Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 23.05.2024 07:47

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 2549 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 170  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 06.02.2010 01:15 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.05.2009 21:42
Postitusi: 1055
Asukoht: ...Finland...
Keegi selle statoil automaat pesula kohta oskab öelda midagi head?Olen päris hirmutavaid jutte kuulnud ja kunagi kui sierrat omasin veel siis ei julgend kuidagi sinna sellega minna(väidetavalt pole yhtegi laiendit ega lisa enam autol väljas :D )

Ja mis hinnad oleksid autopesul kuskil käsipesulas kui ise pesed :)
Läänemaal kah selliseid kohti eksisteerib?

_________________
Ford Scorpio 93a 2.9 Ghia. O:Varuosadeks Acer Aspire 1360, mudeli nr MS2159
Ford Mondeo 96a 1.8td.
+358468921301, +37256718222 http://estfordclub.pri.ee/index.php


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 06.02.2010 12:16 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.04.2003 11:08
Postitusi: 581
trykmann kirjutas:
Kui näiteks pakutakse 25-ga võimalust enda auto ise ära pesta, siis mina kasutaks küll seda. Laseks 20 mintiga vooliku ja shampooniga üle ning auto puhas. Selles mõttes, et inimesed pesevad koguaeg kodus autosid ning kui voolik, shampoon, hari ja ämber olemas, siis ma ei arva, et kvaliteet tuleb mul nüüd oluliselt kehvem kui elukutseline käsipesulas seda teeb. Suvel pesen ju koguaeg enda autot ise, korralike tingimuste ja odava hinna puhul teeksin seda praegugi. Võibolla teie olete rikkad tööinimesed, aga mina, vaese tudenginga küll iga nädal 100 eeku autopesule ei maksaks.

Mina jälle ei saa aru miks keegi peaks laskma sul seda kahekümne viieka eest teha, garaažirent, vesi, elekter jne tuleb ju ikka ära maksta.. Ja isegi selle Vello töötund, mis siis et ta kõrval lihtsalt passib..


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 06.02.2010 12:37 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
Nokian kirjutas:
Keegi selle statoil automaat pesula kohta oskab öelda midagi head?Olen päris hirmutavaid jutte kuulnud ja kunagi kui sierrat omasin veel siis ei julgend kuidagi sinna sellega minna(väidetavalt pole yhtegi laiendit ega lisa enam autol väljas :D )

Ja mis hinnad oleksid autopesul kuskil käsipesulas kui ise pesed :)
Läänemaal kah selliseid kohti eksisteerib?

Millise Statoili? Tallinnas neid teadupärast mitu. Ma hetkel just minemas, et bussile võta üks surve+harjapesu, maksab see mingi 250 ehk korraliku käsipesu hinna.

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 06.02.2010 13:58 

Liitunud: 19.04.2005 10:15
Postitusi: 298
Asukoht: Tallinn
.Alar. kirjutas:
Nokian kirjutas:
Keegi selle statoil automaat pesula kohta oskab öelda midagi head?Olen päris hirmutavaid jutte kuulnud ja kunagi kui sierrat omasin veel siis ei julgend kuidagi sinna sellega minna(väidetavalt pole yhtegi laiendit ega lisa enam autol väljas :D )

Ja mis hinnad oleksid autopesul kuskil käsipesulas kui ise pesed :)
Läänemaal kah selliseid kohti eksisteerib?

Millise Statoili? Tallinnas neid teadupärast mitu. Ma hetkel just minemas, et bussile võta üks surve+harjapesu, maksab see mingi 250 ehk korraliku käsipesu hinna.


madara 33A saad sama hinnaga korraliku käsipesu.
kasvõi kohe...

_________________
http://www.nexamen.com Bluetooth marketing solutions


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 06.02.2010 14:25 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
Kui ma oma raha eest peaks pesema siis Statoil oleks nähtavasti selline viimase võimaluse koht. Õnneks või kahjuks on töökoha poolt pakutud hüvena ka Statoili krediitkaart.

