Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 16.06.2024 08:10

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 4081 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 273  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Eesti Kaitsevägi
PostitusPostitatud: 01.12.2009 00:00 

Liitunud: 07.01.2007 18:32
Postitusi: 130
Cyrca kirjutas:
Ufonaut21 kirjutas:
Jäägu sulle su arvamus, kuid sellise riigi eest ise ka sõdima ei läheks. Ansip ja Savisaar võivad käsikäes lahingusse minna, kui huvi on.

Internetis peaks olema iga kommenteerija profiilis tema pilt ja elulugu :) Eriti just ilmselgelt kõige targemad ja kõvemad vennad Delfi kommentaariumist. Räägi siis, mida kurja on sulle teinud Ansip? Ma tean, et see on kergelt OT aga ma olen suht kindel, et tegemist on mingi pe**e kukkunud kraavikaevajaga, kes süüdistab valitsust, et miks tal elus nii halvasti on läinud. Võta siis oma sõber koos lauda uksega kaasa ja mine sinna, kus ometi valitsus ei võtaks sult mitte ühtegi maksu ja jumala eest ei peaks oma kodumaa eest välja astuma (soojalt soovitan Nigeeriat :wink:).


Täpselt, poliitika jäägu siit teemast välja. Mida sulle see elulugu ja pilt annaks? Pealegi ma pole kuskil kirjutanud, et keegi mulle midagi kurja on teinud ja käin seetõttu delfis sõimukirju kirjutamas :lol Pealegi milleski ei saa sa kindel olla, kuna mul pole midagi ette heita ei riigile, ega ka elule siin :wink:
Nagu ma teema alguses ka kirjutasin, olen isegi ajateenistuse läbinud ja ei kahetse, et käidud sai, kuid teist korda tagasi ei kutsu. Küsisin lihtsalt, kui paljud ajateenistuse läbinutest ka reaalselt oleks valmis sõdima? Arvatavasti paljud on lihtsalt käinud kuna on kohustus, samas osa on ka käinud seepärast, et asi huvitab.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti Kaitsevägi
PostitusPostitatud: 01.12.2009 12:38 

Liitunud: 07.04.2003 08:59
Postitusi: 30
Asukoht: Tallinn
Eelmiselt lehelt on täitsa näha, kui tõsiselt võetakse sõjaväeteenistust. Ainult pool kompaniid laatsaretis.

Hea õpe eluks kaasa noored mehed! Käi sõjaväes ära, oskad tulevikus igas olukorras vaikselt viili lasta. Õigesse kohta riik ikka raha paneb :).

Mingi 90'ndate keskpaiku sai vist kah aasta jooksul umbes 20 pauku teha. Enamus sellest nooreajal, kui kästi. Pärast ei viitsinud enam, kuna peale igat pauku tuli umbes päev otsa püssi lakkuda.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti Kaitsevägi
PostitusPostitatud: 01.12.2009 13:12 

Liitunud: 09.08.2007 22:47
Postitusi: 370
Asukoht: Loksa-Kuusalu-Tallinn
Ufonaut21 kirjutas:
Jäägu sulle su arvamus, kuid sellise riigi eest ise ka sõdima ei läheks. Ansip ja Savisaar võivad käsikäes lahingusse minna, kui huvi on.

Ma kaldun samuti arvama , et need suured härrased on esiemsed , kes siit jalga lasevad.Aga noh arvamused on nagu p*rrseaugud, igalühel on üks.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti Kaitsevägi
PostitusPostitatud: 01.12.2009 15:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 28.02.2009 13:21
Postitusi: 294
99% rutsik'u jutuga päri.

