tööl või töötada, et elada?" ... mul on rahhi et teda normaalselt üleval pidada ja tänu A5'ele on inimese tunne tööle kulgedes, hea mugav, vaikne, võimas ... hea audio .. lähen täitsa oma mulli ära ja ei ole stressis enne tööle jõudmist.

selles valges kärus tõmbaks teise või kolmanda kilomeetri peale endal ise kõri läbi.


Nu ega kõik pole vapsee nii maahviamehed kah, et rahhi on sitaauguni jne. Mõni on näiteks selline loll, et sõidabki oma 500 jewrose autoga igapäevasõite ja ei liisi midagi, kuigi võimekus ulataks kuhutahes. Ja hobikatena on ka mõned sellised asjad, mis söövad neid liisitud aaviitesid hommikueineks.

a5 on juba nii odav auto, et need vanemad pole enam kellelgi liisingus


Loe uuesti selle maahvijamehe teemat, kus on selgesti öeldud, et sättis endale liisingulaeks 22 kilo juudirubla. A üldse, kui ma oleks elukõva jaanuarimees, kellel kohvitopsideloopimisepeale veel isiklikud kõrvad peas, siis ei üritaks mitteteps siin kõvameest mängida :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 30.01.2016 16:11 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2013 12:24
Postitusi: 460
:lol Sans-ear jaanuari nimelise kronu seljas.
Pilt


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 30.01.2016 16:13 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.05.2009 23:28
Postitusi: 1065
Sellest teemast jääb mulje, et 5-15 aastase saksa premium margi ostmine on täielik idiootsus, aga ostuabi teemades justkui kõik autod peale 5-15 aastaste sakslase täielikud peldikud, mis roostetavad ja milles istudes hakkab kõrvadest verd jooksma. Tee mis sa teed, ikka elad valesti.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 30.01.2016 16:16 

Liitunud: 04.04.2015 09:51
Postitusi: 92
highrankin kirjutas:
Sellest teemast jääb mulje, et 5-15 aastase saksa premium margi ostmine on täielik idiootsus, aga ostuabi teemades justkui kõik autod peale 5-15 aastaste sakslase täielikud peldikud, mis roostetavad ja milles istudes hakkab kõrvadest verd jooksma. Tee mis sa teed, ikka elad valesti.


Sul on õigus.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 30.01.2016 16:17 

Liitunud: 07.02.2007 22:27
Postitusi: 3096
Asukoht: Tartu
Ma ei tea, mumeelest täpselt sama. Ühed kuulutavad sakslaste usku, teised küsivad, kas see pidev ajukepp, rahakulu ja müstiline mugavus ikka tasuvad igapäevases liikluses ära. :)

_________________
"Pumba õigetesse juhtmetesse süüte andmisel tuleb õrnalt voolu, seda sai keelega proovitud aga ilmselt pole piisav..."


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 581 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 39  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7