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 06.02.2010 14:35 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.12.2005 19:55
Postitusi: 5322
Asukoht: Rae
Ega oleneb mida keegi pesult ka ootab. kodus saab jah 10l pangega ja sampooniga :D kuid korralikult pestes läheb päris mitmeid aineid ikka vaja

Pigipesu
Leotus
veljehape
sampoon
Kuivatusvaha
Vesivaha
klaasiaine
rehviläige
jne jne


niiet ei tule see autopesu odav midagi ja suur vahe on ka selles kes seda teeb kui ikka ei oska siis ei oska


Viimati muutis Reimers, 06.02.2010 14:37, muudetud 2 korda kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 06.02.2010 14:35 

Liitunud: 19.04.2005 10:15
Postitusi: 298
Asukoht: Tallinn
.Alar. kirjutas:
Kui ma oma raha eest peaks pesema siis Statoil oleks nähtavasti selline viimase võimaluse koht. Õnneks või kahjuks on töökoha poolt pakutud hüvena ka Statoili krediitkaart.


Õigus, läks meelest :)

_________________
http://www.nexamen.com Bluetooth marketing solutions


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 06.02.2010 15:48 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 14.03.2008 19:23
Postitusi: 3190
Asukoht: Kuressaare
.Alar. kirjutas:
Kui ma oma raha eest peaks pesema siis Statoil oleks nähtavasti selline viimase võimaluse koht. Õnneks või kahjuks on töökoha poolt pakutud hüvena ka Statoili krediitkaart.

Ma sattusin ka ükskord Statoili mingisse survepesusse, ja pesi ikka kenasti puhtaks kohe nign surve oli vägev, isegi katuseluugi vahelt tuli sisse natuke, mida enne pole juhtunud :D

_________________
Ostan 1. gen Civicu vöi varuosi. BMW E21 varuosi. Vjatka varuosi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 06.02.2010 15:53 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
Statoili viga talvel seisneb selles, et nad kasutavad vett mitu korda ning talvel tähendab see väga kloriidirikast vett, mis omakorda väljendub auto kuivades koledates valgetes triipudes. Õnneks mul võimalus auto kohe peale pesu sooja lattu lükata, kus pidin auto kuivades vist 3 ringi peale tegema, et neist lahti saada. Tahaks proovida pesulat, kus trolle pestakse, neil olemas pesula, mis suudab veest soolad nii edukalt eraldada, et kuivamis jälgi näha ei jää ja seda ka klaasidel.
Sikupilli surve+harjapesu suudab mul bussil paigast nügida peeglid(vastu kere, kuna buss lai) ja lisakaugtuled vaatavad alati erisuundades(kui katted olid peal siis pesti need eest ära, muidugi sõitsin väljudes neist üle ka)

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 06.02.2010 16:06 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.02.2007 00:46
Postitusi: 927
Asukoht: Narrogin Valley, WA
ma ise olen lasknud pesta autot järve keskuse all käsipesulas, hea mugav kuna ise kui all ehitamas midagi A-soundis siis viin sinna ja tuuakse sinna tagasi ja kuivana, ajan auto sooja tuppa ja siis teen oma Eco-Sheen vahendiga üle ja asi on bling bling 8)

ja toimib! tuttaval tegin selle vahendiga auto üle ja siis juba üle pooleteise kuu on auto olnud puhas, pidev sõelumine kuusalu-tartu vahel tal ka ;)

statis ka sama asi juhtunud et peeglid lähevad viltu ja vastik hais on :waah

_________________
DC5-S & FN2


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 07.02.2010 02:29 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.06.2004 12:37
Postitusi: 2077
Asukoht: Tallinn, Tartu
Kas te ei arva, et pesulale tuleb oluliselt odavam, kui neil on enda autopesija, kes kasutab mõistlikus koguses vett ja vahendeid ning teeb töö ära mõistliku kiirusega? Mille krdi pärast selline isepesemine vähem peaks maksma kui normaalne käsipesu. Tõenäoliselt raiskate rohkem vett, keemiat ning hoiate ruumi kauem enda all kinni.

Kui odavalt tahate, siis ostke mu survepesur ära ja peske palju tahate :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 07.02.2010 02:31 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.05.2009 21:42
Postitusi: 1055
Asukoht: ...Finland...
Tegelikult saab ka -10 kraadiga,siis kui veel lund maas ei olnud.
Survepesur kuuma veega,ja shampooniga üle,ei lähe jääse kui kiirelt teha,kuum vesi soojendab pleki päris hästi ära :)
Korduvalt nii teinud,a :) enam ei tasu ära see jama et survekale ligi pääseda(peab 3-4h lund enne rookima labidaga).
Statoili pesula kohta jah hirmutati mind päris ära,öeldi kui autoga sisse lähed siis ei ole enam yhtegi laiendit küljes :D sierraga ei julgend minnagi.