_________________
Korteriühistute haldus (ka ühistu loomine), heakorrateenus, muru niitmine, lumetõrje. Lõuna-Eestis. Kokkuleppel ka mujal. http://www.kinnistuhaldus.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti Kaitsevägi
PostitusPostitatud: 01.12.2009 15:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
rutsik kirjutas:
Renegade kirjutas:
Kui kiiresti jõutakse meile appi?

appi jõutakse kiiresti, aga kui suure üksusega ning mis ühendusteid pidi. aga arvestatav kogus on ilmselt üsna kiiresti kohal.
Oot, et seda kui mingi EU nina kaugelt saksamaalt tõmbab eesti presidendile traati, seda saab juba abiks nimetada ?
Noh vähemalt moraalne tugi või nii ?

Natol pole absoluutselt MINGIT plaani eesti toetamiseks ja nagu eile v üleeilne AK uudised teavitas, siis saksamaa, Itaalia ja muud riigid, kellel venemaaga VAJALIK koostööd teha, ei näita üles mingit huvigi venemaa vastu "kaitseplaane" kokku panema.

Eestil pole tegelikult reaalselt mitte mingit kaitseplaani peale metsas elamise ja "vastu hakkamise", kas aga see oleks venemaale kasulik ?
@ Rutsik, palju sa tead euroopa riike, kus kaitseväe teenistus KOHUSTUSLIK on ?
Kogu see teema on 1 suur "oleks/poleks". Medja ja Obama mängivat malet ja siin on siuke kisa :D

Sõditakse seal kust midagi saada on, praegusel hetkel on venemaal liiga palju kanaleid selleks, et mitte oma majandust kottida mingi eesti vallutamisega. Ja kui tal selleks ka soovi peaks olema, siis Eestist nüüd väga suurt vastupanu kohe kindlasti pole. Nagu kunagi mainisin, piisab lahingmoona keskladu õhku lasta, mõned tähtsamad sõlmed ja eesti otsib juba lepitust :D
Nagu pronksöö ajal, savisaar palub avalikult et mitte vaenlast provotseerida ja kõik saavad kõhud täis ja jõuluks koju :D

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti Kaitsevägi
PostitusPostitatud: 01.12.2009 18:24 

Liitunud: 09.05.2006 22:09
Postitusi: 341
Renegade kirjutas:
Kui kiiresti jõutakse meile appi?

rutsik kirjutas:
appi jõutakse kiiresti, aga kui suure üksusega ning mis ühendusteid pidi. aga arvestatav kogus on ilmselt üsna kiiresti kohal.



kas NATO tuleb kohe appi?
meile räägiti, et riik peab suutma mingid X päevad vastu pidada kuni abi saadetakse


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti Kaitsevägi
PostitusPostitatud: 01.12.2009 18:32 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.10.2006 13:38
Postitusi: 957
Asukoht: Muumiorg
infrenal kirjutas:
Renegade kirjutas:
Kui kiiresti jõutakse meile appi?

rutsik kirjutas:
appi jõutakse kiiresti, aga kui suure üksusega ning mis ühendusteid pidi. aga arvestatav kogus on ilmselt üsna kiiresti kohal.



kas NATO tuleb kohe appi?
meile räägiti, et riik peab suutma mingid X päevad vastu pidada kuni abi saadetakse

Kui ma õieti mäletan siis need X-id olid lausa loetavad kuudes, mitte päevades. :)

_________________
Illegal saund & Apelsins


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti Kaitsevägi
PostitusPostitatud: 01.12.2009 18:40 

Liitunud: 21.07.2009 15:08
Postitusi: 18
Miks mulle tundub, et poisid/mehed, kes pärit rohkem keskelt, lõuna poolt või saartelt (igastahes Tallinast kaugemalt) on palju isamaalisemad. Kuigi statistika järgi on Põhja-Eestis elatustase kõrgem ja võiks ju arvata, et riiki on nõus kaitsma need, kes enda eluga rahul.

Nukker, et Eestis on palju argu mehi. Võib-olla oleks Snelli pargi lugu paremini lahenenud, kui ühele ohvrile oleks kohe appi läinud karjeid kuulnud meesterahvas (kes enda tunnistuste kohaselt oli kisa peale otsa ringi keeranud ja tööle läinud hoopis teist teed pidi).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti Kaitsevägi
PostitusPostitatud: 01.12.2009 19:24 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.12.2008 22:18
Postitusi: 1192
Asukoht: Pärnu
@ kurja alatooniga moderaator :)

Paratamatult on haakub see teema poliitikaga.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti Kaitsevägi
PostitusPostitatud: 01.12.2009 19:27 

Liitunud: 18.07.2009 17:44
Postitusi: 120
Üksasi on kaitsta valitsust ja teine asi maad, ma ei suudaks seda s*t*a, mis idapoolt tuleb siin vaadata.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti Kaitsevägi
PostitusPostitatud: 01.12.2009 20:45 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
Hol4 kirjutas:
Üksasi on kaitsta valitsust ja teine asi maad, ma ei suudaks seda s*t*a, mis idapoolt tuleb siin vaadata.

Sellise pilguga vaadates, siis 1/3 eestist on seda ida matjoshkat täis :D

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Viimati muutis MarkoC, 01.12.2009 21:52, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti Kaitsevägi
PostitusPostitatud: 01.12.2009 21:45 

Liitunud: 18.07.2009 17:44
Postitusi: 120
Seda nüüd küll, selle ajaga segunenud rahvast päris palju, aga pole mul midagi venelase vastu, kellel on austus rahva vastu, kelle maal ta elab. Üldiselt tavaline venelane saab aru mis taandarengu see kaasa tooks, kui venemaa ja Eesti liidetaks.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti Kaitsevägi
PostitusPostitatud: 02.12.2009 03:02 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.12.2008 22:39
Postitusi: 189
Hol4 kirjutas:
Seda nüüd küll, selle ajaga segunenud rahvast päris palju, aga pole mul midagi venelase vastu, kellel on austus rahva vastu, kelle maal ta elab. Üldiselt tavaline venelane saab aru mis taandarengu see kaasa tooks, kui venemaa ja Eesti liidetaks.

saab küll aru, aga samuti saab aru, et Venemaa vastu me ei saa, kahjuks. Et keegi nüüd minust valesti aru ei saaks- minu arvates on oht, et RF meile kallale tuleb olematu.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti Kaitsevägi
PostitusPostitatud: 02.12.2009 13:20 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
rutsik kirjutas:

EL-il pole plaani miei jaoks? nujah, aga kuidas on natoga?
miks ei peaks meile keegi appi tulema? artikkel viis: kallaletung ühele liitlasriigile tähendab kallaletungi ka teistele riikidele. vms oli.
kui appi ei tuldaks, siis läheks nato suht küsimärgi alla ju.


Sa usud ikka veel muinasjutte ?
Natol on tegu et lähisidast naftat välja pumbata, mitte venemaaga sõdida mingi näkase eesti pärast :D
Ei ole natol mitte ühtki plaani ka veel valmis koostatud baltiriikide kaitseks, Korraks välgutati kahte lennukit uudistes ja Baltlastel on nüüd süda rahul, nato kaitsva tiiva all :lol

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti Kaitsevägi
PostitusPostitatud: 02.12.2009 14:06 

Liitunud: 30.03.2007 17:36
Postitusi: 18
Naabrimees rääkis tarka juttu sulle w? Oled sa kunagi osalenud valitsustöös või tutvunud lähemalt NATO-ga, et oskad sellist intelligentset informatsiooni jagada? Arvad, et ülejäänud riigid (nt. Soome, Rootsi, Läti, Leedu jne) on äärmiselt huvitatud sellest, et Venemaa kergelt öeldes tungib nende majandusfääridesse? Eesti ründamine on ilmselge julgeolekuoht ka teistele riikidele. Arvestades ka sellega, et äkki on õppitud midagi II maailmasõjast, kui seal lasti Saksamaal rahulikult okupeerida 1 nö. väiksem ja mõttetu riik, mille tagajärgi ilmselgelt kõik teavad.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 4081 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 273  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7