Võiks juba kevad olla,ei pea pesulatele raha maksta ja saab ise higistada ja autot pesta :rokib

_________________
Ford Scorpio 93a 2.9 Ghia. O:Varuosadeks Acer Aspire 1360, mudeli nr MS2159
Ford Mondeo 96a 1.8td.
+358468921301, +37256718222 http://estfordclub.pri.ee/index.php


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 08.02.2010 19:57 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.11.2007 00:59
Postitusi: 810
olikul kirjutas:
999JRX kirjutas:
Kas keegi teab kus pesulas Tartus tehakse VÄGA head poleerimist? Olen nõus head hinda maksma, auto on musta värvi saab 9-3 2003a. Väga hea oleks kui saaks ka samas pesulas korraliku sisekeemilise teha ja mootoripesu jne jne.
Midagi sellelaadset: http://www.detailingworld.co.uk/forum/s ... hp?t=80165
Ehk kõikvõimalikud kohad puhtaks lakkuda!


tartus on ka http://www.fix24.ee
hinnatase on muidugi 2-3x suurem kui nurgatagustel pesulatel kuid kvaliteedi osas võin garantii anda.
poleer ja kemm

Suured tänud, see tundub väga asjalik koht olevat, tuleb läbi astuda!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 10.02.2010 04:13 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 00:22
Postitusi: 1923
Asukoht: Edgarlandia
Kuna Filtris asi kinni hetkel siis on veel üks pleiss kuhu võib südamerahuga oma masina jätta pessu ja kätte saades näha, et see raha on läinud õigesse auku...
http://www.mobilespa.ee...kel tõsine tahe oma auto puhtaks saada see leppigu sinna aeg kokku...siin virisetakse et paarsada eeku on pesu eest kulukas lõbu...samas kui asi on korralikes ruumides, teostatakse korraliku keemiaga (AutoGlym peamiselt), pesijavend on täielik pedant(nt kärgveljed peseb a-la pudelipesuharjaga auk auguhaaval üle, mingitest servadest ja rattakoobastest rääkimata...kasutuses puhtad lapid, sama lapiga millega velje üle käib ei kipu värvi peale...suruõhuga vahed veest puhtaks + lapiga kõik kuivaks...kõik ei tule meeldegi...ja sellise töö eest on paarsada eeku palju siis?
Statoili survekaga saad oma 150-160? eegu eest selle kõrval mitte midagi...
Panen paar pilti ka enne ja pärast...

Rullikas...krt teab millal pestud...jääs ja sopane...
Pilt
Pilt

Vahepeal paar pilti tegevusest(telefon pole selles ruumis parim klõpsija)
Pilt
Pilt

Kaks tundi hiljem..masin sai leotus-, põhipesu, vahapesu ja kuivatuse
Pilt
Pilt
selle pesukomplekti hind oli kolme soti tuuri minu meelest, täpset hinda ei julge öelda...põmst kuna ei olnud teada millal korrektselt seda masinat küüriti siis tehti vähe põhjalikum ja vahateema oli, et veidi anda siis läiget ja kaitset värvile...mäletan et ilusate külmade ilmadega püsis auto suht selline puhas ca 5-6 päeva...sõites ikkagi päris mitukümmend km päevas linnaliikluses...seega vend kes tuleb pesulasse ja kirtsutab 200 eegu peale nina ning on häpi 175 eeguga korrektselt puhastamata masinaga...no krt...muigama ajab veidi...

teine samas kohas pestud auto üsna hiljuti
algselt siis...
Pilt
Pilt

Peale arheoloogilisi väljakaevamisi ja enne pesu...
Pilt

Peale pesu ehk finaal
Pilt

moraal...eks see pedantne töö maksab ka midagi...korra kõrvalseisnuna ja vaadanuna mismoodi inimene selle raha eest tööd teeb siis saate ise ka aru mille eest see hind on pandud.
Ma ei saa palka selle reklaami eest vaid suunaks heasse "teenindusse" neid, kes tahavad saada väga head pesulateenust normaalse rahasumma eest.
http://www.mobilespa.ee

_________________
-=Eestlane ei astu ämbrisse, eestlase jaoks on ämber jalanõu.=-


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 10.02.2010 23:16 

Liitunud: 19.04.2005 10:15
Postitusi: 298
Asukoht: Tallinn
Ma tean ka, et Roman on väärt rohkemgi kui küsib mobilespas.
Pühendunult on asja kallal.

_________________
http://www.nexamen.com Bluetooth marketing solutions


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 2549 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 170  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7